Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 337)
  • Ιεραποστολικό (missionary)

    Ψήφοι: 40 11.9%
  • Στα 4 (doggie style)

    Ψήφοι: 137 40.7%
  • Ψαλίδι (scissors)

    Ψήφοι: 6 1.8%
  • Η κοπέλα από πάνω

    Ψήφοι: 80 23.7%
  • Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)

    Ψήφοι: 10 3.0%
  • 69

    Ψήφοι: 11 3.3%
  • Στα όρθια

    Ψήφοι: 20 5.9%
  • Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)

    Ψήφοι: 17 5.0%
  • Άλλη (περιγράψτε σε post)

    Ψήφοι: 16 4.7%

dimitra12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
η αγαπημενη μου σταση παντως δεν ειναι να καθομαι μπροστα στην οθονη του υπολογιστη και να λεω τις σεξουαλικες μου προτημισεις.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ρε ειλικρινά δεν κουραζοσαστε ρε παιδια με Ψαλίδι
εγω ουτε σε τσοντα δεν θα ηθελα να το δω
να ... θελουμε οχι να κανουμε yoga...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κάποιες πηγαίνουν/ταιριάζουν/πραγματοποιούνται/σαρέσουν και ανάλογα με το άτομο που σε συνοδεύει σε αυτές.:hmm:

ααα.. και μόλις παρατήρησα πως είναι άδικο. Δλδ μόνο μια πρέπει να είναι αγαπημένη; -.-
Προσωπικά από αυτές τέσσερις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Ποια ειναι η αγαπημένη σας στάση;

Στο Βυζάντιο: Η Στάση του Νίκα

Στην Πατησίων: Η Στάση ΟΤΕ (Έλα ρε ασοεε και γαμώ τις σχολές λέμε!)

Στη Σοβιετική Ένωση: Η βότκα.-




Βίβα (και εβίβα άμα γουσταίρνετε) λα κομμουνίσμε!:redface: Νιάου!:redface:


ΥΓ: Τσίπουρο την έχει κάνει τη ζημιά. Τι βότκες και αηδίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ρε παιδια πια ειναι η καλυτερη σταση για πρωτη φορα???αλλα να μην ειναι πολυ εποδινη???:cold:

εσυ θα κανεις σεξ πρωτη φορα εμεις εχουμε γκαστρωθει με τοσες ερωτησεις να ουμ :mad:

ΚΑΝΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ! (αν και φοβαμαι οτι οταν και αν το κανεις θα ερθει ο 2ο κυκλος ερωτησεων '' το εκανα σωστα? γιατι δεν βγηκε πολυ αιμα? μηπως θα με βαρεθει τωρα? κλπ..)

την κατσαμε την βαρκα κοινως -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
doggie..

και 69
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν νομίζω ότι το να είναι η γυναίκα από πάνω στην πρώτη της φορά είναι η καλύτερη στάση....ακριβώς επειδή είναι άσχετη θα τον ξενερώσει αυτόν και δεν θα ευχαριστηθεί ούτε αυτός αλλά κυρίως ούτε αυτή...!!!!κατά τη γνώμη μου το ιεραποστολικό είναι μια χαρά μέχρι να συνηθίσει ο κόλπος σου..μετά μπορείς να συνεχίσεις και με ένα στα 4 γιατί η αίσθηση αξίζει πραγματικά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

firefly13

Νεοφερμένος

Ο firefly13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Στα 4 για να μπορω να βλεπω και τι παιζει η τηλεοραση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Στα 4.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
H πιο καλή στάση στο sex είναι . . .
. . . να αλλάζεις διαδοχικά στάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
First of All, Summer of 69.
Dog Day Afternoon.
Και τέλος, Κωλιάτσου.

Και μετά από τα παραπάνω, 96.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
η αγαπημενη μου σταση παντως δεν ειναι να καθομαι μπροστα στην οθονη του υπολογιστη και να λεω τις σεξουαλικες μου προτημισεις.....

