Πού πάμε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μα και η τσανακλιδου θα τραγουδησει στο CD και σε συναυλια για μας και η πρωτοψαλτη ο τερζης και ο καρρας και πολλοι αλλοι... κανεις μεγαλο λαθος να το ερμηνευεις σαν ψωνιο, ειναι απλα μια προσπαθεια που κανω προσωπικα να μαζεψω χρηματα μπας και γινει καμμια μοναδα περιθαλψης και στειρωσεων.

δυστυχως Γιασμιν δεν ερμηνευσα τιποτα απο ολο αυτο που νομιζεις, δεν ηξερα καν τι κανεις και ολα αυτα. Αυτα, τα ειπες ΜΕΤΑ!!

Αυτο που εκανα ηταν κατι πιο απλο.....


Σου εκανα χιουμορ που εσυ δεν επιασες.:)
μην μου το γυρνας οτι δεν καταλαβαινω τον αγωνα σου σε παρακαλω πολυ.

Και εαν ηθελες να μου μιλησεις για αυτο που κανεις θα μου μιλουσες πρωτα για αυτο και μετα για το Ρουβα γιατι ειναι λαθος η σειρα για να καταλαβει κανεις την χρεια σου και τον τονο σου οταν το γραφεις

Μαλλον οι παρεξηγησεις ειναι της μοδας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Α ρε Θαναση!! Που εισαι ρε Θαναση; εσυ εισαι γατονι σεκατι τετοια!!! ριξε καμια απ τις ατακες σου τις τρελες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν θυμωνω ποτε οταν με λενε ψωνιο βρε απλα θεωρω οτι δεν ξερουν να ξεχωριζουν αναμεσα απο καποιον που απλα χαιρεται με οτι με πολυ κοπο καταφερε και στον αλλον που εχει τρελη περηφανεια και κοκορευεται. Αλλωστε εαν σου πω τι ετοιμαζω ειμαι σιγουρη οτι τα ιδια θα λες κι εσυ.. αλλα μυστικο γιατι εδω θα με βγαλεις και ψωροπερηφανη ετσι που πας;)

Οχι εγω προσωπικα την οργανωνω τωρα το αν θα με στηριξει το Αργος θα κριθει αναλογα

Να μην εισαι σιγουρη για τιποτα μαζι μου Γιασμιν.Ετσι σαν συμβουλη!!!
Ξεκινα εσυ να μου λες τι κανεις, αλλα με την σωστη σειρα των πραγματων και οχι απ το τελος και να εισαι σιγουρη πως οι απαντησεις μου δεν θα σε απογοητευσουν!!!!!!!::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Κ ά ν τ ε - κ ρ ά τ ε ι !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Απλα τολμηρη και δεν φοβαμαι αλλωστε αν το κανεις με το σωστο τροπο πιανει αυτο ξερω εγω

αλλωστε απο τη στιγμη που εχω καταφερει τον Σακη Ρουβα να τραγουδησει για τα αδεσποτα ολα τα αλλα ειναι τριχες...;)


Κάνε κράτει!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Παιδια! Παιδια!
Ειστε εκτος θέματος!
Λέγαμε οτι θα ντυθούμε καλλικάτζαροι και ξωτικά, με έμφαση στο καλλικάτζαροι, ας μείνουμε σε αυτο.

ΥΓ.
Γιασμιν, μην παρεξηγείς την Aiorosky, οπως ειπε εχει ντυθει ήδη καλλικάτζαρος και παρενοχλεί τον κόσμο.
Airosky, μην παρεξηγείς τη Γιασμιν, ειναι το στυλ που γράφει, που οπως ειπες ειναι σουρεάλ και το γεγονός οτι στη φάση ειναι φυσιολογικό να αντιδρά αμυντικά σε κάποια πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
τι ναπω βρε παιδια το ολο θεμα το καταντησαμε ολοι μας κουραστηκο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Ετσι ειναι βρε Φρόσω, ειναι κουραστικο και ψυχοφθόρο... Να κάνουμε "ανακωχή" (αν και απο την πλευρά μου ποτέ δεν ήθελα να κάνω "πολεμο" με κανέναν);
Εχουμε καταντήσει να τρωγόμαστε χειρότερα απο τις γατούλες μας! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο αλλα βλεπω οτι οταν δεν μας αρεσει η κριτικη το γυριζουμε στην τρελλιτσα κ δεν μιλαω για εσενα δρου αλλα για ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Προσοχη φαινεται οτιο αρπαζετε ευκολα κρυωμα θα πουντιασετε... καλο ιθα ηταν να διαβασει κανεις προσεκτικα πριν ερμηνευσει και να κοιταει και ποιιος μιλαει οταν διαβαζει κατι δεν γραφω στο φορουμ απο χτες ειμαι καιρο εδω και κανεις μπορει να καταλαβει καποια πραγματα. Τα αρθρα τα λενε ολα αλλωστε

