Πορνό και Σχέση

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ δεν ειχα θέμα ποτε να βλέπω με συντροφο ταινίες, ο άντρας μου δεν ξέρω δεν του αρέσει. Πολυ μη μου απ'του μου βγήκε το ξέρω, γι'αυτό τον παντρευτηκα , ήταν διαφορετικός από τους άλλους, ήταν το κάτι άλλο που λέμε :)
Κι εγώ βλέπω θα απολογηθω κιόλας?😂
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Κοιτα... δεν θέλω να πώ κάτι στραβο για τον άντρα σου. Ισα ισα για να τα έχετε τοσα χρονια κ να έχετε κάνει οικογενεια σημαινει οτι ειναι μάγκας κ ικανός και ευχομαι να ειστε ετσι μια ζωή.

Εγω μυστηριος σε αυτα δεν είμαι όμως... πιο παλιά και εννοω πριν καμια 10αρια χρόνια ισωςημουν λιγο ιδιοτροπος σε κάποια σημεία αλλα πλέον όχι πουθενά. Και δεν το κάνω για να το παιξω ο γμάω... απλα ετσι μ βγαινει πλέον.

Ουτε ειμαι ζηλιάρης να μάθω οτι η δικια μ ειδε τσοντα κ φτιαχτηκε με έναν άλλον που έκανε κάτι με κάποια... εικονικό ειναι έλεος. Οι περισσοτεροι γουστάρουμε το μάτι .
Ε και να πεις στραβό δε με πειραζει λες και δεν τον έχω μάθει ;;; χαχα έχω κι εγώ ιδιοτροπίες προφανώς σε αλλά θέματα. Μαθαίνουμε να ζουμε με αυτόν που έχουμε επιλέξει να είναι δίπλα μας κι αυτά που κάποτε μας προβληματιζαν πλεον δε δίνουμε και σημασία, this is life
Αυτό που είπες πραγματι ισχυει όπως ττη βρίσκει κάθε ζευγάρι. Εμένα δε με πειραζει που τον πειραζει!
Και αλλάζουμε κιόλας στην πορεια ε; πχ εμείς παμε σε ξενοδοχεία όταν είναι να μείνουμε μόνοι μας ακόμα κι αν είναι άδειο το σπίτι. ! Που άλλοι θα το εκμεταλλεύονταν αυτό. Το άδειο σπίτι χωρίς παιδια εννοώ. Καλο ειναι να αποδεχόμαστε τις επιθυμίες του άλλου και κυρίως να τις σεβόμαστε
Κάποτε παρακολουθουσα το Κιν του κι έβλεπα τι βλέπει πηγαινα στο ιστορικό να δω τις προτιμησεις του σςςςς αυτά μεταξυ μας :D γιατί είχα προβληματιστει στην αρχη της σχεσης που δεν ήθελε να βλέπουμε μαζί αλλά εντάξει μετά ησυχασα :D
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ΠιΆΝΩ ΤΟν εαυτό μου να θέλει να βλέπει κάθε μέρα... ελπιζω να μη με χωρίσει η γυναικα μου επειδη θα καταληξω σεξομανής και θα θέλω κάθε μέρα. :(
Οχι αν το ελέγχεις εντάξει πιστεύω ο καθένας ξέρει τα όρια του
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
εσύ βλέπεις τσόντες; :studying:
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Κι εγώ βλέπω θα απολογηθω κιόλας?😂

