Πού πάμε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mia_m

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εξηγούμε για να μην παρεξηγούμε!! Μήπως το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μάθουμε να δεχόμαστε τις απόψεις ολονών? Είτε μας αρέσει είτε όχι,έχει τύχει να μην μου αρέσει κάτι που διάβασα εδώ,αλλά είναι άποψη του καθενός το τι θα κάνει και φυσικά το σέβομαι!!! Ελπίζω κι εσύ να καταλάβεται ότι δεν κάνω κύριγμα (γιατί όπως έχω ξαναπεί αν δεν ακούσεις την χροιά της φωνής γίνονται παρεξηγήσεις),δεν θέλω να διορθώσω κανέναν,απλά πολλές φορές μπορούμε να συγκρατιθούμε,είναι κρίμα να μαλώνουμε χωρίς λόγο στην τελική!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα φουντωσει, δεν θα φουντωση η φαση, θα φουντωσει...δεν θα φουντωσει!!..............:lol:

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Υποθέτω πως αναφέρεσαι σ' εμένα jasmine, επειδή είμαι online αυτή τη στιγμή, ωστόσο διαχειριστές υπάρχουν κι άλλοι στο MyCat.
Ο λόγος που δε συμμετέχω σ' αυτή τη συζήτηση είναι γιατί θεωρώ εντελώς άτοπα τα υπαρξιακά ερωτήματα τύπου "Πού πάμε" όταν αναφέρονται σε μια πολυμελή δημόσια κοινότητα η οποία προφανώς και δεν είναι δυνατό να πηγαίνει προς ΜΙΑ μόνο συγκεκριμένη κατεύθυνση, ο δε τρόπος που τέθηκε το θέμα ήταν απαράδεκτα προβοκατόρικος κατά τη γνώμη μου.
Δεν έχω σκοπό (ούτε και την αρμοδιότητα άλλωστε) να κάνω το χωροφύλακα του MyCat, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να μεταθέτω θέματα που βρίσκονται σε λάθος κατηγορία, να συγχωνεύω παρόμοια θέματα και να φροντίζω να τηρούνται οι κανόνες του φόρουμ. Σαν τι να "προσπαθήσω να κάνω γι' αυτό το χαμό"; Μακάρι να ήταν το MyCat ακριβώς έτσι όπως το θέλω εγώ, αλλά δεν είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ για να το κάνω όπως μου αρέσει. Για την ακρίβεια, το MyCat δεν είναι ΚΑΝΕΝΟΣ, όπως όλες οι κοινότητες ανήκει στα μέλη του.
Μην περιμένεις λοιπόν από μένα να "δώσω γραμμή", είμαι ένα από τα 2.500 μέλη, αν κάτι δεν μου αρέσει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πω την προσωπική μου γνώμη, είτε δημόσια, είτε όχι.

aretha μου αναφερεσαι στην nerina;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Υποθέτω πως αναφέρεσαι σ' εμένα jasmine, επειδή είμαι online αυτή τη στιγμή, ωστόσο διαχειριστές υπάρχουν κι άλλοι στο MyCat.
Ο λόγος που δε συμμετέχω σ' αυτή τη συζήτηση είναι γιατί θεωρώ εντελώς άτοπα τα υπαρξιακά ερωτήματα τύπου "Πού πάμε" όταν αναφέρονται σε μια πολυμελή δημόσια κοινότητα η οποία προφανώς και δεν είναι δυνατό να πηγαίνει προς ΜΙΑ μόνο συγκεκριμένη κατεύθυνση, ο δε τρόπος που τέθηκε το θέμα ήταν απαράδεκτα προβοκατόρικος κατά τη γνώμη μου.
Δεν έχω σκοπό (ούτε και την αρμοδιότητα άλλωστε) να κάνω το χωροφύλακα του MyCat, το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να μεταθέτω θέματα που βρίσκονται σε λάθος κατηγορία, να συγχωνεύω παρόμοια θέματα και να φροντίζω να τηρούνται οι κανόνες του φόρουμ. Σαν τι να "προσπαθήσω να κάνω γι' αυτό το χαμό"; Μακάρι να ήταν το MyCat ακριβώς έτσι όπως το θέλω εγώ, αλλά δεν είναι ΔΙΚΟ ΜΟΥ για να το κάνω όπως μου αρέσει. Για την ακρίβεια, το MyCat δεν είναι ΚΑΝΕΝΟΣ, όπως όλες οι κοινότητες ανήκει στα μέλη του.
Μην περιμένεις λοιπόν από μένα να "δώσω γραμμή", είμαι ένα από τα 2.500 μέλη, αν κάτι δεν μου αρέσει το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να πω την προσωπική μου γνώμη, είτε δημόσια, είτε όχι.

