Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το hairspray σκετη βλακεια ειναι και το nannys diary καλο αυτο μου αρεσε.
θα παω να δω το 7 μερες φαγουρα αυριο με τον μπεν στιλερ. τελειο φαινεται. για να δουμε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Κι εγώ το hairspary είδα..
Πολύ βλακεία..Αλλά τι να κάνεις.. έχουμε και δημοκρατία βλέπεις..ααχ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
To lions for lambs το χει δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
fight club.
μετα απο πολυ καιρο επιτελους καταφερα να το δω:P
Ωρες ,ωρες ενιωθα πως εχανα την πλοκη με τα φλας μπακ.Προς το τελος ξενερωσα λιγο
απο το σημειο που αρχιζει ο τηλεθεατης να υποψιαζεται οτι ο Τάυλερ δεν υπαρχει στην πραγματηκοτητα
.
Η ατακα πάντως στο τελος τα σπαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
fight club.
μετα απο πολυ καιρο επιτελους καταφερα να το δω:P
Ωρες ,ωρες ενιωθα πως εχανα την πλοκη με τα φλας μπακ.Προς το τελος ξενερωσα λιγο
απο το σημειο που αρχιζει ο τηλεθεατης να υποψιαζεται οτι ο Τάυλερ δεν υπαρχει στην πραγματηκοτητα
.

Η ατακα πάντως στο τελος τα σπαει.


Πάντως ακόμα και αν ξαναβλέπεις την ταινία αξίζει ώστε να δεις
τη συμπεριφορά του ήρωα όταν ο ίδιος δεν ξέρει ότι είναι ο Τάιλερ. Ας πούμε όταν χτυπιέται με τον άλλο, ή όταν είναι στο δρόμο και βλέπει για ένα μόλις καρέ τον Μπραντ Πιτ που σε εκείνο το σημείο ούτε που τον προσέχεις σαν να μπήκε μια πορτοκαλί σκιά στην οθόνη για ένα μόλις καρέ. ή το πως θα ένιωθε η κοπέλα. Αξίζει κατά τη γνώμη μου

Όσο για μένα είδα σήμερα το πρωί το Scoop και το Matchpoint
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Όσο για μένα είδα σήμερα το πρωί το Scoop και το Matchpoint

αχ το matchpoint δεν μου αρεσε καθοοοοοοοοοοοοοοοοολου... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
American Gangster.
https://www.imdb.com/title/tt0765429/

Καλο, δυνατό. Βασισμένο σε πραγματική ιστορία και με πολύ καλους ηθοποιούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
αχ το matchpoint δεν μου αρεσε καθοοοοοοοοοοοοοοοοολου... :/:


Κοίτα, εμένα μου άρεσαν και τα δύο και με έκαναν να αλλάξω γνώμη για την Τζοχάνσον. Πίστευα ότι είναι κακή ηθοποιός και υπερεκτιμημένη σε ομορφιά. Τώρα θεωρώ ότι είναι καλούλα ηθοποιός και όμορφη κοπέλα, όχι και θεά όμως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
American Gangster.
https://www.imdb.com/title/tt0765429/

Καλο, δυνατό. Βασισμένο σε πραγματική ιστορία και με πολύ καλους ηθοποιούς!


Ναι, πράγματι, πολύ ωραία ταινία παρότι την είδα πειρατική στον τοίχο ενός φίλου μου με προβολή από προτζέκτορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ειδα το Lucky Number Slevin, και μου αρεσε παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Κοίτα, εμένα μου άρεσαν και τα δύο και με έκαναν να αλλάξω γνώμη για την Τζοχάνσον. Πίστευα ότι είναι κακή ηθοποιός και υπερεκτιμημένη σε ομορφιά. Τώρα θεωρώ ότι είναι καλούλα ηθοποιός και όμορφη κοπέλα, όχι και θεά όμως