Μια τσοντούλα πάντα χαλαρώνει απο το απαιτητικο προγραμμα της καθημερινοτητας. Ααρκει να μη μεινεις πολυ καιρο να τα βλέπεις μονος σου γιατι δεν λέει μετά.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ε και να πεις στραβό δε με πειραζει λες και δεν τον έχω μάθει ;;; χαχα έχω κι εγώ ιδιοτροπίες προφανώς σε αλλά θέματα. Μαθαίνουμε να ζουμε με αυτόν που έχουμε επιλέξει να είναι δίπλα μας κι αυτά που κάποτε μας προβληματιζαν πλεον δε δίνουμε και σημασία, this is life
Αυτό που είπες πραγματι ισχυει όπως ττη βρίσκει κάθε ζευγάρι. Εμένα δε με πειραζει που τον πειραζει!
Και αλλάζουμε κιόλας στην πορεια ε; πχ εμείς παμε σε ξενοδοχεία όταν είναι να μείνουμε μόνοι μας ακόμα κι αν είναι άδειο το σπίτι. ! Που άλλοι θα το εκμεταλλεύονταν αυτό. Το άδειο σπίτι χωρίς παιδια εννοώ. Καλο ειναι να αποδεχόμαστε τις επιθυμίες του άλλου και κυρίως να τις σεβόμαστε
Κάποτε παρακολουθουσα το Κιν του κι έβλεπα τι βλέπει πηγαινα στο ιστορικό να δω τις προτιμησεις του σας αυτά μεταξυ μας :D γιατί είχα προβληματιστει στην αρχη της σχεσης που δεν ήθελε να βλέπουμε μαζί αλλά εντάξει μετά ησυχασα :D
Και πολύ καλά κάνετε!!!!
Και εις ανώτερα που λένε!!!!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Παιδια πιάσαμε πολυ ωραιο θέμα ετσι... εχει φτιαξει η διαθεση μου εννοω... οχι τιποτα πονηρο :P

αντε επιτέλους ενα καλό θεμα. Για τέτοια ειμαι τελικά χαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μια τσοντούλα πάντα χαλαρώνει απο το απαιτητικο προγραμμα της καθημερινοτητας. Ααρκει να μη μεινεις πολυ καιρο να τα βλέπεις μονος σου γιατι δεν λέει μετά.
Δεν βλέπω κάθε μέρα κάθε ώρα . Ανάλογα τα κέφια μου και ανεξάρτητα με ή χωρίς σχέση.
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα εννοώ με τους πρώην.
Γελούσαμε όσο δεν πάει σε κάποιες σκηνές και όπως λες και εσύ και η @Ariana2018 το ρεζουμέ είναι να βρεις να περνάς καλά σε μια σχέση γάμο ότι κι αν είναι αυτό.
Ακόμα και με πορνό.
Ακόμα και με μια βόλτα.
Εννοώ όπου και όπως τη βρίσκει ο καθένας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Ε και να πεις στραβό δε με πειραζει λες και δεν τον έχω μάθει ;;; χαχα έχω κι εγώ ιδιοτροπίες προφανώς σε αλλά θέματα. Μαθαίνουμε να ζουμε με αυτόν που έχουμε επιλέξει να είναι δίπλα μας κι αυτά που κάποτε μας προβληματιζαν πλεον δε δίνουμε και σημασία, this is life
Αυτό που είπες πραγματι ισχυει όπως ττη βρίσκει κάθε ζευγάρι. Εμένα δε με πειραζει που τον πειραζει!
Και αλλάζουμε κιόλας στην πορεια ε; πχ εμείς παμε σε ξενοδοχεία όταν είναι να μείνουμε μόνοι μας ακόμα κι αν είναι άδειο το σπίτι. ! Που άλλοι θα το εκμεταλλεύονταν αυτό. Το άδειο σπίτι χωρίς παιδια εννοώ. Καλο ειναι να αποδεχόμαστε τις επιθυμίες του άλλου και κυρίως να τις σεβόμαστε
Κάποτε παρακολουθουσα το Κιν του κι έβλεπα τι βλέπει πηγαινα στο ιστορικό να δω τις προτιμησεις του σςςςς αυτά μεταξυ μας :D γιατί είχα προβληματιστει στην αρχη της σχεσης που δεν ήθελε να βλέπουμε μαζί αλλά εντάξει μετά ησυχασα :D