Απάντησα πριν αλλά για κάποιο λόγο το site έκλεισε και χάθηκαν όσα είπα. Έλεγα λοιπόν πως όλο αυτό ήταν παράπονο για την τροπή που πήρε το θέμα. Κ εγώ δεν συμφωνώ με όλα, ούτε με ενδιαφέρουν όλα όσα γράφονται εδώ μέσα και κάποια με αρρώστησαν κιόλας. Κάποια ανατριχιαστικά θέματα και θεάματα, αλλά έπαψα να ασχολούμαι μ' αυτά. Ναι θα μπορούσαν να λείπουν, τα περισσότερα δεν αφορούν καν το θέμα του site, αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι ένα μέρος με 2500 μέλη και ο καθένας πράττει αναλόγως. Απλά ήθελα να δηλώσω τη λύπη μου και αυτό προσπάθησα να κάνω. Μου άρεσε να διαβάζω τις συνταγές σας, αν και δεν μαγειρέυω, αλλά διαβάζω και τη Υasmine, γιατί αν και λίγο υπερβολική, η κοπέλα φορτώθηκε τόσα ζώα και προσπαθεί κάτι να κάνει γι' αυτά. Τώρα κάτι άλλα για 17 ζώα και για μπάνια τα έμαθα εκ των υστέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
aretha μου αναφερεσαι στην nerina;

Καλέ στη Jasmine αναφέρομαι, το μήνυμα της οποίας παρέθεσα κιόλας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλέ στη Jasmine αναφέρομαι, το μήνυμα της οποίας παρέθεσα κιόλας!!

Απλά είχε ξαναναφερθεί για moderators και πιο πριν από κάποιον άλλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Έλεγα λοιπόν πως όλο αυτό ήταν παράπονο για την τροπή που πήρε το θέμα. Κ εγώ δεν συμφωνώ με όλα, ούτε με ενδιαφέρουν όλα όσα γράφονται εδώ μέσα και κάποια με αρρώστησαν κιόλας. Κάποια ανατριχιαστικά θέματα και θεάματα, αλλά έπαψα να ασχολούμαι μ' αυτά. Ναι θα μπορούσαν να λείπουν, τα περισσότερα δεν αφορούν καν το θέμα του site, αλλά δεν γίνεται διαφορετικά. Είναι ένα μέρος με 2500 μέλη και ο καθένας πράττει αναλόγως.
Jasmine, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω, τα ίδια λέμε.
Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι ακριβώς περίμενες από τη διαχειριστική ομάδα όταν έγραψες ότι "δεν κάνουμε κάτι για όλον αυτό το χαμό"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλέ στη Jasmine αναφέρομαι, το μήνυμα της οποίας παρέθεσα κιόλας!!

κατσε βρε πουλακι μου...το θεμα που παμε το ανοιξε η νερινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Που παμε; Που παμε; ΠΟΥ ΠΑΜΕ::::::

Θελει σκεψη και γιαυτο εγω ΠΑΩ να φαω και θα τα πουμε το βραδυ!! Σας φιλω και μην ξεχνατε......ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ!:P:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
κατσε βρε πουλακι μου...το θεμα που παμε το ανοιξε η νερινα
Α, συγγνώμη, τώρα πρόσεξα ότι είχες κάνει bold τη φράση μέσα στη παράθεση, δεν το είχα δει πιο πριν.:redface:
Δεν καταλαβαίνω όμως γιατί ρωτάς. Ποια είναι η απορία σου; Νομίζω πως ήμουν απολύτως σαφής λέγοντας ότι ο τρόπος που τέθηκε το θέμα ήταν απαράδεκτα προβοκατόρικος κατά τη γνώμη μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Επειδη αυτο το θεμα ειχε συζητηθει πριν και στην αλλη σελιδα (που ηταν η Γιασμιν κ.τ.λ, με την αυτοκτονικη γατα;οκ...) επειδη λοιπον και κει ειπωθηκε αυτο, η αρχη του θεματος δεν ειναι καθαρη.. απο που ξεκιναει ολο αυτο!!!

