Πορνό και Σχέση

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Πολυγαμικός εισαι όταν πηγαινεις σε swinger parties και κάνεις τρίο , υπάρχουν ολοκληρες κοινότητες για αυτα , εγω βεβαια δεν ειμαι φάν καθως πλέον ξεφευγει το πράγμα.

Απλα ειναι αστείο να μου λέτε οτι εχω μπερδευτει ειδικα εγω που ψάχνομαι στα ερωτικά απο τα 18 μου κ ειμαι 35. Το μονο που μένει ειναι να παντρευτω κ να κάνω οικογενεια πιστεψε με και ο νοων νοείτω.

Ολα τα άλλα τα έχω κάνει. Πάντα σε στρέητ κατευθυνση.

Δεν θα φτάσω ποτέ σε σημείο να ποινικοποιήσω και το μάτι. Και να αρχισω να κανω ελέγχους στη γκομενα μου αμα βλέπει τσοντες μονη της και της αρέσει. Κάπου έλεος δεν θα το υπερ-αναλυσουμε και αυτό.

Βεβαια κάποια άλλη που με διαβάζει μπορει να υποστει πολιτισμικό σόκ. Ε ΟΚ... δεν ειμαστε ολοι για ολους κ όλες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Γιατι να μην φτιανχεται μαζι σου ρε ντεβιλ ? Να βλεπει εικονες δικες σου και να φτιαχνεται ?

Τεσπα ,εμενα αυτη ειναι η αποψη μου οτι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενος με μια και να μην κοιταω να με αναβουν αλλες
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατι να μην φτιανχεται μαζι σου ρε ντεβιλ ? Να βλεπει εικονες δικες σου και να φτιαχνεται ?

Τεσπα ,εμενα αυτη ειναι η αποψη μου οτι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενος με μια και να μην κοιταω να με αναβουν αλλες
γιατι το θεωρω εγω προσωπικα ειρωνεια αν μου το ελεγε αντρας εμενα αυτο.
Γιατι δεν υπαρχει.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πολυγαμικός εισαι όταν πηγαινεις σε swinger parties και κάνεις τρίο , υπάρχουν ολοκληρες κοινότητες για αυτα , εγω βεβαια δεν ειμαι φάν καθως πλέον ξεφευγει το πράγμα.

Απλα ειναι αστείο να μου λέτε οτι εχω μπερδευτει ειδικα εγω που ψάχνομαι στα ερωτικά απο τα 18 μου κ ειμαι 35. Το μονο που μένει ειναι να παντρευτω κ να κάνω οικογενεια πιστεψε με και ο νοων νοείτω.

Ολα τα άλλα τα έχω κάνει. Πάντα σε στρέητ κατευθυνση.

Δεν θα φτάσω ποτέ σε σημείο να ποινικοποιήσω και το μάτι. Και να αρχισω να κανω ελέγχους στη γκομενα μου αμα βλέπει τσοντες μονη της και της αρέσει. Κάπου έλεος δεν θα το υπερ-αναλυσουμε και αυτό.

Βεβαια κάποια άλλη που με διαβάζει μπορει να υποστει πολιτισμικό σόκ. Ε ΟΚ... δεν ειμαστε ολοι για ολους κ όλες.
Μα επομενο ειναι θα εχουμε διαφορετικες στασεις και αντιληψεις σε ενα τοσο ταμπου θεμα οπως παραμενει το σεξ.
Και φυσικα ο καθενας κινειται και κανει κατα οπως νιωθει και οπως θελει.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Γιατι να μην φτιανχεται μαζι σου ρε ντεβιλ ? Να βλεπει εικονες δικες σου και να φτιαχνεται ?

Τεσπα ,εμενα αυτη ειναι η αποψη μου οτι θελω να ειμαι συναισθηματικα δεμενος με μια και να μην κοιταω να με αναβουν αλλες

Μετά απο 20 χρονια γαμου θα λές τα ίδια ; :P

Για να κάνετε μαζι σέξ δυνατά και να γουσταρετε με σένα φτιάχνεται. Τωρα αν δεις κ καμια τσοντα να φτιαχτεις με την ατμοσφαιρα δεν ειναι κακό.

