Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Nova

  • Cosmote

  • Vodafone

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Cyta έχουμε και είμαστε σε γενικές γραμμές ικανοποιημένοι. Μόνο που κάποιες φορές κολλάει το ίντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
cyta εχουμε και μεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Είμαι παιδί της Cyta κοντά δυο βδομάδες τώρα και κάτι και με λες ικανοποιημένη αρκετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Είμαι παιδί της Cyta κοντά δυο βδομάδες τώρα και κάτι και με λες ικανοποιημένη αρκετά.

Περίεργο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Εγώ κόντεψα να τους στειλω στο διάολο. Κάθε βδομάδα και μια αποσύνδεση σε στάνταρ ώρες μετα τη 1 τη νύχτα. Αλλά τα 35 ευρώ το μήνα ακατέβατα έτσι;

Τελικά μου το διόρθωσαν αλλά έκπτωση για φέτος δεν είδα ακόμα, κι ας είμαι 2 χρόνια στη Cyta. Θα τους "ενοχλήσω" δεόντως!:P

ΥΓ: Και να βάλουν κανα link εξτρα, με τόσο τρελό contention ratio έχουν μπουκώσει τα πάντα και το sync έχει πέσει απ' τα 18 στα 13 Mbit. Μόνο να υπερφορτώνουν τα κέντρα με πελάτες ξέρουν κι αμα τύχει στραβή, σου στέλνουν τα outsourced παλικάρια της Suntech. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Εμείς έχουμε Hellas Online και είμαστε μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμείς hol έχουμε εδώ και 3 χρόνια. Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και εμείς hol έχουμε εδώ και 3 χρόνια. Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα.

Εγώ θυμάμαι στις αρχές που την είχαμε βάλει, συνέχεια χαλούσε η σύνδεση, και παίρναμε στην γραμμή βοήθειας, αλλά τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχει παρουσιαστεί άλλο πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Γιατί;:P
Εγώ κόντεψα να τους στειλω στο διάολο. Κάθε βδομάδα και μια αποσύνδεση σε στάνταρ ώρες μετα τη 1 τη νύχτα. Αλλά τα 35 ευρώ το μήνα ακατέβατα έτσι;

Τελικά μου το διόρθωσαν αλλά έκπτωση για φέτος δεν είδα ακόμα, κι ας είμαι 2 χρόνια στη Cyta. Θα τους "ενοχλήσω" δεόντως!:P

ΥΓ: Και να βάλουν κανα link εξτρα, με τόσο τρελό contention ratio έχουν μπουκώσει τα πάντα και το sync έχει πέσει απ' τα 18 στα 13 Mbit. Μόνο να υπερφορτώνουν τα κέντρα με πελάτες ξέρουν κι αμα τύχει στραβή, σου στέλνουν τα outsourced παλικάρια της Suntech. :whistle:
Κοίτα εγώ με 16 ευρώ και αέρα τους κάνω. Σιγά μη με νοιάξει αν με πετάξει μια φορά και ξημερώματα μάλιστα. Λες και θα βλέπω καμιά τσόντα τότε και η αποσύνδεση θα μου τη σπάσει.:P
Εμείς έχουμε Hellas Online και είμαστε μια χαρά.
Εγώ δεν ήμουν. Για μήνες μας σερνόταν σε σημείο να λες πάω να κάνω μπάνιο μέχρι να ξεκολλήσει/φορτώσει.
Και εμείς hol έχουμε εδώ και 3 χρόνια. Ποτέ δεν είχαμε πρόβλημα.
Καλά ήταν στην αρχή, φυσούσε, μα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εγω εχω cyta, αλλα θα την προτεινα σε καποιον που θα θελα να εκδικηθω. Μμμμ τωρα που το σκεφτομαι παραειναι βαρυ, μαλλον ουτε σε αυτον. Ειλικρινα ενω η τιμη ειναι ελκυστικη, απεριοριστο τηλεφωνο, 8αρι ιντερνετ και 60' για κινητα με 23€, η παροχη υπηρεσιων ειναι τραγικη, το ιντερνετ πολλες φορες ειναι πιο αργο κι απ το αργο πετρελαιο, αλλαξαμε 4(!!!) φορες μοντεμ μεχρι να βρουμε ενα που δν θα μας κανει αποσυνδεσεις και ουτω καθεξης.

