Πού πάμε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Όχιιιι!!! Εμείς θα έρθουμε στο φούρνο σου:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Αχ, γιατί επέλεξες αυτό το ψευδώνυμο; Μη με παρεξηγήσεις, ε; Η απάντηση στο ερώτημα "Πού πάμε;" είναι...."στη μαρμάγκα";;!!:lol:
Καλε σταματα σημερα,,θελω να παω να ξαπλωσω και δεν μπορω:lol::lol::lol::lol::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Που είναι ο Μάλιος;:confused: Δεν θέλει να σε βοηθήσει;:lol: Ελπίζω όταν τα καταφέρεις και πας για ξάπλα, να νιώθεις καλύτερα από ό,τι το πρωί;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LIFE

Νεοφερμένος

Η LIFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Που είναι ο Μάλιος;:confused: Δεν θέλει να σε βοηθήσει;:lol: Ελπίζω όταν τα καταφέρεις και πας για ξάπλα, να νιώθεις καλύτερα από ό,τι το πρωί;)
Εδω ειναι,αλλα κοιμαται το σκασμενο...:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λυπάμαι πάντως που το άλλαξες και επέλεξες αυτό που μου δηλώνει εγκατάληψη. Γιατί αν καταλαβαίνω καλά μας εγκαταλείπεις?

Όντας "καινούργια"-καλοκαιρινή-, ίσως δεν έχω πάρει χαμπάρι τις προηγούμενες εντάσεις. Όμως όταν μπήκα, πρόλαβα διάφορα "ονόματα" που βλέπω πια σπάνια ή και καθόλου, και η αλήθεια είναι ότι μου λείπουν κι ας μην τα γνώρισα καλά. Ήδη είχα μια απορία με την υπόθεση της Ασπασίας, και δεν εννοώ κουτσομπολίστικη στο στιλ "γιατί έφυγε;", αλλά πώς γίνεται να κατεβάσεις έτσι τον διακόπτη και πόσο πρέπει να πληγώνεσαι όταν το κάνεις. Λυπήθηκα πραγματικά που δεν άλλαξε γνώμη, παρόλες τις «πιέσεις» όσων ήσασταν τόσον καιρό μαζί, και απλώς φαντάστηκα ότι προφανώς θα υπάρχει κάποιο άλλο μέρος για να λέτε. (Ζήλεψα κιόλας λιγάκι _αν υπάρχει, βρε, πείτε το μου κι εμένα). Δεν γράφω συχνά, δεν μπαίνω καν κάθε μέρα, αλλά κι εγώ έπαθα ένα είδος στέρησης όταν ήταν πεσμένο το σάιτ –και μάλιστα σε μέρες που δεν είχα πολλή δουλειά, γκρρρρρ!
Κάποιες απόψεις και αντιμετωπίσεις που είδα μου δημιούργησαν κι εμένα αρκετά ερωτηματικά. Αλλά, αλήθεια, δεν είμαστε εδώ για να συμφωνούμε στα πάντα. Κι είναι λάθος –και δικό μου- όταν βλέπουμε κάτι που θεωρούμε ακραίο να μην το περιορίζουμε. Και δεν εννοώ να το σβήσουμε ή κάτι τέτοιο. Αλλά π.χ. να πούμε κι εμείς την άλλη άποψη ή να συστήσουμε λίγη αυτοσυγκράτηση όταν γίνεται ομαδικό πέσιμο σε κάποιο άτομο για τις επιλογές του κλπ.κλπ. Κι αν βαριόμαστε, και πάλι δεν πειράζει, ας μείνουμε στα υπόλοιπα, ας χώσουμε τις σκέψεις μας σʼ ένα καινούργιο θέμα, και δεν εννοώ μόνο τα ανώδυνα. [Πού να δείτε τι μπουρλότο θα έμπαινε αν ρωτούσα τη γνώμη σας για κάποια πράγματα που δεν έχω ληγμένα π.χ. για την ολοκληρωτική "εξάλειψη" των αδέσποτων!:hmm:]

