Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
brains * looks * availability -> 0

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
Γιατι δε θα διέθετε μπολς. so simple.
Δηλαδή αν ερωτευόσουν έναν άντρα με κρυψορχία θα τον παράταγες μόλις στο έλεγε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ayla να σε ρωτήσω κάτι; Αν το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι τα ψυχικά χαρίσματα τότε γιατί δεν θα τα έφτιαχνες και με μια γυναίκα αν τα διέθετε; ;)
:thumbsup: Verrrrry good indeed !!! Απ'την αλλη,συγνώμη:redface: δεν πιστεύω να έχει...λάκκο η φάβα;:redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
brains * looks * availability -> 0

:P

Παλτέ :rofl: :rofl:

κατά τα άλλα σε βρίσκω απόλυτα σωστό....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Δηλαδή αν ερωτευόσουν έναν άντρα με κρυψορχία θα τον παράταγες μόλις στο έλεγε;
αφού βεβαιωνόμουν ότι δε γίνεται εγχείρηση.


ΕΔΙΤ. Το τάινι ντικ είναι αρρώστεια? προτείνω θέμα: θα τα φτιάχνατε ποτέ με κάποιον που έχει πρόβλημα στα γεννητικά του όργανα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
σσσσσσσσττττ μην τα λες όλα!!!!
θα μας πουν ότι τις ζηλεύουμε :P




Δηλαδή σγνωμ κι εσυ.... εσυ τα ψυχικά χαρίσματα σε μια κοπελα τα αντιλαμβάνεσαι απ την εξωτερική της εμφάνιση όταν την προσεγγίζεις? :P
(ωραία μάτια εχει αυτή.... ειναι σιγουρα πανέξυπνη! :P )

Μην πιάνεσε απ τη λέξη "βιβλίο" ένα παράδειγμα ήταν.... για να μην περιγραφω με ενα σωρο λέξεις ότι όταν προσεγγίζουμε ένα άτομο το κάνουμε με βάση την εξωτερική του εμφάνιση... όταν ακόμα δεν το γνωρίζουμε αυτό το άτομο... στη συνέχεια λοιπόν, ανακαλύπτουμε με τον καιρο τι καπνο φουμαρει και τα ψυχικά του χαρισματα μέσα από διάφορες διαδικασίες/συζητήσεις κι άλλα πολλά και διάφορα ;)
:flowers: Καλά φιλαράκι...ειρήνη ημίν !Εγώ μπορεί να προσεγγίζω κι απο την...αύρα κάποιο άτομο.:fool: Αυτό το θέμα,(πώς προσεγγίζουμε)έχει άμεση σχέση με τα κίνητρά μας & είναι γι'αλλού...:offtopic: όμως ευχαριστώ για το διάλογο.:worship: :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
:flowers: Καλά φιλαράκι...ειρήνη ημίν !Εγώ μπορεί να προσεγγίζω κι απο την...αύρα κάποιο άτομο.:fool: Αυτό το θέμα,(πώς προσεγγίζουμε)έχει άμεση σχέση με τα κίνητρά μας & είναι γι'αλλού...:offtopic: όμως ευχαριστώ για το διάλογο.:worship: :D :D

Μα και η αύρα δεν εχει συνάρτηση με την "εμφάνιση"? ;)
Το πως σε "βλεπει" ο άλλος? Τι "βλεπει" σε σενα?
Αυτο που ελκύει το άλλο φύλο για μια πρωτη προσέγγιση, και απ τις δυο κατευθύνσεις, ειναι αυτο που σου "βγαζει" ο/η άλλος/η....
Μπορει να ειναι ενα χαμογελο... μπορει να ειναι μια σπιρταδα στο ματι (το έξυπνα μάτια που ειπε και η ντουλιναμ :P ) μπορει να εχει να κανει ακομα ακομα και με τον τροπο που μιλαει, κινείται και ενα σωρο αλλα ζητηματα..
Σιγουρα όμως, δεν ειναι επειδη το άτομο ειναι "πνευματώδες" γιατι αυτο για να το διακρίνει κάποιος σε κάποιον άλλον ΧΩΡΙΣ να εχουν πριν άλλη επαφή... πρεπει να ειναι γκουρου :P (αντε ίσως και ολιγον νιντζα :P )


Τελικά, για να καταλήξω κάπου, και να μην εχουμε και παρεξηγήσεις:P
1ον... δεν σου έκανα επιθεση! (την επιθεση μου να εισαι σιγουρος ότι θα την ειχες νοιωσει βαθυτερα στο πετσι σου και στο ποσοστο του warn σου:P :P :P )


