Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ωραίο σώμα είναι αυτό με τις αρμονικές αναλογίες, χωρίς ακρότητες στο βάρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Το καταλαβαινω τι θελετε να πειτε και συμφωνω απολυτα ,το σωμα δεν σημαινει τα παντα αλλα βοηθαει βεβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
όχι ΔΕΝ βοηθάει. δεν β-ο-η-θ-ά-ε-ι. αμα ερωτευτείς κάποιον, τον ερωτεύεσαι για άλλους λόγους, όσο γραφικό κι αν ακούγεται αυτό. αν ελκύεσαι απλά από το καλλίγραμο σώμα, τότε δεν μιλάμε για έρωτα/ καψούρα αλλά ακριβώς για μια απλή έλξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ένα ενδιαφέρον βίντεο για το πόσο εύκολα αλλάζει το "πρότυπο" του γυναικείου σώματος:


Όσο για το ανδρικό σώμα, αυτό που θεωρούν σαν "πρότυπο" πολλοί άντρες, είναι το πολύ γυμνασμένο σώμα με τις γραμμώσεις και τους πολλούς κοιλιακούς, καθώς πιστεύουν ότι βλέποντάς τους στην πλαζ οι γκόμενες θα πέφτουν στα πόδια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει να το κοιταω στο καθρεφτη το σωμα μου καμια φορα :P Δεν ειμαι και ψωνιο αλλα μου αρεσει να βλεπω οτι κουραστηκα για καλο σκοπο!
Απο οτι παρατηρησα περσι στην παραλια οπου και πηγα σαν τον τελευταιο ηταν οτι οι κοπελες κοιταγαν τους σωματαραδες της παρεας μου.. Δεν νομιζω 15-16 χρονων να κοιτανε κατι αλλο στην πλαζ οπως λες εκτος απο το σωμα.. Ενταξει βεβαια αλλο οι μεγαλυτερες κοπελες που ειναι πιο ωριμες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Μόνο εμένα με απωθούν οι τονισμένοι κοιλιακοί και τα φουσκώματα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει να το κοιταω στο καθρεφτη το σωμα μου καμια φορα :P Δεν ειμαι και ψωνιο αλλα μου αρεσει να βλεπω οτι κουραστηκα για καλο σκοπο!
Απο οτι παρατηρησα περσι στην παραλια οπου και πηγα σαν τον τελευταιο ηταν οτι οι κοπελες κοιταγαν τους σωματαραδες της παρεας μου.. Δεν νομιζω 15-16 χρονων να κοιτανε κατι αλλο στην πλαζ οπως λες εκτος απο το σωμα.. Ενταξει βεβαια αλλο οι μεγαλυτερες κοπελες που ειναι πιο ωριμες..

Όπως είπε η meetmeinmοntauk,αυτό είναι έλξη. Άλλο το να ερωτεύεσαι κάποιον,άλλο να αισθάνεσαι έλξη λόγω ομορφιάς/σώματος.Ανάλογα τι ψάχνει ο καθένας βέβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fashionista

Νεοφερμένος

Η fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Για γυναικες ενα σωμα με απαλες καμπυλες ,χωρις πολλα κιλα παραπανω αλλα ουτε πολυ λιγα,στους ανδρες απλα να ειναι κανονικοι και λιγο γυμνασμενοι οχι πολυ γιατι και αυτο δεν ειναι πολυ ομορφο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αν δεν έχει ο άλλος λίγη κοιλίτσα και γενικά κρεατάκι να πιάνεις, δεν λέει! :P
Δεν εννοώ μπυροκοιλιά αλλά το να έχει μια μικρή γλυκιά κοιλίτσα είναι πολύ γοητευτικό!:redface:
Τώρα στις κοπέλες νομίζω ότι είναι ωραίο να υπάρχουν καμπύλες.Το πολύ αδύνατο είναι κάπως αντιαισθητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZiggyMan

Νεοφερμένος

Ο ZiggyMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ένα ενδιαφέρον βίντεο για το πόσο εύκολα αλλάζει το "πρότυπο" του γυναικείου σώματος:


Όσο για το ανδρικό σώμα, αυτό που θεωρούν σαν "πρότυπο" πολλοί άντρες, είναι το πολύ γυμνασμένο σώμα με τις γραμμώσεις και τους πολλούς κοιλιακούς, καθώς πιστεύουν ότι βλέποντάς τους στην πλαζ οι γκόμενες θα πέφτουν στα πόδια τους.

jHfBFaE.jpg

απο ασχετους εγινε το βιντεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλα δεν μιλαω για ερωτα βρε παιδια μην μου κανετε επιθεση... Απλα λεω το τελειο ως προς να το δεις και να πεις ειναι ωραιο ρε παιδι μου... Το καταλαβαινω οτι προεχουν αλλα πραγματα και οχι η εμφανιση μονο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Εγω θαυμαζω το δικο μου. Ειναι αξεπεραστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Τοσο καλο ε? Για περιεγραψε το μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.


Δηλαδη κοριτσια απο οτι καταλαβα δεν θελετε κατι ακραιο αλλα οχι και κατι αδυναμο δηλαδη σαν την φωτογραφια πανω..
κατσε ρε φίλε, δηλαδή το πάνω δεν είναι ακραίο? για να το κανεις αυτο το σώμα θέλει να λιώσεις στο γυμναστήριο. η να παρεις λιποδιαλήτες winstrol και έτσι..
εγω π γυμνάζομαι αρκετα, τέτοιο κοιλιακό δέν μπορω να κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laurentides

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Αν δεν έχει την κοιλίτσα του ο άντρας δεν έχει χάρη τι να λέμε τώρα για γυναίκα δεν μου αρέσει ούτε τσιτσί να είναι ούτε υπερβολικά διπλωτή (σαν τα γλυκά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Αν δεν έχει την κοιλίτσα του ο άντρας δεν έχει χάρη τι να λέμε τώρα για γυναίκα δεν μου αρέσει ούτε τσιτσί να είναι ούτε υπερβολικά διπλωτή (σαν τα γλυκά).

εν ολίγοις, άντρας με κοιλίτσα γλυκός σαν καραμελίτσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
κατσε ρε φίλε, δηλαδή το πάνω δεν είναι ακραίο? για να το κανεις αυτο το σώμα θέλει να λιώσεις στο γυμναστήριο. η να παρεις λιποδιαλήτες winstrol και έτσι..
εγω π γυμνάζομαι αρκετα, τέτοιο κοιλιακό δέν μπορω να κάνω:P

Σωστα το παρακανα λιγο.. Αυτο το σωμα δεν γινεται ευκολα! Αμα μειωσεις λιγο τα χερια και τους κοιλιακους ομως πιστευω ειναι ενα οτι πρεπει σωμα :P . Eνταξει ειναι και ξυριμσμενος παντου και φαίνεται τοσο καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Επίσης, αγόρια μην ξυρίζετε στήθος, πόδια, χέρια, βγάζετε φρύδια πιστεύοντας ότι είναι ωραίο.
Είναι πολύ αντιαισθητικό.Εκτός πια, αν ο άλλος είναι σαν πίθηκος οπότε μια αποτριχωσούλα θα τον έκανε να νιώθει καλύτερα με τον εαυτό του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εγω ειχα τεραστιο προβλημα με τα φρυδια... Ειχα φτασει σε σημειο να γινει μονο μονοφρυδος.. Τι να εκανα να μην τα εβγαζα? Βεβαια κανεις δεν το πηρε χαμπαρι οποτε μια χαρα μου εκατσε! Και ενταξει οτι θελει ο καθενας δεν μας πευτει λογος.. Αν εχεις ενα ωραιο σωμα γτ να μην το επιδείξεις στο κατω κατω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top