Ενας φιλος ειχε μια κοπέλα και στα 3 χρόνια σχέσης του ειχε πει να πάνε σε κωλόμπαρο... βρε χρυση μου βρε καλη μου κάτι δεν του κολλαγε. Τεσπα το συζητησαν λεει οχι οχι δεν θέλω εγω να πάω με καποιον αλλον θελω απλα να πάμε για ποτο εκει και να νιωθω οτι σε πλησιάζουν αυτες αλλα στο τέλος θα το κάνουμε μαζί. Με εξιτάρει του ειπε.

Για αυτο σου λέω. Μια γυναικα μπορει να βγει μια βολτα με φιλες να φλερτάρει στιγμιαια με κάποιον χωρις να δωσει περαιτερω δικαιωματα οπω έγινε με εμάς πριν τη πρωτοχρονια ηταν 3 μονες που βγηκαν η μια εκ των οποιων μετα μ ειπε στο τηλ οτι έχει γκόμενο κ να γυρισει στον δικο της κ να μην έχει υπαρξει απιστια ουσιαστικά.

Δεν καναμε κάτι με αυτες απλα μιλησαμε κ καναμε προποσεις με το ποτάκι κ κανα χαμογελο κ ως εκει. Θα πεις εσενα η δικια σου θα σου αρεσε να το κάνει αυτο. Ενταξει δεν θα ηταν κ το καλυτερο μ αλλα θα το επαιρνα οτι απλα πηγε της την επεσε κάποιος ηταν απλα ευγενικη κ μιλησαν αυτος ειχε στο μυαλο του αλλα αυτη του μιλησε φιλικά κ απλα δέχθηκε το φλέρτ με φιλικο τροπο και δεν τον εβρισε πχ. Και μετα ηρθε σπιτι κ το έκανε μαζί μου. Βλέπεις εσυ κάτι επιληψιμο ;

Ετσι θα το σκεφτομουν κ ολα οκ. Ως εκει ομως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Μετά απο 20 χρονια γαμου θα λές τα ίδια ; :P
Ναι ,απ την πρωτη μου σχεση ετσι κινουμαι

Τι νομιζεις ? οτι θα κοροιδευω την αλλη ? Αμα εχω γκαυλες απλα μενω ελευθερος και κανω αυτα που θελω να κοιταω αριστερα δεξια

Ποιος ο λογος να μπεις σε σχεση ή να παντρευτεις οταν το ματι σου θελει να παιζει αριστερα δεξια? ΤΟ βολεμα ?Οχι μαγκα μου κατσε ελευθερος αμα ειναι ετσι να μην χαλας και την κοπελα μαζι (και χαλαει και η πιατσα για εμας τους μικοτερους :P )
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι ,απ την πρωτη μου σχεση ετσι κινουμαι

Τι νομιζεις ? οτι θα κοροιδευω την αλλη ? Αμα εχω γκαυλες απλα μενω ελευθερος και κανω αυτα που θελω να κοιταω αριστερα δεξια

Ποιος ο λογος να μπεις σε σχεση ή να παντρευτεις οταν το ματι σου θελει να παιζει αριστερα δεξια? ΤΟ βολεμα ?Οχι μαγκα μου κατσε ελευθερος αμα ειναι ετσι να μην χαλας και την κοπελα μαζι (και χαλαει και η πιατσα για εμας τους μικοτερους :P )
εγω δεν εγραψα ΠΟΥΘΕΝΑ και το τονιζω εδω σε αυτο το θρεντ οτι καποιος που εχει σχεση και ξενοκοιταει το εγκρινω,οποτε σαφως και δεν συμφωνω με μια τετοια διαπιστωση.
Και λυπαμαι που το πορνο και ας πουμε ενα αλλο θεμα την τεχνη γενικοτερα μπορει ο αλλος να παει να δει ενα θεατρικο και να υπαρχει ερωτικη σκηνη εκει ειναι ξενοκοιταγμα?Ενω εχει παει με την κοπελα του?
Νικο απλα να μην εχουμε παρωπιδες και δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ναι ,απ την πρωτη μου σχεση ετσι κινουμαι

