Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

candygirl1936

Νεοφερμένος

Η candygirl1936 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οχι δεν το εχω....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Απο αναφορα του forum στην city press...........
Τώρα που το λες, κι εγώ θυμάμαι ότι κάποια στιγμή στη City Press (ή στη Metro ή τέλωσπάντων σε κάποια από τις δωρεάν εφημερίδες) είδα στην κατηγορία "νέοι" να αναφέρεται το e-steki και είχε καλά λόγια νομίζω...

Δεν έδωσα τότε μεγάλη σημασία :beating:, έπρεπε να το ανακαλύψω τυχαία αργότερα :P (ψάχνοντας για άσχετο θέμα)


Όχι Λία, μη βαράς επειδή "το έφτυσα"... :beating: :beating:
Δείξτε έλεος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τώρα που το λες, κι εγώ θυμάμαι ότι κάποια στιγμή στη City Press (ή στη Metro ή τέλωσπάντων σε κάποια από τις δωρεάν εφημερίδες) είδα στην κατηγορία "νέοι" να αναφέρεται το e-steki και είχε καλά λόγια νομίζω...

χμμμ...δηλαδή δεν με δούλευε ένας φίλος μου όταν του είπα ότι γράφω εδώ ("αλλά ντάξυ μάλλον δεν θα το ξέρεις το φορουμ!" ) και μου είχε πει ότι το έχει ακουστά γιατί σε κάποια free εφημερίδα το είχε πάρει κάποια στιγμή το μάτι του ε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xtina

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Έπεσα πάνω του εντελώς τυχαία..όταν έψαχνα για γενικές πληροφορίες για γατούλες και από τότε έχω κολλήσει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και στην Μετρόπολις έχει βάλει συχνά το στέκι.
Σε μια στήλη του τι συζητήθηκε που όμως λέει βλακείες πάντα, με αυθαίρετα συμπεράσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εγώ έψαχνα πληροφορίες για το πολυσυζητημένο κόμμα παιδεραστών και με έβγαλε εδώ το google. Διάβασα το όλο thread σε ένα απόγευμα (ελπίζω να μην το κάνει ποτέ κανένας άλλος, είχα τρομερό πονοκέφαλο μετά..:/: ). Μ' άρεσε πάρα πολύ το γενικό κλίμα του στεκίου και αποφάσισα να μείνω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Ο πεθερός μου είναι ποιητής. Έχει εκδώσει τρία βιβλία μέχρι τώρα. Μου ζήτησε λοιπόν να του βρω ένα site(forum) όπου να μιλάνε για ποιήματα.(Δεν ξέρει καθόλου να χειριστεί το internet). Με το Google έφτασα στο ε-στέκι(λογοτεχνία).
Μου άρεσε πάρα πολύ το σλόγκαν “εκεί που οι ιδέες βρίσκουν την ηρεμία τους”. Τότε έμαθα ότι η διπλή εγγραφή απαγορεύεται. Έστειλα τον πεθερό μου στο stixoi.info και έμεινα εγώ στο ε-στέκι[FONT=&quot].:) [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έστειλα τον πεθερό μου στο stixoi.info και έμεινα εγώ στο ε-στέκι[FONT=&quot].:) [/FONT]


:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Άντε, με το καλό και στην tv τώρα:D

Μας ανακαλυπτεί η Ντάλια(η original όχι η χαζομούφα) παρατα τα Δάκρυα της Κονσουέλας κι αρχίζει να γράφει μανιωδώς στο στέκι(είχα καιρό να γράψω βλακείες και με πιασε μεσημεριάτικα:D:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ο πεθερός μου είναι ποιητής. Έχει εκδώσει τρία βιβλία μέχρι τώρα. Μου ζήτησε λοιπόν να του βρω ένα site(forum) όπου να μιλάνε για ποιήματα.(Δεν ξέρει καθόλου να χειριστεί το internet). Με το Google έφτασα στο ε-στέκι(λογοτεχνία).
Μου άρεσε πάρα πολύ το σλόγκαν “εκεί που οι ιδέες βρίσκουν την ηρεμία τους”. Τότε έμαθα ότι η διπλή εγγραφή απαγορεύεται. Έστειλα τον πεθερό μου στο stixoi.info και έμεινα εγώ στο ε-στέκι[FONT=&quot].:) [/FONT]

Καλε, αν οι δύο εγγραφές αντιστοιχούν σε διαφορετικά άτομα (πχ αδέρφια, υπάρχουν ήδη τέτοιες περιπώσεις στο στέκι, πχ η zanin είναι η αδερφή της Paty) τότε επιτρέπεται! Αυτό που απαγορεύεται είναι να αντιστοιχούν στο ίδιο άτομο οι δύο λογαριασμοί. Πάντως άσχετα με αυτό, όντως καλύτερα που τον έστειλες στο stixoi.info μιας και αυτό είναι πιο σχετικό με ποιήματα, εδώ είναι απλώς μια υποκατηγορία της υποκατηγορίας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Καλε, αν οι δύο εγγραφές αντιστοιχούν σε διαφορετικά άτομα (πχ αδέρφια, υπάρχουν ήδη τέτοιες περιπώσεις στο στέκι, πχ η zanin είναι η αδερφή της Paty) τότε επιτρέπεται!
Καλύτερα όμως, γιατί μάλλον δεν θα ήμουν τόσο αυθόρμητη, ξέροντας ότι τα διαβάζει και εκείνος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
διαβαζα σε ενα αλλο φορουμ και ειδα ενα post της Michelle, που ειχε ΠΑΡΑ πολυ καιρο να γραψει εκει και επεσε το ματι μου στην υπογραφη της..

εγινα μελος αμεσως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το θέμα επαναφέρεται για να απαντήσουν τα νέα μέλη :)
[ε, δύο μήνες πέρασαν όλο και κάποιος θα 'ρθε :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έψαχνα για ανέκδοτα στο yahoo και μου έκανε εντύπωση το στιλ στο στεκι,βασικά τα χρώματα(κουφό αλλα εντυπωσιάζομαι έυκολα) μετά είδα μία κουβέντα με ένα θέμα που μου άρεσε. Όσο έψαχνα μ'αρεσε η φιλική σχέση μεταξί των παιδιών και ήρθα για να μείνω.

Θέλω να πώ ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια στο στέκι που η δουλειά τους δεν αφείνει κανεναΝ να περάσει και να προσπερασει

ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να΄σαι καλά βρε Μάνια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Στη τύχη μέσω του google. Έψαχνα για κάτι άλλο και μου το έβγαλε τυχαία σε μια σελίδα. Μπήκα να δώ τί είναι, μου άρεσαν οι συζητήσεις που διάβασα και να μαι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ σας βρήκα στην υπογραφή της Michelle σε κάποιο τεχνολογικό site!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo221297

Νεοφερμένος

Η geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Εμένα παλι μου το συστησε η Maggie
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AstRoPeLeKi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Μου το σύστησε ένας πολύ καλός μου φίλος και όποτε θέλω να χαλαρώσω σας επισκέπτομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
και εγώ τυχαία το βρήκα! έψαχνα κάτι άλλο και με έβγαλε εδώ...Είχα κολλήσει πολύ ώρα και στο τέλος είπα να γίνω μέλος γιατί είναι πολύ ενδιαφέρον η όλη κατάσταση! ΜΠΡΑΒΟ για άλλη μια φορά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top