Πόσο ερωτογενής ζώνη είναι ο πρωκτός στον άνδρα;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι πώς θα το δούνε νομίζω αλλα τι λένε στους άλλους. Ξερεις πόσους άντρακλες έχω γνωρίσει που τους αρεσε αλλιώς; Και φυσικά δεν το διαλαλούσαν. Είδες νεκρική σιγή που έπεσε μόλις είπε η ΚουΕ γιατί φοβούνται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το θέμα δεν είναι πώς θα το δούνε νομίζω αλλα τι λένε στους άλλους. Ξερεις πόσους άντρακλες έχω γνωρίσει που τους αρεσε αλλιώς; Και φυσικά δεν το διαλαλούσαν. Είδες νεκρική σιγή που έπεσε μόλις είπε η ΚουΕ γιατί φοβούνται;

Προφανώς δε κρίνεις καλά τις γνωριμίες σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε Μπορατ, προσωπικά τον άντρα που θέλησε να δοκιμάσει κάτι τέτοιο, δεν τον υποτίμησα στη συνέχεια - το ακριβώς αντίθετο: τον θεώρησα Άντρα με Α κεφαλαίο γιατί δεν φοβήθηκε να δοκιμάσει κάτι που ήθελε και να μου "παραδώσει" (με πολλά εισαγωγικά) τον έλεγχο του σώματός του για λίγο. Δεν αμφέβαλλα στιγμή για τον ανδρισμό του και ήξερα κάθε στιγμή πως τον ουσιαστικό έλεγχο τον είχε εκείνος, αφού εκείνος είχε επιλέξει να μου δώσει αυτό το "προνόμιο" και μπορούσε ανά πάσα στιγμή να μου το αφαιρέσει.

Δεν αλλάζει η φύση της γυναίκας ή του άνδρα, επειδή φαινομενικά (και μόνο φαινομενικά) αλλάζουν οι ρόλοι. Αν ίσχυε αυτό, τότε δεν θα έπρεπε να αφήσεις καμία γυναίκα να σε δέσει, δεν θα έπρεπε καν να την αφήνεις να είναι αποπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ασε που απο μια ηλικια και μετα, πρεπει να κανουμε ολοι δακτυλικη εξεταση για εντερο/προστατη :P (ναι, περιοδικά ! )
Might as well get used it and see if we can fun in the process :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως, αυτό που θα ήθελα να πω εγώ και να "κλείσω" σε ότι με αφορά αυτό το θέμα είναι μια φιλική συμβουλή

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ κάποια στιγμή χωρίς να το πάρετε και πολύ γραμμή, σας το κάνει κάποια σύντροφος σας που αγαπάτε και σας αγαπάει, που σέβεστε και σας σέβεται, και τελικώς ανακαλύψετε ότι όχι απλά σας αρέσει αλλά ότι σας εξιτάρει κι όλας.... μην τρομάξετε!
Είναι φυσιολογικό... δεν είσαστε λιγότερο άντρες :) έχετε απλά άλλη μια πολύ δυνατή ερωτογενή ζώνη που δεν γνωρίζατε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Πάει κι ετσι

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ κάποια στιγμή χωρίς να το πάρετε και πολύ γραμμή, σας το κάνει κάποια σύντροφος σας που αγαπάτε και σας αγαπάει, που σέβεστε και σας σέβεται, και τελικώς ανακαλύψετε ότι όχι απλά σας αρέσει αλλά ότι σας εξιτάρει κι όλας....

... θα της το ζητάγατε εσείς την επόμενη φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Βρε Μπορατ, προσωπικά τον άντρα που θέλησε να δοκιμάσει κάτι τέτοιο, δεν τον υποτίμησα στη συνέχεια - το ακριβώς αντίθετο: τον θεώρησα Άντρα με Α κεφαλαίο γιατί δεν φοβήθηκε να δοκιμάσει κάτι που ήθελε και να μου "παραδώσει" (με πολλά εισαγωγικά) τον έλεγχο του σώματός του για λίγο. Δεν αμφέβαλλα στιγμή για τον ανδρισμό του και ήξερα κάθε στιγμή πως τον ουσιαστικό έλεγχο τον είχε εκείνος, αφού εκείνος είχε επιλέξει να μου δώσει αυτό το "προνόμιο" και μπορούσε ανά πάσα στιγμή να μου το αφαιρέσει.

