Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Λειπει ο Πουτλερ
Έχεις δίκιο...
Το κόμπλεξ του Πούτιν: Εβαλε παπούτσια με... τακούνι για να μην φαίνεται... | Διεθνή Ειδήσεις (thetoc.gr)

για να μην φαίνεται κοντός σε συνάντηση με φοιτητές​

1694636250181.png
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Μια εικόνα είναι χίλιες λέξεις...
Θέλω και εικόνα!
Είμαι της γυμναστικής, αντίστοιχα τα στανταρ.

Γυναικείο (μέτριο προς χαμηλό ποσοστό λίπους, πωπός ουρανό). Βέβαια η συγκεκριμένη έχει λιγότερο στήθος απ ότι θεωρώ ιδανικό. Αντί για cup A που έχει θα έλεγα cup B ή C.

0A631B10-375B-4655-915A-1AAE72351C31.jpeg
0E2900BE-B981-41A3-8112-F448649E995C.jpeg

Στα αντρικό κάτι αντίστοιχο ( μέτρια μυικοτητα, μεσαίο προς χαμηλό ποσοστό. Το συγκεκριμένο αποτέλεσμα επιτυγχάνεται και με σκληρή καλλισθενικη γυμναστική. Δεν θέλει κι αποκλειστικά βάρη-βαρη)
41D22AC6-976C-485D-A013-F5A9C17348BD.jpeg

Αν έχει βρε παιδί μου κάποιος και 3% λίπος παραπάνω δεν θα πεθάνουμε που λέει ο λόγος 😛

Επισης, όσο ασχολείται και εξελίσσει κάποιος την εμφάνιση του (σύμφωνα με του τι θεωρεί ωραιο), αντίστοιχα αναζητά και κάτι απέναντι (συνηθως, όχι πάντα, ναι- υπάρχουν κι εξαιρέσεις).

Σε ύψος τώρα: θα πω 160-165 στις γυναίκες γιατί με συμφέρει , ενώ στους άντρες θέλω να ναι πάνω από 1.80-1.85. Έχω υπάρξει μια φορά και με 1.77, είπαμε δεν θα βγάλουμε και την μεζούρα :P

Κι ολαααα αυτά με μια καλή καρδιά, εφυϊα και χημεία. Γιατί ποιος είπε ότι το «τέλεια ωραίο» (για όποιον κι αν είναι αυτό) είναι μόνο στην όψη; :prettyplz:
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,597 μηνύματα.
Αφού λοιπόν απαντήσαμε αν θα πειραματιζόμασταν με το ίδιο φύλο, αφού ορίσαμε τα χαρακτηριστικά του εσωστρεφή χαρακτήρα, αφού θυμηθήκαμε τα παιχνίδια που είχαμε μικροί και εξιστορήσαμε τα περιστατικά μας με τους ταξιτζήδες, αφού μπήκαμε στο δίλημμα αν ο καλύτερος τρόπος προσέγγισης στις νέες γνωριμίες είναι ο αυθορμητισμός ή η στρατηγική και αφού προσπαθήσαμε να συγκεκριμενοποιήσουμε τι θέλουν οι γυναίκες, πόσο κρατάει η αγάπη και τι μας κάνει να δούμε κάποιον ερωτικά, βγάλαμε και τις μεζούρες;;;

Please spare me!!!
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Αφού λοιπόν απαντήσαμε αν θα πειραματιζόμασταν με το ίδιο φύλο, αφού ορίσαμε τα χαρακτηριστικά του εσωστρεφή χαρακτήρα, αφού θυμηθήκαμε τα παιχνίδια που είχαμε μικροί και εξιστορήσαμε τα περιστατικά μας με τους ταξιτζήδες, αφού μπήκαμε στο δίλημμα αν ο καλύτερος τρόπος προσέγγισης στις νέες γνωριμίες είναι ο αυθορμητισμός ή η στρατηγική και αφού προσπαθήσαμε να συγκεκριμενοποιήσουμε τι θέλουν οι γυναίκες, πόσο κρατάει η αγάπη και τι μας κάνει να δούμε κάποιον ερωτικά, βγάλαμε και τις μεζούρες;;;

Please spare me!!!
Μόνο εδώ τοποθετήθηκα( ααα όχι και στο άλλο με στους εσωστρεφείς, την αγαπημένη μου κατηγορία) 🤣

ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ!
Πες το διαίσθηση...
Χάθηκε να το γράψω σε υγ κάτω-κάτω, να κέρδιζα και σε κάτι; 🤣🤣
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λενω μου, λίγη επιείκεια 🥺
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,597 μηνύματα.
Μόνο εδώ τοποθετήθηκα( ααα όχι και στο άλλο με στους εσωστρεφείς, την αγαπημένη μου κατηγορία) 🤣

ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΕΙΣ!
Πες το διαίσθηση...
Χάθηκε να το γράψω σε υγ κάτω-κάτω, να κέρδιζα και σε κάτι; 🤣🤣
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λενω μου, λίγη επιείκεια 🥺
Παρακαλώ, μην ενοχλείστε.
Μετρηθείτε ελεύθερα και ενημερώστε και μένα για τα αποτελέσματα.:lol:
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,597 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγώ βλέπω χαρακτήρα 😂
Αλλά τέλος πάντων, το τέλειο για εμένα είναι:
Άντρες: γυμνασμενοι αλλά οχι το υπερβολικό αυτών που κάνουν bodybuilding αλλά ούτε και οι αδύνατοι γυμνασμενοι, πχ αυτοί που κάνουν τρέξιμο. Θέλω να φαίνονται λίγο οι κοιλιακοί αλλά και να μην διακρίνονται δεν με ενοχλεί. Με ενοχλεί η μπυροκοιλια και τα αδύνατα πόδια. Ύψος πάνω από 1.80 για μένα μέχρι 2μ το πολύ.

