Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Στραβοι πιλοτοι στα F-16. Γενικα την εχω δει με ταινιες ταιλευτεα και ολες της ταινιες που εχω δει στην ζωη μου της βλεπω και της ξαναβλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oiwnos

Νεοφερμένος

Ο Oiwnos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ειδα εχθες το Click με τον Adam Sandler και την kate Beckinsale.
Ειναι κωμωδια αλλα τα τελευταια 25 λεπτα ειδα στο σινεμα πολλα πολλα ματια να ψιλοτρεχουν. Μεσα στα αστεια και την ελαφροτητα της σε κανει να σκεφτεις ποσο δεν εκτιμουμε αυτα που εχουμε τωρα με τον ιδιο τροπο που πολλες φορες ολοι μας λεμε ,"ας γυρνουσε ο χρονος πισω και τι χαζομαρες εκανα τοτέ''

Ο Sandler στα κωμικα και τα σοβαρα ειναι εξισου καλος στην καλυτερη του ερμηνεία μεχρι τώρα κατα την γνωμη και των κριτικών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Τον "κώδικα da vinci"
...'ντάξη μωρέ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
To Butterfly Effect 2...:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το πεντε λεπτα ακομα, πριν κανα πενταλεπτο:P οχι νταξει, 1 παρα 20 τελιωσε η προβολη και τωρα ειναι σχεδων 1 και 20... πριν 40 λεπτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ναι αλλα εχω ακουσει οτι ειναι μαπα...:whistle: :hmm:
Εγω ηδη το "νοικιαζω" και θα σας πω εντυπωσεις οοοοοοοοταν με το καλο θυμηθω να το δω...
Παντως το B.E. το πρωτο ηταν απιστευτο εργο...απο τα καλυτερα που εχω δει!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Straight to dvd. Επρεπε να το φανταστω, αλλα τοσο μαπα πια? Το πρωτο ηταν απιστευτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
chainsaw massacre 2 - prequel.
τα κανα πανω μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Δυο ταινιες ειδα τελευταια...
Η πρωτη ειναι το Rest Stop.
Δυστυχως τα "κενα" στο σεναριο,οι μετριιοτατες ερμηνιες αλλα και τα σκηνοθετικα λαθη επισκιαζουν παρα πολυ και χαλανε μια πετυχημενη συνταγη γι ταινιες τρομου.(Του psycho που βασανιζει και σκοτωνεςι αθωα θυματα δηλαδη.)
Κριμα..θα μπορουσε να ειναι πολυ καλυτερη,αλλα αν δεν κανω λαθος ηταν και χαμηλου κοστους η παραγωγη της.
Ωστοσο δεν λοιπουν και μερικες "δυνατες σκηνες", που οκ...αξιζουν.

Η δευτερη ηταν το "The Wild" .
Αnimation βασισμενο επισης στην πετυχημενη συνταγη για animationς...τα ζωα!
Eχει γινει πολυ καλη δουλεια και υπαρχουν σκηνες που πραγματικα βγαζουν γελιο.Για DVD σε ενα χαλαρο κλιμα ειναι οτι πρεπει.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Την "Λίστα του Σίντλερ" για πολλοστή φορά:( . Ειδικά με γερμανική μεταγλώτισση βγάζει μια απίστευτη αγριότητα:/: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Last kiss" με τον γλύκα Zach Braf. Τι παιδί!:inlove: Δυστυχώς η ταινία δεν ήταν τόσο σούπερ, ψιλομέτρια με μερικές ωραίες στιγμές. Και καλά έχει σχέση με την φάση των 30, που πρέπει να αναλάβεις ευθύνες και πώς αντιδράς. Καλή ιδέα αλλά η υλοποίηση κούραζε από ένα σημείο και μετά.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Ειδα το εκει που βρισκεται η αλήθεια με τον kevin bacon.Καλος ο bacon η ταινια ομως πολυ μπερδεμα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πεντε λεπτα ακομα, και ηταν γελοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ειδα το The Lake House Υπερβολικά πολύ κάλο ... Απο τις καλλίτερες ταινίες σε αυτού του στυλ που είδα πρόσφατα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
ειδα το The Lake House Υπερβολικά πολύ κάλο ... Απο τις καλλίτερες ταινίες σε αυτού του στυλ που είδα πρόσφατα!
Κ εγω θελω να το δω.....Αλλα ειναι παντα νοικιασμενο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Toν τλτ μήνα έχω δει:
(εντάξει δεν είναι καινούργιες αλλά τώρα τις είδα)
Wolf Creek που μου την σύστησαν για πολύ τρομαχτική αλλά δεν ήταν, στα μείον το ότι προσπάθησε να μιμηθεί το στυλ του μπλερ γουιτς πρότζεκτ, το ότι διαστρέβλωσε τελείως την αληθινή ιστορία στην οποία βασίστηκε
στα συν το απίστευτο βραδυνό σκηνικό της ανεξερεύνητης νότιας Αυστραλίας και το γεγονός ότι η καλή και έξυπνη ηρωίδα τελικά δεν την γλυτώνει ως συνήθως(κι όχι δεν σας το χαλάω αν δεν το έχετε δει γιατί η ταινία είναι πέρα απο αυτό)
Final destination 3 Αίσχος ακόμη και το σκέρι μούβι ήταν πιο τρομαχτικό και λιγότερο γελοίο
Ροζ Πάνθηρ την καινούργια έκδοση,μέτριο δεν πλησιάζει τον ασύγκριτο Σέλερς
Chicago απορώ γιατί το νοίκιασα
Ντολορες .......... ένα κοινωνικό με την Κάθι Μπέιτς και την Μπρίτζετ Τζόουνς αλλα έχω κολλήσει και δεν θυμάμαι με τίποτα την δεύτερη λέξη του τίτλου(είναι το ονοματεπώνυμο της ηρωίδας) το οποίο σαν ιστορία δεν είναι πρωτότυπο αλλά σε καθηλώνει η ερμηνεία της Μπέιτς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Το κρυφο παραθυρο με τον Τζονυ Ντεπ. Μπορω να πω οτι για S.King ηταν αρκετα καλο.(σορρυ αλλα ο S.King παραειναι υπερτιμημενος συγγραφεας και ενω τονιζε σε αυτη την ταινια οτι το τελος μετραει σε ολα τα βιβλια του παντα το τελος ηταν τραβηγμενο απο τα μαλλια...)

Και οταν καταλαβεις τι πραγματικα συμβαινει, στο αποκαλυπτει και η ταινια ταυτοχρονα για να μην σου αφηνει περιθωρια να θεωρηθεις και λιγο εξυπνος ή εμπειρος σε τετοιου ειδους ταινιες:P

8.5/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Once upon a time in America.
Αριστούργημα.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κ εγω θελω να το δω.....Αλλα ειναι παντα νοικιασμενο:(
κανε κρατηση ... ;) αξιζει τον κοπο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top