Αντε ρε κτυοπάτε και ξενοδοχειάρα ;;; Πρίαμο ... δωματιο κλουβι κ έτσι ; :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Δεν βλέπω κάθε μέρα κάθε ώρα . Ανάλογα τα κέφια μου και ανεξάρτητα με ή χωρίς σχέση.
Δεν είχα ποτέ πρόβλημα εννοώ με τους πρώην.
Γελούσαμε όσο δεν πάει σε κάποιες σκηνές και όπως λες και εσύ και η @Ariana2018 το ρεζουμέ είναι να βρεις να περνάς καλά σε μια σχέση γάμο ότι κι αν είναι αυτό.
Ακόμα και με πορνό.
Ακόμα και με μια βόλτα.
Εννοώ όπου και όπως τη βρίσκει ο καθένας.

Κάτσε έβαλε και το ξενοδοχειο τωρα η Αριανα στο παιχνιδι ... χαχα ειναι φοβερη μιλαμε.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
έγκλημα και τιμωρία; :D ντοστογιέφσκης

Ναι ρε δεν έχω πρόβλημα... αμα μου πει οτι φτιάχτηκε με τον άλλον θα της πω ναι αλλα τωρα ειμαι εγώ εδω. ΧΕΧΕ άσε τον άλλον να παιρνει μάτι χαχαχα
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Κάτσε έβαλε και το ξενοδοχειο τωρα η Αριανα στο παιχνιδι ... χαχα ειναι φοβερη μιλαμε.
Αμέ γιατί όχι?
Ειπαμε μπράβο στην @Ariana2018 γιατί με τούτα και με κεινα αναζωογονεί τη σχέση της την ερωτική.
Εγώ είμαι υπέρ.
Και πολύ καλά κάνει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν τις είχα τις Ελληνίδες για τόσο ξεπετουά. :D
Κατεργαρακο😂
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Πώς ξέρεις ότι ο άντρας σου δεν βλέπει ή δεν θέλει να βλέπετε μαζί;
Μήπως κομπλάρει και σε ντρέπεται;
Βλέπει, αυτό έγραψα αλλά μαζί δε θελει να βλέπουμε. Δεν ξέρω μπορεί να κομπλάρει. Αλλά γιατί να κομπλάρει; δεν μου χει πει ποτε ευθέως. Καλά έχω και χρόνια να τον ρωτήσω. Ακόμα κ σε κανα ξενοδοχείο αμα παμε κ ανοίξω τη τηλεόραση θα δουμε δυο λεπτά κ μετα θα τη κλείσουμε. Τι να πω δεν ξέρω.!
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,809 μηνύματα.
Αμέ γιατί όχι?
Ειπαμε μπράβο στην @Ariana2018 γιατί με τούτα και με κεινα αναζωογονεί τη σχέση της την ερωτική.
Εγώ είμαι υπέρ.
Και πολύ καλά κάνει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κατεργαρακο😂

Λοιπόν εμενα μ αρεσουν πολύ τα χοτελάκια να πηγαινω έχουν αισθησιακο φωτισμό και αυτο με φτιαχνει ακομη περισσοτερο , χαμηλο αισθησιακο φωτισμό και εχει και τσοντούλα στο ταβάνι παιζει εκπαιδευτικη τηλεόραση. :bounce:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βλέπει, αυτό έγραψα αλλά μαζί δε θελει να βλέπουμε. Δεν ξέρω μπορεί να κομπλάρει. Αλλά γιατί να κομπλάρει; δεν μου χει πει ποτε ευθέως. Καλά έχω και χρόνια να τον ρωτήσω. Ακόμα κ σε κανα ξενοδοχείο αμα παμε κ ανοίξω τη τηλεόραση θα δουμε δυο λεπτά κ μετα θα τη κλείσουμε. Τι να πω δεν ξέρω.!
Μπορεί να μη θέλει τι να πω μαζί σου να έχει άλλη αίσθηση . Δεν ξέρω μπορεί απλά να του βγήκε καμιά ιδιοτροπία😂 να φοβάται μήπως ξεμυαλιστεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top