Πού πάμε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ας μονολογησω και γω λιγακι.....

Καταρχην εχω παθει πλακα με αυτη τη γατα που την επλυνες, την σφουγγαρισες, την εστηψες, της εκανες πιστολακι και αλλα πολλα Μαγισσα!!!

Ο χριστος και η Παναγια!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::
Θελω να το δω αυτο το θεμα οποσδηποτε!!!!!
Πλακα κανω μαγισσα μην τρομαξεις!!!! Δεν σε μαλωνει η παλια!!:lol::lol::lol::lol:
Να σαι καλα, εχω γελασει με αυτο και σημερα δεν γελασα καθολου, με ανεβασες, το χρειαζομουν.



Τωρα θα περασω στο κυριως πιατο.:cool:

Μπηκα στο σαιτ μετα απο πολυ καιρο και παρατηρησα οτι δεν ηταν πολλα απ τα κοριτσια που εγω συγκεκριμενα μιλουσα για ενα χρονο απ τη στιγμη που μπηκα.

Αλλαξε ο κοσμος σκεφτηκα!

Μετα παρατηρησα οτι πολλοι ειναι μεσα και δεν γραφουν.

Σωπαινουν, σκεφτηκα!

Και επειδη σκεφτομαι πολυ πολυ πολυ θα σας καταθεσω τις σκεψεις μου πανω στο θεμα που νομιζω πως πολλες φιλες απ τις παλιες οπως λεμε, γνωριζουν οτι εχω, δεν το κρυβω, δεν το κρυβω!!!!!

Λοιπον.....ας κανω μιαν αρχην!!...

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΗΣ ΑΙΩΡΑΣ:

Δεν ειναι πολυ ωραιο να την πεφτουμε σε ολους οταν θελουν να μην στηρωσουν τις κουκλαρες γατες τους. Πολλοι απο αυτοι θελουν εναν απογονο γιατι τις αγαπουν πολυ και καλα κανουν


Ειναι χαζομαρα ενα σαιτ για γατες να μετατρεπεται σε σαιτ φιλοζωικων προσπαθειων αποκλειστικα. Αυτο ειναι ενα κομματι με θεμα τις γατες. εχω πει στο παρελθον οτι οι γατες για καποιους ειναι αγαπημενα κατοικιδια, για αλλους φρικτες εστιες μολυνσης και για αλλους αγαπημενο κολατσιο!!!!!!!Μιαμ, μιαμ!!(οι υπερβολικοι φιλοι εχουν ηδη φρικαρει με αυτο που διαβασαν και σκεφτρηκανε: Ειναι δυνατον να τα λεει αυτα η Αιωρα; Τι θα γραφουμε δηλαδη; Οτι οι γατες ειναι φαγητο;Απαπαπαπα....

Μην προτρεχεις αγαπημενε φιλε!!! Δεν ενοοω αυτο!!

OPEN YOUR MIND!

Ας υπαρχουν σελιδες για καθε θεμα!
π.χ: Οταν καποιος δημιουργει μια σελιδα και γραφει:
Γεια σας αγαπητοι φιλοι εχω μια σιαμ γατουλα και θελω να την ζευγαρωσω, εαν ενδιαφερεται καποιος εας τηλ .....σας ευχαριστω

δεν απανταμε στηρωσε την την γμμενη!!COOL!!!!
Οτι εχει να κανει με στηρωση να ειναι σε θεματα με ΣΤΗΡΩΣΗ!!! Εαν καποιος θελει να ενδιαφερθει και να κουβεντιασει κατι τετοιο ας παραπεπεται εκει!!

Εας υπαρχουν σελιδες με πολλα θεματα, με απειρα θεματα. Λαθος ειναι να ανοιγει ενα θεμα και να γραφονται μεσα απειρα ασχετα!! Η σελιδα Τωρα που πηρα φορα νομιζω οτι ειναι εκει για να μπαινουμε εαν μας γουσταρει να γραφουμε απ την καλημερα μας μεχρι οτι σκτ θελουμε.Οποιος δεν γουσταρει δεν μπαινει, δεν ειναι με το ζορι.

