Ποινική δίωξη στον Λιγνάδη για βιασμούς κατά συρροή

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Ο πατέρας μου ειναι ο μεγαλυτερος μάγκας λεει στην Ελλαδα χαχαχα
Καλα Νταξ το έχει καβαλήσει το καλάμι ο γιος του🤦🏼‍♂️
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.

τΟ ΙΔΙΟ το Εθνικο Θέατρο με ανακοινωσή του διαψεύδει αυτα που γράφετε. Οποτε... εχεις αποδειξεις οτι οντως έγιναν αυτες οι καταγγελιες και η κακιά αστυνομια την οποια δε γουστάρετε τις έθαψε ή βασιζεσαι στο οτι.... το ειπε η κυρά κατίνα της γειτονιας ; :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Το Εθνικο Θέατρο διαψεύδει οτι υπηρχαν καταγγελιες πάντως. Καλα τωρα μην το ψάχνεις ο καθενας θα πετάξει το μπαλάκι αλλου ετσι γινεται οταν συμβει η στραβή.
Δεν εγιναν καταγγελιες στο εθνικο θεατρο,μαθε να καταλαβαινεις τι διαβαζεις.Δεν νομιζω να εψαξε το εθνικο θεατρο τις καταγγελιες στην αστυνομια.
Σου λεω το ειπαν στο ξαναλι της ΝΔ σκαι.
Ελεος νατο.

Καταθέσεις από το 2012

Σύμφωνα με τον Alpha, είχαν γίνει καταγγελίες τρεις φορές στην Αστυνομία, ωστόσο οι αρχές δεν είχαν δώσει ιδιαίτερη βαρύτητα.

«Βλέπω ανήλικα αγόρια να πηγαίνουν στο διαμέρισμα του ηθοποιού. Είναι ηλικίας 12 με 16 ετών, αλλά κάποια ίσως και να είναι μεγαλύτερα. Συνεχώς βλέπω διαφορετικά παιδιά να τον επισκέπτονται και μόνο ελάχιστα από αυτά τα βλέπω για δευτέρη φορά», είχε δηλώσει ο καταγγέλλων.

«Ένα αγόρι έχω δει πολλές φορές να πηγαινοέρχεται στο σπίτι, κυρίως τις νύχτες μαζί με τον σκηνοθέτη, ο οποίος μου έλεγε ότι ήταν ανιψιός του. Κυρίως αυτό το παιδί που δήλωνε ανιψιός, το έβλεπα νύχτες και τα υπόλοιπα από το πρωί μέχρι το απόγευμα. Τα υπόλοιπα παιδιά, όταν κάποιος τα έβλεπε να μπαίνουν στην πολυκατοικία και τα ρωτούσε, έλεγαν ότι ο ηθοποιός είναι φίλος τους και πάνε να τον επισκεφθούν», αναφέρει καταγγελία.

«Παρέμεναν από μισή μέχρι δύο ώρες και μετά έφευγαν. Η εκτίμηση μου είναι ότι πρόκειται για ελληνόπουλα», τόνισε ο καταγγέλλων.
Υπόθεση Λιγνάδη: Τρεις καταγγελίες «φωτιά» για τον σκηνοθέτη – Συνεχίζονται με άκρα μυστικότητα οι καταθέσεις (newpost.gr)

Δεν συνηθιζω να λεω πραγματα απο το μυαλο μου σαν γεγονοτα φιλτατε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Δεν εγιναν καταγγελιες στο εθνικο θεατρο,μαθε να καταλαβαινεις τι διαβαζεις.Δεν νομιζω να εψαξε το εθνικο θεατρο τις καταγγελιες στην αστυνομια.
Σου λεω το ειπαν στο ξαναλι της ΝΔ σκαι.
Ελεος νατο.


Υπόθεση Λιγνάδη: Τρεις καταγγελίες «φωτιά» για τον σκηνοθέτη – Συνεχίζονται με άκρα μυστικότητα οι καταθέσεις (newpost.gr)

Δεν συνηθιζω να λεω πραγματα απο το μυαλο μου σαν γεγονοτα φιλτατε.

