Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εσπανιοοοοοοοοολλλλλλ!!! θα το δω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ειδα το The Illusionist.

Καλο αλλα με χαλασε το τελος και η Jessica Biel.

Καλα ο Νορτον ΘΕΟΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είδε κανείς τον ¨Λαβύρινθο του Πάνα"?

Άκουσα τρομερά σχόλια...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Είδε κανείς τον ¨Λαβύρινο του Πάνα"?

Άκουσα τρομερά σχόλια...:hmm:

Εγω την ειχα δει φιλε ALEX:) :
EΔΩ γραφω (συνοπτικα) την γνωμη μου.
Σε πολλους δεν αρεσε τοσο γιατι δυστυχως το trailer της ταινιας σε παραπλανει.
Κατα την γνωμη μου ομως ειναι απο τις καλυτερες φετνες ταινιες και απο τις καλυτερες που εχω δει γενικοτερα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έπαυλή ξανα και ξανα και ξανά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εγω την ειχα δει φιλε ALEX:) :
EΔΩ γραφω (συνοπτικα) την γνωμη μου.
Σε πολλους δεν αρεσε τοσο γιατι δυστυχως το trailer της ταινιας σε παραπλανει.
Κατα την γνωμη μου ομως ειναι απο τις καλυτερες φετνες ταινιες και απο τις καλυτερες που εχω δει γενικοτερα.;)

Συμφωνώ. ;) Από τις καλύτερες φετινές ταινίες, με πολύ εμπνευσμένο σενάριο.. Παρουσίαζε πολύ πρωτότυπα την Ισπανία της δικτατορίας του Franko.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειδε κανεις τις "ζωες των αλλων" ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ειδε κανεις τις "ζωες των αλλων" ??

Ναιαιαιαιαι!!!!!! Πάρα πολύ καλή ταινία. Αν και κατά τη γνώμη μου έχει αισιόδοξο μήνυμα, έιναι αρκετά μελαγχολική ταινία. Μου έμεινε το τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Das Leben der Anderen-Οι ζωές των άλλων

Eκπληκτική κατά τη γνώμη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θα πω κάτι άσχετο αλλά έχω την εντύπωση πως ο τίτλος της ταινίας είναι λάθος. Δηλαδή θα έπρεπε να λέγεται "Η ζωή των άλλων". Π.χ. δεν θα πούμε ποτέ οι εαυτοί μας. Σωστά; Ή αλλιώς πόσες ζωές έχει ο καθένας μας; Γάτες είματε; Κατά τα άλλα στον κινηματογράφο που την είδα (στο Άστυ) υπάρχουν μου είπαν και προβολές όπου βάζουν σκαμπό στους διαδρόμους γιατί έχει γεμίσει η αίθουσα. Όσο προλαβαίνετε ακόμη να πάτε να την δείτε στον κινηματογράφο. Είναι ταινία που αξίζει να την δει κανείς στη μεγάλη οθόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Music and Lyrics χτες στο σινέμα. Περνάς 2 ώρες ευχάριστα, θέλει να είσαι ανύπαρκτων απαιτήσεων, ήταν ό,τι έπρεπε για χτες που ήθελα απλά να γελάσω! :D

(Και πριν μερικές μέρες είδα τον Πληροφοριοδότη σε dvd( :whistle:).. μ' άρεσε πολύ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Θα πω κάτι άσχετο αλλά έχω την εντύπωση πως ο τίτλος της ταινίας είναι λάθος. Δηλαδή θα έπρεπε να λέγεται "Η ζωή των άλλων". Π.χ. δεν θα πούμε ποτέ οι εαυτοί μας. Σωστά; Ή αλλιώς πόσες ζωές έχει ο καθένας μας; Γάτες είματε; Κατά τα άλλα στον κινηματογράφο που την είδα (στο Άστυ) υπάρχουν μου είπαν και προβολές όπου βάζουν σκαμπό στους διαδρόμους γιατί έχει γεμίσει η αίθουσα. Όσο προλαβαίνετε ακόμη να πάτε να την δείτε στον κινηματογράφο. Είναι ταινία που αξίζει να την δει κανείς στη μεγάλη οθόνη.

Χτες που πήγα εγώ (στον ίδιο κινηματογράφο πήγαμε :P), αν και βραδυνή παράσταση και υποτίθεται ο κόσμος δουλεύει σήμερα κτλ (τελειώνει 1.30) ήταν τίγκα στον κόσμο! ακόμα και οι μπορστά μπροστά θέσεις!

btw. ο γερμανικός τίτλος είναι "Η ζωή των άλλων" (Das Leben είναι ενικός αριθμός) οπότε για μια ακόμη φορά... blame τον έλληνα μεταφραστή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το πρωι εβαλα να κατεβει το my Super Ex Girlfriend - καλο ειναι η τζαμπα χαλασα το ratio μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το χάλασες, μπιλίβμι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα προχθές το 'Evolution', με Ντέιβιντ Ντακόβνι και Τζουλιάν Μουρ! Ό,τι να 'ναι!:P Με εξωγηίνους (κλασσικά ο Ντακόβνι:P ), αλλά κωμωδία. Γέλασα με τα χοντροκομμένα αστεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
το πρωι εβαλα να κατεβει το my Super Ex Girlfriend - καλο ειναι η τζαμπα χαλασα το ratio μου;

Υeap!!!We have a winner!!!
Βρηκες την σωστη απαντηση...Μεχρι και η Ουμα χαραμιζεται εκει μεσα να φανταστεις.
Σαν ιδεα θα μπορουσε να ειναι απιστευτα πιασαρικη,αλλα πιστεψε με τα εκαναν σκ@τα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
δεν πειραζει βρε!!! απ'οτι ειδα πριν λιγο που μπηκα remotely στο PC στο σπιτι ανεβαζει με 100 και το ratio ειναι 1,4 αρα μικρο το κακο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είδα χτες το Holliday....
ψιλοβούρκωσα ενθυμούμενη δικές μου πικρές στιγμες με τα ερωτικά μου... :redface:

Ρομαντικούλι εργάκι που βλεπεται άνετα απο κοριτσάκια γουτσου γουτσου (σαν εμένα.... :P )
Οι υπόλοιποι μην μπείτε στον κόπο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
είδα χτες το Holliday....
ψιλοβούρκωσα ενθυμούμενη δικές μου πικρές στιγμες με τα ερωτικά μου... :redface:

Ρομαντικούλι εργάκι που βλεπεται άνετα απο κοριτσάκια γουτσου γουτσου (σαν εμένα.... :P )
Οι υπόλοιποι μην μπείτε στον κόπο :P
Τα αγοράκια να μη το δούμε; Στο πηγάδι ουρήσαμε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά το καινούριο Ρόκυ ήρθε σε σάς πάνω; αν ναι ειναί καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top