Τι νομιζεις ? οτι θα κοροιδευω την αλλη ? Αμα εχω γκαυλες απλα μενω ελευθερος και κανω αυτα που θελω να κοιταω αριστερα δεξια

Ποιος ο λογος να μπεις σε σχεση ή να παντρευτεις οταν το ματι σου θελει να παιζει αριστερα δεξια? ΤΟ βολεμα ?Οχι μαγκα μου κατσε ελευθερος αμα ειναι ετσι να μην χαλας και την κοπελα μαζι (και χαλαει και η πιατσα για εμας τους μικοτερους :P )

Kαλα εντάξει φιλε ελπιζω να μην τις κάνεις σκηνές επειδη απλά εχει και άλλη ζωή εκτος απο σένα. Φιλες - συναδελφους κτλπ. Αυτα ειναι ανασφαλειες να ξέρεις.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εγω δεν εγραψα ΠΟΥΘΕΝΑ και το τονιζω εδω σε αυτο το θρεντ οτι καποιος που εχει σχεση και ξενοκοιταει το εγκρινω,οποτε σαφως και δεν συμφωνω με μια τετοια διαπιστωση.
Και λυπαμαι που το πορνο και ας πουμε ενα αλλο θεμα την τεχνη γενικοτερα μπορει ο αλλος να παει να δει ενα θεατρικο και να υπαρχει ερωτικη σκηνη εκει ειναι ξενοκοιταγμα?Ενω εχει παει με την κοπελα του?
Νικο απλα να μην εχουμε παρωπιδες και δεν ειναι ολα ασπρο μαυρο.


Ενταξει όλοι ξέρουμε τι ειπαμε και εγω ξερω πως δεν ειμαι ουτε κερατάς ουτε άπιστος. Εξηγησα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Kαλα εντάξει φιλε ελπιζω να μην τις κάνεις σκηνές επειδη απλά εχει και άλλη ζωή εκτος απο σένα. Φιλες - συναδελφους κτλπ. Αυτα ειναι ανασφαλειες να ξέρεις.
παρωπιδες ειναι και ευχομαι να αλλαξει για καλο δικο του,τερμα φιλικα,δεν μπορει ο αλλος να σταματησει να εχει μια καθημερινοτητα επειδη γνωρισε εσενα.Δεν εννοω το κερατο.Εννοω να βγαινει με φιλες να μιλαει στη δουλεια της σε συναδελφους.
Ειναι καταπιεση αυτο το πραγμα να μη μιλας με κανεναν.Προφανως για το λεει για τον εαυτο του θα το απαιτει και απο τη σχεση του.
Νικο δεν φυλακιζουμε ανθρωπους με κανονες θα κανεις οσα μου αρεσουν αλλιως δρομο.Δεν λειτουργουν ετσι οι σχεσεις.
Οταν λεμε ελευθερια και κατανοηση και αποδοχη του αλλου αυτο εννοουμε.
οχι στο κερατο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Θα εμπαινα στην διαδικασια να παραθεσω μηνυματα αλλα δεν θα το κανω ........τεσπα δεν δικαιολογειτε να βλεπεις τσοντα στην σχεση .Αλλο για εκπαιδευτικους λογους (οπου εκει δεν το ευχαριστιεσαι) και αλλο για την ευχαριστηση

Οσον αφορα για τον ορισμο σχεση .Τωρα αν εισται πολυγαμικοι,τοτε ναι οκ συμφωνω μαζι σας .Απλα μην μπερδευουμαι λιγο τους ορους γιατι ειναι που ειναι ηδη η κοινωνια γμμστ με σχεσεις ,σχεδον σχεσεις κλπ κλπ
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα εμπαινα στην διαδικασια να παραθεσω μηνυματα αλλα δεν θα το κανω ........τεσπα δεν δικαιολογειτε να βλεπεις τσοντα στην σχεση .Αλλο για εκπαιδευτικους λογους (οπου εκει δεν το ευχαριστιεσαι) και αλλο για την ευχαριστηση