Εσυ μάθε να αξιολογεις αυτα που διαβάζεις γιατι μπορει να σε κοροιδέψουν. Για σένα το λέω. Για να βγαινει το Εθνικό Θέατρο και να λέει οτι δεν υπήρξε καμια καταγγελια και την ιδια στιγμη να βγαινει ο Παρτσαλάκης και η Αναστασοπουλου και να λένε οτι έκαναν καταγγελιες ειναι λιγάκι αντιφατικό. Που της έκαναν αυτες τις καταγγελιες ; τεσπα επειδη δεν θα βγάλουμε ακρη κ επειδη ο καθενας μπορει να λέει τα δικά του άστο , πιστευε κ εσυ οτι θες.

Πάντως ειναι παραπλανητικο και fake news να πάει κάποιος στην αστυνομια να κανει μια σοβαρη καταγγελια και να τον διώξουν. Και εάν γινει αυτο διοτι σιγουρα κυκλοφορουν και επιορκοι αστυνομικοι ... μετα θα εχει αυτος ευθυνη αν δεν πάει στον εισαγγελεα να αναφέρει ΚΑΙ αυτό.

Αυτο το λέω επειδη πρέπει να μάθουμε να λειτουργουμε σαν σοβαροι πολιτες και συγκροτημενα και οχι με τακτικες καφενείου και κουτσομπολιου... ειπε ο ενας ειπε ο αλλος.... τωρα εάν οντως η αστυνομια έθεσε τις υποθεσεις στο αρχειο αφου πρωτα ενημερωθηκε ο εισαγγελέας ειναι επειδη δεν θα υπηρχαν στοιχεια αλλα και παλι απο τον Κώδικα Ποινικης Δικονομιας προβλεπεται οτι εάν υπάρξουν νέα στοιχεια για μια υποθεση αυτη ανασύρεται..... αρα αν οντως ειχε κανει μια καταγγελία η Αναστασοπουλου θα την ειχαν ανασυρει απο το αρχειο παλαιοτερα.

Ξαναλέω... ο καθενας μπορει να πει ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. Εγω προσωπικα ειδικα σε πολιτικα και θρησκευτικα θέματα εχω πάψει να συμμετεχω. Και αν το κάνω θα πω την αποψη μου κ τέλος... αλλα ειδικα σε αυτα εδω τα θέματα οπου υπάρχει κώδικας και τι προβλεπεται πρέπει να ειμαστε πιο ακριβεις κ να κανουμε μια συζητηση με μια σταθερη βάση πχ η νομοθεσια... γιατι αλλιως ο καθενας θα λεει τα δικα του κ θα επικρατησει μπάχαλο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Ο πατέρας μου ειναι ο μεγαλυτερος μάγκας λεει στην Ελλαδα χαχαχα
Εσυ τον δικο σου πατερα δεν τον θεωρούσες μαγκα? Οτι ειναι ο πατερας του καθενος και οπως και να λεγεται Κουγιας, Μουγιας, Βουδας νομιζω αφορα τον καθενα και ουδεμια σχεση εχει με το παρον θρεντ.
Ειναι η αποψη του παει και τελειωσε ουτε τη γνωμη τη δικια σου ζηταει ουτε κανενος.


Εκεινο που θα ηθελα γιατι γραφετε για προθεσμιες για διαδικασιες, πολυ σωστα ναι μεν αλλα για την ποινη αναρωτηθηκατε?
Σε περιπτωση που καταδικαστεί, μπορει να ισχυσει ο ελαφρυτερος νομος συριζα, εκει να σας δω. Τι θα σχολιασετε.
Αν αυστηριοποιηθεί το πλαίσιο που γινονται καποιες δρομολογησεις, δεν καταλαμβάνει και εκκρεμείς υποθέσεις, πχ την υπόθεση Λιγνάδη γιατί ως γνωστόν αυστηρότερος νόμος δεν μπορεί βάση του συντάγματος να έχει αναδρομική ισχύ .
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Εσυ μάθε να αξιολογεις αυτα που διαβάζεις γιατι μπορει να σε κοροιδέψουν. Για σένα το λέω. Για να βγαινει το Εθνικό Θέατρο και να λέει οτι δεν υπήρξε καμια καταγγελια και την ιδια στιγμη να βγαινει ο Παρτσαλάκης και η Αναστασοπουλου και να λένε οτι έκαναν καταγγελιες ειναι λιγάκι αντιφατικό. Που της έκαναν αυτες τις καταγγελιες ; τεσπα επειδη δεν θα βγάλουμε ακρη κ επειδη ο καθενας μπορει να λέει τα δικά του άστο , πιστευε κ εσυ οτι θες.