Βρε παιδιά, αν πάει μια μέση ελληνική παρέα 10 ατόμων στην ταβέρνα, όταν σηκωθεί να φύγει θα ʽχει ρίξει τουλάχιστον 5 καβγάδες και άλλες 3-4 παρεξηγήσεις που δεν λέχτηκαν δυνατά. Όμως θα ξαναπάνε γιατί γουστάρουν το φαϊ της ταβέρνας, τη μουσική της ή ό,τι άλλο –για να μην πω και τους καβγάδες, ως ένα καλό μέσο εκτόνωσης.
Θα ʽναι πολύ κρίμα να εγκαταλείψεις, Νερίνα, και το λέω και για προσωπικούς λόγους. Μʼ αρέσει να υπάρχει και κάποια πιο κοντά στην ηλικία μου,:rolleyes: γουστάρω το κέφι που βγάζουν τα κείμενά σου και –αν δεν κάνω λάθος- κάπου πήρε το μάτι μου ότι είσαι από Νέα Σμύρνη????
[/QUOTE]

Για τη nerina το είπα απλά δεν μπήκε σαν παράθεση κατά λάθος. Στο avatar της αναφερόμουν που άλλαξε από σήμερα ή χτες. Μάλλον κάπου αλλού τα λένε και μας εγκαταλείπουν μια μια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Όχιιιι!!! Εμείς θα έρθουμε στο φούρνο σου:up:
Όποτε θέλετε, σας περιμένω!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κάτι γίνεται με τις παραθέσεις σήμερα και μου σπάει τα νεύρα. Θα το πω ξανά και απλά. Είδα το νέο avatar της Νerina και στεναχωρήθηκα γιατί νομίζω ότι συνειρμικά με παραπέμπει σε εγκατάληψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Όχιιιι!!! Έχει βρει αυτά τα καινούρια εικονίδια και παίζει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Jasmine, κι εγώ σ' αυτό που είπες για την Νερίνα απάντησα. Δεν ξέρω τι παπ..ά έκανα κι έμφανίστηκε η παράθεση σαν να ήταν δικά μου λόγια.

Fotini, ελπίζω να είναι όντως παιχνίδι με τα εικονίδια.

Βρε Νερίνα, δεν μπαίνεις να μας πεις πού βρίσκεις εικονίδια να παίξουμε κι εμείς???
(και σύντομα, ε! Όπου να 'ναι φεύγω για Σ/Κ και δεν θέλω να μείνω με την απορία) Ακούςςςςςς????:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι το κατάλαβα. Κάτι έγινε και με το δικό μου μετά, γι' αυτό και ξαναέγραψα.

Μέσα είναι αλλά δεν απαντάει. Ίσως το νέο avatar να μην είναι εγκατάλειψη τελικά, αλλά αδιαφορία. Αν σφύριζε κιόλας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ναι το κατάλαβα. Κάτι έγινε και με το δικό μου μετά, γι' αυτό και ξαναέγραψα.

Μέσα είναι αλλά δεν απαντάει. Ίσως το νέο avatar να μην είναι εγκατάλειψη τελικά, αλλά αδιαφορία. Αν σφύριζε κιόλας!!

Ή μπορεί να είναι και το απλούστατο: έχω πάει να φάω και θα τα πούμε μετά.
Εξάλλου δε μας το χρωστάει κιόλας να απαντήσει άμεσα επειδή έτσι θα θέλαμε. Τι να γίνει, θα μείνω με την απορία, θα περάσω απαίσια το σ/κ γιατί θα το σκέφτομαι συνέχεια (ενοχές-ενοχές!) και δεν θα μπορέσω να φάω γιατί θα 'χω βαρυστομαχιάσει τρώγοντας το σάιτ (ως μαρμάγκα) που είπε και η Φωτεινή πριν.
Πέρα από πλάκα:Θα μου λείψετε και θα πιω και μερικά τσιπουράκια παραπάνω στην υγειά του σάιτ και όλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Καλό ΣΚ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ή μπορεί να είναι και το απλούστατο: έχω πάει να φάω και θα τα πούμε μετά.
Εξάλλου δε μας το χρωστάει κιόλας να απαντήσει άμεσα επειδή έτσι θα θέλαμε. Τι να γίνει, θα μείνω με την απορία, θα περάσω απαίσια το σ/κ γιατί θα το σκέφτομαι συνέχεια (ενοχές-ενοχές!) και δεν θα μπορέσω να φάω γιατί θα 'χω βαρυστομαχιάσει τρώγοντας το σάιτ (ως μαρμάγκα) που είπε και η Φωτεινή πριν.
Πέρα από πλάκα:Θα μου λείψετε και θα πιω και μερικά τσιπουράκια παραπάνω στην υγειά του σάιτ και όλων.

