Πρόσωπο ή σώμα;

Πρόσωπο ή σώμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 176)
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 134 76.1%
  • Σώμα

    Ψήφοι: 23 13.1%
  • Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση ΚΑΘΟΛΟΥ!

    Ψήφοι: 19 10.8%

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Πρόσωπο κυρίως αλλά η αίσθηση ομορφιάς που έχω για το πρόσωπο αλλάζει και με τον πόσο ξέρω την άλλη! Αλλά και με το σώμα έχω κάποιο κόλημα λόγω τόπου σπουδών (Πατρα). Μου έχει μείνει κουσούρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Κάντο 50-50 για μένα. :D :P
Ισως να έχεις δικαίο. Ας υποθέσουμε ότι βρίσκεις κάποια πιο ομορφη στο δρομο ... ή μαλλον καλλίτερα που να σου αρέσει περισσότερο. Θα σκέφτεσαι συνέχεια αν έχει τόσο καλον χαρακτήρα όσο και η κοπελα σου. Γενικα ... το 50-50 δεν έχει συμβιβασμους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κι εγώ ψηφίζω πρόσωπο.. :clapup: στην τελική,αν υπάρχει "πρόβλημα" με το σώμα,μπορεί να διορθωθεί... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
Κι εγώ ψηφίζω πρόσωπο.. :clapup: στην τελική,αν υπάρχει "πρόβλημα" με το σώμα,μπορεί να διορθωθεί... :)
Και το πρόσωπο μπορεί αλλά πιο δύσκολα.
με την επιστήμη σήμερα όλα γίνονται.

Απλά στο σώμα κάποια πράγματα εξαρτόνται από την σκελετική κατασκευή και όση δίετα πχ λέμε τώρα και να γίνει πάλι το πρόβλημα παραμένει! (Από την διατριβή μου στην Πάτρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
χαρακτηρα ή προσωπικοτητα δεν παιζει? :hmm:εγω αυτα υπολογιζω....... μετα παει προσωπο και τελος σωμα. στο κατω κατω του προτεινεισ να αρχισετε μαζι μια διαιτα και να πατε γυμναστηριο.:P:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από zanin:
χαρακτηρα ή προσωπικοτητα δεν παιζει? :hmm:εγω αυτα υπολογιζω....... μετα παει προσωπο και τελος σωμα. στο κατω κατω του προτεινεισ να αρχισετε μαζι μια διαιτα και να πατε γυμναστηριο.:P:whistle::P

Στο συγκεκριμενο thread αυτα τα φηνουμε κατα μερος.
Νταξ' σε οοοοολες τις συζητησεις μας ειτε στο διαδικτυο ειτε στην ζωη ολοι μας αναφερομαστε στο χαρακτηρα, την προσωπικοτητα κτλ κτλ. (αλλο εαν οι μισοι λενε οτι τα ψαχνουν και τελικα δεν το κανουν:P)
Εδω ειπαμε να επικεντρωθουμε και λιγο στα εξωτερικα χαρακτηριστικα...Πρεπει που και που.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
προσωπο εννοειται! τι να την κανω τη σωματαρα αν ο αλλος "μου φερνει" σε βατραχι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Υπάρχουν πολλοί που έχουν το πακέτο. Γιατί να επιλέξω ένα από τα δύο?
**Πάντως δίνω πάντα περισσότερη βάση στο πρόσωπο (εκφραστικά μάτια και όχι χρώμα) και στα δάχτυλα των χεριών :redface: :hmm: ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
και στα δάχτυλα των χεριών
Είναι το μοναδικό σημείο εμφανές που δεν κρύβεται η ηλικία κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Παρακαλώ να απαντήσουν μόνο 16-25 χρονών, Σας αρέσουν τα κοντά ή τα μακριά μαλλιά?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Παρακαλώ να απαντήσουν μόνο 16-25 χρονών, Σας αρέσουν τα κοντά ή τα μακριά μαλλιά?:redface:

Τσ,τσ,τσ....ρατσιστή....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Γιατι να αλλαξεις την εμφανιση σου με βαση τιι αρεσει πιο πολυ στις κοπελες??:worry:

Εγω ημουν απο τα 14 με μακρυα μαλλια. Τα εκοψα στα 19 και τα αφησα για δευτερη φορα στα 20 και τα εκοψα πριν ενα μηνα. Συναντησα κοπελες που δεν εντεχαν στην θεα ενος "απλητου" μαλλια και αλλες που κατεληξαν να ειναι οι κοπελες μου.

