Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
The pursuit of happiness (2006)

Πολύ καλή, αν και καπως στενάχωρη την πιο πολύ ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanaki

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Το Manhattan του Woody Allen:worship:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Τo Apocalypto. Καλό αλλά πολύ αίμα βρε παιδί μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Το 300 στο Dvd ηταν πολυ καλο, πριν απο αυτο ειδα το Apokalypto καλογυρισμενο, ωραια πλανα απλως ειχε ενα μειονεκτημα, δεν ειχε υποθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Epic Movie" και ηταν ένα απαράδεκτο αίσχος!! Εκτός από τα 2 ακόλουθα λεπτά, που ήταν η αποθέωση :redface:

https://www.youtube.com/watch?v=SFp4j2w56Fk&mode=related&search=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν θέλω να φανταστώ πως είναι η υπόλοιπη ταινία:mpliaks:[smilie=7,28,27]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Και έχεις δίκιο, είναι γεμάτη σεξιστικά και εντερικά αστεία, αντίληψης ριάλιτι παραγωγής MTV.

Εκτός από αυτή την σκηνή. Αυτός που την συνέλαβε, ήταν ορίτζιναλ διεστραμμένος, με κακοποιημένη παιδική ηλικία που του άφησε έντονα ψυχοπαθολογικά προβλήματα. Πως να μην τον λατρέψεις έναν τέτοιο άνθρωπο; :redface:

Τι να πρωτοθαυμάσεις; Την επιλογή του τραγουδιού; Τη φωτογραφία και τα σκηνικά; Το κούνημα του Wonka; Ή τον απροσποίητο σαδισμό; :redface:

Όσκαρ "χειρότερης παιδικής ηλικίας" τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
The simpsons movie και το the life of Brian από Monty Pythons.
Γέλασα και με τις 2 αλλά πιο πολύ με τη δεύτερη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως το simpsons movie πολύ καλό, καλύτερο από πολλά επεισόδια.

Υ.γ.: Εγώ αυτόν τον καιρό βλέπω ταινίες της Pixar, το Ratatouille μου άρεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
The simpsons movie και το the life of Brian από Monty Pythons.
Γέλασα και με τις 2 αλλά πιο πολύ με τη δεύτερη. :D

Βest Comedy EVER :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Μια μέρα που γύρισα σπίτι κατα τις 2 το βράδυ είδα μια ταινία στην ΝΕΤ. H ταινία λεγόταν "Το πορτραίτο της Τζέιν"(Portrait of Jennie)-1949.

Εμφανίζει έναν ζωγράφο που γνωρίζει την Τζέιν, ένα αλλόκοτο κορίτσι, που φαίνεται να έχει έρθει από το παρελθόν και μεγαλώνει αφύσικα γρήγορα. Ο ήρωας της ταινίας εμφανίζεται ένας ζωγράφος, που δεν αγαπάει αυτό που κάνει, αλλά ζωγραφίζει καθαρά για να ζήσει. Μόλις γνωρίζει την Τζέην, την κάνει μούσα του, και το βάζει σκοπό του να ζωγραφίσει το πορτραίτο της, αφού η Τζέην αποτέλεσε από κει και πέρα την πηγή της έμπνευσής του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Flags of our Fathers (2006) [8/10]

του Clint Eastwood

Tο είδα στον κινηματογράφο και άξιζε :D Πολύ καλό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
The illusionist.
Αρκετά καλό. Με τον Νόρτον δε γινόταν να είναι κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
american history x
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Death Proof (2007)
Αρκετά καλή, λίγο τρελούλα, αλλά δεν νιώθω ότι χαράμισα τα λεφτά μου που την είδα. Είχε κάποιες πολύ καλές, αξέχαστες σκηνές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η τελευταία ταινία που είδα, ήταν το "Joux d'enfants"(σόρυ αν το δολοφόνησα..:P) στην τηλεόραση..

Μπορώ να πω ότι μου φαινόταν αρκετά τρελή και περίεργη ταινία καθ'όλη τη διάρκειά της, αλλά πραγματικά ήθελα να τη δω ως το τέλος από περιέργεια και μόνο, να δω πού θα το πάει.. τι θέλει να πεί το ποιητή.. τελικά, η εν λόγω ταινία, μου άφησε μια γλυκειά γεύση νοσταλγίας και μπορώ να πω ότι μου άρεσε συνολικά.. στην ταινία ακούγεται και μια υπέροχη διασκευή του τραγουδιού "La vie en rose"..!!:inlove: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Είδα το Scoop του Woody Allen.

Την περίμενα καλύτερη. Δεν μπορώ να την κατατάξω σε κάποια κατηγορία. Στο κουτί που την νοίκιασα έγραφε αισθηματικό θρίλερ:confused:.


Μερικές καλές στιγμές γέλιου από τον Άλεν, αλλά τίποτα παραπάνω.

Δεν την προτείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ματωμενο διαμαντι. το συνιστω ανεπιφυλακτα, να εχετε υποψη σας οτι θα σας βαλει σε πολλη σκεψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Την άπιστη πολλύ καλή άν και εκνευρίστηκα, δεν μπορώ να καταλάβω πώς έχεις τα πάντα στην ζωή σου και τα ρισκάρεις για έναν μικρότερο, πώς το κάνουν αυτό οι άνθρωποι;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Vanilla Sky για δεύτερη φορά μετά από 5,5 χρόνια. Από τις ελάχιστες ταινίες που μου αρέσουν ακόμα περισσότερο τη δεύτερη φορά. Για κανά 24ωρο το έφερνα συνεχώς στο μυαλό μου. Αν και έχω ακούσει ότι το αντίστοιχο ισπανικό και παλιότερο Abre los ojos είναι καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top