Γυναίκες: σώμα κλεψύδρα, στήθος C, ύψος 1.60-1.75, γυμνασμενες αλλά όχι φέτες.

Κιλά δεν αναφέρω γιατί το γυμνασμενο κορμί μπορεί να ζυγίζει περισσότερο.
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,597 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,973 μηνύματα.
Συμφωνώ με τους επιστήμονες..
Αυτές οι γυναίκες είναι ΟΝΕΙΡΟ
IMG_20230914_115059.jpg
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,328 μηνύματα.
Γυναικείο : Εαν συνδυάζει ωραίο καλίγραμμο και γυμνασμένιο πόδι και στήθος , είναι μια χαρά .
Αποκλίσεις απο το σωματικό στάνταρ δέχομαι , αλλά σε χαρακτήρα όχι . Εαν και πιστεύω πως κάθε υγιές σώμα είναι και τέλειο , άσχετα εαν μας αρέσει ή όχι .
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,933 μηνύματα.
Άρα είμαστε Μαρίκα vs Μαδρά (η ξυλάγκουρω σύμφωνα με την πρώτη):
fddffd.jpg


vs

ZOI2.jpg
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,973 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Προτιμώ κάποιον που έχει ένα απλό σώμα , στα πλαίσια του υγιούς,παρά ένα ψώνιο που όλη μέρα κοιτάει τους κοιλιακούς του στον καθρέφτη κ έχει εμμονές με την εμφάνιση του
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Συμφωνώ με τους επιστήμονες..
Αυτές οι γυναίκες είναι ΟΝΕΙΡΟ
View attachment 121773
Αυτό φαίνεται ένα υγιές σώμα ! Έχουμε συνηθίσει παντού το αδύνατο(σε γυναίκες )που συνήθως είναι 10-15 κιλά κάτω από το ύψος και κάτι τέτοιο σε κάποιους φαίνεται μη υγιές ενώ είναι 1:1 ύψος κιλά ή 2-3 πάνω από το ύψος , απόλυτα φυσιολογικό δηλαδή .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,973 μηνύματα.
Αυτό φαίνεται ένα υγιές σώμα ! Έχουμε συνηθίσει παντού το αδύνατο(σε γυναίκες )που συνήθως είναι 10-15 κιλά κάτω από το ύψος και κάτι τέτοιο σε κάποιους φαίνεται μη υγιές ενώ είναι 1:1 ύψος κιλά ή 2-3 πάνω από το ύψος , απόλυτα φυσιολογικό δηλαδή .
Εκτός από φυσιολογικό είναι και 💣🔥

😂
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,328 μηνύματα.
Όχι, δεν αντέδρασε κανείς. Τουλάχιστον εγώ αυτό δεν το είδα κάπου (εκτός αν κάνω λάθος, δεν διάβασα αναλυτικά όλα τα post...)...

Απλά οι απαντήσεις του καθενός μπορεί να διαφέρουν. Άλλος να περιγράψει...το τέλειο σώμα με χιούμορ, άλλος πιο γενικά και άλλος/η με λεπτομέρειες. Όλα καλοδεχόμενα...

Ο @Samael μίλησε κάπου για...ένα πόδι - γυμνασμένο - κι ένα στήθος. Και έσκασα στα γέλια...
Το πόδι να είναι γυμνασμένο , όχι το βυζί :hehe:
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,549 μηνύματα.

ilias90

Διάσημο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.
εξιστορήσαμε τα περιστατικά μας με τους ταξιτζήδες
Χωρίς καμία υπερβολή, το πιο ενδιαφέρον από όλα όσα ανέφερες και με τα οποία καταπιάστηκαν οι χρήστες του ε στέκι. Δυστυχώς, όμως, με απογοητευτικά μικρή συμμετοχή. Χάσαμε την ευκαιρία να στοιβάξουμε εδώ λίγη συσσωρευμένη γνώση των ανοιχτών* και κινητών πανεπιστημίων της χώρας για να ασχολούμαστε με μπούτια, κοιλιές, στρατηγικές πεσίματος, μεζούρες και εσωστρεφείς.

*
ταξί.jpg
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Προτιμώ κάποιον που έχει ένα απλό σώμα , στα πλαίσια του υγιούς,παρά ένα ψώνιο που όλη μέρα κοιτάει τους κοιλιακούς του στον καθρέφτη κ έχει εμμονές με την εμφάνιση του
Γιατί οποιος έχει ένα τέτοιο σώμα είναι απαραίτητα και ψώνιο;
Καλό να ξεφεύγουμε από τέτοια στερεοτυπα. Μιας και στα μάτια μου έστω δείχνουν κυρίως πίκρα και είναι κρίμα και ανώφελο.

Ψώνιο μια χαρά βρίσκεις και χωρίς να είναι γυμνασμένος ο άλλος.

Σε μια απλη ερώτηση, σκέψου γιατί δεν απάντησες απευθείας «μ αρέσει αυτό», αλλά είπες «θα προτιμούσα το τάδε...» και αμέσως μετά βγήκαμε στην αντεπίθεση για τους «ωραίους» ( σε εισαγωγικά λόγω του υποκειμενικού του πράγματος ) αναπαράγοντας ένα στερεότυπο.
 
Top