Πάντως ειναι παραπλανητικο και fake news να πάει κάποιος στην αστυνομια να κανει μια σοβαρη καταγγελια και να τον διώξουν. Και εάν γινει αυτο διοτι σιγουρα κυκλοφορουν και επιορκοι αστυνομικοι ... μετα θα εχει αυτος ευθυνη αν δεν πάει στον εισαγγελεα να αναφέρει ΚΑΙ αυτό.

Αυτο το λέω επειδη πρέπει να μάθουμε να λειτουργουμε σαν σοβαροι πολιτες και συγκροτημενα και οχι με τακτικες καφενείου και κουτσομπολιου... ειπε ο ενας ειπε ο αλλος.... τωρα εάν οντως η αστυνομια έθεσε τις υποθεσεις στο αρχειο αφου πρωτα ενημερωθηκε ο εισαγγελέας ειναι επειδη δεν θα υπηρχαν στοιχεια αλλα και παλι απο τον Κώδικα Ποινικης Δικονομιας προβλεπεται οτι εάν υπάρξουν νέα στοιχεια για μια υποθεση αυτη ανασύρεται..... αρα αν οντως ειχε κανει μια καταγγελία η Αναστασοπουλου θα την ειχαν ανασυρει απο το αρχειο παλαιοτερα.

Ξαναλέω... ο καθενας μπορει να πει ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ. Εγω προσωπικα ειδικα σε πολιτικα και θρησκευτικα θέματα εχω πάψει να συμμετεχω. Και αν το κάνω θα πω την αποψη μου κ τέλος... αλλα ειδικα σε αυτα εδω τα θέματα οπου υπάρχει κώδικας και τι προβλεπεται πρέπει να ειμαστε πιο ακριβεις κ να κανουμε μια συζητηση με μια σταθερη βάση πχ η νομοθεσια... γιατι αλλιως ο καθενας θα λεει τα δικα του κ θα επικρατησει μπάχαλο.
Ρε θα μας τρελανεις τωρα;

Ο γειτονας που θα κανει καταγγελια; Στο εθνικο θεατρο; Στην αστυνομια θα κανει.Λεμε απο το 2012 ειχαν κανει καταγγελια γειτονας για τον λιγναδη,τις οποιες ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ.Στο εθνικο θεατρο μπορει και να κανει κανενας ηθοποιος,απλα.

Το εθνικο θεατρο τι ειπε; Ειπε οτι στο εθνικο θεατρι ΔΕΝ ειχαν κανει καταγγελιες.Στο εθνικο λεμε!

Σαν να εχω εγω ενα φροντιστηριο και να διδασκει ενας καθηγητης,να φανει οτι ηταν παιδεραστης και να βγω εγω ο ιδιοκτητης του φροντιστηριου και να πω οτι σε εμενα,στο φροντιστηριο μου ΔΕΝ ειχε κανει κανεις καταγγελια! Μιλαω για το φριντιστηριο μου,οποτε και δεν τον εβγαλα διοτι δεν ηξερα,δεν μιλαω για καταγγελιες στην αστυνομια.Που να ξερω στηνα στυνομια ποιο εχει καταγγειλει;