Μην αλλαζεις την εμφανιση σου για να αρεσεις στις κοπελες. Να το κανεις για να αρεσεις σε εσενα. Οπως νιωθεις ανετα εσυ. Αυτο μετραει.

edit: Μην σου πω οτι μετα τον στρατο αν εχω προβλημα και δεν μπορω να εχω παλι μακρια μαλλια δεν θα με χαλουσε να τα ξυρισω κιολας. Αυτο και αν δεν αρεσει σε πολλες κοπελες...Αλλα αν μου αρεσει δεν με νοιαζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,336 μηνύματα.
Τσ,τσ,τσ....ρατσιστή....:mad:

Τα ηλικιακά όρια τα έβαλε ο βιτάρα, όχι γιατί θεωρεί μόνο αυτές ως κοπέλες και τις υπόλοιπες κάτι υποδεέστερο στο θέμα γνώμη, αλλά γιατί μόνο ανάμεσα στα 16-25 στοχεύει να την πέσει. Πιό πολύ για έρευνα αγοράς δηλαδή κάνει παρά για ρατσισμός, οπότε μην εκνευρίζεσαι (αν εκνευρίζεσαι γι αυτό). Στα μεταπτυχιακά δηλαδή που ζητάνε βαθμό πτυχίου 7,5 ή 8 ή 8,5 , τι θα έπρεπε να πουν όσοι έχουν 6; Οτι η σχολή του μεταπτυχιακού βρίθει από ρατσιστές; Ε, θα σου απαντήσουν αυτοί: "Δε μας κάνετε κύριε, είστε λίγος με το 6".

Έτσι κι ο βιτάρας. Ότι είναι κάτω από 16 και πάνω από 25, δεν τον ενδιαφέρει προφανώς!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη δεν καταλαβαίνω το στόχο αυτού του thread, να καθορίσει την εμφάνισή του με βάση τις απαντήσεις που θα λάβει; ok δικαίωμά του αλλά τα γούστα της κάθε γυναίκας διαφέρουν.
Υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσουν τα μακριά, άλλες τα κοντά, άλλες γουλι, ξανθά/καστανά/ μαύρα , καρφακια, μοϊκάνα και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Ακόμα και στατιστικά, ανεξάρτητα από το γεγονός ότι είμαστε ένα μικρο-μεσαίο Forum δεν πιστεύω πως μπορείς μέσα από μια κοινότητα 2.000 μελών να βγάλεις τέτοιου είδους αξιόπιστα στατιστικά καθώς είναι ξεκάθαρα θέμα γούστου. :confused:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,336 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη δεν καταλαβαίνω το στόχο αυτού του thread, να καθορίσει την εμφάνισή του με βάση τις απαντήσεις που θα λάβει; ok δικαίωμά του αλλά τα γούστα της κάθε γυναίκας διαφέρουν.
Υπάρχουν γυναίκες που τους αρέσουν τα μακριά, άλλες τα κοντά, άλλες γουλι, ξανθά/καστανά/ μαύρα , καρφακια, μοϊκάνα και δεν ξέρω εγώ τι άλλο.
Ακόμα και στατιστικά, ανεξάρτητα από το γεγονός ότι είμαστε ένα μικρο-μεσαίο Forum δεν πιστεύω πως μπορείς μέσα από μια κοινότητα 2.000 μελών να βγάλεις τέτοιου είδους αξιόπιστα στατιστικά καθώς είναι ξεκάθαρα θέμα γούστου. :confused:




