Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
1) walk the line: 8/10,ωραία ταινία, αν και από κάμερα και χωρίς υπότιτλους (που πάω και τα βρίσκω?:P)
2) BATMAN BEGINS. 20/10, η καλύτερη ταινία μπάτμαν κατά τη γνώμη μου. Άξιζε το ξενύχτι.-
μονο αυτή η μικρή, η γυναίκα του tom cruise, να μην έπαιζε (μόνο για το dawson creak κάνει τελικά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Michelle και Longless_Bird
12 Πίθηκοι τι μου θυμίσατε τώρα. Εγώ την θεωρώ την καλύτερη ταινεία που έχει βγεί που παίζει με την έννοια του ταξιδιού στο χρόνο, ένα θέμα αρκετά δύσκολο να μην τα θαλασσώσεις! Και πήρε άριστα στο ζήτημα γιατί (την έχω δει 3-4 φορές) δεν έχει καμία μα καμία σεναριακή τρύπα!
Τα σέβη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Michelle και Longless_Bird
12 Πίθηκοι τι μου θυμίσατε τώρα. Εγώ την θεωρώ την καλύτερη ταινεία που έχει βγεί που παίζει με την έννοια του ταξιδιού στο χρόνο, ένα θέμα αρκετά δύσκολο να μην τα θαλασσώσεις! Και πήρε άριστα στο ζήτημα γιατί (την έχω δει 3-4 φορές) δεν έχει καμία μα καμία σεναριακή τρύπα!
Τα σέβη μου!
Τρεις ειναι για μενα οι καλυτερες ταινιες με ταξιδι στο χρονο. 12πιθηκοι, Επιστροφη στο μελλον(ειδικα η δευτερη ταινια που ειναι πολυ μπερδεμενη με σκηνες και απο την πρωτη...). Και η ταινια σοκ για μενα The butterfly effect :| Εμεινα οταν την ειδα. Και ενας φιλος μου κρατηθηκε και απο μια λεπτομερια που με ταραξε πιο πολυ οταν την αντιληφθηκα. Χαμηλο buget κορυφαια ταινια.

Μου φαινεται πρεπει να την δω παλι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Και η ταινια σοκ για μενα The butterfly effect :| Εμεινα οταν την ειδα. Και ενας φιλος μου κρατηθηκε και απο μια λεπτομερια που με ταραξε πιο πολυ οταν την αντιληφθηκα. Χαμηλο buget κορυφαια ταινια.

Μου φαινεται πρεπει να την δω παλι...


ΚΟΡΥΦΗ!!!!!!
Αφού σου αρέσουν οι ταινίες του είδους, ΔΕΣ το THE JACKET!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από songless_bird:
Και η ταινια σοκ για μενα The butterfly effect :| Εμεινα οταν την ειδα. Και ενας φιλος μου κρατηθηκε και απο μια λεπτομερια που με ταραξε πιο πολυ οταν την αντιληφθηκα. Χαμηλο buget κορυφαια ταινια.

Μου φαινεται πρεπει να την δω παλι...

Φοβερή ταινία και αυτή! Πολύ θα ήθελα να την ξαναδώ αλλά δεν μου πολυαρέσει να βλέπω μόνη μου ταινίες και ο φίλος μου δεν θέλει γιατί τον είχε καταθλίψει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ΚΟΡΥΦΗ!!!!!!
Αφού σου αρέσουν οι ταινίες του είδους, ΔΕΣ το THE JACKET!!!;)
διαβασα την υποθεση ... μαλλον θα ειναι η επομενη ταινια που θα δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Φοβερή ταινία και αυτή! Πολύ θα ήθελα να την ξαναδώ αλλά δεν μου πολυαρέσει να βλέπω μόνη μου ταινίες και ο φίλος μου δεν θέλει γιατί τον είχε καταθλίψει :/:

Μήπως να έβρισκες γκομενο για τις ταινίες?:hmm: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειδα τους ατελειωτους αρραβωνες..Ατελειωτη βαρεμαρα λεμεεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Ειδα τους ατελειωτους αρραβωνες..Ατελειωτη βαρεμαρα λεμεεε