Λες το εθνικο θεατρο να εψαξε αν εκαναν καταγγελια στην αστυνομια ή να μιλαει εκ μερους της αστυνομιας;
Ή εισαι απολυτα ασχετος και αφελης ειτε το παιζει κινεζος,δεν εξηγηται αλλιως! Αλλα ελεος που θα μας βγαλεις ολους βλακες.Το εθνικο θεατρο απλα λεει οτι σε αυτο, δεν ειχαν γινει καταγγελιες,για να καθαρισει τη θεση του γιατι δεν ειχε κανει κατι να τον βγαλει.Τιποτε αλλο.Μπορει να ξερει το εθνικο θεατρο αν ειχαν γινει καταγγελιες στηναστυνομια;

Δεν εγραψα οτι ακουσα απο τον περιπτερα,πλεον στα καναλια το λενε διοτι ενημερωθηκαν οι αστυνομικοι συντακτες οτι ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 2012 λεμε! Χωνεψε το και ας μην σου αρεσει. Ακομα και λινκ σου εβαλα..αλλα δεν σε συμφερει να το δεις.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ρε θα μας τρελανεις τωρα;

Ο γειτονας που θα κανει καταγγελια; Στο εθνικο θεατρο; Στην αστυνομια θα κανει.Λεμε απο το 2012 ειχαν κανει καταγγελια γειτονας για τον λιγναδη,τις οποιες ΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ.Στο εθνικο θεατρο μπορει και να κανει κανενας ηθοποιος,απλα.

Το εθνικο θεατρο τι ειπε; Ειπε οτι στο εθνικο θεατρι ΔΕΝ ειχαν κανει καταγγελιες.το εθνικο λεμε!

Σαν να εχω εγω ενα φροντιστηριο και να διδασκει ενας καθηγητης,να φανει οτι ηταν παιδεραστης και να βγω εγω ο ιδιοκτητης του φροντιστηριου και να πω οτι σε εμενα,στο φροντιστηριο μου ΔΕΝ ειχε κανει κανεις καταγγελια!

Λες το εθνικο θεατρο να εψαξε αν εκαναν καταγγελια στην αστυνομια ή να μιλαει εκ μερους της αστυνομιας;
Ή εισαι απολυτα ασχετος και αφελης ειτε το παιζει κινεζος,δεν εξηγηται αλλιως! Αλλα ελεος που θα μας βγαλεις ολους βλακες.

Δεν εγραψα οτι ακουσα απο τον περιπτερα,πλεον στα καναλια το λενε διοτι ενημερωθηκαν οι αστυνομικοι συντακτες οτι ΥΠΗΡΧΑΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ 2012 λεμε! Χωνεψε το και ας μην σου αρεσει. Ακομα και λινκ σου εβαλα..αλλα δεν σε συμφερει να το δεις.

Γινατε ολοι δικαστες χωρις να γνωριζετε τα γεγονοτα.


Καλά τα λέει ο Κούγιας ως προς αυτο. Βγαινει τωρα η καθε άσχετη δημοσιογράφος και ο κάθε άσχετος και χωρις να γνωριζει ΚΑΝ τη δικογραφια αποφαινεται και δικάζει. Αυτο το μπάχαλο και η αναρχια μονο στην Ελλάδα γινεται.

Εγιναν καταγγελιες οκ. Θα αποφανθει η δικαιοσυνη.

Οσο για το περιστατικο με το φροντιστηριο που ανέφερες δεν γινεται να μη ξέρει ο ιδιοκτητης ποιον εχει να εργαζεται εκει και αν οντως συμβαινει αυτο δεν μπορει μετά να λέει να παραιτηθει ο Υπουργος... βγαινει ο καθε θεατρινος και λεει να παραιτηθει η Μενδωνη.... ενω ουτε το Εθνικο Θέατρο γνωριζε... εφοσον δεν γνωριζε το Εθνικο Θεατρο γιατι να γνωριζει ο Υπουργος; αλλα οπως σου έγραψα κ στην αρχη συνεχισε το παραληρημα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Γινατε ολοι δικαστες χωρις να γνωριζετε τα γεγονοτα.

Δες ποιος ειναι αοματος.

