Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
αμαν παιδια...προβλημα...εδω και καμμια βδομαδα,αραια μεν..περιπου μερα παρα μερα,ξαφνικα οπως ειμαι στον υπολογιστη,εξαφανιζει τα παντα και βγαζει μπε..ναι μπλε οθονη με ασπρα γραμματα!!!!!!! μου ειπαν οτι οταν ειναι μπλε,ειναι πολυ σοβαρο προβλημα...πρεπει να εχει μπει ιος...και εχω αντιβιωτικο ρε γμτ...εκεινο το ρωσικο...κασπερσκυ...καπως ετσι λεγεται...τι να κανω???:cry::cry::cry:..
να ξερετε...οτι αν εξαφανιστω απο το σαιτ...θα ειναι απο τον ιο!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μπα ναι ε? ενδιαφερον
αντιικο χρησιμοποιω το avira. Εχω χρησιμοποιησει σχεδον τα παντα και κατεληξα σ'αυτο επειδη δεν καταναλωνει πολλη RAM και μου εχει εντoπισει ιους που δεν εντοπισε το norton :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
αμαν παιδια...προβλημα...εδω και καμμια βδομαδα,αραια μεν..περιπου μερα παρα μερα,ξαφνικα οπως ειμαι στον υπολογιστη,εξαφανιζει τα παντα και βγαζει μπε..ναι μπλε οθονη με ασπρα γραμματα!!!!!!! μου ειπαν οτι οταν ειναι μπλε,ειναι πολυ σοβαρο προβλημα...πρεπει να εχει μπει ιος...και εχω αντιβιωτικο ρε γμτ...εκεινο το ρωσικο...κασπερσκυ...καπως ετσι λεγεται...τι να κανω???:cry::cry::cry:..
να ξερετε...οτι αν εξαφανιστω απο το σαιτ...θα ειναι απο τον ιο!!!!!!!!:(

Υπαρχουν και χειροτερα.. ο πρωτος ιος η αλογο της τροιας ηταν βουλγαρικος λενε βουλγαροι τεχνικοι και εβγαινε ενα αλογατο στον υπολογιστη σου φατσα καρτα και αρχιζε να μασουλαει τα παντα μπροστα σου, δεν μπορουσες με τιποτα να το σταματησεις. Πολυ τρομαχτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αμαν παιδια...προβλημα...εδω και καμμια βδομαδα,αραια μεν..περιπου μερα παρα μερα,ξαφνικα οπως ειμαι στον υπολογιστη,εξαφανιζει τα παντα και βγαζει μπε..ναι μπλε οθονη με ασπρα γραμματα!!!!!!! μου ειπαν οτι οταν ειναι μπλε,ειναι πολυ σοβαρο προβλημα...πρεπει να εχει μπει ιος...και εχω αντιβιωτικο ρε γμτ...εκεινο το ρωσικο...κασπερσκυ...καπως ετσι λεγεται...τι να κανω???:cry::cry::cry:..
να ξερετε...οτι αν εξαφανιστω απο το σαιτ...θα ειναι απο τον ιο!!!!!!!!:(


μπλε οθόνη με άσπρα γράματα είναι crash. ίσως υπάρχει κάποιο κατεστραμένο αρχείο στον υπολογιστή, ίσως ΄ςσβησες κάποιο αρχείο των windows, ίσως τελικά είναι ιος! και θα πρότεινα disc defragm σε πρώτη φάση, αλλιώς δεν αποφεύγεις το format...

γιατί δεν κάνεις ένα φορματ να ξεμπλέκεις???:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
μπλε οθόνη με άσπρα γράματα είναι crash. ίσως υπάρχει κάποιο κατεστραμένο αρχείο στον υπολογιστή, ίσως ΄ςσβησες κάποιο αρχείο των windows, ίσως τελικά είναι ιος! και θα πρότεινα disc defragm σε πρώτη φάση, αλλιώς δεν αποφεύγεις το format...

γιατί δεν κάνεις ένα φορματ να ξεμπλέκεις???:hmm::hmm::hmm:


.................................νομιζεις οτι καταλαβα τιποτα απο αυτα που ειπες???:lol::lol::lol:.....ειμαι εντελως ασχετη απο αυτα τα διαδικαστικα...:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skai-animals

Νεοφερμένος

Η skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
.................................νομιζεις οτι καταλαβα τιποτα απο αυτα που ειπες???:lol::lol::lol:.....ειμαι εντελως ασχετη απο αυτα τα διαδικαστικα...:lol::lol:
Σου δείνω πληροφορίες…για φορματ:)

Σώσε όλα τα αρχεία σου κάπου και έπειτα σβήσε το κομπιοπύτερ. Ανοιξε το ξανά, βάλε τους driver που είχες όταν το αγόρασες – ένα cd είναι και ακολούθα τις πληροφορίες που σου δείνει. Έπειτα περνάς από την αρχή windows – ένα άλλο cd που σύγουρα έχεις! Τέλος ρυθμίζεις ξανά το μαιλ σου και το ιντερνετ και όλα έτοιμα…:)

Πάντως, ακόμη κι αν δεν κάνεις φορματ, σου προτείνω να σώσεις τα αρχεία σου γιατί κάποια στιγμή θα κάνεις αναγκαστικά…:/:

[FONT=&quot]Είναι σταθερή μονάδα ή λαπτοπ?[/FONT]:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
σταθερη......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Τα cd βρές με όλα τα προγράμματα, και σώσε τα πάντα. Αν και θα σου έλεγα να μην το κάνεις εσύ...
Θα πάθεις εγκεφαλικό.....