Εγω παλι τη λατρεψα αυτη την ταινια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το trumanshow δεν το συμμπαθησα για αυτο ακριβως το λογο που περιγραφεις! Το fun with dick μου αρεσε επειδη ηξερα οτι θα δω μια κωμωδια... δλδ δεν περιμενα τπτ απο το σεναριο... οι ατακες εμενα μου φανηκαν καλες επειδη δεν ηταν οι λεγομενες σχαλες τυπου scary movie ή american pie (σορρυ emu). Επισης δεν ειχε αυτο το νεανικο χιμουρ που προσωπικα με ξενερωνει. Σιγουρα δεν πιστευω οτι ειναι καλη σαν ταινια αλλα ειναι καλη για το Μ.Ο. των κωμωδιων!

Βλεπω ταιριαζουν τα γουστα μας! :hehe: :lol: Εμενα το Truman Show μου αρεσε παρα πολυ. Και θα το χαρακτηριζα ως δραμα, με κοινωνικες προεκτασεις και απλα καποια ψηγματα χιουμοριστικων καταστασεων...Anyway! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Βλεπω ταιριαζουν τα γουστα μας! :hehe: :lol: Εμενα το Truman Show μου αρεσε παρα πολυ. Και θα το χαρακτηριζα ως δραμα, με κοινωνικες προεκτασεις και απλα καποια ψηγματα χιουμοριστικων καταστασεων...Anyway! :)
Προσωπικα με γ%#$^%#$ το trumanshow ψυχολογικα ... δεν τολμω να το ξανα δω ... ηδη το ειδα 2 φορες και ... αστα ... Δεν λεω σαν δραμα ηταν εκπληκτικο, δεν θα ξεχασω ποτε την σκηνη που ξανα βρισκει τον πατερα του, αλλά ... αυτα τα χιουμοριστικα σκηνικα ... ε με ξενερωναν :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Είδα το flighplan, πολυ δραση ... δεν νομιζω καποιος να βαρεθει ειδικα αν φυγει το πρωτο 30λεπτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το flightplan είχε το πιο βαρετό και αναμενόμενο τέλος ever, για το είδος του:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DoLoReS

Νεοφερμένος

Η DoLoReS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μετά απο αρκετό καιρό είδα το ''Broken flowers'' του Τζάρμους.
Πολύ καλή ταινία και ο Μπιλ Μάρεϋ υπέροχος όπως πάντα.
Οι μουσικές εκπληκτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
το flightplan είχε το πιο βαρετό και αναμενόμενο τέλος ever, για το είδος του:D
Καλα οντως ειδικα τα τελευταια 15-20 λεπτά ήταν αρκετά προβλέψιμο ... αλλά είχε πολύ ενδιαφέορυσα μέση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Prince of Space




Από τους κάφρους του Μυστερυ πάλι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Όταν σταματήσω να κλαίω (από τα γέλια) θα γράψω ατάκες... :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Το τρίτο δεν είναι; Πρώτα δεν βγήκε η σιωπη των αμνών μέτα το χανιμπαλ και με αυτό; :worry:

ναι, αλλα ειναι χρονολογικα το πρωτο!
ειναι απλα η τριτη ταινια που βγηκε στους κινηματογραφους ας πουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Hide and seek με τον Robert de Niro. Συμπαθητικό λάιτ ψυχολογικό θρίλερ, με ανατροπή που μου άρεσε, αλλά οι φαν του είδους πιθανόν να την προβλέψουν. 6/10

Lord of War με Nickolas Cage. Αρκετά καλό, αλλά με εκνεύρισε σε αρκετά σημεία. 7/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μολις ειδα το Tears Of The Sun - Bruse Willis / Monica Belluci - ΠΑΡΑ πολυ καλη ταινια 9/10 για μενα.

ετοιμαζομαι να δω τωρα το Firewall με Harrison Ford και μετα The Sentinel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω κι εγω αυτο να το δω!!!!!!!!
γραψε μας μετα πως ηταν, οκ ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top