Δεν αλλάζει η φύση της γυναίκας ή του άνδρα, επειδή φαινομενικά (και μόνο φαινομενικά) αλλάζουν οι ρόλοι. Αν ίσχυε αυτό, τότε δεν θα έπρεπε να αφήσεις καμία γυναίκα να σε δέσει, δεν θα έπρεπε καν να την αφήνεις να είναι αποπάνω!


Κατ' αρχήν καμία γυναίκα δε με έχει δέσει.:) Για ποιό λόγο να το κάνει αυτό (αν δεν είναι μπάτσος ή ψυχίατρος:P);
Εν συνεχεία, το πως κρίνεις εσύ έναν άντρα (από τη γυναικεία σκοπιά) δεν έχει να κάνει με το πως κρίνω εγώ έναν άντρα.;)
Το αν θεωρείς πως επειδή σου επέτρεψε να του αρμέξεις το προστάτη (από τις χειρότερες εκφράσεις ever) είναι δείγμα αντρισμού, τότε από τη δική μου σκοπιά, πιστεύω πως τον θεωρείς άντρα με "Α" μόνο και μόνο επειδή είναι ανοικτός σε νέες απολαύσεις. Αν όμως πάλι εγώ και εσύ πέφταμε στο κρεβάτι και έκανες το λάθος (παραδειγματιζόμενη από την απόλαυση του πρώην εραστή σου) να μου κάνεις καμία επίθεση με το δάκτυλο σου και σε πλάκωνα στις σφαλιάρες τότε πάλι μετά θα έλεγες πως είμαι άντρας με "Α" κεφαλαίο και πως μ@λ@κίες δε σηκώνω. Ε; Ή μήπως θα με έλεγες ξενέρωτο;;)
Οπότε ποιά είναι η διαφορά;

Για περισσότερα στο τέλος του ποστ μου.

Ασε που απο μια ηλικια και μετα, πρεπει να κανουμε ολοι δακτυλικη εξεταση για εντερο/προστατη :P (ναι, περιοδικά ! )
Might as well get used it and see if we can fun in the process :P
O μόνος λόγος για να βρεθείς μέ ένα δάκτυλο στο πισινό σου είναι να πας σε γιατρό και με τα χίλια ζόρια να σε πείσει πως αν δε το κάνει παίζει να πεθάνεις από καρκίνο του προστάτη.:redface:

Προτιμώ τη σφαλιάρα να τη φάω τότε, μία και καλή.:redface:

Πάντα το είχα αυτό, το τρόπο να μαθαίνω τις ενδιαφέρουσες λεπτομέρειες ακόμα και ενός άσχετου που μπορεί να γνώριζα σε μια μικρή κοινή διαδρομή με ένα ταξί. Γνωριμία μου θεωρείται αυτό;
Ναι.:confused:






Για να σας προλάβω, δεν έχω απολύτως τίποτε με τους ομοφυλόφιλους και μη το ρίξετε εκεί, απλά σας λέω πως δεν είναι όλος ο κόσμος ίδιος, άλλος της βρίσκει με ένα φιλί στο αυτί, άλλος τη βρίσκει με μια σφαλιάρα στο πισινό, άλλος τη βρίσκει με το όρθιο, άλλος με τα κεριά και και και ...
Από που και ως που όλοι είμαστε ίσοι και έχουμε ίδιες απολαύσεις στο παιχνίδι του κρεβατιού;
Και σας δίνω και παράδειγμα, με μία κοπέλα που είχα, όπως ήμασταν στο σκηνικό (:hump:) κάνω το λάθος και της τραβάω μία μπούφλα στο πισινό (όχι τίποτε δυνατό, απλά να ανάψουν τα αίματα, δε το είχα δοκιμάσει ξανά μαζί της είναι η αλήθεια), και γυρνάει εκείνη τη στιγμή και μου λέει: "μη το ξανακάνεις αυτό, με ενοχλεί πάρα πολύ".:confused: Τι έπρεπε να κάνω; Αφού δε γουστάρει τι να της πεις. Να κάτσω να τη πείσω πως ο Ασκητής κάπου είπε πως στο κρεβάτι και καμία μπούφλα κάνει τα πράγματα καυτά και άλλα τέτοια και πως στο πισινό έχεις απολήξεις νέυρων και ο πόνος γίνεται ουσία στο εγκέφαλο και ελευθερώνεις διάφορα που σε κάνουν horny και άλλα τέτοια που ο σύγχρονος βλάξ νεοέλληνας διαβάζει στο men's health και σε άλλα ανάλογα περιοδικά; Άμα δε το γουστάρει, δε το γουστάρει, και αυτή και εγώ.-

