Πότε πιστεύετε ότι είναι η σωστή ηλικία για την πρώτη σεξουαλική επαφή;

epote

Well-known member

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,827 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,818 μηνύματα.
Και εγώ νομίζω ότι έχεις κάποιο πρόβλημα.

epote

Well-known member

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,827 μηνύματα.
γιατι?

Devil

Well-known member

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,741 μηνύματα.
Η καλυτερη ηλικια είναι ένα τυπικο νουμερο. Το παν είναι όταν γινει να υπάρχει μια ευχαριστη εμπειρια. Η δικη μου πρωτη φορά ηταν στα 18 μου.
Αλλα δεν θα ημουν αρνητικος αμα ο γιος μου ή η κορη μου μάθαινα ότι ολοκληρωσαν ακομα και στην ηλικια των 15. Πιο κατω νομιζω είναι οντως νωρις.

undead2033

New member

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 219 μηνύματα.
Πιστευω τα 14 ειναι η καταλληλη ηλικια.

Volkswagen Fan

Well-known member

Ο Mein Name ist Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,818 μηνύματα.
Όχι και τα 10 είναι,ο καθένας λέει μια βλακεία και όπου πάει.

Zilda

Well-known member

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,014 μηνύματα.
Εντάξει όποτε νιώθει έτοιμος ο καθένας αλλά να μην είναι και στα 13 ξερωγω...τότε τα πουλιά των αγοριών μοιάζουν με τυρογαριδακια.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,656 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Well-known member

20

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,853 μηνύματα.
Την πατέντα με τις εικόνες του @Dias πηρες;

On topic: oποτε νιώθει ετοιμη σωματικά και ψυχολογικά.

sun18

New member

Ο sun18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μετα τα 18 πιστευω ειναι καλα <3

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...