Πόσο σέβεστε τους γύρω όταν αρχίζετε τις ερωτικές περιπτύξεις;

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πάντως ρεπαιδιά σε κρεβάτι που τρίζει, σιδερένιο, όταν από κάτω έχεις τους γονείς του, πως μπορείς να το κάνεις;;

Λαδακι, λαδακι. :D

Το χεις δοκιμάσει να δεις πως είναι;; Εκτός του ότι παγώνει η πλάτη σου, πονάνε τα γόνατα του boyfriend. Εκόμη και σε χαλί να γίνει , χάλια είναι. Μια φορά τον έστειλα αν πάει στο κάτω σπίτι και εγώ εμεινα πάνω να κουνιέμαι στο κρεβάτι για να δουμε αν ακούγεται. Ε...κατι ψιλά ακουγόταν.

Βαλε εκεινον απο κατω. Ουτε η πλατη σου θα παγωσει, ουτε τα γονατα του θα πονεσουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λαδακι, λαδακι. :D



Βαλε εκεινον απο κατω. Ουτε η πλατη σου θα παγωσει, ουτε τα γονατα του θα πονεσουν. :P

Εμενα μαρεσει στο πατωμα στην ολλανδια που πηγαμε τον χειμωνα κοιμομασταν στην σοφιτα...
απο κατω μας ακρυβος υπηρχε το δωματιο τον θειων κατω ειχε στρωμενο χοντρο ζεστο χαλι οπου εκει την βγαλαμε 2 βδομαδες...
μια χαρα:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρέπει να πώ ότι στο πάτωμα και ιδικά με ξύλο ή γυμνο πλακάκι ακούγεσε περισσότερο στους απο κάτω, ενδεδειγμένο:D

Εγώ πάλι κανένα πρόβλημα, μου αρέσει και ο κύνδεινος μην ακουστούμε άλλα και το χαοτικό, όλα έχουν την γλύκα τους άν περνάς καλά, όσο για τον σεβασμό, άς μην κρυφακούνε οι γέιτωνες απο την πόρτα μου και θα είμαι ποιο διακριτική.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μπορω να το κανω παντου κι ας εχει κοσμο...
αλλα ειμαστε και οι δυο με ραμενο το στομα και ειναι πολυ σκατοαισθηση αυτη!!!
Δε σε αφηνει να εκφραστεις , ετσι δεν ειναι ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Βαλε εκεινον απο κατω. Ουτε η πλατη σου θα παγωσει, ουτε τα γονατα του θα πονεσουν.
Δε θέλω να κουράζομαι!! Μου αρέσει να κάνει εκείνος όλη τη δουλειά οπότε δε κάθομαι από πάνω. Πάντως κακά τα ψέματα δεν πιστεύω οτι είναι θέμα σεβασμού αλλά πως εκφράζεται ο κάθε ένας. Μπορεί κάποιος να θέλει να φωνάζει όταν κάνει έρωτα. Δεν μπορείς εσύ να του πεις μη΄σκούζεις!!!!Του το χαλάς!!! Δεν το αφήνεις να βγεί απο μέσα σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Δε θέλω να κουράζομαι!! Μου αρέσει να κάνει εκείνος όλη τη δουλειά οπότε δε κάθομαι από πάνω.
αυτό πάντως να το προσέξεις:hmm:
και για να απαντήσω, δεν έχω πρόβλημα, βολεύομαι σχεδόν παντού. Απλά αν έχει κόσμο το δίπλα δωμάτιο είμαι αθόρυβη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Χμ:hmm: για καποιον που φιλοξενώ ή με φιλοξενεί θα είμαι σίγουρα στην μούγκα! Πάντως το ενδεχόμενο επιδη είναι κάποιος αλλος σε διπλανό χώρο να μην κάνω κάτι δεν παίζει με τίποτα. Για μενα δεν σημαινει οτι δεν σεβομαι καποιον επειδη θελω να κανω κάτι με τον συντροφό μου! Απλά προσέχω να είμαι διακριτικη. Εχει τυχει να κάνω ερωτα και στην αλλη ακρη του δωματείου να κοιμάτε κι η μητέρα του.Ομως αφου δεν γινοταν αλλιώς κι εκεινη μας ειχε γινει τσιμπούρι? Απλά όλα γινονταν κάτω απο σκεπάσματα, χωρίς πολλές πολλές κινησεις και στην βούβα. Οταν κατι γινεται πολύ σπάνια, τι να κανεις?
Τωρα για τους γείτονες δεν με νοιάζει! Το πολύ πολύ να του ανοίγω την όρεξη για τρελίτσες :redface:.
Βέβαια ο αντρας μου κλείνει πόρτες παράθυρα και ειδικά το καλοκαίρο όλο σουτ είναι :hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
στο κατω κατω υπαρχουν κ γειτονες που τους αρεσει να ακουνε:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Χμ:hmm: για καποιον που φιλοξενώ ή με φιλοξενεί θα είμαι σίγουρα στην μούγκα! Πάντως το ενδεχόμενο επιδη είναι κάποιος αλλος σε διπλανό χώρο να μην κάνω κάτι δεν παίζει με τίποτα. Για μενα δεν σημαινει οτι δεν σεβομαι καποιον επειδη θελω να κανω κάτι με τον συντροφό μου! Απλά προσέχω να είμαι διακριτικη.

