Πορνό και Σχέση

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εγώ δεν ειχα θέμα ποτε να βλέπω με συντροφο ταινίες, ο άντρας μου δεν ξέρω δεν του αρέσει. Πολυ μη μου απ'του μου βγήκε το ξέρω, γι'αυτό τον παντρευτηκα , ήταν διαφορετικός από τους άλλους, ήταν το κάτι άλλο που λέμε :)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Εγώ δεν ειχα θέμα ποτε να βλέπω με συντροφο ταινίες, ο άντρας μου δεν ξέρω δεν του αρέσει. Πολυ μη μου απ'του μου βγήκε το ξέρω, γι'αυτό τον παντρευτηκα , ήταν διαφορετικός από τους άλλους, ήταν το κάτι άλλο που λέμε :)

Εγω βλέπω τσοντες κάθε μερα.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Και εμένα τι μου το λες ;
Τι σχέση έχει αυτό με όσα έγραψα;;;;

Την ίδια σχέση που έχει κ ό αντρας σου με το θέμα που ειναι μίμου άπτου

Για τον άντρα σου τι μας νοιάζει πχ και για ποιο λογο τον παντρευτηκς ; :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πιστεύετε οτι είναι σωστό να βλέπει (και οχι μόνο:P) κάποιος πορνογραφικό υλικό άν είναι σε μια σχέση; Δημιουργεί νομίζετε ζήλιες και ανασφάλεις?

Εσείς πώς θα αντιδρούσατε αν μαθαίνατε οτι ο/η σύντροφός σας βλέπει τέτοιο υλικό?

Αν και δεν θα διαβάσει ποτέ αυτη την απάντηση ο νηματοθέτης.... γιατι μάλλον δεν μπαινει πιά.

Τι ανασφάλειες και τι ζηλειες ; LOL απο τη τσόντα ; ελεος ρε φιλε ! Ας βλεπει οσες θέλει κ εγω το ίδιο.
Εμπλουτίζουν κ την ερωτική ζωή.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Την ίδια σχέση που έχει κ ό αντρας σου με το θέμα που ειναι μίμου άπτου :P
Ναι μη μου απ'του μαζί μου είναι, μόνος του βλέπει. Κι εγώ βλέπω που και που. Αλλά μαζί δε βλέπουμε :D δεν ξέρω δε του αρέσει δεν έχω καταλάβει γιατί. Ενώ με παλιους συντρόφους έβλεπα.. Τελοσπαντων δεν τον πιεζω άλλωστε, έχει τυχει στα τόσα χρόνια να δουμε μερικές φορές αλλά γενικά δεν γουστάρει μαζί μου να βλέπει. Ε έννοια μου κι εμένα λέω βλέπω μόνη μου κ μετα παω κ του τη πεφτω.
Αλλά εσυ αυτό που γραψες ακυρο αλλά δεν πειραζει. :)
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Ναι μη μου απ'του μαζί μου είναι, μόνος του βλέπει. Κι εγώ βλέπω που και που. Αλλά μαζί δε βλέπουμε :D δεν ξέρω δε του αρέσει δεν έχω καταλάβει γιατί. Ενώ με παλιους συντρόφους έβλεπα.. Τελοσπαντων δεν τον πιεζω άλλωστε, έχει τυχει στα τόσα χρόνια να δουμε μερικές φορές αλλά γενικά δεν γουστάρει μαζί μου να βλέπει. Ε έννοια μου κι εμένα λέω βλέπω μόνη μου κ μετα παω κ του τη πεφτω.

χαχαχα θεά ... μπράβο καλά κάνεις.
Αλλά εσυ αυτό που γραψες ακυρο αλλά δεν πειραζει. :)

Γιατι ομως δεν βλέπει μαζι σου ; τον εχεις ρωτησει ποτέ ;
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
χαχαχα θεά ... μπράβο καλά κάνεις.


Γιατι ομως δεν βλέπει μαζι σου ; τον εχεις ρωτησει ποτέ ;
Ναι τον έχω ρωτήσει αλλά δε θυμάμαι να χω πάρει ποτε σαφή απάντηση. Δεν του αρέσει η ιδέα, δεν ξέρω πραγματικα.. Εσυ δεν άντρας έχεις εξήγηση; το αντίθετο να συνέβαινε εγώ δλδ να αντιδρούσα να το καταλάβαινα.. Μόνος τους όμως τον εχωτσακωσει να βλέπει. Πολυ παλια όμως. Ντρέπεται; δεν ξέρω ειλικρινά. Είναι παρτακιας στο λέω εγώ :D
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Ναι τον έχω ρωτήσει αλλά δε θυμάμαι να χω πάρει ποτε σαφή απάντηση. Δεν του αρέσει η ιδέα, δεν ξέρω πραγματικα.. Εσυ δεν άντρας έχεις εξήγηση; το αντίθετο να συνέβαινε εγώ δλδ να αντιδρούσα να το καταλάβαινα.. Μόνος τους όμως τον εχωτσακωσει να βλέπει. Πολυ παλια όμως.

