Ποιος κέρδισε το φλουρί στο σπίτι σας;

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.
εγώ :D

Alma_Libre

New member

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
:P:P:P
Αυτος εχει βαλθει να μας παρει και τα σωβρακα......:P

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Η κοπέλα του αδερφού μου. :/

:(

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,646 μηνύματα.
Α εμείς είμαστε πολύ μπροστά δεν κόψαμε ακόμα βασιλόπιτα :hehe:

OoOkoβοldOoO

New member

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.
Στην πρώτη χτες βράδυ το τυχα εγώ.. Στην δεύτερη όμως, η μαγείρισσα( μαμά) είχε τη φαϊνή ιδέα να βάλει το φλουρί στο κέντρο οπότε ήμασταν όλοι τυχεροί!! Πολύ έξυπνο τέχνασμα έχω να πω...

Agria Indiana

New member

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,646 μηνύματα.

...Αλεξάνδρα...

Well-known member

Η ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Στην πρώτη ο μπαμπάς μου :), στην δεύτερη εγώ!! Σπάνια το κερδίζω!!
Ας ελπίσουμε ότι αυτό θα είναι καλό σημάδι για την εξέλιξη του 2014!! :happy::happy:

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
Στην πρώτη η μαμά μου, στην δεύτερη ο Χριστός.

g1wrg0s

New member

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 8,563 μηνύματα.
ελειπα, δε εφαγα βασιλοπιτα και δε προκειται και να την φαω. Παρολα αυτα ετυχε σε μενα το φλουρι.
Νοιωθω σαν το τζιζους, καθε χρονο μας επαιρνε το 10αρικο και εκανε αυτα ακριβως τα πραγματα κι αυτος :D

Το καλυτερο απο ολα ειναι οτι τωρα με βαση τα λεγομενα της μαμας μου ολλο το χρονο θα μου τυχαινουν φλουρια, γιουπι!

Emilouko

New member

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.
:D Εγώ!

edweimaste

Well-known member

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Κόψαμε δύο βασιλόπιτες!!! Ε και στις 2 τους πήρα τα σώβρακα!!! :P

νικος ρεθυμνο

New member

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 1,888 μηνύματα.
Το φλουρι επεσε αναμεσα στο κομματι του Χριστου και το δικο μου

cha0s

New member

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,754 μηνύματα.
Τι εννοείτε οτι το φλουρι το ετυχε ο αγιος βασιλης; Κόβετε και γι' αυτον κομμάτι;

Akis_Megara

New member

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.
Η αδερφή μου για 5η ή 6η συνεχόμενη χρονιά... και να φανταστείς ότι εγώ διαλέγω πάντα το πρώτο κομμάτι :(

Felid

New member

Η Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Η αδερφή μου για 5η ή 6η συνεχόμενη χρονιά... και να φανταστείς ότι εγώ διαλέγω πάντα το πρώτο κομμάτι :(
χαχαχαχαχαχα! Καλά να πάθεις! :P :-*

Btw, εγώ κέρδισα φέτος το φλουρί αλλά μισό - μισό. :redface: Πιάνεται έτσι; :P

Gate4

Τιμώμενο Μέλος

Εγώ το έτυχα :D

Ναταλία μια χαρά πιάνεται! Εγώ το έχω τύχει μισό μισό με το σκυλί μου xD

Βλα

New member

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...