Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ειδα το The Woodsman οπως και το χαμογελο της μονα λιζα. Και τα δυο μου αρεσαν αλλα περισσοτερο το δευτερο ... Ειδικα το δευτερο πιστευω οτι αξιζει να το δει κανεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
fun with dick and jane με τον jim carey γελιοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
χμμμμμμμμ μαλιστα ειδα την λαιδη κτον αλητη στην νεα εκδοση πολυ καλη :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkly Noon

Νεοφερμένος

Ο Darkly Noon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Βγήκε στα σινεμά αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
οχι δυστυχως μονο σε ντιβιντι 30ευρωπουλα εσκασα για να το βαλω στην συλλογη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Το ''Scary Movie 4'' :P εντάξει,καλό ήταν για πλάκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ειδα και το The Clearing με τον Robert Redford. Μου αρεσε, μου άρεσαν οι διάλογοι και το τετ-α-τετ μεταξυ Redford και Dafoe. Επισης μου αρεσε που οι σκηνες μεταξυ τους δεν την συγχρονισμενοι.
Αν και αυτό που με διέλυσε ήταν η φράση του Dafoe, στο τέλος, «Το φαντάστηκα έτσι, μέσα στο σκοτάδι. Δεν θα μπορούσα να το κάνω στο φως»

Πιστεύω ότι ναι μεν δεν ειναι απο τις καλλίτερες ταινίες του Redford αλλά αξίζει να την δείτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Chocolat
Το κατά Ματθαίον ευαγγέλιον (την πρώτη ώρα μόνο, μετά με πήρε ο ύπνος γιατί ήμουνα ψόφιος :|)
Shine
Ο κλέψας του κλέψαντος
Τα παιδιά του swing

νταξ, τα μισά τα χα ξαναδεί :redface: (5 είναι, μη γίνει κάνα αστείο σχόλιο :P. 4,5 βασικά :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Mean Girls :D ΤΕΛΕΙΟ :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: (:whistle: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Silent Hill
έτσι κ έτσι ήταν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
chicken little
ετσι και ετσι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Darkly Noon:
και το ίδιο είπαν και οι περισσότεροι από τους 21 γνωστούς και φίλους που την είδαμε όλοι μαζί!
άλλη φορά αν ετοιμάζετε τέτοια ομαδική παρακολούθηση ταινίας (και ειδικά αν προκειται για ταινία τέτοιου τύπου) να ενημερώνεις και το e-steki για συμμετοχές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Farmas

Νεοφερμένος

Ο Farmas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Για τους λατρεις της επιστιμονικης φαντασιας και της περιπετειας προτεινω το Serenity το ειδα χτες το βραδυ ελπιζοντας να με πιασει ο υπνος αλλα τελικα κατεληξα στις 4 το πρωι να σκεφτομαι τις θεικες ατακες (που εδειναν μια αισθηση κωμοδιας στο ολο θεμα). Σιγουρα καλη επιλογη για ενοικιαση. :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To Serenity θα το προτεινα περισσοτερο μετα απο θεαση της σειρας Firefly που κοπηκε ενω ηταν πολυ καλη (οπως και το εργο). Ετσι θα εκτιμησετε τους χαρακτηρες (το ατου της σειρας).


ειδα το Silent Hill (δεν εχω παιξει το βιντεοπαιχνιδι) και μαρεσε αρκετά . Δεν ηταν κλισε, ειχε καλη ατμοσφαιρα, σκηνικά. εφε κλπ. Και σεναριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
κατεβασα και ειδα εχτες το Domino, και εντελως διαφορετικο απο τον Tony Scott και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.

ο Mickey Rourke απαιχτος οπως παντα και η Keira μια χαρα τα πηγε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
journey of man< τελειως φευγα εργο, τελειως αλληγορικο και το λατρεψα. το χει δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ντοκυμαντερ ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Silent Hill.. μέτρησε.

Είδα το Silent Hill σήμερα. Είχα παίξει ελάχιστα τα videogames αλλά δε θυμόμουν πρακτικά τίποτα. Έχω κατεβάσει (πριν κάνα χρόνο) όλο το soundtrack και των 4 παιχνιδιών. Όποιος το θέλει ας μου το πει! Προτείνω να κατεβάσετε: Silent Hill 2 - Promise. Κορυφαίο τραγουδάκι, θα με θυμηθείτε!!!

Για την ταινία τώρα:
Ήταν κορυφαία! Ήταν ξεκάθαρα θρίλερ μυστηρίου και ελάχιστα horror movie, στην αρχή και στο τέλος, στα σημεία που αντιγράφει το hellraiser :P.

Φοβερή ατμόσφαιρα στην πόλη, καταπληκτική σκηνοθεσία και ωραίες ερμηνείες (η μπατσίνα δεν μου πολυάρεσε). Σενάριο καταπληκτικό ακόμα και αν δεν ήξερες πολλά για τα game. Αξίζει να τη δείτε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Ντοκυμαντερ ειναι ;

οοοοχι....χμ... αλληγορικο ειναι, αχ δε ξερω σε τι ειδος εντασσεται! σαν παραμυθι ρε παιδι μου... μια ωριτσα πολυ ευχαριστη.. και τελειως graphic design σκηνικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FvR

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FvR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Έτυχε να δώ την Κυριακή το Etternal sunshine of a spotless mind με Τζιμ Κάρευ και τα συναφί.Μ' άρεσε τρομερά!Περισσότερο μ' άρεσε το μύνημα που μου πέρασε.Ότι αν είναι να αγαπήσεις κάποιον θα τον αγαπήσεις ότι και αν κάνεις για να του ξεφύγεις.Ο έρωτας βρίσκει το δρόμο του μπορούμε να πούμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top