Ποια είναι η μεγαλύτερη τρέλα που έχετε κάνει σε σχέση με τον έρωτα;

lalakias69

Νεοφερμένος

Ο lalakias69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Να μιλήσω σε αυτόν που βλέπω ότι θέλει για να του ζητήσω να της δώσει μια ευκαιρία ακόμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Διάλεξα να δουλέψω στην πόλη του για να ξαναβρεθούμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Έχω κάνει πολλές, πάρα πολλές...

Το περίεργο βέβαια είναι, πως για μένα, όταν πρόκειται για εκείνον, είναι όλα απλά και απολύτως φυσιολογικά...
Όταν πρόκειται για εκείνον, όλα γίνονται αυτομάτως πανεύκολα...
Δεν μου φαίνεται τίποτα υπερβολικό και τρελό..., γι΄ αυτό και μπορώ να κάνω τα πάντα,
με την μεγαλύτερη ευκολία και με την λιγότερη σκέψη...

Θα αναφέρω μόνο, ότι κάποια στιγμή, τίναξα την ζωή μου ολόκληρη στον αέρα... και μάλιστα
με απίστευτη άνεση..., σαν να επρόκειτο για το πιο απλό πράγμα στον κόσμο...


Το σημαντικότερο όμως είναι, ότι είμαι διατεθημένη, να κάνω ακόμα τόσες... και άλλες τόσες "τρέλες..."
και μόνο για να τον δω να χαμογελάει...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Ρισκάρισα -και ρισκάρω..- τη σχέση μου μ'έναν άνθρωπο που υπεραγαπάω... :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
όχι βέβαια... δεν είσαι ανώμαλος!
είσαι απλα συντηρητικός!!! :P:P:P:P:P

Να'σαι καλα......σ εκτιμηση με εχεις ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsus:
Να'σαι καλα......σ εκτιμηση με εχεις ε?

γιατί βρε το πήρες στραβά!!!!!??????!!!! :P
πρώτον έκανα χούμορ! :P
δεύτερον, ακόμα και αν δεν έκανα χούμορ και το εννοούσα, τι πάει να πει αυτό?
Δεν είναι απαραίτητα κακό να σε θεωρεί κάποιος συντηρητικό και τέλος... ακόμα κι αν το θεωρείς κακό.... να σε νοιάζουν οι γνώμες αυτών που σε ξέρουν κι όχι των αγνώστων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χμ.. Εκανα πολλες τρελες.. Μια φορα θυμαμαι πηγα να δω το αμορε μου, ενω μου απαγορεψαν τοτε να βγαινω απο το σπιτι μου λογω τημωριας, και οταν γυρισα σπιτι εφαγα πολυ ξυλο απο το μπαμπα μου!! Αλλη μια φορα εφυγα κρυφα τα μεσανυχτα ακριβως για το ιδιο λογο και οταν γυρισα δεν βρηκα τα κλειδια (τα εχασα μαλλον) και αναγκαστηκα να ξυπνησω την γειτονισσα μου που εμενε απο κατω μας (στο ισογειο ευτυχως) για να μπω στο σπιτι μου απο το μπαλκονι!! Σαν πρωην γυμναστρια το καταφερα μια χαρα!! Αχ..Εκει τουλαχιστον την γλυτωσα γιατι δεν το εμαθαν ποτε οι δικοι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ετοιμαζομαι να κανω αλλη μια............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ετοιμαζομαι να κανω αλλη μια............


Παρίσι σου 'ρχεται....
(ετοίμασες και το μονόπετρο? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ετοιμαζομαι να κανω αλλη μια............