Και αν θέλετε πείτε με φαλοκράτη, και βαρύ πεπόνι και ό,τι άλλο θέλετε, εγώ όταν κάνω σεκς περνάω μια χαρά και η κοπελιά το ίδιο, και μένω και με το προστάτη μου ήσυχο και ωραίο.:)



πς: για να προλάβω το Ρεμπεσκέ που φαντάζομαι θα ρωτήσει: Ναι, μετά την αποτυχημένη σφαλιάρα συνεχίσαμε κανονικότατα μέχρι το τέλος του ρεσιταλ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Άμα δε το γουστάρει, δε το γουστάρει, και αυτή και εγώ.-


συμφωνώ απόλυτα με αυτό το κομμάτι
απλά, εδώ κάνουμε μια συζήτηση βρε αδερφέ για την οπτική του καθενός στο συγκεκριμένο ζήτημα
δε σε υποχρεώνει και κανένας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Μπόρατ, δεν ξέρω αν συμφωνούν άλλοι, όμως νομίζω ότι έχεις πρόβλημα με τον ανδρισμο σου. Νοιώθεις να απειλειται κι απο τη συζήτηση ακόμη, που να καθόσουν να φάς και κανα δαχτυλάκι παει, φοβάμαι θα σε χάναμε απο την ομάδα για πάντα

υ.γ. σφαλιάρες στις γυναίκες ριχνουν οι νταήδες οχι οι αντρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:confused:
Μπαρδόν;

πς: έχεις φάει δάκτυλο από γυναίκα και δεν έχεις τραβήξει σφαλιάρα στο πωπουδάκι της;:worry: Λυπάμαι που σου το λέω αλλά διάλεξες να χαρείς τις απολαύσεις με πολύ λάθος σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Ε να, φοβάσαι ακόμη και τη σχετική συζήτηση, αν στο έκανε κάποια θα της έριχνες σφαλιάρες, και, σαν να μην έφταναν αυτά, θεωρείς ότι μετά τις σφαλιάρες θα σε θεωρούσε και άντρα με κεφαλαίο Α...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
της τραβάω μία μπούφλα στο πισινό
:thumbup:
σφαλιάρες στις γυναίκες ριχνουν οι νταήδες οχι οι αντρες...
Οι νταήδες είναι αυτοί που ρίχνουν σφαλιάρες στις γυναίκες για να δείξουν ανωτερότητα, όχι αυτοί που ρίχνουν για την απόλαυση στον έρωτα.

Πάντως, νομίζω ότι δημιουργήθηκε πολλή φασαρία για το τίποτα. Δικαίωμα του καθενός να δαχτυλώνεται ή να μην δαχτυλώνεται. Αν βρίσκει απόλαυση σε αυτό, δε μπορεί κανείς να του το απαγορεύσει.

Υ.Σ. Με την έκφραση "άρμεγμα προστάτη" παραλίγο θα ξερνούσα χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ε να, φοβάσαι ακόμη και τη σχετική συζήτηση, αν στο έκανε κάποια θα της έριχνες σφαλιάρες, και, σαν να μην έφταναν αυτά, θεωρείς ότι μετά τις σφαλιάρες θα σε θεωρούσε και άντρα με κεφαλαίο Α...
Ποιά συζήτηση φοβάμαι;

πς: το αντρικό -ευτυχώς- σε σχέση με το μετροσέξουαλ που είναι πολύ της μόδας πλέον, στις ετεροφυλικές σχέσεις έχει παραμείνει περισσότερο θελκτικό στις γυναίκες. Για αυτό το "θα σε βάλω κάτω και θα σε κάνω να ουρλιάζεις" στατιστικά τις ανάβει περισσότερο από το "έλα να σου κάνω τρυφερό έρωτα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Υ.Σ. Με την έκφραση "άρμεγμα προστάτη" παραλίγο θα ξερνούσα χθες.