Η ελευθερια δεν ειναι το χαος!! Δεν ειναι κακο να υπαρχει μια σχετικη οργανωση στις σελιδες!!! εαν ηταν ετσι θα ανοιγαμε την μονοπολη και θα χορευαμε λαμπαντα πανω της.
Καθε παιχνιδι εχει κανονες.


Το σαιτ μπορει να ειναι πολλα πραγματα. Απο παρεες και αγαπημενοι φιλοι, ενημερωση γαι τις γατες, καλλιτεχικα θεματα με αφορμη τις γατες, ακτιβιστικες προσεγγισεις και φιλοζωικες συζητησεις και αλλα απειρα.. Σιγουρα ομως το να ειναι μονο ενα απο αυτα αποτελει αδυναμια του σαιτ. Το να πινουν καποιοι ανθρωποι μαζι καφε και να νιωθουν εδω σαν το σπιτι τους ειναι υπεροχο πραγματικα, αλλα ενα σαιτ δεν μπορει να ειναι μονο αυτο γιατι η παρεα μπορει να ειναι ευτιχισμενη αλλα ειναι φτωχο σαν σαιτ, γινεται κατι σαν τσατ ρουμ μονο.
Ουτε να ειναι μονο σελιδες φιλοζωικων προσπαθειων ειναι ωραιο. Και ξερετε γιατι το πιστευω αυτο; Γιατι δεν ειδα ποτε ενα σοβαρο θεμα να μπαινει ακτιβιστικης δραστηριοτητας απο το κοσμο, που αυτη τη στιγμη γινεται χαμος σε ολο το πλανητη. Που ειναι αρθρα απ το εξωτερικο ή σκεψεις πανω σε τετιοα θεματα, αλλα οχι απ το ιντερνετ σελιδες, ευχαριστω πολυ εχω και γω ιντερνετ μπορω να μπαινω. Μιλαω να ασχοληθει καποιος για την ενημερωση των αλλων. Καποια στιγμη ειχε αρχισιε κατι τετοιο να συμβαινει και αποκτουσε σταδιακα ενα ενδιαφερον.
Δεν συνεχισε ομως.

Το σαιτ μοιαζει περισσοτερο με καλλιστεια αδεσπωτων γατιων.
Δηλ: Το ταδε γατακι ζηταει σπιτι, αχ βαλε μια φωτο, αχ ναι δες και παει λεγοντας.

Αχ...ατιμο μυαλο..θα σε μαλωσω!! παλι την σκεφτηκες την κακια για την Αιωρα!!!

Δεν λεω να μην γινεται αυτο!! Πολυ καλο, ειναι, υπεροχο!!! Και γω εχω τριπαριστει και εχω ζητησει απειρες φορες φωτο απο γατακια!!!!!!
Δεν λεω αυτο!! Λεω οτι αυτο ειναι ενα κομματι παλι!! Δεν μπορει να ειναι ετσι ολο το σαιτ!!! Να εχει απο ολα!! Γύρος με ολα!! Τι καλυτερο;