Οσον αφορα για τον ορισμο σχεση .Τωρα αν εισται πολυγαμικοι,τοτε ναι οκ συμφωνω μαζι σας .Απλα μην μπερδευουμαι λιγο τους ορους γιατι ειναι που ειναι ηδη η κοινωνια γμμστ με σχεσεις ,σχεδον σχεσεις κλπ κλπ
Νικο οταν βλεπεις μια ταινια στο σινεμα και εχει ερωτικο μεσα το ιδιο δεν ειναι?
Γιατι το πορνο να ειναι κατι διαφορετικο?
Αρα ειναι η δικη σου οπτικη και επετρεψε μου να διαφωνησω.
Δεχομαι οτι εσυ μπορει να θεωρεις αυτο,αλλα δεν θα το αναγουμε ως απολυτο.Ο καθενας αλιμονο κανει οτι νιωθει μεσα στα πλαισια ενος αμοιβαιου σεβασμου στη σχεση του παντα.
Δεν αναφερομαι στις ξεπετες ετσι?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Νικο οταν βλεπεις μια ταινια στο σινεμα και εχει ερωτικο μεσα το ιδιο δεν ειναι?
Γιατι το πορνο να ειναι κατι διαφορετικο?
Αρα ειναι η δικη σου οπτικη και επετρεψε μου να διαφωνησω.
Δεχομαι οτι εσυ μπορει να θεωρεις αυτο,αλλα δεν θα το αναγουμε ως απολυτο.Ο καθενας αλιμονο κανει οτι νιωθει μεσα στα πλαισια ενος αμοιβαιου σεβασμου στη σχεση του παντα.
Δεν αναφερομαι στις ξεπετες ετσι?
OXI ,δεν αναπτυσεις ερωτικα συναισθηματα .Αμα μου συνεβαινε αυτο δεν θα ζητουσα σχεση ,θα ημουν πολυγαμικος να πουμε

Οταν κατανοησεται τους ορους

  1. Σχεση
  2. Πολυγαμια
  3. Μονογαμια
  4. Ελευθερος

Δηλαδη καπου οπα ....να ψαχνω σχεση και να διεγειρομαι ερωτικα με αλλες ? Οχι . Να ειμαι πολυγαμικος και να ζηταω απ την αλλη να μην βλεπει αλλους ? Οχι

Σφυριξτε μου οταν κατανοησεται τους ορους .Τελικα εμεις οι ιδιοι χαλαμε την πιατσα και εχει γινει ετσι η κοινωνια .Δεν ξερουμε τι θελουμε ,τα θελουμε ολα μαζι
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
OXI ,δεν αναπτυσεις ερωτικα συναισθηματα .Αμα μου συνεβαινε αυτο δεν θα ζητουσα σχεση ,θα ημουν πολυγαμικος να πουμε

Οταν κατανοησεται τους ορους

  1. Σχεση
  2. Πολυγαμια
  3. Μονογαμια
  4. Ελευθερος

Δηλαδη καπου οπα ....να ψαχνω σχεση και να διεγειρομαι ερωτικα με αλλες ? Οχι . Να ειμαι πολυγαμικος και να ζηταω απ την αλλη να μην βλεπει αλλους ? Οχι

Σφυριξτε μου οταν κατανοησεται τους ορους .Τελικα εμεις οι ιδιοι χαλαμε την πιατσα και εχει γινει ετσι η κοινωνια .Δεν ξερουμε τι θελουμε ,τα θελουμε ολα μαζι
οκ
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Νικο οταν βλεπεις μια ταινια στο σινεμα και εχει ερωτικο μεσα το ιδιο δεν ειναι?
Γιατι το πορνο να ειναι κατι διαφορετικο?
Αρα ειναι η δικη σου οπτικη και επετρεψε μου να διαφωνησω.
Δεχομαι οτι εσυ μπορει να θεωρεις αυτο,αλλα δεν θα το αναγουμε ως απολυτο.Ο καθενας αλιμονο κανει οτι νιωθει μεσα στα πλαισια ενος αμοιβαιου σεβασμου στη σχεση του παντα.
Δεν αναφερομαι στις ξεπετες ετσι?

