Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Δηλάδη αυτή η κοπέλα κατάπιε το προφυλακτικό και δεν πήρε χαμπάρι??

Και φταίει ο στοματικός έρωτας ή ότι αυτή ήταν περιορισμένης ευθύνης??

:rofl: Χάχαχα, δεν θα είχε ξαναδεί προφυλακτικό, ούτε ενδεχομένως πέος, μπορεί να νόμιζε πως αυτά τα δύο πάνε μαζί και ότι στο τέλος καταπίνεις το περιτύλιγμα.....:eek::eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Συμφωνώ...:)
Αλλά δεν γίνεται και να μην μπαίνει και θέμα αρεσκείας...
Ασυναίσθητα γίνεται...
Δεν είναι κάποιες μυρωδιές,
-για μένα παίζει μεγάλο ρόλο να διεγείρεται η ...μύτη μου καταρχήν-, κάποιες γεύσεις που σου ¨πάνε¨ πιο πολύ;
Και απ'την άλλη, οκ, το σεξ είναι ταξίδι,
αλλά κάποια ταξίδια είναι πιο ωραία...
Οπότε πάλι ασυναίσθητα μπαίνεις στη διαδικασία της σύγκρισης...
ε;


Mωρε το σεξ ειναι ταξιδι, αλλα εαν ο αλλος ειναι μεσα σ-τα-ξιδια, κατα την κατοποση μια αηδια την εχεις...
Μην τρελλαθουμε κιολας...

Αντε και καλες μας γευσεις μας ευχομαι!:whistle:


απανωστοτοπικ: η γνώμη μου για τον στοματικό έρωτα
είναι πως αμα η γλώσσα ξέρει τον τρόπο να βυθιστεί οδηγεί
σε πρόοδο των ηδονών.
Αν δε ξέρει, να μάθει. :mad: :P


:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι και αυτά όμως τρόπος έκφρασης, και για μένα δεν υπάρχουν ¨βρωμόλογα¨...
Η λέξη ¨βρωμόλογα¨ μου ακούγεται πιο ενοχλητική από τα ίδια τα ¨βρωμόλογα¨...;)
Συμφωνω. Αλλα καπως πρεπει να συννενοηθουμε. Αρα μη τα παιρνεις ολα κυριολεκτικα..

Η σεξουαλικότητα ΔΕΝ είναι μόνο θέμα ενστίκτων και ζωωδων καταβολών,
και δεν σχετιζεται με το ζωώδες κομμάτι μας μόνο-θα διαφωνήσω μαζί σου-
είναι και προβολή και έκφραση συναισθημάτων, επικοινωνία,συναισθηματική επαφή...
μην το ξεχνάμε και μην το παραβλέπουμε...Δεν μ'αρέσει κάνοντας έρωτα να ενεργοποιώ μόνο το ζωώδες κομμάτι μου...
Προφανως δεν διαβασες καλα τι ειπα, γιατι δεν ειπα κατι τετοιο. Εβαλες την λεξη "μονο"......μονο που εγω δεν την ειπα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ με io-io. Αισθάνομαι πάντα πως αυτός που το προσφέρει έχει μεγαλύτερη "εξουσία" από αυτόν που το απολαμβάνει.

Και γω το αισθανομαι πολλες φορες αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Είχα πει στο παρελθον ότι λόγω γεύσης το αποφεύγω...Τελευταία είμαι με μια πιτσιρίκα, το γατάκι είναι σαν παϊδάκι...Καμία σχέση η γεύση με των αλλωνών...Το φαγα στην κυριολεξία...

Προφανώς έχει να κάνει με τη διατροφή αλλά και με άλλους παράγοντες.

Μπάνιο πριν το σεξ είναι το παν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είχα πει στο παρελθον ότι λόγω γεύσης το αποφεύγω...Τελευταία είμαι με μια πιτσιρίκα, το γατάκι είναι σαν παϊδάκι...Καμία σχέση η γεύση με των αλλωνών...Το φαγα στην κυριολεξία...

Ανησυχώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Είχα πει στο παρελθον ότι λόγω γεύσης το αποφεύγω...Τελευταία είμαι με μια πιτσιρίκα, το γατάκι είναι σαν παϊδάκι...Καμία σχέση η γεύση με των αλλωνών...Το φαγα στην κυριολεξία...

Προφανώς έχει να κάνει με τη διατροφή αλλά και με άλλους παράγοντες.

Μπάνιο πριν το σεξ είναι το παν.
οταν στα λεγα εγω δεν με πιστευες...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
μα δεν ειναι λιγο....αηδια??? :P σορρυ, δεν μπορω να φανταστω πως στα κομματια ευχαριστιεσε να βαζεις το ανακοντα σου (:P) στο στομα της αλληνης...αηδια για σενα αλλα και για αυτην....και μονο που το σκεφτομαι, επισης λυπαμαι περισσοτερο την κοπελα...δεν ξερω :P


69 στασεις υπαρχουν (με πολλες υπο-στασεις και παραλλαγες :P ), τι το θες το αλλο? αλλωστε δεν νομιζω να ναι ορμη της φυσης η π*πα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
μα δεν ειναι λιγο....αηδια??? :P σορρυ, δεν μπορω να φανταστω πως στα κομματια ευχαριστιεσε να βαζεις το ανακοντα σου (:P) στο στομα της αλληνης...αηδια για σενα αλλα και για αυτην....και μονο που το σκεφτομαι, επισης λυπαμαι περισσοτερο την κοπελα...δεν ξερω :P


69 στασεις υπαρχουν (με πολλες υπο-στασεις και παραλλαγες :P ), τι το θες το αλλο? αλλωστε δεν νομιζω να ναι ορμη της φυσης η π*πα :P


Αν δοκιμασεις θα αλαξεις γνωμη...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
μα δεν ειναι λιγο....αηδια??? :P σορρυ, δεν μπορω να φανταστω πως στα κομματια ευχαριστιεσε να βαζεις το ανακοντα σου (:P) στο στομα της αλληνης...αηδια για σενα αλλα και για αυτην....και μονο που το σκεφτομαι, επισης λυπαμαι περισσοτερο την κοπελα...δεν ξερω :P


69 στασεις υπαρχουν (με πολλες υπο-στασεις και παραλλαγες :P ), τι το θες το αλλο? αλλωστε δεν νομιζω να ναι ορμη της φυσης η π*πα :P
Καθε άντρας και κάθε γυναίκα έχει τη δικιά του γεύση. Μπορεί να πεφτες σε βρωμιάρες ή να μην κάνουν καλή διατροφή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
μα δεν ειναι λιγο....αηδια??? :P σορρυ, δεν μπορω να φανταστω πως στα κομματια ευχαριστιεσε να βαζεις το ανακοντα σου (:P) στο στομα της αλληνης...αηδια για σενα αλλα και για αυτην....και μονο που το σκεφτομαι, επισης λυπαμαι περισσοτερο την κοπελα...δεν ξερω :P

Ούτε καν Ο.ο
Το 'φχαριστιέμαι πολύ να το κανω, δε ξερω γιατι, μ'αρεσει παρα πολυ να κανω τον αλλον να τρελαινεται χωρις καν σεξουαλικη επαφη (γιαυτο μαρεσει να δειχνει οτι του αρεσει κιολας, lol).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ήξερα ότι παίζει ρόλο η διατροφή .Υπάρχει κάποια πηγή ? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Η διατροφή ευθύνεται για όλες τις μυρωδιές στο ανθρώπινο σώμα , από τη μυρωδιά των κοπράνων μέχρι και του ιδρώτα . Αφού να φανταστείς οι ειδικές σουπες ντουπερ στρατιωτικές και σουπερ ειδικές ομάδες των ΗΠΑ στον πόλεμο του Ιρά και του Αφγανιστά έτρωγα ό,τι έτρωγαν και οι ντόπιοι για να μην γίνονται αντιληπτοί από τη μυρωδιά των κοπράνων τους! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καθε άντρας και κάθε γυναίκα έχει τη δικιά του γεύση. Μπορεί να πεφτες σε βρωμιάρες ή να μην κάνουν καλή διατροφή.

Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ποτε καποια που να μην μου αρεσε η γευση της, ξερεις η γευση εινια και μεσα στα συνδιαστικα πλαισια του οτι εκεινη την ωρα κανεις κατι για τον ανθρωπο που επιθυμεις, συνεπως σου αρεσει γιατι ξερεις οτι αρεσει και σε αυτον.

Εγω παλι ΔΕΝ μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να καταλαβω πως ειναι δυνατον καποιος να σιχαινεται ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πανω στον συντροφο του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ποτε καποια που να μην μου αρεσε η γευση της, ξερεις η γευση εινια και μεσα στα συνδιαστικα πλαισια του οτι εκεινη την ωρα κανεις κατι για τον ανθρωπο που επιθυμεις, συνεπως σου αρεσει γιατι ξερεις οτι αρεσει και σε αυτον.

Εγω παλι ΔΕΝ μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να καταλαβω πως ειναι δυνατον καποιος να σιχαινεται ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πανω στον συντροφο του...
Πες λοιπόν στην κοπέλα σου να τα καταπιεί. Αν γυρίσει και σου πει για ποια την πέρασες πες της αυτό που μου είπες. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί έχετε αυτό το κόλλημα με το να τα καταπίνει η άλλη? Δεν το χω καταλαβει ποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εμενα παντως δεν μου εχει τυχει ποτε καποια που να μην μου αρεσε η γευση της, ξερεις η γευση εινια και μεσα στα συνδιαστικα πλαισια του οτι εκεινη την ωρα κανεις κατι για τον ανθρωπο που επιθυμεις, συνεπως σου αρεσει γιατι ξερεις οτι αρεσει και σε αυτον.

Εγω παλι ΔΕΝ μπορω με ΤΙΠΟΤΑ να καταλαβω πως ειναι δυνατον καποιος να σιχαινεται ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ πανω στον συντροφο του...

Θα ετρωγες σκατα του συντροφου σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Γιατί έχετε αυτό το κόλλημα με το να τα καταπίνει η άλλη? Δεν το χω καταλαβει ποτε.
Δεν έχω εγώ το κόλλημα και δεν έχω πιέσει καμία ούτε για στοματικό, ούτε για πρωκτικό, ούτε για οτιδήποτε άλλο.
Προσπαθώ με αυτόν τον τρόπο να του δείξω ότι δεν έχουν όλοι/ες την ίδια γεύση.
Τα υγρά της Χ μπορεί να μου αρέσουν, την Ψ να μην μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Γιατί έχετε αυτό το κόλλημα με το να τα καταπίνει η άλλη? Δεν το χω καταλαβει ποτε.

ελα ντε.....γενικα το στοματικο, δν καταλαβαινω ειναι ορμη? λες "αχ τι ωραια π***τσα και διψουσα μωρε, ελα εδω!":P...αν ειναι να το βαζουμε και σε μπουκαλια να το παρινει μαζι της στη σχολη/δουλεια, να χει να πινει :P...



σορρυ τι εννοεις γευση? δλδ τοσο γ@ματη γευση εχει?:P χμμμ:hmm: θα σου δωσω μετρο συγκρισης, γυρο-πιτα απ'ολα ή στοματικο?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι είδος ευχαρίστησης.Εφοσον το κάνει κάποιος από τους δυο μετά θα το κάνει κι ο άλλος. Ο ένας ευχαριστεί τον άλλον.Ο καθένας ξεχωριστά χαίρεται που ευχαριστεί τον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top