Σκεψου την κατασταση μετα απο την πρωτη φορα που την εκανες, μπορςι και να σωθεις ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Παρίσι σου 'ρχεται....
(ετοίμασες και το μονόπετρο? :P)
μονοπετρο με τιποτα, ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ νωρις ακομα για τετοια, εαν θυμασαι κατι ειχα δηλωσει καποτε ;)

Σκεψου την κατασταση μετα απο την πρωτη φορα που την εκανες, μπορςι και να σωθεις ετσι

εδω εχουμε μια βασικη διαφορα φιλε Κρονε, η πρωτη ηταν με ολη την σημασια της λεξης κ@ρ!0λ@ αυτη ειναι το κατι αλλο, δεν μπορω να το περιγραψω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
εδω εχουμε μια βασικη διαφορα φιλε Κρονε, η πρωτη ηταν με ολη την σημασια της λεξης κ@ρ!0λ@ αυτη ειναι το κατι αλλο, δεν μπορω να το περιγραψω :redface:

Μηπος και αυτη ειναι ομως και δεν το βλεπεις ακομα;
Δεν θελω να σου την σπασω αλλα οταν πας να κανεις καπια τετια βηματα και εχεις παιδια σε τετια ηλικια πρεπει να το σκευτεσε πιο καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μηπος και αυτη ειναι ομως και δεν το βλεπεις ακομα;
Δεν θελω να σου την σπασω αλλα οταν πας να κανεις καπια τετια βηματα και εχεις παιδια σε τετια ηλικια πρεπει να το σκευτεσε πιο καλα...
Ε όχι όμως και να γα****ουμε τη ζωή μας για τα παιδιά! Όλα έχουν ένα όριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ε όχι όμως και να γα****ουμε τη ζωή μας για τα παιδιά! Όλα έχουν ένα όριο!

Δεν λεω να μαμμισει την ζωη του, να το σκευτει πρωτα 2 φορες και να μην κινιθει τυφλομενος απο ερωτα λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ψυχραιμια βρε παιδια, δεν κανω τιποτα βιαστικο πλεον, πρωτα απο ολοα μετρημρνα πραγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ετσι μπραβο Hunter, δεν περιμενα βεβαια να εχεις ξεμιαλιστει αλλα ποτε δεν ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Να μου εξηγήσει και εμένα κανείς τι τρέχει...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Έχω κάνει πολλές τρέλες γενικά στη ζωή μου τώρα δεν ξέρω αν ήταν ακριβώς από έρωτα ή επειδή εγώ ήμουνα λίγο psycho λέω ήμουνα διότι Νομίζω ότι τώρα κάπως το χουμε ισορροπήσει το πράγμα μεγαλώσαμε😆😆
Okay ας δω τι μπορώ να θυμηθώ έχω μιλήσει πολύ άσχημα έχω προσβάλει τον άλλο έχω παρακολουθήσει κινητό, καλά τα κλασικά έχω πάρει με απόκρυψη έχω στείλει μήνυμα από αλλού . .. όμως έχουν κάνει περισσότερες τρέλες για μένα. .. έχω δει τις σχέσεις μου να κλαίνε γοερά με έχουν παρακαλέσει με έχουν παρακολουθήσει. . έχουν κάνει ταξίδια για να με δουν. Γενικά έχω ζήσει επικές στιγμές. Αναφέρομαι στις μεγάλες μου σχέσεις τις πολύχρονες.
Με τον άντρα μου επίσης έχουμε κάνει τρέλες. Όχι όμως σε σημεία μη ελεγχόμενα. Ειναι ο μοναδικος που δε με τρέλανε και τον παντρευτηκα. Είναι να έχεις και την τρέλα μέσα σου και εγώ πάντα την είχα οπότε και οι επιλογές μου ήταν ανάλογες. Μεγάλωσα όμως και βαρέθηκα τις τρελές θέλω ησυχία. Εκτονώθηκα όταν έπρεπε και τώρα στο λιμανάκι μου είμαι μία χαρά δεν κάνω τρελές δεν υπερβάλλω η λογική μου δουλεύει πάρα πολύ καλά. Και δεν θα ξανακάνα ποτέ διότι δεν έχω πια ανασφάλειες ..
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Δεν έχω κάνει τίποτα λογικό για τον έρωτα.
 

Δροσουλίτης

Δραστήριο μέλος

Ο Δροσουλίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Το ωραίο με τις "τρέλες" που κάνεις για τον έρωτα, είναι πως όταν τις κάνεις είναι ότι πιο φυσιολογικό και λογικό μπορείς να επιλέξεις. Γράφεις ιστορία χωρίς να το ξέρεις!
 
Top