Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
:alljumpy: είδα τον spongebob :jumpy::jumpy::jumpy::alljumpy:



οκ. now stop.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
:alljumpy: είδα τον spongebob :jumpy::jumpy::jumpy::alljumpy:



οκ. now stop.

Eγώ τον είχα δει σινεμά:tongue: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Maggie:
Eγώ τον είχα δει σινεμά:tongue: :bleh:

iiiiii μικό κυβάκι, δεν ήταν τρέλα ο μπάμπης?:D :D

εγώ είδα και τα χριστουγεννιάτικα πιγκουινάκια από το madagascar και τώρα βλέπω duck tales the movie (treasure of the lost lamp)
:panwkatw::vroum::vroum::alljumpy::clapup: :clapup: :upside:


may i go now?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
iiiiii μικό κυβάκι, δεν ήταν τρέλα ο μπάμπης?:D :D

εγώ είδα και τα χριστουγεννιάτικα πιγκουινάκια από το madagascar και τώρα βλέπω duck tales the movie (treasure of the lost lamp)
:panwkatw::vroum::vroum::alljumpy::clapup: :clapup: :upside:


may i go now?:redface:

Γλύκας ήτανε...:D :D :D Εγώ τα άλλα δεν τα είδα όμως:( :redface: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Life is like a hurricane here in Duckburg
Race cars, lasers, aeroplanes - it's a duck blur
You might solve a mystery or rewrite history

Duck Tales, Oo-oo
Tales of derring-do, bad and good luck tales, oo-oo

D-d-d-danger, watch behind you - there's a stranger out to find you
What to do? Just grab onto some Duck Tales, oo-oo!
Not pony tails or cotton tails but Duck Tales, oo-oo!

When it seems they're headed for the final curtain
Bold deduction never fails, that's for certain
The worst of messes become successes!

Duck Tales, Oo-oo
Tales of derring-do, bad and good luck tales, oo-oo
Not pony tails or cotton tails but Duck Tales, oo-oo!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Καλά βρε παιδιά, είναι πασίγνωστο ότι ο Μπομπ ο Σφουγγαράκης ο Τετραγωνοπαντελονής είναι ΘΕΟΣ :worship:

Εψές είδα το King Kong.Ξέροντας τι πάω να δω, μπορώ να πω ότι ήταν καλύτερο απ'ότι περίμενα.Και κάτι σχετικό από Αρκά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • arkas 35.jpg
    arkas 35.jpg
    41.8 KB · Εμφανίσεις: 156

meiko

Νεοφερμένος

Η meiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Για τον charlie συμφωνώ καθώς τυχαίνει να είμαι μεγάλος fan του Τιμ Μπάρτον.Πιστεύω πάντως ότι κάποιες άλλες ταινίες του είναι πολύ καλύτερες(big fish, nightmare before christmas...).
Τα "τσακισμένα λουλούδια" δυστυχώς δεν τα πρόλαβα στο σινεμά αν και ήθελα να τα δω.
Πριν λίγο είδα το traffic από dvd κάποιας εφημερίδας.Δεν ηταν κακό...:hmm:

το traffic δεν το έχω δει..
είδα όμως το σειρήνες στο αιγαίο.. γιατί το θάβουν? μια χαρά πέρασα, γέλασα, έκανα και το σχετικό οφθαλμόλουτρο με τα μωρά και βγήκα από την αίθουσα χαμογελώντας! πρέπει να ντρέπομαι που δεν μου δημιούργησε κανέναν καινούριο κοινωνικό προβληματισμό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
είδα προχτές το "The leggend of Zorro"...
με άρεσε!!!:clapup:
κλασσική περιπέτεια Ζορρό...
μια ωραία συνέχεια του "The mask of Zorro"...
ήταν ότι πρέπει για ένα χαλαρό βράδυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από meiko:
το traffic δεν το έχω δει..
είδα όμως το σειρήνες στο αιγαίο.. γιατί το θάβουν? μια χαρά πέρασα, γέλασα, έκανα και το σχετικό οφθαλμόλουτρο με τα μωρά και βγήκα από την αίθουσα χαμογελώντας! πρέπει να ντρέπομαι που δεν μου δημιούργησε κανέναν καινούριο κοινωνικό προβληματισμό??
Και το american pie δε μου είχε δημιουργήσει κανένα προβληματισμό αλλά μ'άρεσε.Απλά το "σειρήνες στο αιγαίο" μου φαίνεται σαν ακόμα μία ταινία με θέμα το στρατό και έχει κάποιες στάνταρ ατάκς (ψάρακες κτλ) και μου θυμίζει υπερβολικά πολύ τις υπόλοιπες με στρατό που έχω δει.Δεν έχω πάει και στρατό ακόμα για να μου θυμίζει καμιά προσωπική εμπειρία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelos_htmlportal

Νεοφερμένος

Ο Angelos_htmlportal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
ειδα το i saw χθες και σημερα το σειρήνες στο αιγαίο...το I saw αρκετα καλο... βεβαια να δουμε και το τρίτο μερος... οσο για το σειρήνες στο αιγαίο..πολυ γελιο....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
κι εμένα μου άρεσαν οι "σειρήνες" :).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εν το κουνάω επαέ αν δε μου πέψουνε τ'απολυτήριο απ'το τάγμα :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κατι με την Συλβια Σαιντ.........πιανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
To Fantastic 4:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
το flightplan. ντατς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Το American Pie IV. Μπορώ να πώ χαλαρά το καλύτερο από όλη την σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
είδα κι εγώ το saw. καλή καφρίλα, nice σενάριο :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Είδα στο σινεμά χθες ''Το Χρονικό Της Ναρνια'':) Λίγο μπεμπέ ήταν:P αλλά πλάκα είχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κι εγώ το είδα.Δεν ήταν κακό.Ήταν όπως περίπου το θυμόμουν από την παλιά σειρά της ΕΡΤ.
Μετάνιωσα λίγο που το είδα στο the mall και πλήρωσα 8 ευρώ το εισητήριο αντί για 5,5 που θα μπορούσα αλλού.Η αίθουσα δεν ήταν και τόσο καλή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top