Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
στοματικό διάλυμα!!!!!:confused:
δεν ειναι απαραιτητα ασχετο με τον στοματικο ερωτα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φυσικά και πρέπει να δοκιμάσεις κάτι που σε αηδιάζει όταν το σκέφτεσαι, για να δεις αν τελικά έχεις δίκιο που σε αηδιάζει ή όχι. Ειδικά όταν εκατοντάδες άλλοι άνθρωποι σου λένε πως το απολαμβάνουν απεριόριστα! (και δεν πρόκειται για κάτι που βλάπτει την υγεία ή την σωματική σου ακεραιότητα)

:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Συμφωνώ kajira αλλά μέσα σε αυτό το ποστ βγαίνει το συμπέρασμα οτι αν το δοκιμάσεις και δε σου αρέσει είσαι άξιος της μοίρας σου (=να σε αφήσει ο γκόμενος για κάποια που της αρέσει):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
sorry αν σας σοκαρω αλλα δεν το θεωρω νορμαλ να μην κανεις στοματικο ερωτα.αν συχενεσαι, συχενεσαι και μενα οποτε ουστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
sorry αν σας σοκαρω αλλα δεν το θεωρω νορμαλ να μην κανεις στοματικο ερωτα.αν συχενεσαι, συχενεσαι και μενα οποτε ουστ.

Γιατί δε δέχεσαι απλά οτι είναι θέμα γούστου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
sorry αν σας σοκαρω αλλα δεν το θεωρω νορμαλ να μην κανεις στοματικο ερωτα.αν συχενεσαι, συχενεσαι και μενα οποτε ουστ.
εγω ξερω παντως οτι οταν πιανω το οργανο μου οταν κατουραω πλενω τα χερια μου...
τοτε πρεπει να κανεις και πρωκτικο στοματικο ..γιατι αν συχαινεσαι τον πρωκτο του ανθρωπου που αγαπας τον συχαινεσαι ολοκληρο και τοτε ουστ..
α και υποθετω οτι δεν συχαινεσαι το σπερμα που καταπινεις(αναγκαστικα γιατι την ωρα της διεγερσης και πριν την εκσπερματωση βγαινει σπερμα που το παιρνεις στο στομα σου ,γιαυτο και πολλες φορες λενε καποιες γιατι εμειναν εγγυοι ενω δεν εκσπερματωσε ο ανδρας τους..)..γιατι αν συχαινεσαι το σπερμα του ανδρα σου τοτε τον συχαινεσαι ολοκληρο και ουστ..


τοτε πιες και ουρα .αν συχαινεσαι τα ουρα του ανδρα σου τον συχαινεσαι ολοκληρο και τοτε ουστ..
ή φαε κοπρανα..
https://www.hotstation.gr/article214.html
Από την έρευνά τους προέκυψε ότι οι ασθενείς με στοματικό καρκίνο, που περιείχε το βακτήριο του ανθρώπινου θηλοειδή ιού (HPV) γνωστού ως HPV16, προέβαιναν κατά τρεις φορές περισσότερο σε στοματικό έρωτα απ΄ ότι οι άλλοι ασθενείς που δεν εμφάνιζαν το βακτήριο αυτό. "Οι ερευνητές κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι ο στοματικός έρωτας τόσο στους άνδρες όσο και στις γυναίκες μπορεί να προκαλέσει σοβαρές μολύνσεις στο στόμα", τονίζεται στο περιοδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμφωνώ kajira αλλά μέσα σε αυτό το ποστ βγαίνει το συμπέρασμα οτι αν το δοκιμάσεις και δε σου αρέσει είσαι άξιος της μοίρας σου (=να σε αφήσει ο γκόμενος για κάποια που της αρέσει):/:
Όχι δε βγαίνει με μια απλή συνεπαγωγή αυτό το συμπέρασμα.
Μπορεί να σε αφήσει ο φίλος σου για κάποια που της αρέσει το ποδόσφαιρο, που της αρέσουν οι διακοπές στο βουνό, που της αρέσει το sushi. Υπάρχουν χίλιοι δυο λόγοι για να σε αφήσει αν δεν είναι ερωτευμένος.
Το να σε αφήσει γιατί δεν είναι σεξουαλικά ικανοποιημένος, εξαρτάται από το πόσο σημαντικό ρόλο παίζει για εκείνον τον σεξ.
Αν του αρέσει η πεολειχία και συ δεν του την προσφέρεις (πως τα λέω :P) είναι λογικό να μην είναι 100% ικανοποιημένος από σένα σεξουαλικά, αλλά όχι και απαραίτητο ότι θα ψάξει να την βρει αλλού, γιατί μπορεί να τον γεμίζεις σε άλλα πράγματα που περιλαμβάνουν το σεξ.