Mόλις κάνει σοβαρή σχέση και τη δοκιμάσει τότε θα δούμε τους "κανονες" που λέει , νομιζουν ολοι οτι θα μπούν σε μια σχέση και θα επιβάλλουν τους ορους τους. Οπως ειπες και εσύ δεν πάει έτσι. Αν τη κοπέλα την ενοχλουσε να βλέπω τσοντες οκ εννοειται οτι μπορω να φτιαχτω μαζι της και χωρις τσοντες. Αλλα θα ηθελα μια κοπελα να ειναι χαλαρή όπως κ εγω κ ανοιχτομυαλη. Με μέτρο όλα.

Δεν σου ειπα να φτάσουμε και σε αυτο που κάνει ο Κατσαουνης που η αλλη εχει γκομενο απεξω και φιλιέται στο σουρβάιβορ με άλλον. Αυτο ναι ειναι ξεκάθαρη απιστια.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Αν τη κοπέλα την ενοχλουσε να βλέπω τσοντες οκ εννοειται οτι μπορω να φτιαχτω μαζι της και χωρις τσοντες
Οχι φιλε μου ,εδω ειναι η διαφορα μας .Εχουμε καποια στανταρ και πλεον δεν τα αλλαζω για καμια .Και ειμαι ξεκαθαρος απ την αρχη για το τι θελω ,σχεση?σχεδον σχεση ? της βραδιας? φιλια ? φιλια για σεξ? .

Δεν γινεται εσενα να σου αρεσει να βλεπεις τσοντες και να το αλλαξεις για την μελλοντικη κοπελα σου (τοτε μαλλον εισαι με λαθος ατομο)

Μου θυμιζεις μια κοπελα που δεν ηθελε σχεση ,αλλα οταν φλερταρα με αλλες τσιτωνε .Συγνωμη δεν φταιω εγω που μπλεχνεται τους ορισμους .



Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο να βλεπεται τσοντες ...αλλα μην μπερδευεται τους ορισμους .Πειτε οτι αλλο θλετε εκτος απο σχεση .Η σχεση ειναι οταν δυο ατομα μοιραζονται τα παντα μεταξυ τους ,την χημεια,το συναισθημα ,τον ερωτα .Οτι αλλο περα απο αυτο δεν ειναι σχεση ,αλλα κατι αλλο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Οχι φιλε μου ,εδω ειναι η διαφορα μας .Εχουμε καποια στανταρ και πλεον δεν τα αλλαζω για καμια .Και ειμαι ξεκαθαρος απ την αρχη για το τι θελω ,σχεση?σχεδον σχεση ? της βραδιας? φιλια ? φιλια για σεξ? .

Δεν γινεται εσενα να σου αρεσει να βλεπεις τσοντες και να το αλλαξεις για την μελλοντικη κοπελα σου (τοτε μαλλον εισαι με λαθος ατομο)

Μου θυμιζεις μια κοπελα που δεν ηθελε σχεση ,αλλα οταν φλερταρα με αλλες τσιτωνε .Συγνωμη δεν φταιω εγω που μπλεχνεται τους ορισμους .



Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο να βλεπεται τσοντες ...αλλα μην μπερδευεται τους ορισμους .Πειτε οτι αλλο θλετε εκτος απο σχεση .Η σχεση ειναι οταν δυο ατομα μοιραζονται τα παντα μεταξυ τους ,την χημεια,το συναισθημα ,τον ερωτα .Οτι αλλο περα απο αυτο δεν ειναι σχεση ,αλλα κατι αλλο
Βρε χρυσό μου που κολλάει η τσόντα με τη σχέση. Αν ο ένας βλέπει μόνο τσόντες και αδιαφορεί για τη σχέση του ή περιμένει τις τσόντες για να ερεθιστεί για να είναι ερωτικά στη σχέση του γιατί το είδα να το γράφουν κι αυτό, εκεί είναι άλλο πράγμα ξεκάθαρα.
Προβληματικο.
Και δεν είναι σχέση αυτή.
Νορμάλ.
Αλλά επειδή έξω υπάρχουν άνθρωποι με διαφορετικά γούστα θα βρεις κι εκείνους που κάνουν ελεύθερη σχέση και το αποδέχονται το να αλληλοκερατωνονται.
Άλλη κατηγορία αυτή.
Τώρα δε καταλαβαίνω που κολλάει η αγάπη μου και η ερωτική μου επιθυμία προς τη σχέση μου με την τσόντα?
Εγώ τη σχέση μου γουστάρω.
Το να δούμε μια τσόντα μαζί δεν αναιρει τα όσα νιώθω για εκείνον και πως περνάμε μαζί έτσι?
Είναι λάθος η οπτικη σου για μένα.
Αλλά άμα θέλεις να έχεις αυτή τη γνώμη δικαίωμα σου.
Διαχωρισαμε πότε μια τσόντα είναι πρόβλημα και πότε δεν είναι.
Δεν θα σου αλλάξω γνώμη. Απλά δεν καταλαβαίνω την τόση ακραία σου άρνηση.
Δηλ με τη σχέση σου θα διαβάσετε και μια είδηση ακατάλληλη ας πούμε εκεί τι θα κάνεις?
Θα της απαγορεύσεις να διαβάζει ειδήσεις?
Δεν ξέρω μου φαίνεται απίστευτο από έναν νέο άνθρωπο να έχει τέτοια κολλήματα.
Δεν επιμένω .
Κάνε ότι γουστάρεις.

Άρα με την ίδια λογική να υποθέσω εσύ θα της ελέγχεις και το κινητό μην τυχόν και δει άλλον άντρα. Σε οποιαδήποτε μορφή ακόμα και σε κόμικ. Βαλτης μια μπούρκα καλύτερα και ησυχασες.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Οχι φιλε μου ,εδω ειναι η διαφορα μας .Εχουμε καποια στανταρ και πλεον δεν τα αλλαζω για καμια .Και ειμαι ξεκαθαρος απ την αρχη για το τι θελω ,σχεση?σχεδον σχεση ? της βραδιας? φιλια ? φιλια για σεξ? .

Δεν γινεται εσενα να σου αρεσει να βλεπεις τσοντες και να το αλλαξεις για την μελλοντικη κοπελα σου (τοτε μαλλον εισαι με λαθος ατομο)

Μου θυμιζεις μια κοπελα που δεν ηθελε σχεση ,αλλα οταν φλερταρα με αλλες τσιτωνε .Συγνωμη δεν φταιω εγω που μπλεχνεται τους ορισμους .



Δεν λεω οτι δεν ειναι καλο να βλεπεται τσοντες ...αλλα μην μπερδευεται τους ορισμους .Πειτε οτι αλλο θλετε εκτος απο σχεση .Η σχεση ειναι οταν δυο ατομα μοιραζονται τα παντα μεταξυ τους ,την χημεια,το συναισθημα ,τον ερωτα .Οτι αλλο περα απο αυτο δεν ειναι σχεση ,αλλα κατι αλλο

Σου χω ξαναπει εισαι ξεροκέφαλος και δεν ακούς. Ετσι και στο φλέρτ περιμενεις την αλλη να σου πει οτι θέλει για να μην εκτεθεις. ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΕΤΣΙ.

Μιλας με εναν ανθρωπο 35 ετων που έχει φάει ενα κάρο χαστούκια στη ζωη του. Και οταν ημουν στην ηλικια σου σκεφτομουν όπως σκέφτεσαι.