Σκέψου να στο έκαναν κιόλας τι θα σου συνέβαινε...:) θα έβλεπες μπλε και άσπρα αστράκια, έτσι όπως είσαι και δεκαενιάρης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μπόρατ, δεν ξέρω αν συμφωνούν άλλοι, όμως νομίζω ότι έχεις πρόβλημα με τον ανδρισμο σου. Νοιώθεις να απειλειται κι απο τη συζήτηση ακόμη, που να καθόσουν να φάς και κανα δαχτυλάκι παει, φοβάμαι θα σε χάναμε απο την ομάδα για πάντα

υ.γ. σφαλιάρες στις γυναίκες ριχνουν οι νταήδες οχι οι αντρες...

dude περί ορέξεως αλλά να σου θέσω και εγώ μια πρόκληση αφού κατακρίνεις τόσο έντονα την αντίδραση του borat

να πας να διαβάσεις την Φιλοσοφία του μπουντουάρ του De Sade και μετά να κάνεις ότι αφηγείται ο Ντολμανσέ και η μαρκησία στην μικρή. Ωραία πράγματα... Μετά από την πρόκληση έλα να μας πεις τις απόψεις σου για αυτά

Τι θέλω να πω: Δεν είναι φόβος αλλά αποστροφή για αυτό που θεωρείς εσύ ηδονή. Και ναι, εκτός από τις ερωτογενείς ζώνες υπάρχει και ο ψυχισμός του ανθρώπου που δεν θέλει να ταλαπωρηθεί για να δοκιμάσει κάτι. Δεν είναι μόνο ταμπού όσο και αν μοιάζει έτσι επιφανειακά. Το παράδειγμα του borat με τις σφαλιάρες ήταν αρκετό πιστεύω. Στο σεξ νομίζω πρέπει να περνάνε καλά και δύο ακόμα και αν δεν έχουν πολύ ανοιχτό μυαλό. Άνθρωποι είναι και αυτοί...

Εντάξει, δεν έχουμε όλοι τις ίδιες απόψεις αλλά δεν βλέπω το λόγο να θεωρείς κακό που σιχαίνεται ή απλώς δεν θέλει κάποιος κάτι παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω ενίσταμαι μόνο στο κομμάτι που σε πιθανή δοκιμή της κοπέλας θα την πλακώνατε στις γρήγορες (όποιος το είπε αυτό τέλος πάντων). Σέβομαι το να μην αρέσει σε κάποιον οτιδήποτε (από το δάχτυλο μέχρι το δέσιμο, το spanking ή οτιδήποτε άλλο), θεωρώ μαλλον αρνητικό να μη θεωρεί και πολύ άντρα (ή δεν ξέρω κι εγώ τι) όποιον το δοκιμάζει (αλλά και πάλι δεν μου πέφτει λόγος, ο καθένας μπορεί να έχει την άποψή του), αλλά το να φάω σφαλιάρα μόνο και μόνο γιατί θέλησα να δοκιμάσω κάτι χωρίς να κάνω αναλυτική συζήτηση πριν, ε, μου φαίνεται υπερβολή σε κάθε περίπτωση (άσε που αν μου συνέβαινε, οι αντιδράσεις θα ήταν ΠΟΛΥ αρνητικές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έλεος βρε Buggs που επειδή απλά δε θέλει να του κάνουν κάτι τέτοιο,έχει πρόβλημα με τον ανδρισμό του. Τι άλλο θα ακούσουμε; :worry:

Αποδέξου ότι κάποιοι άνθρωποι είναι περισσότερο ή λιγότερο ανοιχτόμυαλοι, δεκτικοί ή όχι στο να δοκιμάσουν κάτι διαφορετικό και μην ανακατεύετε και οι δυο σας τον ανδρισμό σε αυτό.

Αν θέλετε να ακούσετε και μια ακόμα γυναικεία γνώμη, αν κάποιος μου το ζητούσε στις πρώτες φορές που θα κάναμε έρωτα, ναι η αλήθεια είναι πως θα μου περνούσε από το μυαλό μήπως "το πνίγει το κουνελι" (:P).
Αν μου το ζητούσε κάποιος που έχει αποδείξει τον ανδρισμό του στην πράξη και κυριολεκτικά και μεταφορικά, χωρίς να λέω ότι θα του το έκανα, σίγουρα δε θα το παρεξηγούσα.
Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγω ενίσταμαι μόνο στο κομμάτι που σε πιθανή δοκιμή της κοπέλας θα την πλακώνατε στις γρήγορες (όποιος το είπε αυτό τέλος πάντων). Σέβομαι το να μην αρέσει σε κάποιον οτιδήποτε (από το δάχτυλο μέχρι το δέσιμο, το spanking ή οτιδήποτε άλλο), θεωρώ μαλλον αρνητικό να μη θεωρεί και πολύ άντρα (ή δεν ξέρω κι εγώ τι) όποιον το δοκιμάζει (αλλά και πάλι δεν μου πέφτει λόγος, ο καθένας μπορεί να έχει την άποψή του), αλλά το να φάω σφαλιάρα μόνο και μόνο γιατί θέλησα να δοκιμάσω κάτι χωρίς να κάνω αναλυτική συζήτηση πριν, ε, μου φαίνεται υπερβολή σε κάθε περίπτωση (άσε που αν μου συνέβαινε, οι αντιδράσεις θα ήταν ΠΟΛΥ αρνητικές).
Μα είναι δυνατόν εκεί που κάθομαι και παλαβώνω με το ωραίο σου το σωματάκι και είμαστε και οι δύο έτοιμοι να ανωμαλιάσουμε like animals να μου χώσεις το δάκτυλο εκεί που μόνο ο γαστρεντερολόγος (και αυτός υπο συνθήκες) έχει πρόσβαση, χωρίς προενημέρωση και να έχεις την απαίτηση να μη πάρω ανάποδες στροφές (για το καλό μου που λέει και ο καλλιτέχνης);

