Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.
Δε θυμάμαι αν έχω απαντήσει. Λοιπόν, ιδανικά θα ήθελα να με περνάει 10 με 15 εκατοστά, αλλά το ύψος δεν είναι deal breaker.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Εντάξει, σοβαρά τώρα, μάλλον 1,80+. Σίγουρα όχι ίδιο ύψος και σίγουρα όχι πιο χαμηλά από εμένα (1.70). Για τους άνδρες αυτό.

Για τις γυναίκες θα έλεγα ίδιο ύψος και άντε ένα τσικ πιο κοντή.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,458 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Ερώτηση(δεν μου έχει συμβεί ποτέ-περίεργο μου φαίνεται): Πόσο ρόλο παίζει για τις γυναίκες στο ερωτικό κομμάτι το ύψος?
Το ρωτάω αυτό γιατι εγώ είμαι 1.70 και ειλικρινά όσες χυλόπιτες έχω φάει δεν οφείλονται στο γεγονός ότι είμαι κοντούλης...σε αντίθεση με φίλους μου ισουψείς με μένα και ψηλότεροι μου λένε πως τρώνε άκυρα λόγω του "χαμηλού τους" ύψους...και μάλιστα από αρκετά κοντύτερες γυναίκες στυλ 1.50-1.55 και ο άλλος να είναι 1.75...
Παίζει αλήθεια τόσο πολύ ρόλο το ύψος??
Το λένε οι κοπέλες ή μόνοι τους βγάζουν αυτό το συμπέρασμα;

Γιατί να το λένε περίεργο μου φαίνεται, τι θα πεις είσαι κοντός, δεν ταιριάζουμε ; :blink:
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Να λες ότι είσαι 1.69, ώστε να παραπέμπει αλλού :P
ΑΛΛΗ ΠΟΝΗΡΗ ΑΠΟ ΕΔΩ 😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΔΕΣ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΣΤΕΚΙ 😏😏😏😏😏😏😏😏
ΣΤΕΚΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΔΩΝ 😏😏😏

Υ.Γ αν έπιανα τόσο γρήγορα και τη μικροοικονομία τρ θα ήμουν στο ΜΙΤ...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
ΑΛΛΗ ΠΟΝΗΡΗ ΑΠΟ ΕΔΩ 😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏
ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΔΕΣ ΓΕΜΙΣΕ ΤΟ ΣΤΕΚΙ 😏😏😏😏😏😏😏😏
ΣΤΕΚΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΔΩΝ 😏😏😏

Υ.Γ αν έπιανα τόσο γρήγορα και τη μικροοικονομία τρ θα ήμουν στο ΜΙΤ...
Χαλάρωσε. Ψυχραιμία. Caps lock.

Δεν πάει πουθενά το thread. :bleh:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,244 μηνύματα.
Δε θυμάμαι αν έχω απαντήσει. Λοιπόν, ιδανικά θα ήθελα να με περνάει 10 με 15 εκατοστά, αλλά το ύψος δεν είναι deal breaker.
Ναι , μιας που όλα τα άλλα τα έχεις βρει , στο ύψος θα κόλλαγες :hehe: .
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,576 μηνύματα.
΄Εχουμε λύσει όλα τα υπόλοιπα, το ύψος είναι το μόνο που δεν έχουμε ξεκαθαρίσει.:laugh:

Καλημέρα σε όλους.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top