στα 16 , ούτε εγω είχα , είναι η αλήθεια , κάποιες προτιμήσεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚρύβεΛόγια

Νεοφερμένος

Η ΚρύβεΛόγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Νὰ σοῦ γλείψω τὰ χέρια, νὰ σοῦ γλείψω τὰ πόδια –
ἡ ἀγάπη κερδίζεται μὲ τὴν ὑποταγή.

Τάδε έγραψε ο Ντίνος Χριστιανόπουλος και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη. Όχι βέβαια ακραίες καταστάσεις.
Η στάση λοιπόν είναι στα γόνατα, μπροστά του/της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick9019

Νεοφερμένος

Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Νὰ σοῦ γλείψω τὰ χέρια, νὰ σοῦ γλείψω τὰ πόδια –
ἡ ἀγάπη κερδίζεται μὲ τὴν ὑποταγή.

Τάδε έγραψε ο Ντίνος Χριστιανόπουλος και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνη. Όχι βέβαια ακραίες καταστάσεις.
Η στάση λοιπόν είναι στα γόνατα, μπροστά του/της.

Ο Χριστιανόπουλος αλλού το πήγαινε... αλλά δείχνεις σίγουρη για τα γούστα σου οπότε:clapup:
Για να απαντήσω κι εγώ επί του θέματος,
ο Νίκος σας προτείνει να πέσετε στα 4:popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Ο Χριστιανόπουλος αλλού το πήγαινε... αλλά δείχνεις σίγουρη για τα γούστα σου οπότε:clapup:
Για να απαντήσω κι εγώ επί του θέματος,
ο Νίκος σας προτείνει να πέσετε στα 4:popcorn::popcorn::popcorn:

Ξεπερασμένο. Τι λες να πέσεις εσύ στα 4; Στο προτείνει ο Λυκούργος.:popcorn:

ΥΓ: Όχι μαζί μου. Με όποια κοπέλα διαλέξεις εννοώ. Θα το έκανες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick9019

Νεοφερμένος

Ο nick9019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τί έγινε ρε Χρηματιστή ; Δε κατάλαβα. Τέλος πάντων αν ψάχνεις για ΄΄φίλο΄΄ ή φύλο δε κάνεις για δω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Τί έγινε ρε Χρηματιστή ; Δε κατάλαβα. Τέλος πάντων αν ψάχνεις για ΄΄φίλο΄΄ ή φύλο δε κάνεις για δω.

Όχι ρε Νίκο παρεξήγησες, δε θέλω να σε προσεγγίσω σεξουαλικά. Απλά διαπίστωσα δια του πνευματώδους λόγου σου την εντρύφησή σου και την εμπειρία σου σε ξεχωριστές έως εξωτικές στάσεις όπως το "στα τέσσερα". Στάσεις που θα εξέλειπαν από την σεξουαλική μου καθημερινότητα και το περιεχόμενο αυτού του σάιτ, εαν δεν είχαμε την Θεία Τύχη να σε συναντήσουμε ώστε να μας τις προτείνεις. Έτσι σε ρώτησα εαν αυτό που προτείνεις ως έμπειρος, θα το δοκίμαζες και εσύ από γυναίκα. Είναι σα να λέμε "Ευτέρπη πλύνε τα πιάτα" και να σε ρωτάω "Αν στο ζήταγε η Ευτέρπη εσύ Νίκο θα τα έπλενες τα πιάτα;"

Με συναδελφικούς σεξουαλικούς χαιρετισμούς,

Λυκούργος εξ Αθηνών ή και Χρηματιστής.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα ρολ πλέηνγκ γκέημς.
Τη ντύνω εργαζόμενη, ντύνομαι εργαζόμενος
και ζούμε το όνειρο.

Στάση μεροκάματο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Μου αρέσουν τα ρολ πλέηνγκ γκέημς.
Τη ντύνω εργαζόμενη, ντύνομαι εργαζόμενος
και ζούμε το όνειρο.

Στάση μεροκάματο.

Το "Στάση Πληρωμών" ταιριάζει ακόμα πιό γαμάτα.:P Όπως και να χει, τα συγχαρητήρια μου για το εμπνευσμένο πόστ σου.:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Όλες οι στάσεις του Κάμα σούτρα. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top