Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Xαλάρωσε. Σε πάω χίλια ευρώ στοίχημα για το εξής (και μην το θεωρήσεις ανήθικη πρόταση) . Βάλε την σύντροφο σου να σου κάνει στοματικό και παράλληλα άρμεγμα προστάτη. αν δεν απογειωθείς σε πληρώνω (αλλιώς μου χρωστάς εφόρου ζωής ευγνομωσύνη). Κάντο όμως πρώτα κι υστερα μας λές κι εμάς τα ιατρικά :)
Άμα της πω να μου αρμέξει το προστάτη το πιο πιθανό είναι να σκάσει στα γέλια, εξίσου πιθανό είναι να με χωρίσει. Το μόνο σίγουρο είναι πως δε θα μανικώσω.:redface:


πς: τι να τα κάνω τα 1000 ευρά με αρμεγμένο προστάτη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Κορίτσια του φορουμ παρακολουθείτε; :)

Το μεγάλο άγχος αρκετών ανδρών με το σημείο εκείνο και ολα τα σχετικά παιχνίδια που θα μπορούσαν να κάνουν οι δικές τους καινα τους ευχαριστήσουν είναι μή τυχόν μετά αποδειχθούν ομοφυλόφιλοι. Μπόρατ, τετραγκραματον; Ναι είναι μια πιθανότητα, αν δηλαδη μέσα σας καπου υπολανθάνει ε τότε θα βγεί. Και λοιπόν; αν είναινα είσαστε, θα το γυρίσετε και θα ζήσετε την πραγματική σας σεξουαλικότητα, αν όχι, ε εκει θα είναι ακόμη πιο ευχάριστο :D

Υ.Γ. Αν η δικιά σου σε χώριζε επειδή εκείνη θα αγνοούσε βασικές τεχνικές ικανοποιησής σου, ε κι αυτο παλι σε καλο θα σου έβγαινε. Μπορεί μετά να έβρισκες κάποια περισσότερο σχετική με το σέξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
ε ναι, είναι περισσότερο αφροδισιακός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε παιδιά σόρρυ, καθαρά από περιέργεια, αλλά ο προστάτης που στο καλό βρίσκεται;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:eek:

Και πως αρμέγεται εκεί που βρίσκεται;
Εμείς άλλο πράμα λέμε άρμεγμα στο χωριό μου.. περίμενα να είναι κάτι που κρέμεται:worry:

Ντόιγκ:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:eek:

Και πως αρμέγεται εκεί που βρίσκεται;
Εμείς άλλο πράμα λέμε άρμεγμα στο χωριό μου.. περίμενα να είναι κάτι που κρέμεται:worry:

Ντόιγκ:confused:

Κι εγώ αυτήν ακριβώς την απορία είχα αλλά είπα να μη ρωτήσω :redface:

(δεν έχω σκοπό να αρμέξω κανενός τον προστάτη ούτως ή άλλως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:eek:
Και πως αρμέγεται εκεί που βρίσκεται;
To "αρμεγω" δεν θα λεγα οτι ειναι δοκιμος ορος, για τον προστατη :P.

Τον φτανεις οπως στην ιατρικη εξεταση. Δακτυλο, και κανεις μασαζ στην κατω επιφανεια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
To "αρμεγω" δεν θα λεγα οτι ειναι δοκιμος ορος, για τον προστατη :P.

Τον φτανεις οπως στην ιατρικη εξεταση. Δακτυλο, και κανεις μασαζ στην κατω επιφανεια του.