(Επειδη πιαστηκα, το στελνω και γραφω σε λιγοπ την συνεχεια.....:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλως η κακος αυτο που δρομολογει μαι κατασταση ειναι τα θεματα. Μισελ εαν θελεις την γνωμη μου σκεψου το αυτο και δωσε μαι οθηση σαν αφεντικο που εισαι και ριξε θεματα. Ψαξτο λιγο το θεμα. Γατα...μια λεξη...τι αλλο βγαινει απο αυτο; ΑΠΕΙΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Μηπως να της στειλεις πμ γιατι δεν βλέπω να μπαίνει...Ισως το δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
καλημερα σας!μολις τωρα διαβασα το θεμα αυτο και δεν ξερω τι να πω.ουτε εμενα μου αρεσει που εχει αλλαξει το κλιμα και πολλα ατομα εχουν αποχωρισει...:(η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω αν ειμαι στα ατομα που αναφερει η nerina ή οχι...σιγουρα της υπερβολης δεν ειμαι αλλα αν καποιος πει οτι θελει να ζευγαρωσει την γατα του θα τον ενημερωσω για την στειρωση και για τους λογους που ειναι προτιμοτερο να την στειρωση,εχοντας ερθει πολλες φορες σε δυσκολη θεση με παρατημενα αδεσποτα,δεν μπορω να μην το κανω αυτο.;)ουτε αμα πει ο αλλος οτι εβαλε την γατα του να γεννησει και επειδη δεν μπορει να τα δωσει θα τα αφησει στην φιλοζωικη,αυτο ειναι απιστευτη ανευθυνοτητα και μου ειναι αδυνατον να μην το κατακρινω...κατα τα αλλα δεν κανω μπανιο στα γατια ποτε και ολα κυκλοφορουν στην αυλη, ηταν λαθος να μπει φωτια στο τσιρκο γιατι κινδυνεψαν και τα ζωα και θα μπορουσαν να ειχαν καει ζωντανα:(και ναι δεν ξερω αν ηταν αληθεια για τα γατακια που μαζεψε η κοπελιτσα και ποσο καλα θα περνανε στα παιδια τα αλλα που τα εδωσε...
και ναι,ουτε εμενα μου αρεσει να διαβαζω δυσαρεστα και φρικιαστικα γεγονοτα με ζωακια αλλα εφοσον υπαρχει θεμα ειδικα για καταγγελιες θα υπαρχουν και αυτα γιατι δυστυχως γινονται....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Στη τελική αυτό που έχει σημασία είναι να μην φορτώνεσαι περισσότερη πίεση από όση ήδη έχεις. Και εάν ένας δρόμος σου φαίνεται ότι δεν οδηγεί εκεί που για σένα θα έπρεπε να οδηγεί (και μιλάω για μένα πάντα) να βρίσκεις έναν άλλο, ή να ανοίγεις άλλον δικό σου. Άσε που είναι και ψυχοφθόρο να βλέπεις κάτι να χάνει τη μορφή που σου επέτρεπε να συνυπάρχεις άνετα μέσα του. Και ναι έχει να κάνει και με τους ανθρώπους και με ότι κουβαλάνε μαζί τους (πάντα για μένα μιλάω).
Καλή συνέχεια γυναίκες σε εσάς και στις γάτες σας:redface:
:inlove::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
aiorasky respect...!
Δεν βρίσκω αντίστοιχο εικονίδιο, απλά προσκυνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:............. ετσι ρε κορίτσια..... ας μπούμε λίγο και στο πνέυμα των Χριστουγέννων......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Κάνοντας τους καλικάντζαρους, εννοείς;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Κάνοντας τους καλικάντζαρους, εννοείς;:hmm:


καποιος αρχιζει να μπαινει στο νοημα εδω......:cool:

οποιος περνει πολυ στα σοβαρα τον εαυτο του, του ευχομαι περαστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
aiorasky respect...!
Δεν βρίσκω αντίστοιχο εικονίδιο, απλά προσκυνώ!



