Πορνό και Σχέση

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Και το πιο ωραίο το άφησα για το τέλος.... όλα τα λεφτά στη τσόντα ειναι να έχετε βάλει να δειτε και να σου λέει η παρτενέρ και εσυ επίσης "μωρο μου εσυ εισαι καλύτερος/καλύτερη ... έλα κοντά μου !!!"

ειναι πολυ ωραιες επισης στιγμές που δεν θα ζήσεις αμα δεν βάλεις ταινια. Για αυτο να μην ειστε σφιγμένοι και να δοκιμάζετε πράγματα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Και το πιο ωραίο το άφησα για το τέλος.... όλα τα λεφτά στη τσόντα ειναι να έχετε βάλει να δειτε και να σου λέει η παρτενέρ και εσυ επίσης "μωρο μου εσυ εισαι καλύτερος/καλύτερη ... έλα κοντά μου !!!"

ειναι πολυ ωραιες επισης στιγμές που δεν θα ζήσεις αμα δεν βάλεις ταινια. Για αυτο να μην ειστε σφιγμένοι και να δοκιμάζετε πράγματα.
Να μην έχετε παρωπιδες σωστά όπως τα λες και συμφωνώ.
Αλλα όπως είπαμε όλα είναι θέμα οπτικής και το ποσο ανοιχτομυαλος είναι κάποιος .
Και δεν θα επηρεαστεί και δε θα βάλει ένα πορνό ή οτιδήποτε άλλο σε προτεραιότητα και στη θέση της σχέσης του της ίδιας.
Εκεί είναι προβληματικο μετά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
την σκηνή με τον τύπο να πηδάει την άλλη και ειναι απλά μια ταινια , ενω στο βάιμπερ μιλάει και υπάρχει απευθειας επικοινωνία.
Ε αυτό είναι ανασφάλεια που προσπαθώ να εξηγήσω

Στην ταινία λες ,ελα μωρε σιγα που θα έρθει σε επικοινωνία μαζί του .Ενώ στην πραγματικότητα έρχεται


Άστο αυτό


Only fans θα την άφηνες ? Δεν υπάρχει επικοινωνία εκεί παρά μόνο βλέπεις
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,608 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Έχετε μπερδέψει τα μπούτια σας

Τσαο :bye2:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
@Devil βάλτου μυαλο:laugh:
Δες τι απαντάει.
Και δες τι του είπαμε εμείς.

Σηκώνω τα χέρια ψηλα.

Εγω δεν εχω να βάλω μυαλο σε κανεναν :P
αμα ο Νίκος βρει κάποια να ταιριάζουν σε αυτο το τομέα και να ειναι ιδιοι ας τα φτιαξουν.

εγω ειπα οτι δεν θα ήμουν τοσο αυστηρος με τις κ@@λες της γκομενας μου ή τις δικιές μου.
Τα ορια τα ξέρουμε της απιστιας.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,512 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ως ουδέτερος παρατηρητής έχω να ομολογήσω οτι έχει ολίγον δίκιο εδώ ο Νίκος.
Τα μπερδεψατε τα μπουτάκια σας :laugh:
ενω ο Νικος δεν τα μπερδεψε?
Τη μια μας κανει νυξη ειναι απιστια να εχει καποιος σχεση και να βλεπει πορνο και την αλλη μας ρωταει επανειλημμενως και τι θα σε ενοχλουσε αν η σχεση σου ειχε ονλυ φανς?
Μα καθολου τι να λεμε τωρα. :laugh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,512 μηνύματα.
ενω ο Νικος δεν τα μπερδεψε?
Τη μια μας κανει νυξη ειναι απιστια να εχει καποιος σχεση και να βλεπει πορνο και την αλλη μας ρωταει επανειλημμενως και τι θα σε ενοχλουσε αν η σχεση σου ειχε ονλυ φανς?
Μα καθολου τι να λεμε τωρα. :laugh:
Ναι το είδα και δε θεωρώ οτι μπερδεύτηκε κάπου.
Δεν είμαι και δικηγόρος του βέβαια, απλα λεω τι είδα και εισέπραξα ως παρατηρητής:P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Ως ουδέτερος παρατηρητής έχω να ομολογήσω οτι έχει ολίγον δίκιο εδώ ο Νίκος.
Τα μπερδεψατε τα μπουτάκια σας :laugh:

