Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κερδισες το λοτο:D:clapup:


αυτό είχε ακούσει τις προάλλες και η ισί και χαιρότανε , μέχρι που της είπανε ότι παράκουσε την φράση
<<κέρδισες τον όττο>>


οντόπικ :

<<ναι , αλλά η ζωή δεν αξίζει αν δεν νικήσεις όλους σου τους φόβους>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
είσαι λαβύρινθος......


κι εγώ του απάντησα με στίχους της Κικής Δημουλά

Πάλι σε αγαπώ πάλι σε ονειρεύτηκα
αύριο πάλι αύριο θα σου το ξαναπώ
πάλι θα μου ζητήσεις λογική εξήγηση
πάλι θα σου απαντήσω να αντέξεις
είναι το ζητούμενο όχι να καταλάβεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Όχι το πιο όμορφο αλλά κάτι που θυμήθηκα πρόσφατα και χαμογέλασα:

"Η ευφυία σου θα μπορούσε να μου προκαλέσει πολλούς οργασμούς, αν δεν ήμουν άντρας" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria_Maimou

Νεοφερμένος

Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Έχω ακούσει πολλά από το μωράκι μου μα τα πιο χαρακτηριστικά είναι:
(1)<<Θέλω να έρθει το τέλος του κόσμου και να πεθάνουμε τελευταίοι στην αγκαλιά ο ένας του άλλου!>>
(2)<<Όποια κοπέλα κι αν δω καμία δεν είναι τόσο όμορφη όπως εσύ!>>
(3)<<Άμα γίνει κάτι και σε χάσω μετά δε ξέρω κι εγώ τι θα γίνει! Θα πεθάνω χωρίς εσένα!>>
κλπ.....:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
γενικά είναι διάφορα και δύσκολο να πω.. αλλά πρόσφατα είναι:
"πότε θα κοιμηθούμε μαζί?", "μην φύγεις.." από το αγόρι μου και από το τρελιάρικο το φιλαρακι μου το ότι με αγαπά πολυ..
τα ακούω σπάνια από τα χείλη τους και μου έκαναν εντύπωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
<<αχ καλέ σταμάτα , μας ακούνε , αχ , σταμάτα περίμενε απλά να μπούμε μέσα , αχ , καλά , μην περιμένεις>>

η γειτόνισσα στον γείτονα πριν από λίγο

π.σ. νόμιζα ότι αυτές οι πόρτες είναι ηχομονωτικές αλλά @@





π.σ. το ποστ θυμίζει χαζοτρολσιντ αλλά είναι αλήθεια :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
''Μην με αφησεις ποτε.....''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
"Να έβαλα και γάλα στον καφέ μου όπως σου αρέσει για να πιείς τον υπόλοιπο!"
:redface: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
"I want to make you a sandwich"

So much win! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τα λόγια κομμάτιααααααα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μου χε πει ότι από τότε που με γνώρισε του είχα αλλάξει τη ζωή.

Και τότε γιατί χωρίσαμε;
:mad:
Τόσο χάλια του την έκανα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ο πατέρας μου μια δόση που τα είχα πάρει με μια γκόμενα και έβριζα και αυτήν και όλες τις προηγούμενες... :P "Και τι σκας ρε μεγάλε; Αυτές έχασαν..."
Ο αδερφός μου " Ο Ηλίας την έπεσε στη Γιάννα αλλά μην ανησυχείς, τον κανόνισα" (Α ρε Αδερφέ!)
Και τέλος η κολλητή μου "Μην σε ξαναδώ έτσι γιατί θα την καρυδώσω την ηλίθια..."

κοινότυπες ατάκες αλλά αυτές μου δίνουν δύναμη στις δύσκολες στιγμές και μου χαρίζουν πάντα ένα χαμόγελο όποτε τις θυμάμαι...


:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
''όταν είμαι μαζί σου δε με νοιάζει τίποτα" :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αυτό που μου είχε γράψει κάποτε σε μια όμορφη κάρτα ο πρώτος μου έρωτας.

Αν το να σ'αγαπώ ήταν έγκλημα εμένα θα μου άξιζαν ισόβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αν το να σ'αγαπώ ήταν έγκλημα εμένα θα μου άξιζαν ισόβια.


εχμ
από τον τρόπο που το λες, καταλαβαίνω πως ούτε προσωρινή κράτηση δεν ήταν τα ισόβια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
"... κι αυτό που θέλω να σου πω - το πιο όμορφο απ΄όλα - δε στο΄χω πει ακόμα"

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
θα ερθεις; θα φάμε σουβλάκια..

μα τέτοια χαρά δεν έχω ξανανιωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Δία... από εδώ το πας, από εκεί το πας, θα σε ερωτευθώ εγώ. :redface:
Τεσπα, δεν πλακίζω, είναι τυχερό το κορίτσι σου και εσύ τυχερός που την έχεις. :)

Το πιο όμορφο πράγμα που έχω ακούσει?
Η σταματάς το τσιγάρο ή φεύγω!
Έφυγε.....:/:
Γλίτωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
λατρεύω να φοράω κόκκινο κραγιόν αλλά οι γονείς μου μού λένε ότι είμαι σαν π..τάνα ( :/ )
μια φορά που το είχα βάλει ήμουν με μια φίλη και μου κάνει:δεν έχω ξαναδεί κοπέλα να της πηγαίνει τόσο πολύ το κόκκινο κραγιόν
με έκανε πολύ χαρούμενη

*αν μπορείτε μην με δουλέψετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ενα απλο <<καλημερα. τι κανεις?>> και ενα χαμογελο απο ενα ατομο που λατρευω ηταν αρκετο ωστε να με κανει χαρουμενη!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top