Ποια είναι η γνώμη σας για τα All Star;

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
να δεχτω αυτους που τα κραζουν για την ποιοτητα τους. αν και εμενα προσωπικα ουτε μου εχουν σκιστει ουτε μου βρωμανε(βαλτε καλτσες ρε παιδια ελεος) και με βολευουν κιολας. αλλα οσο αφορα στο στυλ τους. δεν ειναι μονο για σχολειαροπαιδα μην ειμαστε απολυτοι. εχω δει εγω κατι 30χρονα 40χρονα μαναρια να τα φορανε. το θεμα ειναι να χεις τον αναλογο "χαλαρο" χαρακτηρα ντυσιματος για να τα στηριξεις.
γιατί τα all star έχουν συνδυαστεί με τον ''χαλαρό'' τρόπο ντυσίματος?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
γιατί τα all star έχουν συνδυαστεί με τον ''χαλαρό'' τρόπο ντυσίματος?:hmm:

ετσι τα εχω συνδυασει εγω προσωπικα στο μυαλο μου. αυτο διοτι οι περισσοτεροι τυποι τυπισσες που εχω δει να τα φορουν ειναι πιο everyday στυλ και οχι στην τριχα κλπ. βεβαια αυτο δεν ειναι αποκλειστικο. επιπλεον ισως επειδη οπως προαναφερθηκε φερνουν σε πιο νεανικο ντυσιμο για να τα φορεσει καποιος ηλικιας ανω των 30 πρεπει να ναι λιγο πιο light
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Μακραν τα χειροτερα παπουτσια που υπαρχουν.
Χαλαν ευκολα,ειναι και ακριβα.
Οσα εχω παρει τα ειχα χαλασει μεσα σε 4-5 μηνες,ενω κατι αλλα τα ειχα μεχρι και 2-3 χρονια.
(πρεπει να βγαινει η καλτσα απ'εξω για να παρω αλλα :bleh::loltooth:)
Τα DC ειναι μακραν καλυτερα απ'τα all-star.Ειναι και ωραια και αντεχουν.
Αν και ειναι ακριβα αλλα χαλαλι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαννης Κοβ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης Κοβ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Δεν ειναι αυτο που λεμε "ο,τι δινεις παιρνεις".. στην ουσια πληρωνεις την ζητηση που υπαρχει και οχι το παππουτσι.
Δεν εχω παρει ποτε αλλα ξερω οτι χαλανε παρα πολυ ευκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μονο αυτα και οχι ολα τα υπολοιπα παπουτσια μου..Τυχαιο??
σ' εμένα βρωμάνε όλα τα συνθετικά αθλητικά, βρωμάνε βέβαια και τα πάνινα, αλλά τίποτα δεν συγκρίνεται με την πυρηνική καταστροφή που φέρνει στο πόδι σου το συνθετικό.
Τα DC ειναι μακραν καλυτερα απ'τα all-star.Ειναι και ωραια και αντεχουν.
πόσο ειρωνία να μην βλέπεις το πόσο σχετικό είναι αυτό το θέμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toulge

Νεοφερμένος

Ο toulge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μου αρεσουν δεν λεω , τα βλεπω σε καποια χρωματα και μου ερχεται να τα βγαλω φωτογραφια..Και οχι εγω δεν το κατηγορησα σαν το χειροτερο παπουτσι του κοσμου..Απλα επειδη κι εμενα μου αρεσουν οπτικα ψαχνω να βρω λυση για να μην βρωμανε τα ποδια μου οταν τα βγαζω..Για να μπορω να τα χαιρομαι καθε μερα ολη μερα

πωω νταξει ναι το καταλαβαμε τα all star ειναι το χειροτερο παπουτσι του κοσμου. οχι. απλα ειναι πανινα. περα απτις δυο τρυπες ΔΕΝ αναπνεουν. ειπαμε απο ποιοτητα δε λεν πολλα.

ο καθενας επιλεγει αυτο που του ταιριαζει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
να δεχτω αυτους που τα κραζουν για την ποιοτητα τους. αν και εμενα προσωπικα ουτε μου εχουν σκιστει ουτε μου βρωμανε(βαλτε καλτσες ρε παιδια ελεος) και με βολευουν κιολας. αλλα οσο αφορα στο στυλ τους. δεν ειναι μονο για σχολειαροπαιδα μην ειμαστε απολυτοι. εχω δει εγω κατι 30χρονα 40χρονα μαναρια να τα φορανε. το θεμα ειναι να χεις τον αναλογο "χαλαρο" χαρακτηρα ντυσιματος για να τα στηριξεις.