-petros

Εκτός κι αν σκοπεύει να την πέσει σε κοπέλα/ες μέσα από το στέκι, οπότε πίστεψέ με, όχι μόνο θα είναι πιθανό ενδεχόμενο να της/τους αρέσει το μαλλί του, με βάση την αλλαγή που θα κάνει, αλλά σχεδόν βέβαιο ενδεχόμενο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

songless_bird

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Εκτός κι αν σκοπεύει να την πέσει σε κοπέλα/ες μέσα από το στέκι, οπότε πίστεψέ με, όχι μόνο θα είναι πιθανό ενδεχόμενο να της/τους αρέσει το μαλλί του, με βάση την αλλαγή που θα κάνει, αλλά σχεδόν βέβαιο ενδεχόμενο!;)
Νομιζω οτι δεν τον τιμα να κανει κατι τετοιο μονο και μονο για να βρει κοπελα απο εδω μεσα...:worry:

Αλλα μαλλον ο φιλος μας εχει μια αναγκη να αρεσει στις κοπελες (οπως και ολους μας)και οσο γινεται στις περισσοτερες. Δεν ξερω την ηλικια του, αλλα αν ειναι στα 20 μαλλον ειναι σε ηλικια που ακομη ψαχνει ταυτοτητα και εχει αμφιβολιες για το εγω του. Να του λειπει αυτοπεπιθηση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως και να εχει δεν μπορεις να ρωτισεις καπια να σου πει τι τους αρεσει... Κατ'αρχην ιδικα σε ενα θεμα οπως τα μαλια παιζει βασικο ρολο το πως ειναι το προσωπο... Σε αλλους ταιριαζει το κοντο σε αλλους το μακρι σε αλλους τα παντα κλπ Αλλα επισης οπως ειπατε απο κοπελα σε κοπελα διαφερει... Εγω οταν αφισα το μαλι μου να μακρυνει μου ειπε μια το κουφο! "Παλια μου αρεσες, τωρα με μαλι οχι..." Αλλα συνχρονος τα εχω και με κοπελα και ξερω και για καπιες που τους αρεσω.. Ασε που μια σοβαρη κοπελα δεν θα κολισει στο μαλλι, σε αλλα θα κολισει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως εμένα τα μαλλιά που μου αρέσουν πάααρα πολύ σε άντρα είναι τα μακριά, αλλά όχι και μέχρι τη μέση σαν γυναικεία, μέχρι τους ώμους περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αλήθεια.... γιατί αρέσουν τα μακρυά μαλλια στους άντρες? :P
αν και είναι επίσης αλήθεια ότι παρόλο που είχα μαλλί κοντό καρφάκι ουδέποτε αντιμετώπισα πρόβλημα με άντρα ;)
(τώρα που αποφάσισα να τα μακρύνω έχω πρόβλημα με τον εαυτό μου αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία :P )


για τους άντρες τώρα... :P
όπως είπαν κι οι υπόλοιποι εξαρτάται απ τον άντρα απ τον τύπο του απ το πρόσωπο του απ την ποιότητα του μαλλιού του...
Imagine... Καράφλα στη μέση, μακρί μαλλί στους ώμους στα πλάγια... εεε δεν κολλάει ε? :P :P

Εχω φίλο που είχε μακρύ μαλλί μπουκλα ως τους ώμους κι οταν το κουρεψε κοντό μου φάνηκε σαν ποντίκι! Κι άλλον φίλο που το μάκρυνε και ήταν το χαλι του το μαυρο.... σε άλλους παει και σε άλλους δεν παει... σε άλλες αρέσει σε άλλες δεν αρέσει...
αυτό λέγεται κι αλλιως ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Συμφωνω. Εχει να κανει με το τι ταιριαζει στον αλλο.
Αν και προσωπικα, δεν μου αρεσουν οι πολλες τριχες (το μακρυ μαλλι δηλαδη)


Imagine... Καράφλα στη μέση, μακρί μαλλί στους ώμους στα πλάγια...

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top