Πόσους καφέδες πίνετε την ημέρα;

Πόσους συνήθως καφέδες ανά ημέρα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 364)
  • Με το ζόρι έναν (σπάνια πίνω καφέ)

    Ψήφοι: 78 21.4%
  • Έναν - Δύο

    Ψήφοι: 132 36.3%
  • Τρείς - Τέσσερις

    Ψήφοι: 31 8.5%
  • Τέσσερις - Πέντε

    Ψήφοι: 13 3.6%
  • Περισσότερους

    Ψήφοι: 9 2.5%
  • Δεν πίνω καφέ

    Ψήφοι: 101 27.7%

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Εναν το δίμηνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Το είχα μειώσει κάπως (στους 2), αλλά πλέον έχω φτάσει πάλι στους τουλάχιστον 3...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
έναν.
απλώς τον ...ανανεώνω όταν αρχίζει να εξαντλείται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Ξεκινώ με capuccino ενδιάμεσα έναν ελληνικό και στο τέλος μια φραπεδιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ξεκινώ με capuccino ενδιάμεσα έναν ελληνικό και στο τέλος μια φραπεδιά :)

Κρόσια τα νεύρα σου ε?:P
4-5 εβδομαδιαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
τους τελευταιους 3 μηνες δεν επινα σχεδον καθολου..τωρα μια βδομαδα στη Λαρισα επινα και 2 την ημερα..ελπιζω να μην συνεχιστει αυτο το πραγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Κρόσια τα νεύρα σου ε?:P
4-5 εβδομαδιαίως.



Που να με δεις το πρωί αν δεν έχω πιει κανέναν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
2 καφεδες την ημερα σιγουρα + κανα energy drink με καφεινη οποτε το χερι παει λες και εχω παρκισον ...ωραια πραγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
2 καφεδες την ημερα σιγουρα + κανα energy drink με καφεινη οποτε το χερι παει λες και εχω παρκισον ...ωραια πραγματα:P
H συνταγή της επιτυχίας,λέμε. ^ :P

Same here. ;P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathy_th

Νεοφερμένος

Η kathy_th αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
δεν πινω καφε....πολυυυ σπανια και μονο αν εχω βγει εξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
2 τις περισσοτερες μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
1 φραπέ το απόγευμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τις τελευτεες μερες πινω απο 2 μεχρι 4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
2; έναν το πρωί και 1 το απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Ενδεικτικά αναφέρω ότι μέχρι τώρα έχω πιει έναν καπουτσίνο,ένα φραπέ και ένα φρέντο εσπρέσο.Τα κορυφαία είναι δύο...το πρώτο είναι ότι τον ένα τον ήπια γλυκό,τον άλλο σκέτο και τον τρίτο μέτριο και το δεύτερο είναι ότι ούτε τα νεύρα μου κάνουν κρόσια άλλα ούτε καν με πιάνουν...πλέον πίνω καφέδες μόνο και μόνο γιατί μου αρέσει η γεύση του καφέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν πινω σχεδον καθολου καφε. Την τελευταια φορα που ηπια καφε (γαλλικος για την ακριβεια), ηταν σε ενα επιμορφωτικο σεμιναριο που ειχα παει, οπου δεν ειχε τιποτε αλλο να πιουμε (λογω κρισης) και μαλιστα ζητηθηκε απο τους συμμετεχοντες φευγοντας να πλυνει ο καθενας την κουπα του (γιατι δεν ειχαν λεφτα να πληρωσουν καθαριστρια). Μια φορα ειπα κι εγω να πιω καφε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εγω πινω συνηθως ενα φραπε γλυκο με γαλα καθε μερα που εχω μαθημα στη σχολη,γιατι αλλιως θα με παρει ο υπνος πανω στο θρανιο...Το θεμα ειναι οτι τελειωνει γρηγορα,οποτε ισως επεκταθουμε και σε δευτερο...ειδικα την Πεμπτη που εχω 12ωρο στο Πανεπιστημιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elli-anna

Νεοφερμένος

Η elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
δεν μου αρεσει ο καφες.προς το παρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
3-4 πριν τα ηρεμιστικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βλεπω πολλοι εδω μεσα ΔΕΝ ΠΙΝΟΥΝ!!
Παντως 1-2 φραπεδιες θα πιω ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top