Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πειρατες 2.. βαρεθηκα τη ζωη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πειρατες 2.. βαρεθηκα τη ζωη μου

Πες τα! :mad:

Καμία μα καμία σχέση με την πρώτη ταινία....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Click..Το είδα χθες (στο Μall :clapup:) Καλό ήταν,εντάξει....

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το underworld 2: Μωρε ενταξει περναει καλα η ωρα σου! Δεν αξιζει να την δεις σας ταινια αλλα σαν κατι που παιρναει η ωρα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina221

Νεοφερμένος

Η nina221 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Το Click, καλούλι ήταν, αλλά αν και κωμωδία καταντάει πολύ μελό στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είδα το cars
Καλή φάση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
To Braveheart για 1000στη φορά στη ζωή μου. Παρόλα αυτά όσο και αν το έχω δεί, πάντα μου αρέσει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
The Arrival...Επιστημονικής φαντασίας. Ωραία ήταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
To Braveheart για 1000στη φορά στη ζωή μου. Παρόλα αυτά όσο και αν το έχω δεί, πάντα μου αρέσει. :)

Και εγώ ρε φίλε! Δεν ξέρω τι με ποιάνει! Πάντα συγκινούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nantia

Νεοφερμένος

Η Nantia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Pirates Of The Caribbean-Dead Man's Chest......Τελεια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Pirates Of The Caribbean-Dead Man's Chest

...κι εγώ αυτό είδα και με την ευκαιρία θέλω να ευχαριστήσω την κοπέλα που περίμενε υπομονετικά να μαζέψει την αίθουσα μετά την τελευταία σκηνή μετά τους τίτλους τέλους με το
σκύλο στο νησί με τους ιθαγενείς
και μας έδωσε την ευκαιρία να τη δούμε! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Sillent Hill! Πάρα πολύ καλό! Τέλος όμως χμμμμ. Έχω παίξει λίγο το παιχνίδια αλλά έχω μαζί και τους βιβλιοθηκάριους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Θέλω να πάω να δω τους πειρατές. Ελπίζω να προλάβω πριν το βγάλουν...
Τελευταία ταινία που είδα... Χμμμ το ΤΟΚΥΟ drift αλλά αυτό δεν πιάνεται γιατί εγώ δεν ήθελα αλλά βρέθηκα προ τετελεσμένου οπότε... Νομίζω τον Κώδικα Da Vinci. Αν πιάνονται και τα DVD τότε το "Η θάλασσα μέσα μου".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepi1553

Νεοφερμένος

Η Pepi1553 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Βασικά ειμαι fun των θρίλερ ειδα λοιπόν σε dvd το hostel του Ταραντίνο μου άρεσε πολύ οπως και τον επίμονο κηπουρό,(οχι θρίλερ βεβαια) πολύ καλό και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Annapolis.....φτηνο remake στυλ top gun........και η απολυτη αμερικανικη βλακεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Θέλω να δώ το Silent hill, πρίν λίγες μερες βγήκε σε ενοικιάσιμο ντιβιντί αλλά μέχρι τώρα δε το έχω πετύχει ξενοικιαστο. :/: Το έχει δεί κανείς να μου πεί τη γνώμη του? Ένας φίλος μου που το είδε, είπε ότι ήταν καλή ταινία του είδους και σε καθήλωνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τhe Hills Have Eyes Aπο τα πολυ καλα θριλερ-τρομου που εχουν βγει τελευταια.Και σπλατερ ηταν και γκορ και ειχε και την αγριαδα του σε διαφορες σκηνες.
Για τους λατρες των ταινιων τρομου, το συστηνω!;)

Superman Returns-Αν ηταν να γυρισει ετσι...Δεν εμενε εκει που ηταν;:confused: Προσωπικα δεν μου αρεσε ιδιατερα η ταινια...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Θέλω να δώ το Silent hill, πρίν λίγες μερες βγήκε σε ενοικιάσιμο ντιβιντί αλλά μέχρι τώρα δε το έχω πετύχει ξενοικιαστο. :/: Το έχει δεί κανείς να μου πεί τη γνώμη του? Ένας φίλος μου που το είδε, είπε ότι ήταν καλή ταινία του είδους και σε καθήλωνε.
Με κλειστά μάτια φίλε! Η καλύτερη μεταφορά παιχνιδιού σε ταινεία μαζί με τα Resident Evil και επειδή το σενάριο ήταν πολύ καλό (να έίναι καλά οι ανατολίτες) η ταινεία είναι κορυφή και για τους μη παίχτες!
Τρομερά εφέ αλλά και transitions!

Άντε περιμένουμε νέα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτα με τον Demelene για το silent hill!;)
Το εργο ειναι must.Τρομερη μεταφορα παιχνιδιου σε ταινιου,ατμοσφαιρικη,με καλα εφε,"σκοτεινη", με ενταση κτλ κτλ.:clapup: :D
Το R.E. λιγο με ξενερωσε στο 2ο μερος...αλλα νταξ'...καλο(υτσικο) ηταν κι αυτο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
+φωνώ, το Silent Hill τα σπάει. πολυ καλό!
η τελευταία που είδα εγω...:P
για πολοστή φορά χθες που βαριόμουν να βαλω καμιά ξένη
έβαλα Τσάκωνα, Κλασσική Περίπτωση Βλάβης! :P :D
:hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top