Καλό ΣΚ και σε σένα και μη φας πολύ. Έρχονται και γιορτές. Δυστυχώς όλοι θα μείνουμε με την απορία. Αισθάνομαι ότι μας είπαν: "Καλή η παρέα σας, αλλά βρωμάνε τα πόδια σας!" πάντως. Και πάνω που άρχισα να μπαίνω στο site κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ευχαριστώ! Όπως είδες, φροντίζω να δώσω κι άλλη μια διάσταση στο "πού πάμε" =Για σαββατοκύριακο με τσίπουρα.
Σόρρυ αν εξαφανιστώ απότομα γιατί περιμένω να μου χτυπήσουν κουδούνι από στιγμή σε στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Jasmine, όσοι έμειναν δε σου κάνουν; 2.500 μέλη έχει το mycat!:confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marmanga

Νεοφερμένος

Η Marmanga αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 59 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλό ΣΚ και σε σένα και μη φας πολύ. Έρχονται και γιορτές. Δυστυχώς όλοι θα μείνουμε με την απορία. Αισθάνομαι ότι μας είπαν: "Καλή η παρέα σας, αλλά βρωμάνε τα πόδια σας!" πάντως. Και πάνω που άρχισα να μπαίνω στο site κι εγώ.

Όχι, βρε Jasmine, δεν είναι σώνει και καλά έτσι. Εμείς εξάλλου, σύμφωνα με τον Λαζόπουλο και όχι μόνο, θα 'πρεπε να ξέρουμε και να σεβόμαστε τη λέξη "χαλαρά".
Επειδή μου 'κατσε εμένα να είμαι χτες και σήμερα όλη μέρα στο κομπιούτερ και να γράφω μηνυματάκια, δε σημαίνει ότι πρέπει να είναι όλοι στην τσίτα.
Καλό και χαλλλλαρρρό Σ/Κ σε όλες, πάρτε τις γάτες σας αγκαλιά (κλάψ-κλουψ- εγώ θα περιοριστώ στο να χαϊδέψω ό,τι αδεσποτάκι βρω στην εκδρομή), και "μην τρίβεστε στην κουτσκούδα" που έλεγε κι η γιαγιά μου.
[Για όσες δεν ξέρουν την παροιμία, μετάφραση από Δευτέρα}:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ναι βρε παιδιά. Και μου κάνουν Fotini και χαλαρά όπως λέει και η marmanga. Έχετε δίκιο. Συζήτηση επί του θέματος τέλος από μένα. Πάμε για τα επόμενα. Καλό ΣΚ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Αν φροντιζατε να διαβάζετε τα ποστ αναλυτικά πριν να αρχίσετε την κριτική θα βλέπατε οτι για το επίμαχο thread με την καλυψώ, ΕΓΩ σχολίασα την πρώην ιδιοκτήτρια της και όχι η Γιασμιν. Η Γιασμιν το εξήγησε το "δυστυχώς" 2 μέρες πριν, μπείτε να το διαβάσετε,.
Εγω επίσης ζήτησα να "καθαρίσει" το θέμα κάποιος admin γιατι πραγματικά ξεφτυλίστηκε αυτή η αγγελία και ειναι άσχημο αυτο.
Να πω την αλήθεια ποτέ η Γιασμιν δεν μου έχει δώσει την αίσθηση οτι κομπάζει και υπερηφανεύεται. Αντιθέτως, οποτε υπήρξε πρόβλημα προσφέρθηκε να βοηθήσει, ναι, ακομα και για τα τυφλά γατάκια, Όλγα, τα δικά σου. (Συγγνώμη που το αναφέρω αυτό, Γιασμιν, αλλά αρκετά!)