Σε αυτη την σελιδα το ανοιξε η Νερινα αλλα και στην προηγουμενη συζητηθηκε πολυ και δεν υπαρχει η αρχη...υπαρχει ενα μπαχαλο...Θεε μου...βοηθησε με...........:lol:


Οκ, Aretha μου την πηρα την απαντηση μου, εισαι σαφεστατη τωρα που το ξαναβλεπω οτι αναφερεσαι σε αυτη τη σελιδα:lol:
Μακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Jasmine, συμφωνώ σε όλα τα παραπάνω, τα ίδια λέμε.
Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι ακριβώς περίμενες από τη διαχειριστική ομάδα όταν έγραψες ότι "δεν κάνουμε κάτι για όλον αυτό το χαμό"

Δεν ξέρω και ακριβώς τί αρμοδιότητες έχετε και τί όχι. Δεν ξέρω και αν όλα τα μηνύματα περνούν από τα χέρια σας. Ίσως κάποια θα έπρεπε να μη μπαίνουν καθόλου, μια και δεν αφορούν άμεσα το θέμα του site. Γιατί καλή η πρόθεση κάποιων να μας ξυπνήσουν με θέμα πχ περιβάλλον, αλλά κάπου καταντάει κουραστικό, νομίζω. Ίσως και κάποιες ηλικίες πολύ πολύ μικρές. Τώρα αναφέρομαι σε συγκεκριμένο θέμα και θα το πω επειδή πρόσεξα ότι πρώτα έθιξε το θέμα  η nerina, και καλά έκανε, και μετά ενδιαφέρθηκαν οι υπόλοιποι για το αν λέει αλήθεια ή όχι η μικρή. Θα έπρεπε νομίζω να είχε γίνει ανάποδα. Η στο θέμα της χαρακτηριστικής υπερβολής ορισμένων, δεν θα μπορούσε να είχε γίνει μια μνεία και όχι επίθεση? Δεν ξέρω τί άλλο να πω ή πως αλλιώς να το πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν ξέρω και ακριβώς τί αρμοδιότητες έχετε και τί όχι. Δεν ξέρω και αν όλα τα μηνύματα περνούν από τα χέρια σας. Ίσως κάποια θα έπρεπε να μη μπαίνουν καθόλου, μια και δεν αφορούν άμεσα το θέμα του site. Γιατί καλή η πρόθεση κάποιων να μας ξυπνήσουν με θέμα πχ περιβάλλον, αλλά κάπου καταντάει κουραστικό, νομίζω. Ίσως και κάποιες ηλικίες πολύ πολύ μικρές. Τώρα αναφέρομαι σε συγκεκριμένο θέμα και θα το πω επειδή πρόσεξα ότι πρώτα έθιξε το θέμα  η nerina, και καλά έκανε, και μετά ενδιαφέρθηκαν οι υπόλοιποι για το αν λέει αλήθεια ή όχι η μικρή. Θα έπρεπε νομίζω να είχε γίνει ανάποδα. Η στο θέμα της χαρακτηριστικής υπερβολής ορισμένων, δεν θα μπορούσε να είχε γίνει μια μνεία και όχι επίθεση? Δεν ξέρω τί άλλο να πω ή πως αλλιώς να το πω.

καλε μου ανθρωπε......εισαι καλο παιδι εσυ...ελα βρε στο πανυγηρι που σου λεω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Δεν ξέρω και ακριβώς τί αρμοδιότητες έχετε και τί όχι.
Οι αρμοδιότητες των διαχειριστών είναι... διαχειριστικές! :lol: Δηλαδή, αυτές που έγραψα και προηγουμένως.
Δεν ξέρω και αν όλα τα μηνύματα περνούν από τα χέρια σας.
Οι moderators (πράσινο χρώμα) είναι υπεύθυνοι για κάποιες κατηγορίες του φόρουμ που τους έχουν ανατεθεί. Οι super moderators (μπλε χρώμα) έχουν ακριβώς τις ίδιες δυνατότητες με τους moderators, αλλά σε όλες τις κατηγορίες του φόρουμ.
Ίσως κάποια θα έπρεπε να μη μπαίνουν καθόλου, μια και δεν αφορούν άμεσα το θέμα του site.
Από τη στιγμή που υπάρχει η κατηγορία "Γενική Συζήτηση", ο,τιδήποτε μπορεί να μπει, ευτυχώς ή δυστυχώς, αρκεί βέβαια να μην παραβαίνει τους κανόνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Οι αρμοδιότητες των διαχειριστών είναι... διαχειριστικές! :lol: Δηλαδή, αυτές που έγραψα και προηγουμένως.