Εξαρταται το ποσο απελευθερωμενος ειναι ο κάθε άντρας και με τα κολληματα του. Μπορει να μη θέλει να νιώθει οτι η γυναικα του χαζευει άλλους άντρες την ώρα του σέξ. Εγω γενικα δεν ειχα τέτοια θεματα ποτέ. Και γενικά βλέπω καθε μερα (να εδω κολλαει) και αμα έβλεπε και η γυναικα δεν θα με πειραζε.
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εξαρταται το ποσο απελευθερωμενος ειναι ο κάθε άντρας και με τα κολληματα του. Μπορει να μη θέλει να νιώθει οτι η γυναικα του χαζευει άλλους άντρες την ώρα του σέξ. Εγω γενικα δεν ειχα τέτοια θεματα ποτέ. Και γενικά βλέπω καθε μερα (να εδω κολλαει) και αμα έβλεπε και η γυναικα δεν θα με πειραζε.
Αυτό δε το χα σκεφτεί να σουπω... Είναι μια καλή εξήγηση και δε τη παράδεχεται πχ..
Δε θα μου κανε εντυπωση, γενικά δε θελει καθόλου να μιλάω για έναν άνδρα ακόμα και ο Τζονυ Ντεπ να είναι ότι είναι ωραίος πχ. Με στραβοκοιταζει άμα πω κοίτα ένας κουκλος (και μιλάmε για σταρ του σινεμά όχι για αυτόν που περνά από δίπλα πχ) :D
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Αυτό δε το χα σκεφτεί να σουπω... Είναι μια καλή εξήγηση και δε τη παράδεχεται πχ..
Δε θα μου κανε εντυπωση, γενικά δε θελει καθόλου να μιλάω για έναν άνδρα ακόμα και ο Τζονυ Ντεπ να είναι ότι είναι ωραίος πχ.

Κοίτα και εγω θα ζηλευα αν εκει που καθομασταν θα άρχιζε η κοπελα μου να μιλάει για άλλον... αλλα τωρα να βάλουμε να δούμε μια τσόντα ωστε να γίνει η ατμόσφαιρα ακομη πιο ηφαίστειο οχι δεν θα με πειραζε ισα ισα το χω προτεινει κιολας σε σχέσεις μου. Ειναι το πιο απλό.

Ηταν γενικά πολύ ωραιο.... βρισω κάτι καλές και vintage κιολας. χαχα :P
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Εξαρταται το ποσο απελευθερωμενος ειναι ο κάθε άντρας και με τα κολληματα του. Μπορει να μη θέλει να νιώθει οτι η γυναικα του χαζευει άλλους άντρες την ώρα του σέξ. Εγω γενικα δεν ειχα τέτοια θεματα ποτέ. Και γενικά βλέπω καθε μερα (να εδω κολλαει) και αμα έβλεπε και η γυναικα δεν θα με πειραζε.
Εγώ αμα του πω ότι βλέπω που και που παλι θα με στραβοκοιταξει κ θα μου παραπονεθει γιατί βλέπω και δεν τον ενοχλω πχ. Τι να πεις αβυσσος η ψυχή του άντρα.. Για να μη λέτε μυστήριες μόνο τις γυναίκες όχι τπτ αλλο...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Εγώ αμα του πω ότι βλέπω που και που παλι θα με στραβοκοιταξει κ θα μου παραπονεθει γιατί βλέπω και δεν τον ενοχλω πχ. Τι να πεις αβυσσος η ψυχή του άντρα.. Για να μη λέτε μυστήριες μόνο τις γυναίκες όχι τπτ αλλο...

Κοιτα... δεν θέλω να πώ κάτι στραβο για τον άντρα σου. Ισα ισα για να τα έχετε τοσα χρονια κ να έχετε κάνει οικογενεια σημαινει οτι ειναι μάγκας κ ικανός και ευχομαι να ειστε ετσι μια ζωή.

Εγω μυστηριος σε αυτα δεν είμαι όμως... πιο παλιά και εννοω πριν καμια 10αρια χρόνια ισωςημουν λιγο ιδιοτροπος σε κάποια σημεία αλλα πλέον όχι πουθενά. Και δεν το κάνω για να το παιξω ο γμάω... απλα ετσι μ βγαινει πλέον.