Το ζήτημα δεν έχει μάλλον να κάνει με το πόσο κάποιος έχει τη διάθεση να ικανοποιήσει τον άλλον, το ζήτημα έχει να κάνει περισσότερο με τον σεβασμό στα γούστα. (αν και εγώ δεν έχω καταλάβει τους λόγους ακριβώς που είσαι αρνητική. είναι η ..σιχασιά (:S),η ντροπή, οι αναστολές; τι; )
Όλοι οι άνθρωποι δε "φτιάχνονται" με τα ίδια ερεθίσματα και για ένα ζευγάρι επιτυχία είναι να βρουν αυτό, που θα τους κάνει να ευχαριστιούνται και οι δύο εξίσου τον έρωτα με ή χωρίς ..σάλιο. :P
Για όλους υπάρχει το ιδανικό σεξουαλικά ταίρι.. τώρα το αν μειώνονται οι πιθανότητες να το βρεις, λόγω γούστων και προτιμήσεων.. είναι άλλο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Όχι δε βγαίνει με μια απλή συνεπαγωγή αυτό το συμπέρασμα.

Εγώ σε αυτή τη φράση του Χάος αυτό βλέπω:

με το που θα βρεθεί κάποια καλοθελήτρια, η οποία έχει κάθε καλή διάθεση να προσφέρει όμορφα αισθήματα, συντροφικότητα, φρου φρου κι αρώματα, κλπ, προσφέροντας μαζί, σε συσκευασία δώρου κι ένα ξεγυρισμένο, ...μην τον είδατε τον Παναγή!!

Τι θα σκεφτεί ένα κορίτσι που δε θέλει για άλφα βήτα λόγο να κάνει στοματικό στο αγόρι της; Οτι θα την αφήσει για κάποια που θέλει, έτσι δεν είναι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ σε αυτή τη φράση του Χάος αυτό βλέπω:

Aυτό το πρόσεξες;
Το να σε αφήσει γιατί δεν είναι σεξουαλικά ικανοποιημένος, εξαρτάται από το πόσο σημαντικό ρόλο παίζει για εκείνον τον σεξ.

Για τον Χάος παίζει τόσο σημαντικό ρόλο, για κάποιον άλλον όχι.
Αν σε ενδιαφέρει να κάνεις σχέση με τον Χάος, ξέχνα το. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Για τον Χάος παίζει τόσο σημαντικό ρόλο, για κάποιον άλλον όχι.
Αν σε ενδιαφέρει να κάνεις σχέση με τον Χάος, ξέχνα το. :hehe:

Καταρχήν δεν είπα οτι δεν το κάνω.:redface:

Εγώ απλά θέλω να τονίσω οτι όλα είναι θέμα γούστου και δεν πρέπει κάποια κορίτσια που δε θέλουν να το κάνουν να νιώθουν μειονεκτικά ή να φοβούνται ή οτιδήποτε άλλο. Ούτε βέβαια να καταπιεστούν για να "κρατήσουν" κάποιον. Γιατί στο σεξ εννοείται οτι ευχαριστιούνται κι οι δύο. Αν ο ένας καταπιέζεται κι υποφέρει, ε ποιος ο λόγος να είναι μαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άγγελε η ουρολαγνεία και η κοπρολαγνεία δεν είναι τόσο διαδεδομένες όσο ..οι πίπες, μη τρελαθούμε τώρα!
Επίσης το ότι μπορεί με τον στοματικό έρωτα να κολλήσεις κάτι, αυτό είναι γενικώς γνωστό. Αν θες να είσαι χίλια τα εκατό ασφαλής, πρέπει να μη κάνεις καθόλου έρωτα σε καμία μορφή του.
Τέλος τα προσπερματικά υγρά μπορεί να περιέχουν σπέρμα ικανό να γονιμοποιήσει μια γυναίκα, αλλά πρακτικά δεν έχουν την ίδια υφή και ποσότητα με το σπέρμα. Το να σε αηδιάζει λοιπόν το σπέρμα δεν αποτελεί ακριβώς αποτρεπτικό παράγοντα για το ..πιπίλισμα :P

Μπορώ να καταλάβω πάντως πως μπορεί πραγματικά κάποια να μη θέλει να κάνει ποτέ της στοματικό για τον οποιοδήποτε λόγο. Τότε όμως προφανώς και θα πρέπει να βρει κάποιον που εξίσου να μη δίνει σημασία σε αυτό και εκ των πραγμάτων, αυτό θα έχει μια σχετική δυσκολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καταρχήν δεν είπα οτι δεν το κάνω.:redface:

Άι μαρή, τον ...βουτυρώνεις τον κουραμπιέ και μ΄εχεις εδώ να σε καθησυχάζω ότι ο επόμενος δε θα σε αφήσει;! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
υπαρχει αντρας η γυναικα που δεν κανει στοματικο? σοβαρα μιλατε?

sorry αν σας σοκαρω αλλα δεν το θεωρω νορμαλ να μην κανεις στοματικο ερωτα.αν συχενεσαι, συχενεσαι και μενα οποτε ουστ.



