Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Στην θεια μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εγώ...μακάρι αυτή η χρονιά να είναι καλή :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mattheos

Νεοφερμένος

Ο Ματθαίος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ, για τρίτη ή τέταρτη συνεχόμενη χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
στο σπιτι μας το κέρδισε η παναγιά και στο στο σπιτι των γονιων μου ο χρηστός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Το σπίτι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zithos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Zithos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 270 μηνύματα.
Ο αδελφός μου ο Νίκος για άλλη μια χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lupo

Νεοφερμένος

Ο Lupo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο κομμάτι του φτωχού....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitroglou

Νεοφερμένος

Ο Mitroglou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ο λέων το σκυλί μου! γιατί είναι το πιο τυχερό σκυλί που υπάρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,970 μηνύματα.
Το πήρα!3 φορά(2012,2013,2019)
Το 2012 και 2013 ήταν οι καλύτερες χρονιές μου,άντε και καλή χρόνια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στο σπίτι μου το φλουρί το κέρδισε το σπίτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Στο σπίτι μου το φλουρί το κέρδισε το σπίτι.


Kαλό αυτό ουσιαστικά είναι λες και το κερδίσατε όλοι στην οικογένεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Kαλό αυτό ουσιαστικά είναι λες και το κερδίσατε όλοι στην οικογένεια :P

Μeh, ξενέρα είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Οποιοσδήποτε εκτός από μένα :comando:
Στημένο για ακόμη μια χρονια.
Όσοι κερδίζεται το φρουρι σας δίνουν κάποιο μικρό συμβολικό δωρο τόπου γούρι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Στην αλλαγή του χρόνου που κόψαμε στα ΤΕΠ ήταν μισό μισό στο κομμάτι του Χριστού και του πιο παλιού ειδικευόμενου.
Στην βασιλόπιτα της κλινικής χθες πρωί το τύχαμε μισό μισό με μια συνειδικευόμενη.
Χθες μεσημέρι που κόψαμε στης νονάς μου το έτυχε το βαφτιστήρι μου.
Σήμερα το πρωί που είπα να κόψω να φάω ένα κομμάτι από την βασιλόπιτα της μαμάς μου για πρωινό (έχει κάνει 2-3 μικρές που τις αφήνει για να τις τρώμε εμείς αλλά παρ' όλα αυτά βάζει φλουριά), τσουπ σκάει το φλουρί στο κομμάτι. Έχω κερδίσει 1,5 φλουρί :P
Τα Φώτα θα κόψουμε με τον φίλο μου, έχω 50% πιθανότητα να το κερδίσω και εκεί :P

Κόβετε και σεις παντού βασιλόπιτες ή μόνο εγώ πετυχαίνω κάθε φορά την κοπή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Οποιοσδήποτε εκτός από μένα :comando:
Στημένο για ακόμη μια χρονια.
Όσοι κερδίζεται το φρουρι σας δίνουν κάποιο μικρό συμβολικό δωρο τόπου γούρι;

Τοσες χρονιες σερι που το εχω κερδισει θα επρεπε να παρω επιταγη οχι συμβολικο δωρο απλα :bleh:.
Αλλα πραγματι και εγω το πρωτο πραγμα που ειπα φετος που δεν το κερδισα ηταν "ευτυχως, θα πιστευαν ολοι οτι ειναι στημενο":hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NastStorm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NastStorm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 334 μηνύματα.
Στη μια πιτα κερδισε η θεια μου και στην αλλη (που εκοψε μονο η οικογενεια μας) κερδισε η μητερα μου...Και η ξαδελφη μου ειπε οτι εκοψαν κ αυτοι πιτα και το ετυχε η αλλη θεια μου....

Και οι τρεις αδελφες ετυχαν φλουρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Εμένα η μάνα μου έχει πάρει τα υλικά και θα τη φτιάξει αύριο - μεθαύριο την πίτα, οπότε δεν ξέρουμε ακόμα. :giveup::giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Εμένα κλασικά ο πατέρας μου :P Δε μας αφήνει να το πάρουμε μια φορά και εμείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top