Μπορεί ο τρόπος της να ειναι καμια φορά απότομος ή "περίεργος" και να παρεξηγείται. Αλλά μέχρι εκει.
Νομίζω οτι το τραβήξατε το θέμα αρκετά, είπαμε, να πούμε τα παράπονά μας, είπαμε να βρούμε δημιουργικές λύσεις (Ζήτω η Αιροσκαι!). Το να συνεχίζεται αυτο το πράγμα δείχνει εμπάθεια και κακεντρέχεια και δεν νομίζω οτι εξυπηρετεί απολύτως τίποτε.

Με έκανες να διαβάσω και το κλειδωμενο θέμα και αυτο εδώ. Θα ήταν καλύτερα να ειχες κάνει μια απλή παράθεση της εξήγησης του δυστυχώς. Ετσι κάνουμε εδώ. Δεν βρήκα τιποτα σχετικό.
Οσο για το οτι αναφερεις τα "δικά μου" τυφλά γατάκια πραγματικά λυπάμαι. Κατ αρχήν δεν ειναι δικά μου. Αδεσποτα ήταν. Για τα γατάκια προσφερθηκε οποιος προσφερθηκε να βοηθήσει.Οχι για μενα. Και κριμα που βοηθησες κι εσύ γιατι θα μου το κοπανήσεις. Δεν ζητας ανταλάγματα οταν κανεις μια καλή πράξη και ποσο μάλλον να μου ζητας να κλεισω το στόμα μου σε κάτι τετοιο που σόκαρε τους πάντες. Επιμενω να ζητάω να μάθω τι εννοει με το δυστυχώς. Αν σου φάνηκε εσενα λογικό εισαι η μοναδική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Έχουμε π.χ. τους ασχολουμένους με το τσίρκο να πανηγυρίζουν γιατί κάποιοι ανεγκέφαλοι έβαλαν φωτιά στο Medrano. Την περίπτωση να τα κατάφερναν και να το έκαιγαν το τσίρκο την σκέφτηκε κανείς σας; Ότι μαζί με τις εγκαταστάσεις θα καιγόντουσαν και τα ζώα την σκέφτηκε κανείς;


Ναι, εγώ. Αλλά χάρηκα για τη φωτιά, ή πανηγύρισα όπως λες, γιατί σύμφωνα με τα γραφόμενα της ΄΄Ελευθεροτυπίας΄΄, τη φωτιά δεν τη έβαλαν για άλλο λόγο παρά γιατί είναι αντίθετοι με αυτό το κακό που γίνεται στα ζώα. Άρα λοιπόν θα πρόσεχαν ώστε να μην τα κάψουν, ή να μην κάψουν ολόκληρη την εγκατάσταση. Το σκεπτικό μου λοιπόν είναι ότι αν συνεχίσουν οι φωτιές, μικρές τόσο ώστε να μην εκτίθενται τα ζώα σε κίνδυνο, (αλλά και οι τροφές τους, οπότε την επόμενη φορά θα πρέπει να είναι πιο προσεκτικοί) αλλά ικανές να αναστατώνουν, και να κάνουν τον κόσμο να νιώθει ότι οι συνθήκες τον εμποδίζουν να απολαύσει την ψυχαγωγία του, πιθανόν να αρχίσει να μειώνεται η πελατεία αυτού του βρώμικου τρυκ που το βάφτισαν παραστάσεις με ζώα. Όσο δε για τους τσιρκάδες, μακάρι κι αυτοί να σχηματίσουν την εντύπωση ότι οι δράστες δεν νοιάζονται για τα ζώα ή ότι ως ανεγκέφαλοι μπορεί να τα κάψουν κατά λάθος. Αυτοί τα βλέπουν ως εργαλεία δουλειάς και δεν θα ήταν κακό να πειστούν ότι κάποιοι θέλουν να τους τα κάψουν. Αλλά δεν το πολυπιστεύω. Αυτοί ξέρουν πολύ καλά ότι τα ζώα χρησιμεύουν ως ασπίδα για τα ΄΄κορόιδα΄΄ που δεν έχουν κανέναν τρόπο να τους εμποδίσουν να προβάλουν ως θέαμα το αίσχος τους.

