Πού θα πάτε φέτος διακοπές;

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Εγώ δεν έκλεισα όταν έκλειναν οι φίλοι μου γιατί δεν είχα όρεξη και τώρα έχω όρεξη αλλά δεν έχω που να πάω λολ. Τέλος πάντων θα αρκεστώ σε κοντινές αποδράσεις :P
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ δεν έκλεισα όταν έκλειναν οι φίλοι μου γιατί δεν είχα όρεξη και τώρα έχω όρεξη αλλά δεν έχω που να πάω λολ. Τέλος πάντων θα αρκεστώ σε κοντινές αποδράσεις :P
Πού έκλεισαν οι φίλοι;
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Εγώ δεν έκλεισα όταν έκλειναν οι φίλοι μου γιατί δεν είχα όρεξη και τώρα έχω όρεξη αλλά δεν έχω που να πάω λολ. Τέλος πάντων θα αρκεστώ σε κοντινές αποδράσεις :P
Ωραία είναι η Αίγινα αν θέλεις.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,415 μηνύματα.
Πού έκλεισαν οι φίλοι;
Πάρο, πολύ πρωτότυπο ξέρω :lol:

Ωραία είναι η Αίγινα αν θέλεις.
Η Αίγινα δε μου πέφτει κοντά. Ξέρω που θα πάω, ο νομός μου έχει εξαιρετικά μέρη για αποδράσεις απλά δεν τα ονοματίζω γιατί θα προδώσω τον τόπο κατοικίας μου και δε θέλω.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,564 μηνύματα.
Α πολύ ωραία η Αίγινα, ένα σκασμό φιστίκια είχα φάει όσο ήμουν εκεί και πήρα και για το σπίτι χαχαχ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,251 μηνύματα.
Πάρο, πολύ πρωτότυπο ξέρω :lol:


Η Αίγινα δε μου πέφτει κοντά. Ξέρω που θα πάω, ο νομός μου έχει εξαιρετικά μέρη για αποδράσεις απλά δεν τα ονοματίζω γιατί θα προδώσω τον τόπο κατοικίας μου και δε θέλω.
Έλα Χίο 😁😁
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πάρο, πολύ πρωτότυπο ξέρω :lol:


Η Αίγινα δε μου πέφτει κοντά. Ξέρω που θα πάω, ο νομός μου έχει εξαιρετικά μέρη για αποδράσεις απλά δεν τα ονοματίζω γιατί θα προδώσω τον τόπο κατοικίας μου και δε θέλω.
Αχ ωραίο νησί η Πάρος,να περάσουν υπέροχα.Ελπίζω να έκλεισαν δωμάτιο Νάουσα,γιατί Παροικιά θα ταλαιπωρηθούν :P
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,820 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Θα πάω στο πατρικό μου στη Κρήτη και το 15Αυγουστο σκέφτομαι να πάω στο άλλο χωριό μου στη Μακεδονία και ίσως συνδυάσω καμία μονοήμερη στη Θεσσαλονίκη.
Πάντως θα γίνουν πολλές κοντινές αποδράσεις στη Κρήτη, γιατί από διακοπές είμαστε καλυμμένοι, με τη οικογένεια μου έχουμε πάει Εδιμβούργο στη Σκωτία το Πάσχα.
Ίσως του χρόνου θα πάμε πάλι Σκωτία αλλά στα Highlands.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Πόσο σας ζηλεύω 😭 εγώ φέτος θα πάω διακοπές στα εξωτικά Εξάρχεια...
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,490 μηνύματα.
Προς στιγμήν Αθήνα και πάλι Αθήνα όπως έλεγε και το Σοφάκι μας η Βέμπο..

Τώρα βέβαια αν ρίξει μια ζαριά καλή η ρημάδα η ζωή όπως λέει και ο Γρηγόρης

κάπου θα πάω και εγώ. :whistle: :cool:

Μέχρι Τότε κάντε μια βουτιά και για μένα και καλά να περάσετε ;) :bye:
 

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Σα τη χαλκιδικη,δεν εχει.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,918 μηνύματα.
Με έξαρση κορονοιού, ευλογιά των πιθήκων μέχρι και τη λέπρα που ακούσαμε μάλλον καμιά Σπιναλόγκα. Αν γλιτώσω, θα πάω Κεφαλονιά και Ιθάκη.
 

S.xas

Νεοφερμένος

Ο S.xas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Καναδάς (Αμερική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
αν όλα πανε καλά, θα παω στο ✨mykonos✨. Αν δεν πανε, Χαλκιδική.
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Βαλκάνια, πιο φθηνά θα μου βγει από διακοπές στην Ελλάδα
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
Εντωμεταξύ εγώ ούτε να με πλήρωναν δεν έμπαινα σε καράβι με το μπούγιο καλοκαιριάτικο. Προτιμώ να μαζέψω λεφτά όλο το χρόνο και να νοικιάσω κάνα σπίτι σε κοντινή απόσταση για το καλοκαίρι ή κάποια στιγμή να το αγοράσω. Υπέρογκα ποσά για απαράδεκτη συμπεριφορά και υπηρεσίες. Στη χειρότερη καλύτερα να πάει κάποιος με αεροπλάνο που είναι τα ίδια ή και λιγότερα χρήματα και σε μια ώρα είναι στον προορισμό του.

Όλα για ένα insta story. Ξεπεσμός.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,043 μηνύματα.
 

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Εντωμεταξύ εγώ ούτε να με πλήρωναν δεν έμπαινα σε καράβι με το μπούγιο καλοκαιριάτικο. Προτιμώ να μαζέψω λεφτά όλο το χρόνο και να νοικιάσω κάνα σπίτι σε κοντινή απόσταση για το καλοκαίρι ή κάποια στιγμή να το αγοράσω. Υπέρογκα ποσά για απαράδεκτη συμπεριφορά και υπηρεσίες. Στη χειρότερη καλύτερα να πάει κάποιος με αεροπλάνο που είναι τα ίδια ή και λιγότερα χρήματα και σε μια ώρα είναι στον προορισμό του.

Όλα για ένα insta story. Ξεπεσμός.
Μα συχνά με ρωτάνε γιατί πάω εξωτερικό το καλοκαίρι... μερικοί νομίζουν ότι μου περισσεύουν και μπόλικα λεφτά. Το αστείο είναι ότι με έναν σωστό προγραμματισμό, μάλλον εγώ θα τη βγάλω φθηνότερα από αυτούς που πάνε σε νησί, αρχής γενομένης από τα αεροπορικά που μπορεί να είναι πολύ οικονομικότερα από τα ακτοπλοϊκά, και τη διαμονή.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top