Πολιτική Πυξίδα-Political Compass Test

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο White Privilege αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,991 μηνύματα.
Στιγμιότυπο οθόνης (292).png

Στιγμιότυπο οθόνης (293).png

Εντάξει, τιμητικό το ότι με έβγαλε υπέρ της μοναρχίας και της ιεραποστολής, αλλά ακόμα πιο τιμητικό το ότι με έβγαλε συνωμοσιολόγο. Φίλε, όποιοι πιστεύουν το αυτονόητο, ότι ο κόσμος κυβερνάται από ελίτ, είναι αυτόματα συνωμοσιολόγος.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,342 μηνύματα.
Φίλε, όποιοι πιστεύουν το αυτονόητο, ότι ο κόσμος κυβερνάται από ελίτ, είναι αυτόματα συνωμοσιολόγος.
πραγματικά νομίζω επί τούτου μόνο αυτή την ερώτηση είχε και έβγαλε κι εμένα συννωμοσιολόγο wtf
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,004 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει μια παγκόσμια ελίτ, που συντεταγμενα κινειται και ελεγχει. Το σύστημα είναι ακομα χαοτικό. Μάλλον υπάρχουν κατα τοπους ελιτ, οι οποίες αλλοτε και αλλες συμπλεουν, αλλοτε και αλλες συγκρούονται.

🤷
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,342 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει μια παγκόσμια ελίτ, που συντεταγμενα κινειται και ελεγχει. Το σύστημα είναι ακομα χαοτικό. Μάλλον υπάρχουν κατα τοπους ελιτ, οι οποίες αλλοτε και αλλες συμπλεουν, αλλοτε και αλλες συγκρούονται.

🤷
δεν το διευκρίνιζε αν είναι συγκροτημένη ξέρω γω, αλλά οτι υπάρχουν ελίτ που ουσιαστικά κυβερνούν ανα τον κόσμο , νομίζω πρέπει ναναι κανείς παντελώς αφελής για να μην το γνωρίζει, δεν είναι θέμα αν το πιστεύει κανείς, δεδομένα είναι.
Και είναι τέρμα ηλίθιο να σε κάνει flag ετσι
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,004 μηνύματα.
δεν το διευκρίνιζε αν είναι συγκροτημένη ξέρω γω, αλλά οτι υπάρχουν ελίτ που ουσιαστικά κυβερνούν ανα τον κόσμο , νομίζω πρέπει ναναι κανείς παντελώς αφελής για να μην το γνωρίζει, δεν είναι θέμα αν το πιστεύει κανείς, δεδομένα είναι.
Και είναι τέρμα ηλίθιο να σε κάνει flag ετσι
Σωστο κι αυτό που λες. Γενικά ειχε πολλες ερωτήσεις παγιδα - ασαφείς.

Και συριζο-ΠΑΣΟΚα και συνωμοσιολογα. Ποσο πιο χαμηλα πχια;;; 🤷
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,913 μηνύματα.
Αυτή η ερώτηση είναι ο,τι να'ναι γιατί της δίνει το νόημα πως μας κυβερνάνε οι ερπετόμορφοι, οι πεφωτισμένοι ή οι Ανουνάκι τέλος πάντων. Όχι το πολύ απλό, ότι μια κλειστή ανώτερη κοινωνικοοικονομική κάστα ελέγχει και πολιτικά τον κόσμο.
 

amarelia

Διάσημο μέλος

Η amarelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,342 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,913 μηνύματα.
Εμένα όλα με βγάζουν κομμούνι ρε, τι ανησυχείτε για τα δικά σας; Του χώρου σας σας βγάζουν απλά τους πιο μετριοπαθείς χδ.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,473 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,913 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 2,473 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.
Τι 100+ ερωτήσεις ρε;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,082 μηνύματα.
1714125506696.png


1714125531662.png
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,078 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.
Top