ακριβως αυτο!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν εχει αλλους μεσα στο σπιτι... δεν το σκευτομαι καν... Βασικα δεν ειναι θεμα σεβασμου.... Οχι οτι δεν τους σεβομαι αλλα τωρα να κανω κατι στο σπιτι της με την μανα της στην κουζινα η στο σαλονι η στην κρεβατοκαμαρα της;... Ε οχι ρε παιδια... δεν μπορω... Αμα λειπει οκ... Και λεω δεν ειναι θεμα σεβασμου οχι γιατι δεν σεβομαι αλλα γιατι δεν βρησκω το νοημα... Για παραδειγμα στην ιδια περιπτωση, αφου ξερει οτι γινετε και συχνα-πυκνα λειπει απο τον σπιτι για να ειμαστε μονοι μας παει να πει οτι δεν εχει προβλημα, οποτε πια η ουσιαστικη διαφορα;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ντρέπομαι γι' αυτό που θα πω... αλλά το έκανα με τη μαμά του να κοιμάται στο δωμάτιο της και εμείς ήμασταν στο δικό του :redface:

Νι είμαι αισχρή αλλά δεν κρατιόμασταν!:whistle:
Το κρεβάτι ευτυχώς δεν ακούγονταν.. μία ψιλοκαταπίεση την είχα (είχαμε βάλει βέβαια και μουσική :P) αλλά σε περίπτωση που τρίζει συνιστώ τραπέζι και πάλι τραπέζι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Δεν θελω να με ακουνε ουτε κατα λαθος, ειχα μια εμπειρια ασχημη στο χωριο μικρος, μας ακουσε ενας βοσκος που εψαχνε τα γιδια του κι απο τοτε θελω απομονωση, αν δεν μπορω να κανω αλλιως - πχ. φιλοξενουμαι- καταφευγω στο σχεδιο πνιχτοι ηχοι

Το τραπεζι ειναι καλη ιδεα αρκει να μην ειναι απο τα νοσοκομειακα με τα ροδακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Το τραπεζι ειναι καλη ιδεα αρκει να μην ειναι απο τα νοσοκομειακα με τα ροδακια

Τώρα μου θύμισες σκηνικό σε καρέκλα με ροδάκια :P
Επίσης το συνιστώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Judge Dredd

Νεοφερμένος

Ο Judge Dredd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Συμφωνω χωρις δευτερη σκεψη

( Μια προσοχη θελουν κατι πολυθρονες περιστρεφομενες της Σατο, φρακαρουν αναιτια με αποτελεσμα να κινδυνευεις να μπουρδουκλωθεις, επισης οι ροδες ειναι σκληρες και στο καλογυαλισμενο δαπεδο ακουγονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μεταπτυχιακό έχετε πάρει εσείς καλέ! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Απλά ιδέες δίνουμε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Μια φορα πριν 150 χρονια με φιλησε... χαμηλα μια κοπελα με τον πατερα της να κοιμαται στο διπλανο δωματιο...

Χαρα στο κουραγιο μας.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Πρόσφατα .......έκανα ένα παρόμοιο Εντυ....Ηταν Μεσημέρι και η μητέρα μου κοιμόταν στο δωμάτιο της...Ηρθε λοιπόν ο καλός μου ...και τον φίλησα λίγο χαμηλά...!Μόνο αυτό όμως..!Δεν μπορούσαμε και οι δύο..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δυσκολα τα πραγματα, αν συγκατοικεις με καποιον αλλον...Εγω εχω την αδερφη μου, μικροτερη, που ετυχε να με ακουσει μια μερα, εφοσον γυρισε νωριτερα απο την δουλεια:redface:. Ντραπηκε να μου το πει και μου εστειλε σμσ για να ...... χαμηλωσω τη φωνη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos kant

Νεοφερμένος

Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αν κρινω απο τις ημερομηνιες των μνμ των ,
οι Ελληνες σταματησαν να μιλανε για σεξ μολις ξεκινησε η κριση..

Τυχαιο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top