τα αρθρα δεν ειναι δικ σου ειναι αντιγραφες απο αλλα σαιτ κ δεν νομιζω ουτε οτι καν τα εχεις μελετησει ποτε για να δειςε εαν ισχυουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αν ήμουνα στη θέση της Yasmin ούτε που θα απαντούσα ούτε βέβαια που θα εμπιστευόμουνα τα σχέδια και τις δραστηριότητές μου (που έχω από το υστέρημα του χρόνου μου) σε πρόσωπα που με θίγουν και με προσβάλλουν κατάφωρα χωρίς κανένα ενδοιασμό.
Απλά δεν έχει νόημα.
Η ιστοσελίδα δεν είναι για να εκφράζεται κανείς ελεύθερα και αυτό αποδυκνύεται περίτρανα στο my cat. Για να εκφραστεί κανείς ελεύθερα δε χρειάζονται μόνον τυπικά πλαίσια όπως αυτά που ισχύουν εδώ αλλά και ουσιαστικά, όπως είναι η αποδοχή της προσωπικότητας του Άλλου. Κι αυτά λείπουν.
Έτσι κάποιοι συντάσσονται γύρω από κάποιες πιο έμπειρες προσωπικότητες και αρχίζει το παιχνίδι της σύγκρουσης ....
Μας κουράσατε .............εκεί πάμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αν ήμουνα στη θέση της Yasmin ούτε που θα απαντούσα ούτε βέβαια που θα εμπιστευόμουνα τα σχέδια και τις δραστηριότητές μου (που έχω από το υστέρημα του χρόνου μου) σε πρόσωπα που με θίγουν και με προσβάλλουν κατάφωρα χωρίς κανένα ενδοιασμό.
Απλά δεν έχει νόημα.
Η ιστοσελίδα δεν είναι για να εκφράζεται κανείς ελεύθερα και αυτό αποδυκνύεται περίτρανα στο my cat. Για να εκφραστεί κανείς ελεύθερα δε χρειάζονται μόνον τυπικά πλαίσια όπως αυτά που ισχύουν εδώ αλλά και ουσιαστικά, όπως είναι η αποδοχή της προσωπικότητας του Άλλου. Κι αυτά λείπουν.
Έτσι κάποιοι συντάσσονται γύρω από κάποιες πιο έμπειρες προσωπικότητες και αρχίζει το παιχνίδι της σύγκρουσης ....
Μας κουράσατε .............εκεί πάμε
Νομιζω οτι γνωριζω μερικα πραγματα αλλα δεν μου αρεσει η επιδειξη οτι κανει καθενας καλυτερα να το κραταει για τον εαυτο του κ οχι να βγαινει κ να το φωναζει............... κ να κρινει χωρις να εχει ερθει ποτε στην θεση του αλλου που κρινει............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
......δεν μου αρεσει η επιδειξη οτι κανει καθενας καλυτερα να το κραταει για τον εαυτο του κ οχι να βγαινει κ να το φωναζει............... κ να κρινει χωρις να εχει ερθει ποτε στην θεση του αλλου που κρινει............


Γι αυτό θα σου απαντήσω σε άλλο ποστ καλή μου!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Γι αυτό θα σου απαντήσω σε άλλο ποστ καλή μου!.

be my guest αντε ναδω που θα βγαλει αυτο γιατι απο οσο βλεπω το σαιτ το χωρισαμε οι βοριοι με τους νοτιους ζωοφιλους κ μη οποτε τσαμπα χαλαω το σαλιο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φρόσω; Το φτύνεις το πληκτρολόγιο για να γράψει;:P
:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:)Πάααμεεε τσάαρκα πέεερα στο μπαξέ τσιφλίκι, κούυυκλααα μου γλυκιά απ τη Θεσσαλονίκηη, στ ανοιχτά με τη βαρκούλααα γλυκιάαα μου Μαααριγούλααα ναα σου παίξω φίνο μπαγλαμάααα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
:)Βόλο Λάρισα Καρδίτσααα θα γυρίσουμε που λεες καιιι το βράδυ στην Αθήνααα στουυυ Τσιιτσάαανιιι για γλυκές πενιέεες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ναι καλέ που το καταλαβες αστα ναπανε με τους γατους εδω δεν μπορω να γραψω κ ευκολα νομιζουν οτι το πληκτρολογιο ειναι κρεββατι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλε ποια αναζητησε χθες τον Θαναση να βοηθησει την κατασταση??? Οριστε!
....δεν ελεγε και τα νουμερα του Λοττο??? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Μπράβο ρε Θανάση με τα ωραία σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top