Αν την αλλαξω σκεφτομαι να προτιμησω HOL. Σιγουρα οχι ΟΤΕ, η συμπεριφορα τους ειναι πληρως αντιεπαγγελματικη και οταν ρωτησα για προγραμματα και ζητησα την ''τεραστια'' εξυπηρετηση να παρω το νουμερο που ειχα πριν φυγω απ την Ελλαδα, κι ενω τσεκαρισμενο οτι δν αντιστοιχει σε αλλο συνδρομητη, ειχαν ενα στυλακι οτι σιγα μην κατσουμε να ασχοληθουμε με την παρτη σου, παρε ενα νεο και τελειωνε. Λες και σου εκαναν χαρη. Κι ας ζηταγαν κοντα 10€ παραπανω απο ολους τους υπολοιπους. Οι υπαλληλοι αγενεις και με υφακι. Πηγαινεις παραπερα στη Vodafone και αν πεις οτι ενδιαφερεσαι να κανεις συνδεση καθονται και ασχολουνται μιση ωρα μαζι σου ασχετως αν τελικα υπογραψεις ή οχι. Σου λενε ευχαριστω μονο και που ρωτησες. Ξερω φτιαχτο ειναι, αλλα ισως εκτιμουν λιγο περισσοτερο τα 25-30€ που παιρνουν απο καθε σπιτι το μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Η καλύτερη φοιτητική λύση ποια είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
από πάντα θυμάμαι είχαμε ΟΤΕ αλλά επειδή ήταν αρκετά τσιμπημένοι οι λογαριασμοί του, πήγαμε στη forthnet. δεν μπορώ να πω πως έχουμε κάποιο πρόβλημα. το μόνο θέμα ήταν πως για να γίνει η αλλαγή εταιρίας χρειάστηκε πάνω από μια βδομάδα. μεγάάάλο σπάσιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανατολή

Νεοφερμένος

Η ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
forthnet
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
από πάντα θυμάμαι είχαμε ΟΤΕ αλλά επειδή ήταν αρκετά τσιμπημένοι οι λογαριασμοί του, πήγαμε στη forthnet. δεν μπορώ να πω πως έχουμε κάποιο πρόβλημα. το μόνο θέμα ήταν πως για να γίνει η αλλαγή εταιρίας χρειάστηκε πάνω από μια βδομάδα. μεγάάάλο σπάσιμο...
Σε άλλους κάνει μήνα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Let.It.Go:\

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μακ* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
forthnet έχω εδώ και κάνα μήνα και δεν έχω κανένα παράπονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Τι προτείνετε για φοιτητικό ίντερνετ;
Το πρόγραμμα απ' τον Δίοδο με 8 ευρώ το μήνα είναι καλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω εχω wind καλη ειναι αν και καποιες φορες αργει να μπει στο ιντερνετ!!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

apaleytos

Νεοφερμένος

Ο apaleytos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Τι προτείνετε για φοιτητικό ίντερνετ;
Το πρόγραμμα απ' τον Δίοδο με 8 ευρώ το μήνα είναι καλό;

Εξαρτάται τι είδους χρήση θέλεις να κάνεις.

Για feed δεν θα έχεις τον isp σου, έχε υπόψη, αλλά το ΕΔΕΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatashaLP

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Τωρα HOL εχω και ειμαι πολυ ικανοποιημενη με την τιμη και τις ταχυτητες.
Παλια ειχα conn-x αλλα δεν μας συνεφερε,με τη hol δινουν μαζι και απεριοριστο χρονο
ομιλιας προς ολα τα σταθερα και μια ωρα προς κινητα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top