Αποκάλυψη L&O: Από το 2012 υπήρχε καταγγελία για Λιγνάδη στη ΓΑΔΑ - Δεν σχηματίστηκε δικογραφία


Την ώρα που η κοινή γνώμη της χώρας και οι άνθρωποι της τέχνης και του πολιτισμού έρχονται αντιμέτωποι με τις καταιγιστικές εξελίξεις σχετικά με υποθέσεις βιασμών ανήλικων παιδιών με δράστη τον ηθοποιό και σκηνοθέτη, Δημήτρη Λιγνάδη, το L&O προχωράει σε μια συγκλονιστική αποκάλυψη που θα συζητηθεί.

Όπως αποκαλύπτεται η δράση του Δημήτρη Λιγνάδη που σχετίζεται με κακοποιήσεις και βιασμούς ανήλικων παιδιών, είχε καταγγελθεί στο τμήμα οργανωμένου εγκλήματος ήδη από το 2012.



Μάλιστα στην σχετική καταγγελία, γινόταν αναφορά πως ο ηθοποιός καλούσε ανήλικα αγόρια στο διαμέρισμα που διατηρεί στο Μεταξουργείο, περιγράφοντας τα όσα γνώριζε σχετικά με την δράση του, τις συνήθειες του και όσα ακατανόμαστα εξελίσσονταν εκεί.

Μετά τον ορυμαγδό των αποκαλύψεων, σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του L&O, στελέχη της ΕΛ.ΑΣ έψαξαν στο αρχείο τους για την υπόθεση, διαπιστώνοντας πως παρά το ιδιαιτέρως σοβαρό περιεχόμενο της καταγγελίας, δεν είχε σχηματιστεί δικογραφία, με αποτέλεσμα ουδέποτε να κληθεί να καταθέσει ο Δημήτρης Λιγνάδης!

Αυτό που πλέον διερωτώνται άπαντες, είναι πόσα ανήλικα αγόρια και κορίτσια θα είχαν γλιτώσει από τα «δίχτυα» του, αν είχε αξιολογηθεί η καταγγελία και είχε προχωρήσει η έρευνα.

Το L&O επικοινώνησε μάλιστα με την βουλευτή του ΚΙΝ.ΑΛ, κυρία Νάντια Γιαννακοπούλου, που ήταν η πρώτη που δημοσιοποίησε την συγκεκριμένη υπόθεση, καταθέτοντας σχετική ερώτηση στη Βουλή, επιβεβαιώνοντας πλήρως το ρεπορτάζ.[...]


Δικαστες δεν γιναμε,εχουμε δικαιωμα ομως να απανταμε στις βλακειες που διαβαζουμε και στο ξεπλυμα που επιχειρητε καποιοι ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΙΛΤΑΤΕ που δημοσιευονται
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Δες ποιος ειναι αοματος.




Δικαστες δεν γιναμε,εχουμε διαιωμα ομως να απανταμε στις βλακειες που διαβαζουμε και στο ξεπλυμα που επιχειρητε καποιοι ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΦΙΛΤΑΤΕ που δημοσιευονται

Ποια ειναι τα στοιχεια ; οτι πηγε και έκανε κάποιος καταγγελια στην αστυνομια χωρις να κρατησει κάποιο πρωτοκολλο και δηθεν η αστυνομια δεν τον άκουσε ; σημερα ο Κουγιας ειπε φοβερα πράγματα κ επειδη δεν ξέρω θα περιμενω. Εσεις που έχετε γνωση επι παντος επιστητου δικάστε εδω και βγάλτε κ το αποτελεσμα που σας συμφέρει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ag97

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ag97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Μπορουμε να μαζεψουμε υπογραφες για διωξη κατα της κ.Μανδρου, δημοσιογραφου του ΣΚΑΙ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Το φοβερο ειναι οτι σου εβαλα τοσα λινκ με την ειδηση μεχρι και βουλευτες το λενε και εσυ μας λες τι λεει ποιος; Ο κουγιας! Που ειναι ο δικηγορος του Λιγναδη και ειναι αξιοπιστος σαν δικηγορος του λιγναδη! Μεχρι κα η ΕΛΑΣ εψαξε και βρηκε τα αρχεια για την κααγγελια το 2012 και εσυ μας λες βλακεις για μωρα βρεφονηπιακου σταθμου!
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Jeffrey Epstein liked this thread