μμ.. συμφωνω για την ξανθουλα.. :P
εμενα αυτο που δε μου αρεσε ηταν η πλοκη, η οποια στην αρχη πηγαινε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ αργα, σε σημειο που ελεγα οτι η ταινια δεν ειχε υποθεση και εκει που ξαφνικα καααααααααατι αρχισε να γινεται... τσουπ τσουπ τσουπ τα κουτσοβόλεψε γρηγορα γρηγορα ο μεσιε σκηνοθετης και τελειωσε η ταινια.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πάντως ακόμα και αν ξαναβλέπεις την ταινία αξίζει ώστε να δεις
τη συμπεριφορά του ήρωα όταν ο ίδιος δεν ξέρει ότι είναι ο Τάιλερ. Ας πούμε όταν χτυπιέται με τον άλλο, ή όταν είναι στο δρόμο και βλέπει για ένα μόλις καρέ τον Μπραντ Πιτ που σε εκείνο το σημείο ούτε που τον προσέχεις σαν να μπήκε μια πορτοκαλί σκιά στην οθόνη για ένα μόλις καρέ. ή το πως θα ένιωθε η κοπέλα. Αξίζει κατά τη γνώμη μου

Θα την ξαναδω παντως γιατι τετοιες ταινιες που στο τελος γινεται ολη η ανασκοπηση σκηνων απο ολη την ταινια αξιζουν να τις δεις για να τις καταλαβεις πληρως.
Τελικα ο Μπραντ Πιτ υπηρχε ως πραγματικο προσωπο στην ταινια;

Με βλεπω να την ξαναδω και σημερα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Θα την ξαναδω παντως γιατι τετοιες ταινιες που στο τελος γινεται ολη η ανασκοπηση σκηνων απο ολη την ταινια αξιζουν να τις δεις για να τις καταλαβεις πληρως.
Τελικα ο Μπραντ Πιτ υπηρχε ως πραγματικο προσωπο στην ταινια;
Με βλεπω να την ξαναδω και σημερα.:P

όχι είναι η απάντησή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Τρουφ και Μπιλ σας προτείνω ανεπιφύλακτα να δείτε το Primal Fear
στο οποίο επίσης πρωταγωνιστεί ο θεός Edward Norton. Κάτι μου λέει ότι θα σας αρέσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όχι είναι η απάντησή σου
καταρα.Θα ξαναδω την ταινια.τελος :P

Τρουφ και Μπιλ σας προτείνω ανεπιφύλακτα να δείτε το Primal Fear
στο οποίο επίσης πρωταγωνιστεί ο θεός Edward Norton. Κάτι μου λέει ότι θα σας αρέσει:)

Θενκς!:) Θα ψαξω να τη βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τρουφ και Μπιλ σας προτείνω ανεπιφύλακτα να δείτε το Primal Fear
στο οποίο επίσης πρωταγωνιστεί ο θεός Edward Norton. Κάτι μου λέει ότι θα σας αρέσει:)

Εχει και στο soundtrack το θεϊκο cancao do mar!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
City of God - 7/10
21 gramms - 9,5/10
Το πρώτο υπερεκτιμημένο, το δεύτερο θεϊκό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Inside Man (2006)
Αρκετά καλή, άξιζε για βράδυ στο σπίτι με ποπ κορν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Eίδα το Number 23, καλό θρίλερ, μου αρέσουν τα ψυχολογικά σε αντίθεση με τα σπλάτερ, τα οποία και σιχαίνομαι. Βέβαια μπορούσε να είναι και πολύ καλύτερο, αλλά τι να κάνουμε, τουλάχιστον είδαμε τον Κάρει σε σοβαρό ρόλο για 4η φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Τρουφ και Μπιλ σας προτείνω ανεπιφύλακτα να δείτε το Primal Fear
στο οποίο επίσης πρωταγωνιστεί ο θεός Edward Norton. Κάτι μου λέει ότι θα σας αρέσει:)



Ναι είναι ταινιάρα. Ο Νόρτον είναι μέγιστος. Και το American History X που νομίζω ότι είναι και η κορυφαία του ερμηνεία είναι επίσης μεγάλη ταινία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top