Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Να είναι καλά που με έφερε εδώ. Αν και μέλος σε αρκετά Φόρουμ ποτέ σε ένα αυτού του είδους. :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να είναι καλά που με έφερε εδώ. Αν και μέλος σε αρκετά Φόρουμ ποτέ σε ένα αυτού του είδους. :-)

Ποιού είδους δηλαδή; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Ποιού είδους δηλαδή; :redface:
Που να ασχολείται με τις ανθρώπινες σχέσεις. Κι εμένα μου έκανε εντύπωση. Δεν ήξερα ότι υπήρχαν φόρουμ που ασχολούνται με σχέσεις. Θετικό βρήκα και οφείλω να το τονίσω, ότι παρόλο που σε μερικά θέματα θα ήταν εύκολο να παρεκτραπεί κανείς εσείς καταφέρνετε και διατηρείτε τη σοβαρότητα και το επίπεδο των απαντήσεων ψηλά. Μπράβο σας γι' αυτό. :)

Ελπίζω να μην ενοχλεί που απάντησα για λογαριασμό άλλου, απλά όπως κι ο OxynteS παραπάνω έτσι κι εγώ ξαφνιάστηκα με τη θεματολογία του φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ γιατί δεν θυμάμε πώς ήρθα? :hmm:
Μήπως... να το κοιταζα?

Ούτε εγώ θυμάμαι μαμώτο.. μάλλον κάτι θα έγραψα στο Google. Πάντως, επειδή έχω υπάρξει φανατικό μέλος σε αρκετά φόρουμς, δεν έχω βρει καλύτερο κλίμα απ' ότι εδώ, ενώ η απαγόρευση των greeklish με κάνει να νομίζω πως είμαι στον ..Παράδεισο του ελληνικού ίντερνετ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να'σαι καλά Asterismos (και kajira)! :D
Αν και κανονικά το e-steki είναι γενικού περιεχομένου, όντως θέλαμε να γέρνει προς τις ανθρώπινες σχέσεις μιας και θεωρήσαμε οτι εκεί πάσχει περισσότερο το ελληνικό ίντερνετ. Σοβαρές συζητήσεις για πχ πολιτική έχω δει να κάνουν και αλλού, αλλά για σχέσεις όχι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BokSurat

Νεοφερμένος

Η BokSurat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Ανάβυσσος (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ το έμαθα τυχαία, μια μέρα που μιλούγα στο msn με ένα φίλο μου και λέγαμε για τα ζωάκια μας, όταν του ανέφερα "ότι μια μέρα ξύπνησα να πάω στη δουλειά και είδα τι γάτα μου να πίνει vodka από το το ποτήρι που είχε μείνει με ελάχιστο ποτό μέσα από το προηγούμενο βραδυ διπλα στην οθόνη του υπολογιστή", αυτός μου ανέφερε ότι είχε δει ένα video στο youtube με αυτό το θέμα που είχε δημοσιευθεί στο mycat.gr, έτσι τελικά διαπιστοσα, ότι είναι το video που έχω ανεβάσει εγώ... (https://www.youtube.com/watch?v=Vngarmgd8BU), έτσι μπήκα, το μελέτησα και έμεινα θαμώνας του. :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kittycat

Νεοφερμένος

Η kittycat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Το σάιτ το βρήκα μέσω ενός περιοδικού που το έγραφε, δεν θυμάμαι ποιό τώρα(όταν το βρω θα το γράψω). Είχε ειδικό αφιέρωμα στη στήλη σάιτ, για ζώα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μηπως ηταν το computer active το περιοδικο που λες κιττυκατ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν πάντως δεν ήταν αυτό θα ήθελα πολύ να μάθω ποιό είναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kittycat

Νεοφερμένος

Η kittycat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μηπως ηταν το computer active το περιοδικο που λες κιττυκατ? :)
Ναι, ναι αυτό ήταν μπράβο:) !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Κι εγώ από το Google. Είχα μόλις πρωτοπάρει το Φένστερ και έψαχνα, ως αστοιχείωτη γατομαμά, πληροφορίες για τη φροντίδα της γάτας, τη γλώσσα του σώματος κτλ. και έπεσα πάνω στο mycat.:)
Μου έκανε μεγάλη εντύπωση, ούτε που φανταζόμουν ότι υπάρχουν τέτοια πράγματα στην Ελλάδα. Μπράβο, παιδιά!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,067 μηνύματα.
Τι περιπέτειες περάσετε μέχρι να φτάσετε ως εδώ;; :jumpy:
Ψηφίστε και ποστάρετε :iagree:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τι περιπέτειες περάσετε μέχρι να φτάσετε ως εδώ;; :jumpy:
Ψηφίστε και ποστάρετε :iagree:.
Το βρήκα από τον υποφαινόμενο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Τυχαία σε μια αναζήτηση στο google. (Ήμουν καλότυχος τελικά) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να είναι καλά που με έφερε εδώ. Αν και μέλος σε αρκετά Φόρουμ ποτέ σε ένα αυτού του είδους. :-)

Ποιού είδους δηλαδή; :redface:

Οταν του έλεγα για το στέκι μου έλεγε ότι μια ζωή την έφαγε, ότι απλά είναι περιστασιακή πλάκα, ότι δεν θέλει να συμετάσχει ξανά γιατί είναι όλα ίδια μεταξύ τους, ότι δεν είναι και πολλύ διασκεδαστικό να είσαι σε φόρουμ και ότι μια τρέλλα έχω και ότι θα μου περάσει.

Ειχε την εντύπωση ότι απλά μπένουν όλοι στο φόρουμ απλά για να χαζολογίσεις χωρίς συζητήσεις με περιεχόμενο, ότι δεν πρόκειτε να είναι διαφορετικό το στέκι με τα άλλα....

Τώρα νάτος, ήρθε και περνάει καλά, του κίνησε το ένδιαφέρον:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Insomnia.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Και εγώ από το Insomnia.gr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intruder

Νεοφερμένος

Ο intruder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Από το pcw.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
από το computeractive.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top