Κάνε ένα defragement, και ενα σκαν του σκληρού με την εκκίνηση. Βάλε και ένα αντιβιοτικό της προκοπής, να δείς μήπως βρεί κάτι... και μετά και ΑΝ το φορματ...

Δεν λέει Χριστουγεννιάτικα να μείνεις χωρίς υπολογιστή, και να περιμένεις κανα μήνα τον τεχνικό....

Ισως σου έχει χτυπήσει μητρική, ή καταλάθος έσβησες κανένα αρχείο των windows....
Αν έχεις το cd, μπορείς, αν ξέρεις να τα ξαναβάλεις, και να κάνεις επιδιόρθωση... φυσικά αν δεν είναι original τα windows θέλει πιο πολύ μανούρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
καλε εχω αντιβιωτικο...το κασπερσκυ....ποσες φορες θα το πω???:lol::lol::lol::lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Προφανώς κάνει απεργία....Δεν το βλέπεις ότι κοιμάτε???:P
Άσε που για μένα είναι μάπα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
Προφανώς κάνει απεργία....Δεν το βλέπεις ότι κοιμάτε???:P
Άσε που για μένα είναι μάπα....


κι ομως...οι περισσοτεροι,και μαλιστα και καθηγητες πληροφορικης μου εχουν πει οτι ειναι απο τα καλυτερα....και μαλιστα αρκετα βαρυ....απλα σε δυσκολευει σε καποια πραγματα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Και εμένα μου έχουν πεί άλλοι καθηγητές ότι είναι πολύ βαρύ, σου τινάζει την μνήμη, αρχίζει και σου κολλάνε πράγματα... και του ξεφεύγουν και πραγματάκια ύποπτα...:D:P

Τί να σου πώ.. εγώ έχω βάλει το avast... και έχω βρεί την υγεία μου, την ταχυτητά μου, και όλα μια χαρά. (φτού-φτού)
και φυσικά για browser τον chrome... γιατι ο explorer είναι τρύπιος...και ασήκωτος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
Και εμένα μου έχουν πεί άλλοι καθηγητές ότι είναι πολύ βαρύ, σου τινάζει την μνήμη, αρχίζει και σου κολλάνε πράγματα... και του ξεφεύγουν και πραγματάκια ύποπτα...:D:P

Τί να σου πώ.. εγώ έχω βάλει το avast... και έχω βρεί την υγεία μου, την ταχυτητά μου, και όλα μια χαρά. (φτού-φτού)
και φυσικά για browser τον chrome... γιατι ο explorer είναι τρύπιος...και ασήκωτος.:)

αυτο το avast...το κατεβασες ή το αγορασες??? γιατι δεν εχω εμπιστοσυνη σε αυτα που κατεβαζουν....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,464 μηνύματα.
οφου,οφου...δεν νομιζω οτι ειναι ιος....τωρα,κανει πολυ θορυβο....:hmm::hmm:...δεν πιστευω να γινει καμμια εκρηξη...:cry::cry::cry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ο ναι... μητρική... πέταμα και άλλο..... αν είναι.. είναι τα τελευταία του...

Αλλιώς,
Κοίτα να αερίζετε καλά, μήπως είναι το ανεμιστηράκι που βαράει υπερωρίες, καθάρισε τους αεραγωγούς, απο τις τρίχες των γατιών...:cool:

Το avast το αγοράζεις ή το κατεβάζεις σπασμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόφιλη

Νεοφερμένος

Η Ψιψινούλααα!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ψάχνω:
Κάποιον που να ξέρει να χειρίζεται καλά το Blingee
Ενδιαφέρουσες ιστοσελίδες
Κάποιον που να μου πει πώς να βάλω στο avatar μου μια φότο από το pc μου
Κάποιον που να μου εξηγήσει τι είναι όλα αυτά τα σύμβολα πάνω από το παραθυράκι που γράφω

Ζητάω πολλά;
Περιμένω λοιπόν να μου πείτε τι ξέρετε!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
https://www.ocshrine.com/
Το δεύτερο...είναι σε σοκαριστική τιμή!!Αξίζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
https://www.ocshrine.com/
Το δεύτερο...είναι σε σοκαριστική τιμή!!Αξίζει!

To titan όντως αξίζει! Βέβαια ο cpu είναι οverclocked, αλλά με καλή ψύξη είσαι gg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μια χαρά είναι!!Εγώ μάλλον θα αγοράσω το δεξιά!Είναι σε πολύ καλή τιμή και είναι καλό μηχάνημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
(το να αγοράσει κάποιος οverclocked μηχάνημα, είναι επιεικώς ΜΑΛΑΚΙΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top