Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Το Holiday.. πολύ ωραίο.. ειδικά για γυναίκες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το Holiday.. πολύ ωραίο.. ειδικά για γυναίκες!!

Το εχω δει αυτο, αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SS-officer

Νεοφερμένος

Ο SS-officer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Είδα το "Ντόμινο" με Μίκι Ρούρκ. Περιγράφει τη ζωή μιας κοπέλας κόρης γνωστού Άγγλου ηθοποιού που έγινε κυνηγός επικυρηγμένων. Καλούτσικη ταινία αν και δεν ξετρελάθηκα. 4/10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
To pursuit of hapiness αλλα όχι ολόκληρο, καλό φαίνεται αλλα λίγο αργό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εμενα παλι το holiday μου αρεσε ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! χθες το βραδυ το ειδα.. τρελαθηκα.. ειδικα η ιστορια της Cameron Diaz με τον Jude Law.. :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο υπάλληλος του μήνα φοβερή και πολλύ καλή ταινεία, και το υπάλληλος της συμφοράς όπου ένας σκηνοθέτης απλά έκανε αυτή την τενειά γιατί δεν είχε τίποτα άλλο να κάνει και να βγάλει το χαζό και πρόστηχο χιούμορ του πρως τα έξω με αυτ΄λο το σκουπίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εμενα παλι το holiday μου αρεσε ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! χθες το βραδυ το ειδα.. τρελαθηκα.. ειδικα η ιστορια της Cameron Diaz με τον Jude Law.. :inlove:
Και μένα μάρεσε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το Holiday.. πολύ ωραίο.. ειδικά για γυναίκες!!

Το εχω δει αυτο, αλλα δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα. :/:
Kι εγώ το έχω δει αλλά όταν πρωτοβγήκε.
Στην αρχή δεν μου πολυάρεσε αλλά μετά ξετρελλάθηκα! :D
[αρχή=1η μέρα], [μετά=2η και υπόλοιπες μέρες αφού είδα την ταινία]



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειδα εχτες τους πειρατες τις Καραΐβικης 3. πολυ βαρετη... Μονο προς το τελος που ειχε μια μεγαλη μαχη κατι ψιλοελεγε αλλα και παλι λιγα πραγματα... Λιγο ακομα και θα με επερνε ο υπνος....
Γενικα πρεπει να αρεσε απο οτι ακουσα απο τους ασχετους τρυγιρο, στην παρεα μου αρεσε σε λιγους, ψιλοβαριοντουσαν οι περισσοτεροι και εγω και αλλος ενας μονο που δεν κοιμιθικαμε...:P Εντομεταξυ με αυτον λεγαμε πριν αρχισει οτι μονο βυζακια και εκρηξης θα μας κρατισουν ανοιχτα τα ματια, τελικα βυζακια δεν ειχε και η εκρηξης ητανε πολυ σαπιες...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Είδα το "Pursuit of Happiness" με τον Will Smith....

Βούρκωσα γαμώτο...:'( και είναι αληθινή ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Dog Day Afternoon 8/10

Αδυνατώ να σχολιάσω κάθε ταινία του Al Pacino :D Είναι τόσο, μα τόσοοο, θεός! Πάρα πολύ καλή :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
πειρατές της καραϊβικής Νο 3:D
Μου άρεσε πολύ, πολύ περισσότερο από το 2. Μόνο κάτι στο τέλος με χάλασε λιγο αλλά τλπ.
Πάντως αφήνουν σαφέστατο υποννοούμενο και για επόμενη ταινία...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εμείς στους Πειρατές πήγαμε! :D
Πολύ χαοτικό το σενάριο αν και η σκηνοθεσία ήταν άψογη...
Όπως είπε ένας ξένος κριτικός: "Κάποιες στιγμές, ακόμα και οι πρωταγωνιστές έμοιαζαν να μην ξέρουν και να μην καταλαβαίνουν γιατί κάνουν αυτά που κάνουν..."
Αν θα πήγαινα να δω και ένα τέταρτο? Μα φυσικά! :D Ο Depp σ'αυτό το ρόλο είναι εκπληκτικός!
Όσοι μείνατε και μετά τους τίτλους τέλους θα είδατε:
Τον Will Turner να επιστρέφει μετά από δέκα χρόνια στη γυναίκα του και ...το 10χρονο γιό του, που τον περιμένουν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Όσοι μείνατε και μετά τους τίτλους τέλους θα είδατε:
Τον Will Turner να επιστρέφει μετά από δέκα χρόνια στη γυναίκα του και ...το 10χρονο γιό του, που τον περιμένουν!!!
δεν το πρόσεξα αλλά με στεναχώρησε αυτή η φάση:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Babel

Tέλειο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Οι πειρατές ήταν υπέροχοι χτές βράδυ, 2 ώρες και 50 λεπτά και δεν υπήρχε λεπτό που να βαρεθώ, πολλύ καλη δεν το συζητώ κάν, την προτείνω ανεπιφύλακτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Οι σημαίες των προγόνων μας.

Καλό, αλλά θα μπορούσε να είναι πολύ αλλά πολύ πιο ωραίο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Blood Diamond

Καταπληκτικές ερμηνείες,φοβερή φωτογραφία και πολύ καλή παραγωγή γενικά.
Το μόνο που με χάλασε λίγο είναι ότι δείχνει να μην ξέρει και ο ίδιος ο σκηνοθέτης τι ταινία ακριβώς ήθελε να κάνει.Σε κάποιες φάσεις δείχνει πολύ έντονα ότι θέλει να περάσει τα μηνύματά της ενώ σε άλλες δείχνει καθαρόαιμη χολιγουντιανή περιπέτεια.Όχι πως χαλιέσαι δηλαδή,βλέπεται πολύ ευχάριστα.

Έχω πάθει πλάκα πάντως με τον Di Caprio ο οποίος ξεκίνησε από κοριτσίστικο είδωλο και έχει εξελιχθεί κατά την γνώμη μου σε έναν από τους σημαντικότερους ηθοποιούς της γενιάς του!Καταπληκτικός για άλλη μια φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top