Δεν μπορεις να μου κάνεις μάθημα τι ειναι σχέση κ να μου λες οτι δεν ξέρω και μπερδευω εγω τους ορισμους εγω δεν μιλάω με ορισμους μιλάω με εμπειρια. Σορρυ αλλα έτσι ειναι. Εχεις κανει ποτέ σοβαρη σχέση στη ζωη σου αγορι μου ; δεν λεμε για φασωματα και φλέρτ της πλάκας. Λεμε κανονικα να συζείς κιολας ανα διαστηματα με κάποια και να ειστε ερωτευμενοι το χεις κανει ;

Ξέχνα τους αυταρχισμους και το "ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ..." οσους ξερω που λένε τέτοια ειναι μονοι τους κ βριζουν τις γυναικες επειδη δεν τους κάθονται. Απλα ειναι ιδιοτροποι και δεν μπορούν να ταιριάξουν με άνθρωπο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σου χω ξαναπει εισαι ξεροκέφαλος και δεν ακούς.

Μιλας με εναν ανθρωπο 35 ετων που έχει φάει ενα κάρο χαστούκια στη ζωη του. Και οταν ημουν στην ηλικια σου σκεφτομουν όπως σκέφτεσαι.

Δεν μπορεις να μου κάνεις μάθημα τι ειναι σχέση. Σορρυ αλλα έτσι ειναι. Εχεις κανει ποτέ σοβαρη σχέση στη ζωη σου αγορι μου ; δεν λεμε για φασωματα και φλέρτ της πλάκας. Λες κανονικα να συζείς κιολας ανα διαστηματα με κάποια το χεις κανει ;

Ξέχνα τους αυταρχισμους και το "ΕΓΩ ΛΕΩ ΑΥΤΟ..." οσους ξερω που λένε τέτοια ειναι μονοι τους κ βριζουν τις γυναικες επειδη δεν τους κάθονται. Απλα ειναι ιδιοτροποι και δεν μπορούν να ταιριάξουν με άνθρωπο.
Συμφωνώ. Μα δεν μπορεί ο άλλος να μη ζει κανονικά τι λέμε τώρα. Η σχέση είναι σχέση αλλά όχι το θα κοιτάς εμένα μόνο.
Που βρισκόμαστε? Στο Ιράν?
Δηλ αν η σχέση του έχει ένα συνάδελφο έναν αδελφό πχ που την παίρνει τηλέφωνο και τη ρωτάει κάποια θέματα χωρίς να παρεμβαίνει στη σχέση της απλά τη ρωτάει πως θα ρωταγαμε εμείς αν είχαμε ένα πρόβλημα έναν γνωστό μας.
Εκεί ο Νίκος θα της απαγορεύει να μιλάει?
Επειδή είναι αρσενικό πέρα από αυτόν τον ίδιο που μιλάει με τη δικιά του?
Δεν είναι χωράφι ο άνθρωπος να τον οριοθετείς πως το λένε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Συμφωνώ. Μα δεν μπορεί ο άλλος να μη ζει κανονικά τι λέμε τώρα. Η σχέση είναι σχέση αλλά όχι το θα κοιτάς εμένα μόνο.
Που βρισκόμαστε? Στο Ιράν?
Δηλ αν η σχέση του έχει ένα συνάδελφο έναν αδελφό πχ που την παίρνει τηλέφωνο και τη ρωτάει κάποια θέματα χωρίς να παρεμβαίνει στη σχέση της απλά τη ρωτάει πως θα ρωταγαμε εμείς αν είχαμε ένα πρόβλημα έναν γνωστό μας.
Εκεί ο Νίκος θα της απαγορεύει να μιλάει?
Επειδή είναι αρσενικό πέρα από αυτόν τον ίδιο που μιλάει με τη δικιά του?
Δεν είναι χωράφι ο άνθρωπος να τον οριοθετείς πως το λένε.


Για μερικούς ειναι και απλα θα παιδευονται ολη τους τη ζωή με αυτη τη νοοτροπια. Αυτα θέλουν ψυχολογο να τα λυσει να πάει ενας ανθρωπος να μιλησει δεν θα τα λυσω εγω στο Νικο κ το κάθε Νικο αλλα δεν μπορει εμενα να μ λεει μπερδευετε τη σχέση κ ειστε πολυγαμικοι κ μλκιες... ξέρει τωρα ο Νικος κ ο καθε Νικος τι κάναμε εμεις με τις σχέσεις μας. Δεν παιζουν αυτα οταν κάνεις κουβεντα με εναν ανθρωπο πρεπει να εισαι ανοιχτος να ακουσεις τι εχει να σου πει. Εγω δεν εκανα μάθημα στο Νίκο.