Οι moderators (πράσινο χρώμα) είναι υπεύθυνοι για κάποιες κατηγορίες του φόρουμ που τους έχουν ανατεθεί. Οι super moderators (μπλε χρώμα) έχουν ακριβώς τις ίδιες δυνατότητες με τους moderators, αλλά σε όλες τις κατηγορίες του φόρουμ.

Από τη στιγμή που υπάρχει η κατηγορία "Γενική Συζήτηση", ο,τιδήποετ μπορεί να μπει, ευτυχώς ή δυστυχώς, αρκεί βέβαια να μην παραβαίνει τους κανόνες.

Sorry τότε θα έπρεπε να πω ότι όλοι μας θα έπρεπε να είμαστε πιο προσεκτικοί στο τί γράφουμε, αφού είναι μόνο δική μας η ευθύνη. Απλά έβλεπα σε παλιότερα post ότι υπήρχε παρέμβαση κάποιου υπεύθυνου και κάπως το θέμα καταλάγιαζε. Βέβαια από την άλλη υπήρχαν και παρεξηγήσεις θα μου πεις. Τέλος πάντων όλα δεν μπορούμε να τα έχουμε δυστυχώς. Υπάρχουν υπεύθυνοι και συνειδητοποιημένοι άνθρωποι, υπάρχουν και άλλοι όμως επικίνδυνοι, που και μόνο για να προκαλέσουν το ενδιαφέρον κάποιων άλλων κάνουν και γράφουν πράγματα.
Μάλλον όπως και κάποιος άλλος είπε και πριν έχω και θα έχω γάτα και θα τα καταφέρω όπως και πριν, με ή χωρίς το site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Sorry τότε θα έπρεπε να πω ότι όλοι μας θα έπρεπε να είμαστε πιο προσεκτικοί στο τί γράφουμε, αφού είναι μόνο δική μας η ευθύνη. Απλά έβλεπα σε παλιότερα post ότι υπήρχε παρέμβαση κάποιου υπεύθυνου και κάπως το θέμα καταλάγιαζε. Βέβαια από την άλλη υπήρχαν και παρεξηγήσεις θα μου πεις. Τέλος πάντων όλα δεν μπορούμε να τα έχουμε δυστυχώς. Υπάρχουν υπεύθυνοι και συνειδητοποιημένοι άνθρωποι, υπάρχουν και άλλοι όμως επικίνδυνοι, που και μόνο για να προκαλέσουν το ενδιαφέρον κάποιων άλλων κάνουν και γράφουν πράγματα.
Μάλλον όπως και κάποιος άλλος είπε και πριν έχω και θα έχω γάτα και θα τα καταφέρω όπως και πριν, με ή χωρίς το site.

οχι!!! δεν μπορεις να τα καταφερεις χωρις στο σαιτ!!!!! Με τιποτα!!:cool: Στο λεω εγω....:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
το site θα παει κατα διαολου αν δεν αφησετε τον κοσμο να γραφει οτι σκεφτεται χωρις να τον κριτικαρετε(καποιες)!! εγω εχω φτασει σε σημειο να σκεφτομαι μια ωρα πριν ποσταρω κατι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Μελινάκι, η κριτική στα γραφόμενα μπορεί και πρέπει να γίνεται από όλους όσους συμμετέχουν στο φόρουμ. Δεν είναι δουλειά και υποχρέωση των διαχειριστών.
Το να σκέφτεσαι πριν γράψεις, δεν είναι καθόλου κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasmine

Νεοφερμένος

Η jasmine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
οχι!!! δεν μπορεις να τα καταφερεις χωρις στο σαιτ!!!!! Με τιποτα!!:cool: Στο λεω εγω....:lol:

Καλά εσένα δεν σε προλαβαίνω πουθενά. Τρέχω τρέχω και πάλι τελευταία έρχομαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
εγώ είμαι ΚρΙτικιά (εκτός από αναβλητικιΆ, Αλικη) άρα θα κάνω και κριτική...όχι σε σένα Μελινάκι το υπόσχομαι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top