2ον.... όντως ειμαστε οφφ τοπικ :P

3ον... ανεξάρτητα από αντρες ή γυναικες... ΟΛΟΙ κοιταζουμε με τα δικά μας ματια την εμφανιση του άλλου.... να εχει αυτο το κατι που αποζηταμε.... νι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
:thumbsup: Verrrrry good indeed !!! Απ'την αλλη,συγνώμη:redface: δεν πιστεύω να έχει...λάκκο η φάβα;:redface: ;)
Δεν το πιασα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Τελικά, για να καταλήξω κάπου, και να μην εχουμε και παρεξηγήσεις
1ον... δεν σου έκανα επιθεση! (την επιθεση μου να εισαι σιγουρος ότι θα την ειχες νοιωσει βαθυτερα στο πετσι σου και στο ποσοστο του warn σου. :P :P :P Εδώ...καλή μου επιρροή τι κάνεις;;;εντάξει,δεν θέλω παρεξηγήσεις αλλά για ρίξε μια ματια πάλι.Απειλή η όχι; στο πετσί μου; να το λάβω σοβαρά υπ'όψιν;κινδυνεύω;η μήπως έλλειψη σεβασμού στο πρόσωπο μου & το διάλογο;αν μή τι άλλο,μου δείχνεις τη θέση μου σε σχέση με mod.η admin.κλπ,η μου δείχνεις τα δόντια;Πάντα φιλικά,να έχω μια απάντηση έστω & PM?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
Τελικά, για να καταλήξω κάπου, και να μην εχουμε και παρεξηγήσεις
1ον... δεν σου έκανα επιθεση! (την επιθεση μου να εισαι σιγουρος ότι θα την ειχες νοιωσει βαθυτερα στο πετσι σου και στο ποσοστο του warn σου. :P :P :P Εδώ...καλή μου επιρροή τι κάνεις;;;εντάξει,δεν θέλω παρεξηγήσεις αλλά για ρίξε μια ματια πάλι.Απειλή η όχι; στο πετσί μου; να το λάβω σοβαρά υπ'όψιν;κινδυνεύω;η μήπως έλλειψη σεβασμού στο πρόσωπο μου & το διάλογο;αν μή τι άλλο,μου δείχνεις τη θέση μου σε σχέση με mod.η admin.κλπ,η μου δείχνεις τα δόντια;Πάντα φιλικά,να έχω μια απάντηση έστω & PM?
Θεόδωρε όταν θέλεις να παραθέσεις μήνυμα άλλου μέλους, τμηματικά ή ολόκληρο μπορείς να πατάς το κουμπι "Παράθεση" δίπλα απο το μήνυμα του (και να σβήσεις τα περιττά κρατώντας όμως τα quote tags). Έτσι όπως το έγραψες είναι λίγο δύσκολο να καταλάβει κανείς τι είναι δικό σου και τι παράθεση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χμ.... :hmm:
οκ... ειναι προφανές ότι δεν με κατάλαβες ....

Φυσικά δεν υπήρχε και ούτε προκειται να υπάρξει περίπτωση να δωσω warning για προσωπικους λόγους.... (αν κατσεις καιρο εδω μεσα, θα το καταλάβεις αυτο όχι μόνο για μένα αλλα για όλους τους Moderators)
Mαλλον το είχα πολύ σίγουρο ότι θα καταλάβαινες το ύφος μου καθως και το χιούμορ μου και γιαυτο μιλησα όπως μιλησα.... σου ζητω συγγνωμη.
Σε καμία περίπτωση δεν ειχα προθεση ουτε να σε απειλήσω, ουτε να σου επιτεθώ ουτε τίποτα τελος παντω όπως τα εξέλαβες εσυ... και παλι συγγνωμη για την μη ξεκάθαρη σταση μου ότι κάνω χιούμορ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
χμ.... :hmm:
οκ... ειναι προφανές ότι δεν με κατάλαβες ....