Θα δουμε σε 10 χρονια τι θα λέτε τοσο εσυ οσο και ο Νικολάκης.
Που θα έχετε μαζέψει και σοβαρές εμπειριες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,512 μηνύματα.
Θα δουμε σε 10 χρονια τι θα λέτε τοσο εσυ οσο και ο Νικολάκης.
Τώρα θα βγω εκτός θέματος,
αλλα είπα πουθενά οτι συμφωνώ ή διαφωνώ με τα λεγόμενα κάποιου από εδω μέσα;

Απλά συμφώνησα με το ότι έχετε μπερδευτεί, τελεία. Δεν έχω εκφράσει την προσωπική μου άποψη πάνω στο θέμα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τώρα θα βγω εκτός θέματος,
αλλα είπα πουθενά οτι συμφωνώ ή διαφωνώ με τα λεγόμενα κάποιου από εδω μέσα;

Απλά συμφώνησα με το ότι έχετε μπερδευτεί, τέλεια. Δεν έχω εκφράσει πουθενά την προσωπική μου άποψη.
πως καταλαβαινεις οτι εχουμε μπερδευτει εμεις και εσυ και ο Νικος ειστε τερμα ακριβεις?
Ισχυει αυτο εδω που το εβαλα και αλλου
1643023623075.png

το οτι υπαρχει μια αλλη πλευρα την οποια εσεις βλεπετε μπερδεμενη και λαθος, δε σημαινει οτι δεν ειναι σωστη.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,512 μηνύματα.
πως καταλαβαινεις οτι εχουμε μπερδευτει εμεις και εσυ και ο Νικος ειστε τερμα ακριβεις?
Ισχυει αυτο εδω που το εβαλα και αλλου
View attachment 94492

το οτι υπαρχει μια αλλη πλευρα την οποια εσεις βλεπετε μπερδεμενη και λαθος, δε σημαινει οτι δεν ειναι σωστη.
Παιδιά είστε τελείως αλλού.
Μιλάω ελληνικά. Δεν είπα οτι συμφωνω με τη γνώμη του Νικου πάνω στο θέμα και διαφωνώ με τη δική σας. Δεν εχω πει την προσωπική μου αποψη. Καλά μέχρι εδώ;

Συνεχίζω τωρα. Απλα συμφώνησα στο οτι έχετε μπερδευτεί. Δεν καταλαβαίνετε τι σας λεει, γνώμη μου πάντα.

Αμα ρίχνετε και μια δεύτερη ανάγνωση θα είναι ολα πιο καλά για όλους μας.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Τώρα θα βγω εκτός θέματος,
αλλα είπα πουθενά οτι συμφωνώ ή διαφωνώ με τα λεγόμενα κάποιου από εδω μέσα;

Απλά συμφώνησα με το ότι έχετε μπερδευτεί, τελεία. Δεν έχω εκφράσει την προσωπική μου άποψη πάνω στο θέμα.


Ναι και δηλαδη τι νοημα έχει όλο αυτο. Μπηκες απλα να μας πεις οτι μπερδευτηκαμε χωρις να πεις τη προσωπική σου γνώμη; :D
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,512 μηνύματα.
Ναι και δηλαδη τι νοημα έχει όλο αυτο. Μπηκες απλα να μας πεις οτι μπερδευτηκαμε χωρις να πεις τη προσωπική σου γνώμη; :D
Επειδή έκανες λάθος τώρα θα αλλάξεις την κουβέντα;

Μπήκα διάβασα τι γράφετε και είπα αυτό που ειπα, δε νομίζω οτι ήμουν κάπου λάθος.
Δε γράφει κάπου πες την προσωπική σου γνώμη πριν σχολιάσεις το οτιδήποτε.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top