Πορνό και Σχέση

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ελα μωρέ τωρα να πας σπιτι κ να βρεις τη κοπελα σου να βλεπει μια ταινια θα τη μαλώσεις ;;;; ειμαστε σοβαροί;;;

εγω θα έλεγα οπα τι κάνει εδω το μωράκι , φτιάχτηκε ;;; xaxaxaxa

Ο νικος θα κατσει να αναλυσει μηπως γουσταρει αυτον στο βιντεο κ ειναι πολυγαμικη ΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧ

Νικολάκηηηη μη παρεξηγηθεις με τα προηγουμενα ποστ μου εγω ειμαι λιγο εξωστρεφης αλλα δεν κρατάω κακιες. Μας τη βγαινεις ομως με κόκκινο.
Μα έτσι είναι. Η αλήθεια να λέγεται.
Να πω ένα παράδειγμα?
Πες η κοπέλα εχει σοσιαλ,είδες όταν είσαι στη κεντρική σελίδα εμφανίζονται αναρτήσεις φίλων κλπ γενικές αναρτήσεις.
Εκεί ο Νίκος τι θα κάνει?
Θα της βάλει parental control να μη βλέπει αναρτήσεις αντρών? :laugh:
Είναι λογικό αυτό?
Και ποδόσφαιρο άμα θέλει θα δει δεν το κατάλαβα.
Κι εγώ βλέπω και έβλεπα με σχέσεις μου ποδόσφαιρο.
Δεν μου είπε κανείς τους επ τώρα γουστάρεις τον παίκτη?
Δεν το σκέφτηκε και δεν το σκέφτηκα καν.
Νίκο αυτή είναι η αλήθεια μου.
Όταν είμαι σε σχέση είμαι για τον άνθρωπο μου όλοι οι άλλοι απλά δευτερεύοντες.
Αυτή είναι η άποψη μου.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δε θα μιλήσω καν για τις σχέσεις από απόσταση αλλά ακόμα και στις "κανονικές" δεν γίνεται να είναι μαζί 24/7.
Η αυτόικανοποιηση είναι κάτι το φυσιολογικό και πολλές φορές η φαντασίωση δεν φτάνει .
Δεν σημαίνει πως το άτομο έλκεται ερωτικά απο τους συμμετέχοντες στην ταινία .
Το άσχημο και το λάθος είναι να χρησιμοποιήσει τη φαντασία και να μη σκεφτεί τη σχέση τ@
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δε θα μιλήσω καν για τις σχέσεις από απόσταση αλλά ακόμα και στις "κανονικές" δεν γίνεται να είναι μαζί 24/7.
Η αυτόικανοποιηση είναι κάτι το φυσιολογικό και πολλές φορές η φαντασίωση δεν φτάνει .
Δεν σημαίνει πως το άτομο έλκεται ερωτικά απο τους συμμετέχοντες στην ταινία .
Το άσχημο και το λάθος είναι να χρησιμοποιήσει τη φαντασία και να μη σκεφτεί τη σχέση τ@
Συμφωνω! ;) Αν υποκαταστησουμε τη σχεση μας με κατι αλλο,οτιδηποτε,τοτε αυτο δεν ειναι σχεση.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,733 μηνύματα.
Δε θα μιλήσω καν για τις σχέσεις από απόσταση αλλά ακόμα και στις "κανονικές" δεν γίνεται να είναι μαζί 24/7.
Η αυτόικανοποιηση είναι κάτι το φυσιολογικό και πολλές φορές η φαντασίωση δεν φτάνει .
Δεν σημαίνει πως το άτομο έλκεται ερωτικά απο τους συμμετέχοντες στην ταινία .
Το άσχημο και το λάθος είναι να χρησιμοποιήσει τη φαντασία και να μη σκεφτεί τη σχέση τ@

Με τον ίδιο τροπο που ένα αγόρι ή μια κοπέλα θα δει στο δρόμο ενα άλλο ζευγάρι να ερωτοτροπεί ας πουμε και σκεφτει άααχ τι ωραια αυτοι οι 2, αντε ποτε θα έρθει και μενα ο δικός μου ή η δικιά μου να τα κάνουμε αυτα, αρέσει και σε οσους μας βλέπουμε την πορνο ταινία. Μας αρέσει αυτο που συμβαινει στους συμμετέχοντες - η ατμοσφαιρα - και οχι οι ίδιοι συμμετέχοντες. Ο τροπος που το κάνουν απλά εξάπτει τη φαντασια. Δεν μπορεις να το εξηγήσεις πάντα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top