Το κακό είναι οτι πράγματικα μας κάνουν ότι θέλουν ,γιατί όλοι έχετε πέσει στον Λιγνάδη ενώ είναι ολόκληρο κύκλωμα ...αντί να εξεταστούν όλοι, ενα προς έναν είμαι σίγουρος πως θα μείνουμε ευχαριστημένοι για την ποινή του που θα βγει....ενώ οι άλλοι παιδεραστες θα συνεχίζουν κανονικά την ζωή τους 🤦🏼‍♂️
 

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
Κλασσική περίπτωση στρουθοκαμηλισμού, ότι κάνει, στην καλύτερη περίπτωση, και η Μενδώνη με την κυβέρνηση. Αλλά δεν πειράζει, ότι βοηθάει τον καθέναν να κοιμηθεί τα βράδια.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Jeffrey Epstein liked this thread

Το κακό είναι οτι πράγματικα μας κάνουν ότι θέλουν ,γιατί όλοι έχετε πέσει στον Λιγνάδη ενώ είναι ολόκληρο κύκλωμα ...αντί να εξεταστούν όλοι, ενα προς έναν είμαι σίγουρος πως θα μείνουμε ευχαριστημένοι για την ποινή του που θα βγει....ενώ οι άλλοι παιδεραστες θα συνεχίζουν κανονικά την ζωή τους 🤦🏼‍♂️

Όπως και με την δίωξη του Άκη για τα εξοπλιστικά. Πάντας ένας θυσιάζεται για να σωθεί η γιάφκα. :hehe: Δεν είμαστε χθεσινοί στον πλανήτη Γη.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Jeffrey Epstein liked this thread

Το κακό είναι οτι πράγματικα μας κάνουν ότι θέλουν ,γιατί όλοι έχετε πέσει στον Λιγνάδη ενώ είναι ολόκληρο κύκλωμα ...αντί να εξεταστούν όλοι, ενα προς έναν είμαι σίγουρος πως θα μείνουμε ευχαριστημένοι για την ποινή του που θα βγει....ενώ οι άλλοι παιδεραστες θα συνεχίζουν κανονικά την ζωή τους 🤦🏼‍♂️

Πρέπει πρώτα να εξεταστει η δικογραφια απο επισημο δικαστηριο. Και οχι απο το δικαστηριο του φεησμπουκ ή του στεκιού.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,418 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να εξεταστει η δικογραφια απο επισημο δικαστηριο. Και οχι απο το δικαστηριο του φεησμπουκ ή του στεκιού.
ΝΑ ΤΑ....Η υπουργαρα η μενδωνη δεν καταδικασε καμαρι μου; Οταν τον ειπε επικινδυνο; Εμεις εδω ενοχλουμε και δεν εχουμε δικαιωμα να πουμε, ουτε καν να βαλουμε λινκ δημοσιευμενα που δεν σε βολευουν;

Οχι που θα το βουλωσουμε επειδη εσενα δεν σου αρεσει.Δεν βλεπω να κατηγορησες τη Μενδωνη που δικασε,καταδικασε και εβγαλε και επικινδυνο τον λιγναδη.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πρέπει πρώτα να εξεταστει η δικογραφια απο επισημο δικαστηριο. Και οχι απο το δικαστηριο του φεησμπουκ ή του στεκιού.
Ε καλά τι ψάχνεις και εσύ τώρα ,είναι χοντρό το κύκλωμα Devil

Εγώ προσωπικά πήρα παράδειγμα ότι έγινε στην Αμερική με τους παιδεραστές .Εφόσον αθωώνονται εκεί μάντεψε που αλλού αθωώνονται ...