Ουτε ειμαι ζηλιάρης να μάθω οτι η δικια μ ειδε τσοντα κ φτιαχτηκε με έναν άλλον που έκανε κάτι με κάποια... εικονικό ειναι έλεος. Οι περισσοτεροι γουστάρουμε το μάτι .
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Πώς ξέρεις ότι ο άντρας σου δεν βλέπει ή δεν θέλει να βλέπετε μαζί;
Μήπως κομπλάρει και σε ντρέπεται;
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Κοίτα και εγω θα ζηλευα αν εκει που καθομασταν θα άρχιζε η κοπελα μου να μιλάει για άλλον... αλλα τωρα να βάλουμε να δούμε μια τσόντα ωστε να γίνει η ατμόσφαιρα ακομη πιο ηφαίστειο οχι δεν θα με πειραζε ισα ισα το χω προτεινει κιολας σε σχέσεις μου. Ειναι το πιο απλό.

Ηταν γενικά πολύ ωραιο.... βρισω κάτι καλές και vintage κιολας. χαχα :P
Καλά για τον Τζονυ Ντεπ θα ζηλευες; οταν πρώτοαντεδρασε παλια μου χε φανεί πολυ περίεργο, δεν είχα πει για κανέναν δίπλα μας ξέρω γω. Μα κι εγώ του λέω κοίτα σώμα αυτή κλπ. Αλλα πλεον δεν του λέω τίποτα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.
Γελάω μόνη μου

φορώντας και το σκούφο του Άγιου Βασίλη. :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά για τον Τζονυ Ντεπ θα ζηλευες; οταν πρώτοαντεδρασε παλια μου χε φανεί πολυ περίεργο, δεν είχα πει για κανέναν δίπλα μας ξέρω γω. Μα κι εγώ του λέω κοίτα σώμα αυτή κλπ. Αλλα πλεον δεν του λέω τίποτα.

ε ντάξει θα ζηλευα για μερικά δευτερόλεπτα :P γενικά δεν ειμαι ζηλιάρης. Δεν ειμαι πολύ σε μεγάλο βαθμό εννοώ.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Ουτε ειμαι ζηλιάρης να μάθω οτι η δικια μ ειδε τσοντα κ φτιαχτηκε με έναν άλλον που έκανε κάτι με κάποια... εικονικό ειναι έλεος. Οι περισσοτεροι γουστάρουμε το μάτι .

Εικονικό μπορεί να είναι αλλά μετά με αυτόν θα φτιάχνεται. Έτσι δεν πάει; :D
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,787 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ δεν ειχα θέμα ποτε να βλέπω με συντροφο ταινίες, ο άντρας μου δεν ξέρω δεν του αρέσει. Πολυ μη μου απ'του μου βγήκε το ξέρω, γι'αυτό τον παντρευτηκα , ήταν διαφορετικός από τους άλλους, ήταν το κάτι άλλο που λέμε :)
Καλά κάνεις! Είπαμε ότι μας αρέσει και σε όσους αρέσουμε!:clapup:
Ναι μη μου απ'του μαζί μου είναι, μόνος του βλέπει. Κι εγώ βλέπω που και που. Αλλά μαζί δε βλέπουμε :D δεν ξέρω δε του αρέσει δεν έχω καταλάβει γιατί. Ενώ με παλιους συντρόφους έβλεπα.. Τελοσπαντων δεν τον πιεζω άλλωστε, έχει τυχει στα τόσα χρόνια να δουμε μερικές φορές αλλά γενικά δεν γουστάρει μαζί μου να βλέπει. Ε έννοια μου κι εμένα λέω βλέπω μόνη μου κ μετα παω κ του τη πεφτω.
Αλλά εσυ αυτό που γραψες ακυρο αλλά δεν πειραζει. :)
Μήπως κάτι δεν του κάθεται καλά σαν ατμόσφαιρα? Αλλά και πάλι δεν το καταλαβαίνω.
Εγω βλέπω τσοντες κάθε μερα.
Μπράβο σου! Είπαμε σε όσους αρέσουμε!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά για τον Τζονυ Ντεπ θα ζηλευες; οταν πρώτοαντεδρασε παλια μου χε φανεί πολυ περίεργο, δεν είχα πει για κανέναν δίπλα μας ξέρω γω. Μα κι εγώ του λέω κοίτα σώμα αυτή κλπ. Αλλα πλεον δεν του λέω τίποτα.
Μήπως νομίζει σα σκέψη λέμε τώρα ότι θα σου γυαλίσει το μάτι για κάποιον άλλον και δεν θα του δίνεις σημασία πια?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top