Είναι το ίδιο πράγμα με το να σε έχω μπροστά μου και πάνω στο σκηνικό να σου φέρω καπέλο ένα γιαούρτι. Ξενερώνεις ναι ή ου;


πς: τώρα που το σκέφτομαι καλύτερα, σκέψου να σε γιαουρτώσω κανονικά πάνω στο σεκς, θα γέλαγα μισή ώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε συ Μποράτιε μου, εννοείται πως δεν θα σου χώσω το δάχτυλο με την μία εκεί που φαντάζεσαι - προφανώς θα κάνω μια δειλή "χαϊδευτική" κατάβαση κι αν δω πως μάλλον δεν ..ενθουσιάζεσαι θα σταματήσω :P Μη ξεχνάς άλλωστε πως έχω αντίστοιχο σήμειο και δεν θα το εκτιμούσα καθόλου να μου κάνει ο άλλος κάτι ξαφνικά - ακόμα κι αν θεωρητικά το είχαμε συζητήσει και του είχα πει πως θα ήθελα! Γυναίκα είμαι, όχι γαστρεντερολόγος :P

Επίσης αποκλείεται (αλλά από και κλείεται) να αποφασίσω να κάνω τέτοιους πειραματισμούς στην αρχή μιας σχέσης (πιθανά να μην το αποφασίσω ούτε στο τέλος της, δεν τίθεται θέμα υποχρεωτικότητας άλλωστε :P).

ΥΓ: Μα να χώσεις σφαλιάρα σε ένα γλυκό μουτράκι; :redface: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπόρατ, δεν ξέρω αν συμφωνούν άλλοι, όμως νομίζω ότι έχεις πρόβλημα με τον ανδρισμο σου. Νοιώθεις να απειλειται κι απο τη συζήτηση ακόμη, που να καθόσουν να φάς και κανα δαχτυλάκι παει, φοβάμαι θα σε χάναμε απο την ομάδα για πάντα

υ.γ. σφαλιάρες στις γυναίκες ριχνουν οι νταήδες οχι οι αντρες...
:confused:
Buggs συγνώμη αλλά είναι κάπως προσβλητικό αυτό που λες και απορώ που σου βάλανε και θετική κάποιοι. Έχει "πρόβλημα με τον ανδρισμό" του επειδή αποστρέφεται ένα βίτσιο (γιατί περί βίτσιου πρόκειται) στο sex; Εσύ αν επιτρέπεται πως το πήρες την πρώτη φορά που έγινε, το έχω περιέργεια :)

Όσο για τις σφαλιάρες, σε λίγο θα μας πεις ότι τις όσες τις δέχονται είναι και πουτ@νες. Βίτσιο είναι και αυτό και δεν χαρακτηρίζει καμία ομάδα ατόμων... ;)

Για κάθε βίτσιο υπάρχουν οι λάτρεις του και οι μη και αυτά άλλωστε είναι που δίνουν την ποικιλία στο sex. Καθένας διαλέγει το μενού του και όσοι καταφέρνουν να έχουν κοινά μενού με τον/την σύντροφο τους έχουν και την καλύτερη ερωτική ζωή.:)
Είναι το ίδιο πράγμα με το να σε έχω μπροστά μου και πάνω στο σκηνικό να σου φέρω καπέλο ένα γιαούρτι. Ξενερώνεις ναι ή ου;
Όπως είπε και η kajira άλλο να ξενερώσεις, άλλο να την πλακώσεις στις σφαλιάρες. Μπορείς πολύ απλά να της πεις ευγενικά όπως σου είχε πει αντίστοιχα "δεν μου αρέσει αυτό μην το ξανακάνεις" και καλό είναι να μείνει εκεί το θέμα και όχι να το πάρεις κατάκαρδα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top