Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Derailed με Jennifer Aniston, Vincent Cassel kai Clive Owne...Από τις πολύ ωραίες περιπέτειες! Με ανατροπή, δράση και ε...σε πιάνει λίγο το ψυχοπονιάρικο :P Συνιστάτε και για όσους είναι επιρρεπής στην απιστία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mολις ειδα το pulse και μπορω να πω οτι μου αρεσε παρα πολυ...αν και το casting δεν ηταν τιποτα κορυφαιο, η φωτογραφια, το σεναριο, η ολη πλοκη, καθως και η ατμοσφαιρα αλλα και τα σκηνοθετικο-ψηφιακα "τρικ" με εκαναν πραγματικα να περασω μιαμιση ωριτσα με ενα εργο τρομου/θριλερ πραγματικα καλο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν και καθυστερημένη (οχι στο μυαλό :P) ΠΑΛΙ μιας που δεν πάω σινεμά και τα βλέπω σε DVD, είδα πριν λίγο τις αναμνήσεις μιας γκέισας....

Τα συμπεράσματα μου είναι τα εξής 2.....

1) ΘΕΛΩ ΜΕΤΑΞΩΤΟ ΚΙΜΟΝΟ! .- (και ναι ρε... του έταξα μετάνοιες του άντρα μου αν μου το παρει :P:P:P:P)
2) ήταν όμορφη τρυφερή και... φυσικά συγκινητική ταινιούλα που ευτυχως όμως είδαμε σε dvd και όχι στο σινεμά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
thank you for smoking... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είδα τους "Πειρατές της Καραϊβικής" Νο2 ....δεν έχω λόγια.... καλά που πάνε και τα βρίσκουν αυτά ρε παιδιά;;;; Ευτυχώς που δεν μετανιώνω ποτέ τα λεφτά που χαλάω για τις ταινίες που τελικά δεν μου άρεσαν :clapup:
Το μόνο καλό που είχε ήταν γέλιο σε ορισμένες φάσεις που ο Τζόνι Ντεπ έκανε κάτι περιεργες γκριμάτσες και κινήσεις ή κάποιες "κουλές" ατάκες και η αποθεωση.... η αναφορά στον Ιπτάμενο Ολλανδό που μου θύμισε Μπομπ Σφουγγαράκι και λύθηκα στα γελια :rofl: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiria

Νεοφερμένος

Η Sotiria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Χθες είδα το Περλ Χαρμπορ...
Συγκινήθηκα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Σε dvd το "Φαστ εντ δε φιουριους 1" (νωρις το θυμηθηκα :redface:).
Καλο αλλα το 3 μου αρεσε πιο πολυ.. Ειχε και περισσοτερα γκαζια. :redface::devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
superman returns, στην αίθουσα Vmax στα village.....Απίστευτη αίθουσα για ταινία δράσης, το φχαριστιέσαι (πάει και πίσω το κάθισμα, αμέ). Ο νέος superman είναι πολύ ωραίο παιδί, η Λόις πάρα πολύ καλή (σε σχέση με τις προηγούμενες Λόις είναι κλάσεις ανώτερη), ο Λεξ κορυφαίος.
Θα της βάλω 7/10 (νταξ, ήταν άλλος ένας σούπερμαν).

Χτες έβαλα να δω το Billie Elliot. Respect. 10/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Σε dvd το "Φαστ εντ δε φιουριους 1" (νωρις το θυμηθηκα :redface:).
Καλο αλλα το 3 μου αρεσε πιο πολυ.. Ειχε και περισσοτερα γκαζια. :redface::devil:
Άντε να δεις και το δύο!
Επειδή δεν υπήρχε τέτοια ταινεία μάλλον αυτή που βλέπεις πρώτη κάνει και την μεγαλύτερη εντύπωση!
Εγώ ξαναείδα χθες την 3 και θα ξαναβρω το 1 και 2 για προβολή!Πάντως στο 3 λες και τους τελειώσαν τα φράγκα σε ένα σημείο και άρχισε να πέφτει τρελό computer
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Το Godfather 3. Συγκινήθηκα :redface:
Επική τριλογία... ίσως η καλύτερη που έχω δει (ε νταξ, μετα τα Star Wars ε).
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Επιτέλους πέτυχα ξενοίκιαστο και πήρα το Sillent hill. Καταπληκτική ταινία, το καλύτερο θρίλερ που έχω δεί ποτέ έως τώρα. Σε κρατάει σε εγρήγορση σε όλη σχεδόν τη διάρκειά της. (Εντάξει με εξαίρεση τα πρώτα λεπτά μέχρι να καταλάβεις τί παίζει και να αρχίσει η δράση) Άξιζε η αναμονή τόσων ημερών. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω κι εγω Sillent hill.
ποτε θα το παρουμε να το δουμε αραγεςςς?
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δεν έχει βγει στα videoclub?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Δεν έχει βγει στα videoclub?
βγηκε καλε, δυο ποστ παραπανω το λεει καποιος. εσυ το χεις δει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
έχω να πάω στο videoclub νομίζω τρία χρόνια!
Το είδα πρόσφατα και είναι πάρα πολύ καλό! Για τα γούστα μου:whistle: στο προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πτηση 93..χαλι μαυρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aegipan

Νεοφερμένος

Ο Aegipan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Zatoichi
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πε μου τέτοια κατερίνα, και μόλις την "δανείστηκα"...

είδα το lake house.

Σε ευχαριστώ θέ μου που με αξίωσες να το "δανειστώ" και να μη πάω στον σινεμά.
0/10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλα βρε παιδια γιατι δεν σας αρεσαν οι πειρατες; εμενα μου αρεσαν παρα πολυ.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top