Φυσικά δεν υπήρχε και ούτε προκειται να υπάρξει περίπτωση να δωσω warning για προσωπικους λόγους.... (αν κατσεις καιρο εδω μεσα, θα το καταλάβεις αυτο όχι μόνο για μένα αλλα για όλους τους Moderators)
Mαλλον το είχα πολύ σίγουρο ότι θα καταλάβαινες το ύφος μου καθως και το χιούμορ μου και γιαυτο μιλησα όπως μιλησα.... σου ζητω συγγνωμη.
Σε καμία περίπτωση δεν ειχα προθεση ουτε να σε απειλήσω, ουτε να σου επιτεθώ ουτε τίποτα τελος παντω όπως τα εξέλαβες εσυ... και παλι συγγνωμη για την μη ξεκάθαρη σταση μου ότι κάνω χιούμορ.
:D :D :D Εντάξει δε μιλάς & με...καρδινάλλιο να ζητάς τόσα συγνώμη.Σε παρεξήγησα όντως.:redface: Αφου ήμουν έτοιμος να ανοίξω νέο θέμα,(μιάς & εζησα σε αρκετές πόλεις της Ελλάδας) με τίτλο <<τοπικισμός,θύματα η θύτες;;;>> χα χα χα:D .Το τονίζω !!! ολα Ο.Κ.απο μένα,δεν συνέβη;) ;) ;) αν μου επιτρέπεις...φιλάκια_:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Νομίζω, ότι θα συμφωνήσω μαζί σου, crow, παρόλο που είπε η Michelle, ανέφερε, ότι υπάρχουν και άντρες που δεν βλέπουν την εξωτερική εμφάνιση. Μακάρι να έχει δίκιο και να είναι όντως έτσι τα πράγματα, αλλά εγώ από προσωπική εμπειρία, δεν ξέρω ούτε έναν άντρα που να δεχόταν μια "Κουασιμόδα"!:P

Εγώ έχω γνωρίσει ΕΝΑΝ - Και μόνο (φίλο φίλου μου), που τα έχει φτιάξει με μια, που μπροστά της ένα Γκρέμλιν φαντάζει με τον όμορφο πρίγκιπα του παραμυθιού. :D ΔΕΝ έχω δει πιο άσχημη κοπέλα στη ζωή μου δίχως υπερβολή. Βέβαια και αυτός δεν είναι ο Τζώρτζ Κλούνει. Είναι χοντρός, άσχημος και ΚΥΡΙΩΣ κάτι δε πάει καλά με αυτό το παλικάρι. Βέβαια ακόμα και αυτός το έχει μετανιώσει και θέλει να χωρίσουν, όμως αυτή τον απειλεί ότι αν χωρίσουν θα αυτοκτονήσει και το κρίμα στο λαιμό του. Δε θα πήγαινα με αυτή τη κοπελιά, που να με πλήρωνε εκατομμύρια :P - για τέτοια <<ομορφιά>> μιλάμε. ;) Ακόμα και αν η ομορφιά είναι κάτι το καθαρά υποκειμενικό, δεν έχω γνωρίσει ουτε έναν που να έχει πει καλό λόγο για αυτή. (Πώς είναι η κοπέλα στο Άβαταρ του Βάλντερ? Ε, φανταστείτε το ακριβώς αντίθετο). Οι φίλοι του, ντρέπονται να βγαίνουν μαζί του διότι τη φέρνει μαζί. Αυτό τα λέει όλα. Συν τοις άλλοις έχει και IQ ραδικιού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Προσωπικα ... ντρεπομαι που ειμαι αντρας οταν ακουω αντρες που θεωρουν την μπαζο την κοπελα τους :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Προσωπικα ... ντρεπομαι που ειμαι αντρας οταν ακουω αντρες που θεωρουν την μπαζο την κοπελα τους :(
Σωστός & κύριος !!!:clapup: Το πρόσωπο του πρώτα...μπαζώνει.Τυφλός ήταν κι ανέβλεψε;;; μόνο τότε δικαιολογείται κανείς...& πάλι δύσκολα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ακομη και αν οταν τα "εφτιαξε" ηταν τυφλος απο τον ενθουσιασμο ... ε οταν επαψε να ηταν ... θα μπορουσε τοτε να χωρισει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
τα εσωτερικα χαρισματα μετρανε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
οχι μονο ... :) Οτι μετρανε μετρανε ... προσωπικα για εμενα παιζουν το 60% αλλα παντα υπαρχει και αυτο το 40% :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δίνω προτεραιότητα στο σώμα,αλλά κοιτάω και το πρόσωπο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
οχι μονο ... :) Οτι μετρανε μετρανε ... προσωπικα για εμενα παιζουν το 60% αλλα παντα υπαρχει και αυτο το 40% :)

Κάντο 50-50 για μένα. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top