Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Ελάτε παιδιά, αλήθειες τώρα, υπάρχουν κοπέλες με όμορφη μυρωδιά και κοπέλες με όχι τόσο όμορφη μυρωδιά. Αυτό δεν είναι νόμος, διαφέρει από κοπέλα σε κοπέλα. Στον άνδρα πιστεύω είναι το ίδιο, χωρίς βέβαια να είμαι σίγουρος, δεν ξέρω, στις κοπέλες διαφέρει!

Όπως και δεν "καταπίνουν" όλες οι κοπέλες, όχι μόνο μυρωδιάς, αλλά λόγο αναγούλας. Το ότι δεν θέλεις μετά να την φιλήσεις, συμφωνώ με τον προλαλήσαντα, δεν βγάζει νόημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,549 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι θετική. Σε όλα τα σημεια αρκει να είναι η άλλη καθαρή. :>


Τονιζω το "σε όλα τα σημεια" :>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μιλάς σε άτομο που σιχαίνεται να πιει από το ίδιο ποτήρι που ήπιε νερό πριν από μία ώρα, οπότε κατεβάζει καινούριο και καθαρό... :hehe:
Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εγω παντως τη βρισκω απειρα να με φιλα με το στομα γεματο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Μια ερώτηση προς τα αγόρια που σιχαίνονται ακόμα και τον εαυτό τους:
Δεν θα κάνατε στοματικό σεξ στο κορίτσι σας;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,105 μηνύματα.
Λογικά αυτοί που δε φιλιούνται μετά το στοματικό είναι οι ίδιοι που κάθονται στάσιμοι στην αριστερή μεριά της κυλιόμενης στο μετρό :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Oh mon dieu τα παρατάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μια ερώτηση προς τα αγόρια που σιχαίνονται ακόμα και τον εαυτό τους:
Δεν θα κάνατε στοματικό σεξ στο κορίτσι σας;

Τι πραγματα ειναι αυτα? Οχι βεβαια. Σεξ μονο για αναπαραγωγη.

Μάλλον η σεξουαλική μας κουλτούρα, κατά κάποιο σημαντικό της μέρος, καθορίζεται από τις "τσόντες". Εκεί, μετά από το στοματικό της γυναίκας προς τον άντρα δεν υπάρχει φιλί και απλά ο κύριος παρακολουθεί την κυρία που καταπίνει.

Πως ξερεις οτι δεν συμβαινει το αναποδο? Οι τσοντες δηλαδη ακολουθουν την σεξουαλικη μας κουλτουρα?

Εγω δεν καταλαβαινω γιατι το συζηταμε καν, καποιοι αντρες σιχαινονται καποιοι οχι. Οπως καποιες γυναικες σιχαινονται να της φιλας αν εχεις τα υγρα της στο στομα σου η οτιδηποτε σχετικο.

Ειναι τελειως τετριμενο ζητημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,055 μηνύματα.
Τι πραγματα ειναι αυτα? Οχι βεβαια. Σεξ μονο για αναπαραγωγη.
Και μάλιστα γρήγορα - γρήγορα πριν προλάβουμε να το ευχαριστηθούμε.
Πως ξερεις οτι δεν συμβαινει το αναποδο? Οι τσοντες δηλαδη ακολουθουν την σεξουαλικη μας κουλτουρα?
Προφανώς υπάρχει αλληλεπίδραση. Η σχέση είναι αμφίδρομη. Απλά πολλές φορές η "εικονική πραγματικότητα" προηγείται της "πραγματικής πραγματικότητας" και επιβάλλει ή αποτρέπει κάποιες ενέργειες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,549 μηνύματα.
Αν η κοπελα είναι καθαρη την έχω φάει από πάνω μεχρι κάτω!!! Το σωστο σεξ δεν θέλει να εισαι υποχόνδριος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα εγω ... Εμενα το αγορι μου μου ειπε ειρηνη σταματα δεν θελω μεσα σου" και τον εβγαλα απο το στομα μου. Τον ρωτησα αλλα .... Μου ειπε οτι δεν θελει να με υποβαθμισει..... Βοηθεια?( απαντηστε ολοι εκτος απο τον ντεβιλ ( πλακαα ))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα εγω ... Εμενα το αγορι μου μου ειπε ειρηνη σταματα δεν θελω μεσα σου" και τον εβγαλα απο το στομα μου. Τον ρωτησα αλλα .... Μου ειπε οτι δεν θελει να με υποβαθμισει..... Βοηθεια?( απαντηστε ολοι εκτος απο τον ντεβιλ ( πλακαα ))