Σάσα , μπάστα

κρατάνε λευκή σημαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
Άι μαρή, τον ...βουτυρώνεις τον κουραμπιέ και μ΄εχεις εδώ να σε καθησυχάζω ότι ο επόμενος δε θα σε αφήσει;! :P

Για κουραμπιέδες λες τόσην ώρα χρυσή μου; Πες το ντε! Ε τον βουτυρώνω. :whistle:

Ον τόπικ: δεν ανησυχώ για κάποιον που το θεωρεί τόσο σημαντικό για να με αφήσει. Θα τον αφήσω πρώτη εγώ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
τι σασα μπαστα ..τι ειναι αυτα που λετε? δηλαδη για μερικους απο δω μεσα ειναι τοσο περιεργο ο στοματικος ερωτας?
ειλικρινα δεν το φανταζομουν οτι υπαρχουν τοσα ατομα που ειναι κατα.
τοσο extreme σας φαινεται?????? η μεγαλυτερη απολαυση για μενα ειναι στο σεξ ο στοματικος ερωτας και να το κανω και να μου το κανουν... ελεος!ειναι δυνατον να συχαινεσαι τον αντρα που εισαι μαζι? τι σχεση εχει οπως ειπε ενας πριν οτι ο ιδιος οταν κατουραει πλενει τα χερια μετα? που κολαει αυτο? παιδια ξερετε τι λετε? η ειστε τοσο αβγαλτοι μερικοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
(και δεν πρόκειται για κάτι που βλάπτει την υγεία ή την σωματική σου ακεραιότητα)

oπως και το σεξ (ή ο μπαφος) και τοσα αλλα πραγματα στη ζωη μας, μπορει να βλαψει την υγεια σε πολυ μεγαλο βαθμο.

Αν θες να είσαι χίλια τα εκατό ασφαλής, πρέπει να μη κάνεις καθόλου έρωτα σε καμία μορφή του.
προφυλακτικα. και εξετασεις. ε

τι σασα μπαστα ..τι ειναι αυτα που λετε? δηλαδη για μερικους απο δω μεσα ειναι τοσο περιεργο ο στοματικος ερωτας?
ειλικρινα δεν το φανταζομουν οτι υπαρχουν τοσα ατομα που ειναι κατα.
τοσο extreme σας φαινεται?????? η μεγαλυτερη απολαυση για μενα ειναι στο σεξ ο στοματικος ερωτας και να το κανω και να μου το κανουν... ελεος!ειναι δυνατον να συχαινεσαι τον αντρα που εισαι μαζι? τι σχεση εχει οπως ειπε ενας πριν οτι ο ιδιος οταν κατουραει πλενει τα χερια μετα? που κολαει αυτο? παιδια ξερετε τι λετε? η ειστε τοσο αβγαλτοι μερικοι?

jesus christ( ειμαι και αθεος τρομαρα μου)

ΕΙΝΑΙ.ΘΕΜΑ.ΓΟΥΣΤΟΥ.

δεν μπορεις να καταλαβεις οτι καποιοι δεν θελουν να κανουν στοματικο;
δεν ειναι ολα το ιδιο δεδομενα για ολους.


Υ.Γ. χιλια συγγνωμη για τα συνεχομενα ποστ, αλλα ολο ξεχνιεμαι οτι δεν γινεται αυτοματα merge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sasa

Νεοφερμένος

Η sasa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
πες μου γιατι. συχαινεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,158 μηνύματα.
πες μου γιατι. συχαινεσαι?

Μα τι ερώτηση είναι αυτή; Μπορείς να δικαιολογήσεις κάποιο γούστο σου; Γιατί σου αρέσει κάποιο χρώμα ή κάποιο φαγητό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πες μου γιατι. συχαινεσαι?

δεν αναφερομαι καν για μενα.

γιατι καποιος δεν θα θελει ομως να κανει στοματικο; επειδη σιχαινεται, ισως. γιατι δεν τον ευχαριστει, επισης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μα δεν ειναι δυνατον να αρεσουν σε ολους τους ανθρωπους τα ιδια πραγματα.

επισης επειδη καπου το διαβασα και αυτο, δεν υπαρχει φυσιολογικο και μη στο κρεβατι του καθενος.

ειμαστε διαφορετικοι. και αυτο ειναι που μας κανει ξεχωριστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top