Πότε φιλήσατε και πότε ολοκληρώσατε πρώτη φορά;

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Φιλί στα 15, σεξ όχι ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω αργησα παρα πολυ τελικα!φιλι στα 21 και σεξ μερικους μηνες αργοτερα.παντως δεν το μετανιωσα που αργησα,ολα εγιναν οταν ημουν ετοιμη και ηταν τελεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
φιλί στα 15
σουξουμουξου 16,7

:P

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Φιλι στα 15 και ολοκληρωσα στα 17...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Φιλι στα 14... Σεξ στα 17,5 ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,854 μηνύματα.
γενικά, παρατηρώ μια «βιασύνη» ιδίως από τις κοπελιές, λες και η ζωή φεύγει μετά τα 20 χρόνια...:hmm:(όχι ότι δεν είναι ωραία να φιφικώνεις :clapup:)
προσωπικά πιστεύω ότι το πολύ «φίκι-φίκι» το βαριέσαι και στο τέλος! :whistle:
άσε, που οι περισσότερες-οι το κάνουν για «μαγκιά-κλανιά» ή να πουλήσουν μούρη (σε τιμή ευκαιρίας) σε άλλες και άλλους, στις σχολικές ηλικίες! (σύνδρομο επίδειξης)
μόνο κάτι μπαίνει και κάτι βγαίνει (αυτό είναι το ρεζουμέ των ολοκληρώσεων και ολοκληρωμάτων :hmm:)...ποιος νοιάζεται και ξέρει από αισθήματα σε ηλικίες που «χτίζει» προσωπικότητα; :hmm: γι' αυτό φτάνουν στα 40-50 χρόνια τους, και το «φίκι-φίκι» το έχουν «βαρεθεί»...και αρχίζουν τα ψυχολογικά και τα μανιοκαταθληπτικά :whistle: ή φτάνεις στο άλλο άκρο του μανιοσεξουαλικού ανθρώπου (κοινώς παθολογικά αχόρταγου για σεξ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Κατσε ρε συ nPb,πολυ απολυτος είσαι. Οκ πολλοι το κάνουν για τους λόγους που έχεις αναφέρει αλλά κοίτα λιγο και τις απαντήσεις....Μια χαρα νορμαλ ηλικίες...Επίσης δεν είναι απόλυτο το οτι θα καταλήξεις έτσι εαν αρχίσεις την σεξουαλική δραστηριότητα απο νωρις.Ασε που η λογική ηλικια συμφωνα με τους γιατρους έχει κατεβει στα 16...Αρα ωραία αυτα που λές,αλλα δες και την άλλη οπτική σύμφωνα με την οποία κανεις ερωτα γιατί θέλεις να δεθεις ακομα περισοτερο με τον ΣΥΝΤΡΟΦΟ σου και να χαρείς αυτο το υπέροχο συναίσθημα με τον άνθρωπο που είσαι μαζι. Κατι τετοιο δεν θα οδηγούσε κανεναν στα ακραία παραδειγματα που φέρνεις της μανιοκατάθλιψης ή του μανιοσεξουαλικου ανθρώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,261 μηνύματα.
το πολύ «φίκι-φίκι» το βαριέσαι και στο τέλος!



Υπάρχει άνθρωπος που βαριέται το σεξ;:redface::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ολοι και ιδιως οι γυναικες οταν γερασουν.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Τι λετε ρε σεις...Οσο σε εμπνεει ο συντροφος σου το σεξ δεν μπορεις να το βαρεθεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ολοι και ιδιως οι γυναικες οταν γερασουν.....;)


δεν ειναι οτι οι γυναικες βαριουνται το σεξ οταν γερασουν.
ειναι οτι οι περισσοτεροι παππουδες ειναι ασφαιροι απο τις αρρωστιες που τους κατακλυζουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ο Θάνος Ασκητής έχει άλλη γνώμη
για τις γυναικες λεει αυτο που λεω εγω...και τον εχω ακουσει πολλεες φορεες.
οτι συνηθως οι ναδρες μεγαλυτερης ηλικιας θελουν σεξ και οι γυναικες τους δεν θελουν..

