Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Κουβεντούλα το κάνατε εδώ μέσα :whistle:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
στο μυαλό μου δεν πάνε ποτέ οι εφημερες σχέσεις. Μη με σταυρώσετε, τις θεωρώ χάσιμο χρόνου. 🤷🏼‍♀️
Φαιά ουσία που ξέρεις ότι δεν θα καταλήξει κάπου. Για εμένα όταν κάποιος σου αρέσει πραγματικα, πας με τη προοπτική να επενδύσεις σε αυτό τον άνθρωπο, μέχρι εκεί που βγει φυσικά, δεν μπορείς να ξέρεις τι έρχεται στο μέλλον. Το να σου αρέσει λίγο αλλά δε βαριέσαι, απλά κοροϊδεύει ο ένας τον άλλον.

Ο καθένας κάνει ο,τι θέλει εννοείται.

Χάσιμο χρόνου είναι, γιατι σε λίγο καιρό θα ξαναψάχνεις γκόμενο / γκόμενα και μάντεψε

την περίοδο που ήσουν στην χάσιμο-χρόνου-ελευθεροσχέση μπορεί να σου τύχαινε μια καλή περίπτωση αν είχες ΟΛΟ το χρόνο σου διαθέσιμο και τα μάτια σου ανοιχτά 100% να βρείς μια σταθερή σχέση που θα κρατήσει.

τα λέγαμε και στο άλλο θρέντ αλλα στου κουφού τη πόρτα...... αρχισαν πλαλι οι ηλιθιοι ανταγωνισμοι φάση 16 χρονων λυκειου

¨Ουυυ εγω ξέρεις ποσες πιτσιρικες ρίχνω... και ποσες πηδάω τσάμπα'

ελα μπραβο ελα να σου δωσω το βραβείο.
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ας πω κάποια πράγματα πάνω σε αυτό.
Οχι, το να απορρίψεις κάποιον εκ των προτέρων επειδή δεν είναι εμφανισιακά όπως τον θες δεν είναι κακό πράγμα και δεν δείχνει κάτι για σένα. Κάποια πράγματα είναι turn offs μικρά ή μεγάλα.
Δεύτερον, το να γουστάρεις κάποιον και στην πορεία να αλλάξει σωματικά προς το χειρότερο και να σταματήσεις να τον γουστάρεις επίσης δεν είναι κακό. You didnt sign up for this και αν σταματήσει ο άλλος να σε ελκύει σεξουαλικά είναι game over. Όσο μικρή η μεγάλη η αλλαγή.
Δεν λειτουργούμε όλοι το ίδιο αλλά να μη βάλουμε και ταμπέλες.

Όταν είπα εγώ ότι το να απορρίψεις κάποιον για κάτι τόσο ασήμαντο, εννοώ ότι αν τα έχει όλα και τον απορρίψεις για κάτι μικρό της εμφάνισης του, πάει να πει ότι είσαι επιφανειακός τύπος.

Δεν μίλησα ούτε να μείνεις εξαναγκαστικα με κάποιον, ούτε ότι είναι κακό αν δεν σου αρέσει κάποιος πια να τον αφήσεις, ίσα ίσα είσαι ειλικρινής.
Αλλά εξαρτώνται και πολλά πράγματα πάνω σε αυτό. Αυτό απλώς.

Τέλος πάντων πολύ ανάλυση. Συμφωνούμε σε ένα ποσοστό.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Εαν χωρίσεις για ψύλλου πήδημα βασικά είναι ζήτημα και εαν ανέπτυξες κάποιο συναισθηματικό δέσιμο με τον άλλο και ποτέ. Τα καλά νέα πάντως είναι οτι όλα αυτά είναι υποκειμενικά, δεν υπάρχει "σωστό" και "λάθος". I mean υπάρχει σε ορισμένα πράγματα, αλλά στο τέλος της ημέρας ο άλλος θα κάνει οτι θέλει ούτως η άλλως. Για αυτό βρίσκεις έναν άνθρωπο που αντιλαμβάνεστε αυτό το κομμάτι της ανθρώπινης φύσης με έναν κοινό τρόπο, και έτσι καλύπτετε ο ένας τον άλλο συναισθηματικά.

Υ.Γ. πολύ cute avatar όντως.


Ακριβώς. Γενικά άνθρωποι που χωρίζουν εύκολα ή απροσδιόριστα και δεν καταλαβαινει κανείς το λόγο που χώρισαν εκτος βεβαια απο τους ίδιους..... μάλλον δεν ειναι ικανοί να δένονται συναισθηματικα με άλλους ανθρωπους ή οταν πάει να γινει αυτό φοβούνται και κάνουν πίσω.

Ρίξτε Χ. Δε θα βγάλει πουθενά.

Και σε επόμενες σχέσεις θα κάνουν ακριβώς τα ίδια.... ειναι θέμα ειδικών πλέον αυτό οχι δικό μας.

:)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Όταν είπα εγώ ότι το να απορρίψεις κάποιον για κάτι τόσο ασήμαντο, εννοώ ότι αν τα έχει όλα και τον απορρίψεις για κάτι μικρό της εμφάνισης του, πάει να πει ότι είσαι επιφανειακός τύπος.

Δεν μίλησα ούτε να μείνεις εξαναγκαστικα με κάποιον, ούτε ότι είναι κακό αν δεν σου αρέσει κάποιος πια να τον αφήσεις, ίσα ίσα είσαι ειλικρινής.
Αλλά εξαρτώνται και πολλά πράγματα πάνω σε αυτό. Αυτό απλώς.

Τέλος πάντων πολύ ανάλυση. Συμφωνούμε σε ένα ποσοστό.

Δεν ειναι απαραίτητα κακό βεβαια το να κρούσεις τον κώδωνα του κινδύνου σε κάποια / κάποιον αν έχει επαναπαυτει και δεν προσέχει τον εαυτό του.

Εχω ζήσει το να πηγαίνει το πολύ καλό σέξ απο μόνο του.... γιατι υπήρχε ολο το υπόβαθρο αλλα απο ενα σημείο και μετά κουράζεσαι. Λες στην αλλη/ αλλο φροντισε λιγο τον εαυτο σου... βαλε ενα σεξυ ρουχο που με φτιάχνει ακομη περισσότερο. Μην μου έρχεσαι πχ με τις πιτζάμες απλα να το κάνουμε να βγάλεις την υποχρέωση της βδομάδας :laugh::laugh:

Αυτο και κόβω και εγω το οφφ τοπικ!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,791 μηνύματα.
Το να απορρίψεις κάποιον/α επειδή είναι κοντός/ή, ψηλός/ή, παχύσαρκος/η ή ο,τιδήποτε, δεν λέει κάτι όπως ειπώθηκε. Όλοι έχουν τα standards τους και καλά κάνουν και τα έχουν. Λέει πολλά για εσένα το να προσβάλλεις τον άλλον/την άλλην όμως. Άλλο απορρίπτω άλλο σκουπιδιάζω τον άλλον.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,966 μηνύματα.
Να απαντήσω για το νήμα:
Για άντρες: Μυώδες και γραμμωμένο, όχι σε υπερβολικό βαθμό αμφότερα.
Για γυναίκες: Με καμπύλες, όχι αδύνατο, καλύτερα λίγα παραπάνω παρά λίγα παρακάτω κιλά.
Τα ιδανικά σώματα για εμένα.
 
Top