Ποιο είναι το πιο όμορφο πράγμα που έχετε ακούσει;

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Και μόνο που έβλεπα το συναρπαστικό προσωπάκι της μου έφτανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Εχει στο ψυγειο παγωτο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
όσο κλισέ κι αν είναι

Σ' αγαπάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wilfred

Νεοφερμένος

Ο Wilfred αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
οι πινκ φλοιντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Θέλω να είμαι μαζί σου και μόνο μαζί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Μια φορα δεν ειχα δει την κοπελα μου σχεδον για μια εβδομαδα επειδη ειχα πιεσμενο προγραμμα και ετσι μιλουσαμε μονο απτο τηλεφωνο..σαββατο βραδυ λοιπον ενω εγω ημουν πτωμα απο την κουραση και δεν ειχα βγει εξω,αυτη ηρθε εντελως ξαφνικα σπιτι μου και μου ειπε ''το ξερω οτι εισαι κουρασμενος αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να μην σε δω για μια ολοκληρη εβδομαδα'' :)

υ.γ. παντως το μεγαλυτερο κλισε σε αυτο το thread ειναι οτι οι περισσοτεροι αντρες αστειευοντε ενω οι περισσοτερες γυναικες βουρκωνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
"Θα σε βρω στο τέρμα του δρόμου." και "Ειναι τόσα πολλα ακόμη αυτα που θέλω να σου πω."

Εγω θα περιμένω πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Είχαμε πάει σε μια παρουσίαση βιβλίου( ο καημένος με ακολούθησε) και με βλέπει ο συγγραφέας( που τον ήξερα) και μου ζητάει να τον δώσω ένα φιλί(στο μάγουλο)...Και μου λέει( όχι ο συγγραφέας φυσικά) μετά το φιλί του συγγραφέα που απομακρύνθηκα και πήγα προς το μέρος του γιατί ο καημενούλης έμεινε μοναχός: τώρα θα μας κάνει να ζηλέψουμε και ο συγγραφέας;;:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Όταν η μάνα μου είχε πει΄''Θα κάνω πίτσα τελικά'' ..ενώ προηγουμένως είχε αποφασίσει να κάνει φακές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
<< "Πολύ μ' αρέσει που έχω γίνει το σουβλιστό σου αρνάκι" >>


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
το πιο όμορφο πράγμα το είχα ακούσει από ένα κοριτσάκι...καθόταν σε ένα παγκάκι και πέρασα από μπροστά και είπε σε κάποιον δίπλα του : '' τι όμορφη κοπέλα που είναι;'' :redface: ναι, ήταν ότι πιο γλυκό έχω ακούσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Οταν με ειπε 'μαμα' ο 2χρονος ανηψιος μου :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μια χρονια ειχαμε παει εκδρομη Ιταλια με το σχολειο μας και ο ξεναγος μου μιλαγε γαλλικα (τα οποια δεν ομιλω) και στραφηκε σε ενα συμμαθητη και του πε στα γαλλικα να μου πει οτι ειμαι πολυ ομορφη. Νταξει..:D ηταν ωραιος κι αυτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
"27;; Δεν σε έκανα για πάνω απο 20".... :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Την ώρα που παντρευόμουν, την ώρα του μυστηρίου δηλαδή, ο άντρας μου είπε "Αν θες, σε ξαναπαντρεύομαι...".. :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
οταν ημουν μικρουλα 3-4 χρονων φορουσα ενα μαγιο με μια μαργαριτα στον πισινο :redface:..ενας κυριος στην παραλια ηρθε κ μου ειπε : αχ να μουνα μια μελισσα !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
οταν ημουν μικρουλα 3-4 χρονων φορουσα ενα μαγιο με μια μαργαριτα στον πισινο :redface:..ενας κυριος στην παραλια ηρθε κ μου ειπε : αχ να μουνα μια μελισσα !!

Απο την μια μου φαινεται τοσο γλυκο :), αλλα απο την αλλη μηπως ο τυπος ηταν ανωμαλος ; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απο την μια μου φαινεται τοσο γλυκο :), αλλα απο την αλλη μηπως ο τυπος ηταν ανωμαλος ; :ermm:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ινδεεδ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μια μερα μιλουσαμε με τις 2 κολλητες μου για το μελλον μας και για κατι μαθηματα που σχεδιαζαμε να κανουμε πχ εγω να τους μαθω τα βασικα στα γερμανικα και η μια απο τις δυο μου ειπε: ''Θα εχεις να λες: οι πρωτες μου μαθητριες ηταν οι κολλητες μου''

με συγκηνησαν πολυ! :inlove: :hug: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Σε εναν καβγα με τη σχεση μου, μου ειπε: "Μεινε λιγο ακομα θυμωμενη μαζι μου". Ρωτησα γιατι και απαντησε: "Γιατι οταν ενιωσα πως ειναι το να σε χασω, καταλαβα ποσο σ' αγαπω" :inlove: :inlove: :inlove:

Τη μερα του χωρισμου, μου ειχε πει: "Θα σε θυμαμαι ως μια πολυ ομορφη κοπελα". Συγκινηση με κατεκλυσε :cry_x:
(ακουγεται λιγο υποτιμητικο, οτι και καλα μονο αυτο θα θυμαται απο εμενα αλλα δεν το εννοουσε ετσι... μαλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top