Εσενα θα σε παρω βολτα για χορο!:lol::cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Για να μπουμε λοιπόν στο κλίμα τον εορτών ας σκεφτούμε ότι ο καλύτερος τρόπος να μην χάσουμε τον δρόμο μας είνα την στιγμή που πάμε να φύγουμε από αυτόν είναι να υπάρξει κάποιος να μας βάλει ξανά μέσα. Τελικά όλο αυτό που βγήκε μέσα από σφουγγαρισμένες, μη στειρωμένες,στα πρόθηρα αυτοκτονίας, και πρισυλογής αλόγιστης από μικρά κοριτσακια, είναι ότι ίσως πως ειπόθηκαν πράγματα που υπήρχαν καιρό μέσα στο μυαλό πολλών μεσα από εδώ και απλά δεν είχε ανοίξει ακόμα κάποιος το κουτί της Πανδώρας. Ετυχε να είναι η NERINA μετά από αυτό ακολούθησε (ίσως λίγο) το χάος και βγήκαν πράγματα που υπήρχαν κρυμένα στο φώς. Όλοι εμείς που έχουμε τον λιγότερο χρόνο εδώ ήρθαμε και πιστεύω ότι θα μείνουμε και θα μάθουμε πως μπορούν τα πράγματα να γίνουν αλλιώς. Αφού λοιπόν είπαμε ότι έπρεπε να πούμε ας κανουμε τις ώρες μας εδώ καλύτερες και με πιο σημαντικά πράγματα αν μπορούμε κάθε πρόταση δεκτή. ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΤΡΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΑΤΟΥΛΕΣ ΣΑΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αχου με καταλαβανε!!!!
aiorasky και λογω εορτων εχει χορους και πανυγηρια..........ουυυυυ μπολικα! :up::up::up::D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω όλη αυτή τη φαγωμάρα. Εγώ μπήκα στο site κάποια στιγμή για ένα γατούλη με σπασμένο πόδι που είχα τότε και μετά για τη Σιλβέστρα μου που πέθανε. Δεν έγραφα σε κανένα post, απλά διάβαζα άρθρα και πληροφορίες. Δεν λέω κάποιοι είναι και είναι υπερβολικοί σ' αυτά που παραθέτουν ή που κάνουν, αλλά δεν νομίζω οτι αυτός είναι λόγος κάποιοι άλλοι να αποχωρήσουν. Δεν βλέπω και τη super moderaton να συμμετέχει, ούτε να προσπαθεί να κάνει κάτι για όλον αυτό τον χαμό. Είναι κρίμα πάντως κάτι που δημιουργήθηκε με τόση αγάπη και είναι και το πρώτο που θα συναντήσεις στις αναζητήσεις σου για γάτες, να το βλέπεις να έχει αυτή την εξέλιξη. Λυπάμαι πραγματικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σίγουρα σε καταλάβανε NiaR εξάλου εδώ στην θεσσαλονίκη οι γιορτές και τα πανηγήρια ειναι σε πρώτο πλανο χιχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiaR

Νεοφερμένος

Η NiaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
σωστη η συντοπιτισσα (και εγω Ευoσμο μενω btw )
Οπου γάμος και χαρα -λεμε εδω- η Βασσιλω παει μπροστα!
Η ζωη ειναι μικρη για να την κανουμε θλιβερη... Καλες γιορτες να εχουμε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αχου με καταλαβανε!!!!
aiorasky και λογω εορτων εχει χορους και πανυγηρια..........ουυυυυ μπολικα! :up::up::up::D:D:D


Και γω λεω να στησουμε και μια σκηνη στους δρομους, τσαντιρι να παιξουμε εμεις τσιρκο. Θα το ονομασουμε μεντρανο που ειναι και ετοιμο να μην πολυ σκεφτομαστε τωρα!!!! Εχουμε μεγαλυτερο ταλεντο απ το οριτζιναλ!!!

Εμεις παιδι μου τα βρηκαμε με τον ευατο μας. Ξερουμε οτι ειμαστε για τα ποανυγηρια και ειμαστεκαι περηφανες πανυγηρτζουδες!!!! ΖΗΤΩ ΤΑ ΠΑΝΥΓΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ!!