Θα μας πει τωρα ο Νικος 22 χρονων πιτσιρικας κ δεν το λεω με τη κακη έννοια αν ξέρουμε τι ειναι σχέση ή οχι. Δεν παιζουν αυτα σορρυ κιολας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Nα μιλάμε τωρα για πραγματα που έχουμε ζησει και ξέρουμε τι θέλουμε οχι τι φανταζεται ο καθενας κ ψάχνει κ τους ορισμους στο νέτ. Χέσε με να πουμε.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Για μερικούς ειναι και απλα θα παιδευονται ολη τους τη ζωή με αυτη τη νοοτροπια. Αυτα θέλουν ψυχολογο να τα λυσει να πάει ενας ανθρωπος να μιλησει δεν θα τα λυσω εγω στο Νικο κ το κάθε Νικο αλλα δεν μπορει εμενα να μ λεει μπερδευετε τη σχέση κ ειστε πολυγαμικοι κ μλκιες... ξέρει τωρα ο Νικος κ ο καθε Νικος τι κάναμε εμεις με τις σχέσεις μας. Δεν παιζουν αυτα οταν κάνεις κουβεντα με εναν ανθρωπο πρεπει να εισαι ανοιχτος να ακουσεις τι εχει να σου πει. Εγω δεν εκανα μάθημα στο Νίκο.

Θα μας πει τωρα ο Νικος 22 χρονων πιτσιρικας κ δεν το λεω με τη κακη έννοια αν ξέρουμε τι ειναι σχέση ή οχι. Δεν παιζουν αυτα σορρυ κιολας.
Προσπάθησα να είμαι όσο γίνεται περιγραφική ακριβώς για να πω ότι σα λογική το να απαγορεύεις σε μια σχέση σου ας πούμε μια εν δυνάμει ελευθερία που δεν είναι κερατωμα και να μη γίνομαι κατανοητή δεν με πειράζει.
Ας έχω εγώ τη μπερδεμένη άποψη έτσι δεν είπαν?
Μπερδεμένη ξεμπερδεμενη αυτή γουστάρω αυτή είμαι ούτε θα προσποιηθω.
Και ο καθένας γενικά κάνει ότι του αρέσει αλίμονο η ζωή είναι του καθενός μας και οι επιλογές επίσης σεβαστά όλα.
Αλλά μη μου λέει ότι είμαι λάθος.
Λάθος με βλέπεις εσύ με τη δική σου διαμορφωμένη οπτική εγώ μια χαρά ζω και αισθάνομαι άνετα.
Ούτε θα επιβάλλω σε κανέναν τι να κάνει αλίμονο.
Ο καθένας έχει την κοσμοθεωρία του και πορεύεται ανάλογα.
Ας μη με κατάλαβε πως το έθεσα εξάλλου η ζωή η ίδια δίνει τις απαντήσεις από μόνη της .
Θα ζήσει και θα μάθει.
Όπως μάθαμε όλοι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,777 μηνύματα.
Ελα μωρέ τωρα να πας σπιτι κ να βρεις τη κοπελα σου να βλεπει μια ταινια θα τη μαλώσεις ;;;; ειμαστε σοβαροί;;;

εγω θα έλεγα οπα τι κάνει εδω το κοριτσακι , παίζει , να μπω κ εγω στο παιχνιδι ;;; xaxaxaxa

Ο νικος θα κατσει να αναλυσει μηπως γουσταρει αυτον στο βιντεο κ ειναι πολυγαμικη ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧ

Νικολάκηηηη μη παρεξηγηθεις με τα προηγουμενα ποστ μου εγω ειμαι λιγο εξωστρεφης αλλα δεν κρατάω κακιες. Μας τη βγαινεις ομως με κόκκινο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top