Όμως εσύ γιατί δεν εξέφρασες την ανησυχία σου μέσα στο ίδιο το θέμα παρά το ανέφερες μέσα σε όλο αυτό το κατεβατό; Γιατί δεν μου εντόπισες εκεί ότι αν κατάφερναν να κάψουν το τσίρκο θα καίγονταν τα ζώα; Θα σου απαντούσα έτσι, όπως απάντησα κι αλλού:

Καλά έκαναν κι έβαλαν φωτιά έτσι χρειάζεται αλλά πρέπει να γίνεται προσεκτικά για να μην την πληρώσουν τα ζώα. Μικρές φωτιές ακίνδυνες ίσα για να το νοιώθουν έντονα οι κακούργοι τσιρκάδες. Με μικροκαταστροφές ώστε να μην μπορούν να δουλέψουν. Σε τσίρκο που γίνεται φασαρία αυξάνονται οι πιθανότητες να μην πάει κόσμος. Ασε μην πάμε και γίνει τίποτα…μη μας κάψουν κιόλας…
Χε χε χε έτσι – έτσι να μην τολμάει να πάει κανένας καριόλης.
Μακριά από τα τσίρκα ρεεεεεεεεε πηγαίνετε να παίξετε αλλού που πάτε και διασκεδάζεται με τον πόνο των άλλων καθίκια ε καθίκια


Πολλές που απαντήσατε στο θέμα ΄΄Πού πάμε;΄΄ Δυσανασχετήσατε για υπερβολές, γράφοντας υπερβολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Με έκανες να διαβάσω και το κλειδωμενο θέμα και αυτο εδώ. Θα ήταν καλύτερα να ειχες κάνει μια απλή παράθεση της εξήγησης του δυστυχώς. Ετσι κάνουμε εδώ. Δεν βρήκα τιποτα σχετικό.
Οσο για το οτι αναφερεις τα "δικά μου" τυφλά γατάκια πραγματικά λυπάμαι. Κατ αρχήν δεν ειναι δικά μου. Αδεσποτα ήταν. Για τα γατάκια προσφερθηκε οποιος προσφερθηκε να βοηθήσει.Οχι για μενα. Και κριμα που βοηθησες κι εσύ γιατι θα μου το κοπανήσεις. Δεν ζητας ανταλάγματα οταν κανεις μια καλή πράξη και ποσο μάλλον να μου ζητας να κλεισω το στόμα μου σε κάτι τετοιο που σόκαρε τους πάντες. Επιμενω να ζητάω να μάθω τι εννοει με το δυστυχώς. Αν σου φάνηκε εσενα λογικό εισαι η μοναδική!

αυτο δεν σου απαντά το δυστυχώς;;
https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=25508&page=5

"Το προβλημα οτι και να λεμε παραμενει οτι η καλυψουλα δεν δινεται και κινδυνευει γιατι δεν μπορει να τα παει καλα με τα δικα μου και δεν μπορω να την κρατησω μονιμα δυστυχως. Κι οταν λεω δυστυχως κι εδω οπως και στο προηγουμενο απλα εκφραζω την λυπη μου παρακαλω να μην το παρερμηνευετε."

Οσο για τον σου χτυπήσω κάτι δεν νομιζω οτι στο χτύπησα και ουτε πρόκειται. Γιατι δεν έκανα κατι για εσενα, το εκανα για τα γατάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top