ο ασκητης λεει ,οτι κανουν σεξ για να τις αγαπας,και οι ανδρες σε αγαπουν αν κανεις σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
17 & 4 μηνες φιλί, 17 & 7 μηνες σεξ, με το ιδιο προσωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

updown

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο updown αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
ουτε εχω φιλησει ουτε εχω ολοκληρωσει ακομα ,αν και δεν καταλαβαινω τι εννοειται με το ολοκληρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
ουτε εχω φιλησει ουτε εχω ολοκληρωσει ακομα ,αν και δεν καταλαβαινω τι εννοειται με το ολοκληρωμα
Αυτό που κάνουμε στη τρίτη λυκείου.
Ο πρώτος άνθρωπος που ολοκλήρωσε ήταν ο Νευτωνας!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ουτε εχω φιλησει ουτε εχω ολοκληρωσει ακομα ,αν και δεν καταλαβαινω τι εννοειται με το ολοκληρωμα

Να κάνεις σεξ μωρε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Eγω ειμαι 16 και δεν εκανα τιποτα απο τα δυο!
Στο ενα ειμαι πολυ κοντα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
γενικά, παρατηρώ μια «βιασύνη» ιδίως από τις κοπελιές, λες και η ζωή φεύγει μετά τα 20 χρόνια...:hmm:(όχι ότι δεν είναι ωραία να φιφικώνεις :clapup:)
προσωπικά πιστεύω ότι το πολύ «φίκι-φίκι» το βαριέσαι και στο τέλος! :whistle:
άσε, που οι περισσότερες-οι το κάνουν για «μαγκιά-κλανιά» ή να πουλήσουν μούρη (σε τιμή ευκαιρίας) σε άλλες και άλλους, στις σχολικές ηλικίες! (σύνδρομο επίδειξης)
μόνο κάτι μπαίνει και κάτι βγαίνει (αυτό είναι το ρεζουμέ των ολοκληρώσεων και ολοκληρωμάτων :hmm:)...ποιος νοιάζεται και ξέρει από αισθήματα σε ηλικίες που «χτίζει» προσωπικότητα; :hmm: γι' αυτό φτάνουν στα 40-50 χρόνια τους, και το «φίκι-φίκι» το έχουν «βαρεθεί»...και αρχίζουν τα ψυχολογικά και τα μανιοκαταθληπτικά :whistle: ή φτάνεις στο άλλο άκρο του μανιοσεξουαλικού ανθρώπου (κοινώς παθολογικά αχόρταγου για σεξ)...

ρε Νίκο, ρε Νίκο...σε έχω παρατηρήσει σε πολλά πόστ..γιατί το κάνεις αυτό; θέλεις να είσαι πάντα το πνεύμα αντιλογίας ή γενικά είναι τόσο....τύπος; Ειλικρινά έχω κουραστεί να σε διαβάσω, κάθε σου άποψη είναι γενικευμένη και έχεις σχηματίσει μια εντελώς άσχημη αντίληψη για το σύνολο της μάζας, που δε νομίζω ότι ισχύει. Τώρα θα μου πεις να μη τα διαβάζω αυτά που λες, αλλά δε μπορώ, πέφτει το μάτι μου σε αυτά που λες και μου ανάβουν τα χριστουγεννιάτικα λαμπάκια και είναι και καλοκαίρι και έχει ήδη αρκετή ζέστη.,,,!

on topic, επειδή εγώ από μικρό ήμουν πολύ προχωρημένο, έδωσα το πρώτο μου φιλί στο νηπιαγωγείο (μεγάλα νήπεια για την ακριβεία) με τον κολλητό μου πίσω από το κτίριο. Ρομάντζο και καρδούλες στον αέρα...
Φίκι φίκι, δεν έχει ακόμα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
φιλησα στα 16,5,ολοκληρωσα στα 21,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top