Εγώ θα είμαι ευχαριστημένος μόνο αν προχωρήσουν σε έρευνες για ολόκληρο το κύκλωμα.Ολα αυτά με το Λιγνάδη είναι απλες γρατσουνιές

Αν δεις στατιστικά πόσα παιδιά " χάνονται" κάνει μπαμ ,στο πού πάνε
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ε καλά τι ψάχνεις και εσύ τώρα ,είναι χοντρό το κύκλωμα Devil

Εγώ προσωπικά πήρα παράδειγμα ότι έγινε στην Αμερική με τους παιδεραστές .Εφόσον αθωώνονται εκεί μάντεψε που αλλού αθωώνονται ...

Εγώ θα είμαι ευχαριστημένος μόνο αν προχωρήσουν σε έρευνες για ολόκληρο το κύκλωμα.Ολα αυτά με το Λιγνάδη είναι απλες γρατσουνιές

Αν δεις στατιστικά πόσα παιδιά " χάνονται" κάνει μπαμ ,στο πού πάνε


Καλα της ειπε ρε, ξέρεις τη δικογραφια ; OXI πως παιρνεις θέση τοτε κ της εκλεισε το τηλεφωνο.

Πηγε αυτη να πει το μπλα μπλα της. Εδω ακουστηκαν τρομερά πραγματα οτι στοχος ειναι η κυβερνηση κτλπ κτλπ.

και προκαταβολικα για οσους ηλιθιους πουν οτι υποστηριζουμε τον βιαστη.... τον βιαστη τον υποστηριζεις οταν ΒΓΕΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ και μετά βγαινεις και τον υποστηριζεις... αιντε αχταρμα τα χετε μεσα στο μυαλο σας.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Η χειρότερη (λίαν επιεικώς) "αστοχία" που έκανε η Μενδώνη, ήταν πως βγήκε ευθαρσώς και δήλωσε πως ο Λιγνάδης την..."εξαπάτησε" όταν την διαβεβαίωνε πως φήμες περί του ήθους του είναι ψευδείς. Δηλαδή αρκέστηκε στις διαβεβαιώσεις του εν λόγω ηθοποιού (και νυν κατηγορουμένου), πως όλα βαίνουν καλώς και δεν φρόντισε να ψάξει και λίγο παραπέρα.
Αυτό σαν γεγονός από μόνο του, κατά την ταπεινή μου πάντα άποψη, δηλώνει πως η κυρία αυτή κάθε άλλο παρά κατάλληλη είναι για το πόστο που της ανατέθηκε και το μόνο που της μένει να κάνει (προκειμένου να σώσει κάποιο-έστω- ίχνος αξιοπρέπειας), είναι να παραιτηθεί.
Αν όχι, ας την παραιτήσουν οι "εργοδότες" της.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.


Πόσο συχνά βλέπετε ας πούμε να πεθαίνουν πράκτορες που διερευνουσαν για παιδοφιλία κλπ?

Το σύστημα είναι διεφθαρμένο .Απλά θα μπει μια ποινή στον Λιγνάδη ,εμείς θα μείνουμε ευχαριστημένοι ,θα μας πετάξουν άλλες συγκλονιστικές ειδήσεις για να ξεχάσουμε τον Λιγνάδη ......και το θέμα τελείωσε ,το κύκλωμα θα συνεχίζει κανονικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλα της ειπε ρε, ξέρεις τη δικογραφια ; OXI πως παιρνεις θέση τοτε κ της εκλεισε το τηλεφωνο.

Πηγε αυτη να πει το μπλα μπλα της. Εδω ακουστηκαν τρομερά πραγματα οτι στοχος ειναι η κυβερνηση κτλπ κτλπ.

και προκαταβολικα για οσους ηλιθιους πουν οτι υποστηριζουμε τον βιαστη.... τον βιαστη τον υποστηριζεις οταν ΒΓΕΙ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ και μετά βγαινεις και τον υποστηριζεις... αιντε αχταρμα τα χετε μεσα στο μυαλο σας.
Καλα Νταξ ο τύπος δεν παλεύεται ,φεύγει ωραία πάντως 😂


Αλλα ρε φίλε ,είναι διεφθαρμένο ο σύστημα ,μιλάμε για Ελλάδα .Ότι και αν απόφαση θα βγει ,θα βγει ως προς υπεράσπιση κάποιον άλλον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top