Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είδα το Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Ηταν συγκινητική ιστορία, έτσι είναι οι σωστοί έρωτες τελικά, τίποτα δε τους διαγράφει και είναι αλησμόνητοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Είδα το Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Ηταν συγκινητική ιστορία, έτσι είναι οι σωστοί έρωτες τελικά, τίποτα δε τους διαγράφει και είναι αλησμόνητοι :)

Τελειο! Τη λατρευω αυτη την ταινια.


Εγω ειδα το Rocky Balboa! Αλλα δεν μπορω να ειμαι αντικειμενικη στην κριση μου γιατι μου αρεσουν παρα πολυ ολες οι ταινιες του. (ναι,ναι ακομα και το 4:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γεια σου βρε Ιφριτίδιο!!!

Εγώ είδα το Mulholland Drive. Εξαιρετικός Lynch, σουρρεαλισμός, αλλά γενικά μία από τις "λογικές" ταινίες του!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ είδα το Mulholland Drive. Εξαιρετικός Lynch, σουρρεαλισμός, αλλά γενικά μία από τις "λογικές" ταινίες του!
Πράγματι αν είσαι γυναίκα straight :devil:. Διαμαρτύρομαι εντόνως γιατί όλες οι φάσεις που έπρεπε να προσέξεις για να καταλάβεις ήταν με τις δύο θεές μπροστά και καμιά φορά να κάνουν και τα δικά τους. Σαμποτάζ Drooling

Εγώ είδα Prestige χθες. Αν και αφήνει κενά καθώς τα κάνει λίγο αχταρμα ανακατεύοντας Illusion,Magic,Science αλλά μάρεσε περισσότερο από το Illusionist κυρίως γιατί μου φάνηκε πιο αληθοφανές και κοινωνικά ιστορικά ακριβές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχω το Notebook στο dvd Μου, περιμενω παρεα να το δουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είδα το Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Ηταν συγκινητική ιστορία, έτσι είναι οι σωστοί έρωτες τελικά, τίποτα δε τους διαγράφει και είναι αλησμόνητοι :)

Κορυφαία ταινία.:thumbup: Από τις λίγες που μου άρεσαν τόσο πολύ και πολύ καλές οι ερμηνείες κατά την ταπεινή μου άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εχω το Notebook στο dvd Μου, περιμενω παρεα να το δουμε..
Δεν μπορώ τώρα, συγνώμη. Είμαι στην δουλειά. Μια άλλη φορά ίσως! :devil::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"La Strada", από αμεταχείριστη κόπια.


Το είχα ξαναδεί πριν από χρόνια - και το θυμήθηκα αυτό στη σκηνή που ο Κουίν κυνηγάει τον τρελό να τον σκοτώσει.

Τι παράξενο πράγμα να αντιλαμβάνεσαι ότι νοιώθεις το ίδιο απέναντι στην ίδια κατάσταση, παρότι πέρασαν δεκαπέντε χρόνια. :worry:
Σημαίνει ότι γερνάς με ...επιτυχία. :hmm:

"
Τρελλός: Τα πάντα έχουν ένα νόημα. Ακόμα και αυτό το πετραδάκι.
Tζελσομίνα: Μα... Τι νόημα μπορεί να έχει αυτό το πετραδάκι;
Τρελλός: Δεν ξέρω. Άμα το ήξερα, θα ήμουν θεός.
Αλλά τα πάντα πρέπει να έχουν ένα νόημα... Aλλιώς τίποτα δεν έχει νόημα.
"


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
He was Tony Montana. The world will remember him by another name...SCARFACE.
Η αλλιώς, πώς η δόξα καταστρέφει έναν φιλόδοξο...

Ο Al Pacino είναι λατρεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
+1 στο Scarface. Kαι αυτή πολύ καλή ταινία.
Επίσης αγαπημένος μου ηθοποιός ο Πατσίνο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
"the third miracle" ed harris, anne heche
Αξίζει να το νοικιάζετε…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Bandidas
H ταινια ηταν απλως ευχαριστη.δεν ηταν τιποτα το σπουδαιο ή το απιστευτο, αλλα ειχε μια "α" δοση δρασης,λιγο χιουμορ και φυσικα ειχε μαζι την Penelope Cruz και την Salma Hayek, οι οποιες με την παρουσια τους και μονο σε μαγνητιζουν...:inlove: :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Bandidas
H ταινια ηταν απλως ευχαριστη.δεν ηταν τιποτα το σπουδαιο ή το απιστευτο, αλλα ειχε μια "α" δοση δρασης,λιγο χιουμορ και φυσικα ειχε μαζι την Penelope Cruz και την Salma Hayek, οι οποιες με την παρουσια τους και μονο σε μαγνητιζουν...:inlove: :upside:
Ναι ρε. Τι λές τώρα. Πανέμορφες. Και ειδικά στη φάση
που είναι ντυμένες σαν πόρνες νομιζω της εποχής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aστα να πανε....εκει ειναι απιστευτες!!!!:worship: :loveangel :inlove:
Και στη σκηνη που κανουν καμψεις(push ups) στο ρυακι...:D
Ειναι απιστευτα ερωτικες και οι δυο.Βγαζουν τρομερο ερωτισμο,με πολυ ιδιαιτερο τροπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
λεω να παω να δω το Apocalypto σημερα το βραδυ.......εχω ακουσει καλα λογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Eγώ αν και δεν είδα το Apocalypto, από άτομα που εμπιστεύομαι για ταινίες, μου είπαν πως δεν λέει και πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
λεω να παω να δω το Apocalypto σημερα το βραδυ.......εχω ακουσει καλα λογια

ΔΕΝ το εχω δει ακομα, αλλα λενε οτι ειναι "κλασσικη" ταινια Μελ Γκιμπσον.:|
Μπολικη βια,ωμες σκηνες,αιμα, αλλα και πολυ καλη φωτογραφια,ατμοασφαιρικο κτλ κτλ.
Προσεχως σκοπευω να το δω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τελικα δεν εκατσε για αποψε ταινια, αλλα κατι θα δω στο σπιτι απο το PC
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Bandidas
H ταινια ηταν απλως ευχαριστη.δεν ηταν τιποτα το σπουδαιο ή το απιστευτο, αλλα ειχε μια "α" δοση δρασης,λιγο χιουμορ και φυσικα ειχε μαζι την Penelope Cruz και την Salma Hayek, οι οποιες με την παρουσια τους και μονο σε μαγνητιζουν...:inlove: :upside:
Αχ, όντως... :jumpy:
Το 'δα καλοκαίρι σε θερινό σινεμά και ήταν γενικά ωραίος ο συνδιασμός του κλίματος της ταινίας με τη ζέστη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
The Godfather, ξανά.
Είναι αριστούργημα, η καλύτερη ταινία που έχω δει.-
Και ο καλύτερος ρόλος του Pacino.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top