Ούτε εμένα μου έχουν σκιστεί, μόνο έχουν ξεκολλήσει τα παλιά μου και ξεθωριάσει.
Μακραν τα χειροτερα παπουτσια που υπαρχουν.
Χαλαν ευκολα,ειναι και ακριβα.
Οσα εχω παρει τα ειχα χαλασει μεσα σε 4-5 μηνες,ενω κατι αλλα τα ειχα μεχρι και 2-3 χρονια.
(πρεπει να βγαινει η καλτσα απ'εξω για να παρω αλλα :bleh::loltooth:)
Τα DC ειναι μακραν καλυτερα απ'τα all-star.Ειναι και ωραια και αντεχουν.
Αν και ειναι ακριβα αλλα χαλαλι


Ακριβά 50 ευρώ παπούτσια; (το χαμηλότερο νομίζω) :confused:
Τα DC δεν με βολεύουν επίσης, μόνο τα μποτάκια.Τα χαμηλά δεν τα μπορώ, τα etnies είναι μακράν πιο άνετα απο τα dc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ούτε εμένα μου έχουν σκιστεί, μόνο έχουν ξεκολλήσει τα παλιά μου και ξεθωριάσει.


Ακριβά 50 ευρώ παπούτσια; (το χαμηλότερο νομίζω) :confused:
Τα DC δεν με βολεύουν επίσης, μόνο τα μποτάκια.Τα χαμηλά δεν τα μπορώ, τα etnies είναι μακράν πιο άνετα απο τα dc.
Τα ολ-σταρ που ειχα πετυχει εγω ειχαν πανω απο 80:/:
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.Εμενα με βολευουν ολα τα παπουτσια αλλα προτιμω αυτα που αντεχουν περισσοτερο.
Τα enties ειναι οντως βολικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά χρειάζομαι ένα ζευγάρι δερμάτινα, αν και δεν χαλάω παπούτσι. Φαντάσου οτι έχω ένα σωρό αθλητικά και φοράω παντού τα σταράκια τα καινούρια. Τα etnies ήταν τα αγαπημένα μου μέχρι που το βλήμα έχασα τα κορδόνια τους τα φούξια στη κατασκήνωση και με τα μαύρα δε μ'αρέσουν καθόλου. Απο τα πιο άνετα που έχω φορέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Κορδονια μπορεις να βρεις ανετα.Ειχα δει ειχε στα ΙΚΕΑ,ψαξε ομως και σε κανα skate-shop.
Εγω με τα enties (και με τα dc) επαιζα μπαλα και μετα δεν ειχαν ουτε γρατζουνια.
Με τα all-star επαιξα μια φορα και χαλασαν μεσα σε 5 λεπτα.:P:P:P
Ξερω οτι δεν ειναι αθλητικα ,αλλα οταν ακουσω για μπαλα παιζω και με βατραχοπεδιλα :loltooth::loltooth:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ακριβά 50 ευρώ παπούτσια; (το χαμηλότερο νομίζω)
Τα ολ-σταρ που ειχα πετυχει εγω ειχαν πανω απο 80
Τα all star που παίρνω εγώ, συνήθως τα βρίσκω με 30.:worry:
Είπαμε καλά τα all star, αλλά δεν θα πληρώσω ένα σωρό λεφτά για πάνινα παπούτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Τα all star που παίρνω εγώ, συνήθως τα βρίσκω με 30.:worry:
Είπαμε καλά τα all star, αλλά δεν θα πληρώσω ένα σωρό λεφτά για πάνινα παπούτσια.
Λολ ρε ,30 ευρω δεν ειναι πολλα για παπουτσια.
Παπουτσι παιρνεις δεν παιρνεις καλτσα\
Καλυτερα 90 ευρω και να τα εχω 1.5+ χρονο παρω 30 και να τα αλλαζω καθε 3-4 μηνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λολ ρε ,30 ευρω δεν ειναι πολλα για παπουτσια.
Παπουτσι παιρνεις δεν παιρνεις καλτσα\
Καλυτερα 90 ευρω και να τα εχω 1.5+ χρονο παρω 30 και να τα αλλαζω καθε 3-4 μηνες.
Ναι, όμως 90 ευρώ για παπούτσι με ποιότητα.
Δεν θα δεχθώ να πληρώσω 90 για πάνινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ιωάννα, εγώ 50 τα πήρα τα πρώτα μου τα μαύρα. Και 60 τα πεντάγλωσσα, μια εντελώς αποτυχημένη αγορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ιωάννα, εγώ 50 τα πήρα τα πρώτα μου τα μαύρα. Και 60 τα πεντάγλωσσα, μια εντελώς αποτυχημένη αγορά.

Πεντάγλωσσα;;! wtf? :P
πρώτη φορά το ακούω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ναι, όμως 90 ευρώ για παπούτσι με ποιότητα.
Δεν θα δεχθώ να πληρώσω 90 για πάνινα.
ακριβως
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Πάντως αν και τα all star μου δεν είναι ακριβά, μια χαρά κρατάνε.:P
Είχα κάτι μπλε, τα είχα πάρει πέρυσι τον απρίλιο, και τα πέταξα προχθές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πεντάγλωσσα;;! wtf? :P
πρώτη φορά το ακούω:P


Ναι. Ήθελα να πάρω πέρσι-πεταμένα λεφτά-και τα πήρα σε γκρι και οι γλώσσες έχουν κάτι άαααθλια χρώματα και δε τα μπορώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ναι. Ήθελα να πάρω πέρσι-πεταμένα λεφτά-και τα πήρα σε γκρι και οι γλώσσες έχουν κάτι άαααθλια χρώματα και δε τα μπορώ. :P

Πρέπει να είναι "χοντρά", με 5 γλώσσες, ε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top