Οποιος νομιζει οτι κανω πλακα την πατησε. Δεν παιζω με την εθνικη μας κληρονομια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω όλη αυτή τη φαγωμάρα. Εγώ μπήκα στο site κάποια στιγμή για ένα γατούλη με σπασμένο πόδι που είχα τότε και μετά για τη Σιλβέστρα μου που πέθανε. Δεν έγραφα σε κανένα post, απλά διάβαζα άρθρα και πληροφορίες. Δεν λέω κάποιοι είναι και είναι υπερβολικοί σ' αυτά που παραθέτουν ή που κάνουν, αλλά δεν νομίζω οτι αυτός είναι λόγος κάποιοι άλλοι να αποχωρήσουν. Δεν βλέπω και τη super moderaton να συμμετέχει, ούτε να προσπαθεί να κάνει κάτι για όλον αυτό τον χαμό. Είναι κρίμα πάντως κάτι που δημιουργήθηκε με τόση αγάπη και είναι και το πρώτο που θα συναντήσεις στις αναζητήσεις σου για γάτες, να το βλέπεις να έχει αυτή την εξέλιξη. Λυπάμαι πραγματικά.....

Μην λυπασαι!! Θα σε παρουμε μαζι μας στο πανυγηρι και ενα σουβλακι θα τα αλλαξει ολα!! Σε παμε, θα ερθεις μαζι. Μην πεις οχι. Ερχομαι στο ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ. ΝΤΥΣΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ . Δεν εγινε τιποτα, δεν χαλασε τιποτα, ειμαστε free!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μην λυπασαι!! Θα σε παρουμε μαζι μας στο πανυγηρι και ενα σουβλακι θα τα αλλαξει ολα!! Σε παμε, θα ερθεις μαζι. Μην πεις οχι. Ερχομαι στο ΠΕΙΡΑΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ. ΝΤΥΣΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ . Δεν εγινε τιποτα, δεν χαλασε τιποτα, ειμαστε free!!:P

Ντυμένη, έτοιμη, περιμένω!!! Θα φωνάξω και την NiaR από εδώ κοντά.
Σε πόση ώρα? Πρόσεξε σουβλάκι μου έταξες ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν βλέπω και τη super moderaton να συμμετέχει, ούτε να προσπαθεί να κάνει κάτι για όλον αυτό τον χαμό.
Υποθέτω πως αναφέρεσαι σ' εμένα jasmine, επειδή είμαι online αυτή τη στιγμή, ωστόσο διαχειριστές υπάρχουν κι άλλοι στο MyCat.
Ο λόγος που δε συμμετέχω σ' αυτή τη συζήτηση είναι γιατί θεωρώ εντελώς άτοπα τα υπαρξιακά ερωτήματα τύπου "Πού πάμε" όταν αναφέρονται σε μια πολυμελή δημόσια κοινότητα η οποία προφανώς και δεν είναι δυνατό να πηγαίνει προς ΜΙΑ μόνο συγκεκριμένη κατεύθυνση, ο δε τρόπος που τέθηκε το θέμα ήταν απαράδεκτα προβοκατόρικος κατά τη γνώμη μου.
Δεν έχω σκοπό (ούτε και την αρμοδιότητα άλλωστε) να κάνω το χωροφύλακα του MyCat, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να μεταθέτω θέματα που βρίσκονται σε λάθος κατηγορία, να συγχωνεύω παρόμοια θέματα και να φροντίζω να τηρούνται οι κανόνες του φόρουμ. Σαν τι να "προσπαθήσω να κάνω γι' αυτό το χαμό"; Μακάρι να ήταν το MyCat ακριβώς έτσι όπως το θέλω εγώ, αλλά δεν είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ για να το κάνω όπως μου αρέσει. Για την ακρίβεια, το MyCat δεν είναι ΚΑΝΕΝΟΣ, όπως όλες οι κοινότητες ανήκει στα μέλη του.
Μην περιμένεις λοιπόν από μένα να "δώσω γραμμή", είμαι ένα από τα 2.500 μέλη, αν κάτι δεν μου αρέσει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πω την προσωπική μου γνώμη, είτε δημόσια, είτε όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top