αίσχος :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αχά οκ.. κι εγώ που νόμιζα ότι όλα γίνονται εξωτερικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ε δεν ειναι και οτι καλυτερο, αλλά ειναι απλη,γρηγορη, φτηνη και αρκετα βοηθητικη εξεταση. Στο σεξ τωρα, οποιος θελει να το δοκιμασει, πρεπει να δεχθει πρωτα το δαχτυλο, no way around it i'm afraid :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να ρωτήσω τι ακριβώς είναι αυτό που φοβάσαι?
από περιέργεια ρωτάω, και αν θες δε μου απαντάς φυσικά γιατί βασικά αντιλαμβάνομαι ότι είναι και πολύ προσωπική η ερώτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Βασικά... Ποιόν ρωτάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
(δεν έχω σκοπό να αρμέξω κανενός τον προστάτη ούτως ή άλλως)
Kαι πολύ καλά θα κάνεις!

To "αρμεγω" δεν θα λεγα οτι ειναι δοκιμος ορος, για τον προστατη :P.

Τον φτανεις οπως στην ιατρικη εξεταση. Δακτυλο, και κανεις μασαζ στην κατω επιφανεια του.
Ο Χριστούλης και η Παναγίτσα!:sick:

Αυτό ακριβώς λέω και εγώ.

Αχά οκ.. κι εγώ που νόμιζα ότι όλα γίνονται εξωτερικά :P
Γιατί νομίζεις πως φωνάζω;:P
να ρωτήσω τι ακριβώς είναι αυτό που φοβάσαι?
από περιέργεια ρωτάω, και αν θες δε μου απαντάς φυσικά γιατί βασικά αντιλαμβάνομαι ότι είναι και πολύ προσωπική η ερώτηση
Δεν είναι φόβος, περισσότερο αηδία θα το έλεγα.:confused:
Βασικά... Ποιόν ρωτάς?
Μάλλον εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Βασικά... Ποιόν ρωτάς?


έκανα λάθος και ρωτούσα τον Lorien :redface: δεν είχα διαβάσει σωστά :redface:
όμως, η ερώτηση αφορά όποιον φοβάται και θέλει να μου απαντήσει το γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Βρε συ ΚουΕ μου, αν φοβούνται πως θα σου απαντήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βρε παιδί μου αναρωτιέμαι τι είναι αυτό που φοβούνται (αν φοβούνται κάτι) και δεν το δοκιμάζουν τουλάχιστον

είναι καθαρά θέμα ταμπού? είναι θέμα ανησυχίας ότι μπορεί μετά να χαρακτηριστούν μη άντρες?

το ότι δεν το θέλουν το έχω καταλάβει
το ότι τους δημιουργείται αποστροφή, επίσης το κατάλαβα
και είναι θεμιτό... άλλοι για παράδειγμα γουστάρουν και τη βρίσκουν με κοπρολαγνεία ... εγώ αν μου πεις να δοκιμάσω, θα μου έρθει να ξεράσω, το δέχομαι αυτό

όμως, άλλο το "σιχαίνομαι" κι άλλο το "φοβάμαι"
αυτό λοιπόν διερωτώμαι
σιχαίνονται ή φοβούνται ή είναι απλά μια ιδέα (όπως εγώ πχ λέω δεν πρόκειται να φάω ποτέ μου πατσά)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Aυτη ειναι η πιο συχνη απαντηση οντως. Απο μια αποψη ομως ισως δε στεκει, γιατι αν ανακαλυψουν κατι που τους αρεσει περισσοτερο ή εξισου επισης, θα ειναι ακομα πιο χαρουμενοι στον τομεα αυτο. Αν δε τους αρεσει, δεν υπαρχει κινδυνος/φοβος. Ετσι, απο μια αποψη, δε γινεται να "χασεις" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Σωστος. Ομως ο άντρας είναι άντρας χιλιετηρήδες τώρα, στην κοινωνία, με εναν τρόπο, τον στρέιτ τροπο. Οπότε άντε εσύ ύστερα να αποφασίσεις χαλαρά, ότι ε, αφού μ'αρέσει έτσι, τί να κάνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
lol@borat

buggs εχεις δικιο, ειναι τολμηρη αποφαση,αλλά ετσι πρεπει να το δουνε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top