Τι βοήθεια θέλεις ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,549 μηνύματα.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ιου ντεβιλ

Απλα απο τα αγορακια θελω να ρωτησω τι μποεω να κανω για να του δειξω οτι δεν με υποβαθμιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,549 μηνύματα.
Ιου ντεβιλ

Απλα απο τα αγορακια θελω να ρωτησω τι μποεω να κανω για να του δειξω οτι δεν με υποβαθμιζει


Aμα του το λες και δεν καταλαβαινει δεν μπορεις να κάνεις και πολλά. Αμα ο άλλος έχει τα κολληματα του ή η άλλη θα σε ταλαιπωρησει.


Εγω πλεον για να πω την αληθεια όταν βλεπω κολληματα που εγω έχω ξεπεράσει και η άλλη δεν θέλει να προσπαθησει να κάνει το ιδιο ξενερ'ωνω και σταματαω να ασχολουμαι.


Εχω ένα φιλο οποτε βγαινουμε του λεω να κανουμε καμια γνωριμια του λεω να παρει και αυτος κανα τηλ να δικτυωθούμε λιγο γιατι συνηθως η μια φερνει την άλλη αλλα τιποτα. Μονος μου προσπαθω. Πολύ καλο παιδι , μορφωμένος , σοβαρος αλλα εχει κολληματα σε αυτό τον τομέα. Του κάνω εγω την πλυση μου αλλα τιποτα συνεχιζει αυτος και λεει τα δικά του.


Είναι άλλο πχ να προσπαθουν και οι 2 και άλλο μονο ο ένας. Όταν αποτυχει ο ένας ο άλλος μπορει να πετυχει οποτε θα πει σε αυτην που βγαινουν να φερει και καμια φιλη.


Τα κολληματα είναι κολληματα προέρχονται από χρονια πισω .... από την παιδικη ηλικια από την οικογενεια και τα σχετικα όταν πχ εγω ημουν εξαρχής φιλος με τον πατέρα μου και συζητούσαμε τα πάντα και ο άλλος σου λέει ντρεπομουν να κανω τέτοια κουβεντα με τον πατέρα μου και ηταν αυστηρος. Ε τι περιμενεις μετά. Όλα παιζουν ρολο. Δεν ευθυνεσαι εσυ για αυτή την κατασταση ή κάποιος άλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Ιου ντεβιλ

Απλα απο τα αγορακια θελω να ρωτησω τι μποεω να κανω για να του δειξω οτι δεν με υποβαθμιζει

Αντί να χαρείς που σε σέβεται θες να του αλλάξεις και γνώμη; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,549 μηνύματα.
Θα την σεβαστει σε άλλες φάσεις. Εκεινη την στιγμη αυτό που του ζητησε η κοπελα είναι απολυτα φυσιολογικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,009 μηνύματα.
Θα την σεβαστει σε άλλες φάσεις. Εκεινη την στιγμη αυτό που του ζητησε η κοπελα είναι απολυτα φυσιολογικο.

Δεν υπάρχει φυσιολογικό και μη φυσιολογικό στο σεξ από τη στιγμή που συμφωνούν όλοι οι ενήλικες συμμετέχοντες και δεν παραβιάζει νόμους κλπ.

Αν ο παρτενέρ της θεωρεί οτι δεν τον εκφράζει ηθικά ή ως νοοτροπία θεωρώ λάθος να προσπαθεί να του αλλάξει γνώμη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Ιου ντεβιλ

Απλα απο τα αγορακια θελω να ρωτησω τι μποεω να κανω για να του δειξω οτι δεν με υποβαθμιζει

Απλά πες του ότι αποτελεί δική σου επιθυμία και δεν σε υποβαθμίζει σαν άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Μπορω να ρωτησω κατι?Γιατι θελεις να του αλλαξεις γνωμη?Δεν μπορειτε να κανετε κατι που να αρεσει και στους δυο?Βεβαια ο καθενας με τα γουστα του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top