Πώς να τον προσεγγίσω;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα..
Η ιστορία έχει ως εξής: Πάω διακοπές στο νησί που μενει ένας φιλος του αγοριού της αδερφής μου, τον οποιο παραδοξως δεν εχω συναντήσει ποτε απο κοντα, γιατί τα τελευταία χρόνια ζει στο νησι. Η αδερφη μου και το αγορι της με ειχαν ενημερωσει για το οτι ειναι καλο παιδι, αλλα δεν κανει σχεσεις (δεν με ενοιαζε αυτο, διοτι κι εγω ουσα ελευθερη ηθελα κατι χαλαρο). Επίσης, είχαν αναφέρει και στον ιδιο ότι θα παω ωστε να βγουμε (ο μελλων γαμπρος μου του ειπε χαρακτηριστικά μεταξυ σοβαρου και αστειου ''χωσου'').

Φτάνω στο νησι με φιλες μου, παμε στο μαγαζι που εργάζεται και διαπιστώνω ότι δείχνει ενδιαφέρον να με γνωρίσει καλύτερα. Μην τα πολυλογω, οι επομενες 3 μερες κυλησαν με μηνυματα καθε πρωι απο τον ιδιο να με ρωταει αν θα βγουμε για ποτο ή αν θα παμε για μπανιο. Βγαιναμε σχεδον καθε βραδυ ολοι μαζι παρεα, ενω ο ιδιος με φλερταρε χωρις ωστοσο να προχωραει. Υπεθεσα οτι ηταν τυπικος γιατι σεβαστηκε την αδερφη μου και τον φιλο της (κατι με το οποιο συμφωνησε και ο τελευταιος οταν του περιεγραψα το ολο στορι), καθως και το γεγονος οτι με συναντησε πρωτη φορα.

Το προβλημα εχει ως εξης: θελω να του στειλω μηνυμα για να γινει παιχνιδι, αλλα δισταζω και δεν ξερω πώς να το ξεκινησω και αν ειναι ''σωστό''. Αν και θα ξαναέρθει επίσκεψη στην ΑΘηνα, δεν γνωριζω ακριβως το ποτε.

Κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη.
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Καλησπέρα..
Η ιστορία έχει ως εξής: Πάω διακοπές στο νησί που μενει ένας φιλος του αγοριού της αδερφής μου, τον οποιο παραδοξως δεν εχω συναντήσει ποτε απο κοντα, γιατί τα τελευταία χρόνια ζει στο νησι. Η αδερφη μου και το αγορι της με ειχαν ενημερωσει για το οτι ειναι καλο παιδι, αλλα δεν κανει σχεσεις (δεν με ενοιαζε αυτο, διοτι κι εγω ουσα ελευθερη ηθελα κατι χαλαρο). Επίσης, είχαν αναφέρει και στον ιδιο ότι θα παω ωστε να βγουμε (ο μελλων γαμπρος μου του ειπε χαρακτηριστικά μεταξυ σοβαρου και αστειου ''χωσου'').

Φτάνω στο νησι με φιλες μου, παμε στο μαγαζι που εργάζεται και διαπιστώνω ότι δείχνει ενδιαφέρον να με γνωρίσει καλύτερα. Μην τα πολυλογω, οι επομενες 3 μερες κυλησαν με μηνυματα καθε πρωι απο τον ιδιο να με ρωταει αν θα βγουμε για ποτο ή αν θα παμε για μπανιο. Βγαιναμε σχεδον καθε βραδυ ολοι μαζι παρεα, ενω ο ιδιος με φλερταρε χωρις ωστοσο να προχωραει. Υπεθεσα οτι ηταν τυπικος γιατι σεβαστηκε την αδερφη μου και τον φιλο της (κατι με το οποιο συμφωνησε και ο τελευταιος οταν του περιεγραψα το ολο στορι), καθως και το γεγονος οτι με συναντησε πρωτη φορα.

Το προβλημα εχει ως εξης: θελω να του στειλω μηνυμα για να γινει παιχνιδι, αλλα δισταζω και δεν ξερω πώς να το ξεκινησω και αν ειναι ''σωστό''. Αν και θα ξαναέρθει επίσκεψη στην ΑΘηνα, δεν γνωριζω ακριβως το ποτε.

Κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη.
με τόσους νοματαίους χωμένους στην μέση (αδερφές, γαμπροί, συνυφάδες και μπατζανάκια) θα πρότεινα κάτι διακριτικό, προσεκτικό και ευγενικά ανιχνευτικό. Τύπου ''τι θα γίνει ρε συ μάστορα; Θα την ζαλίσουμε πολύ ακόμα την ελιά του τσιπουρομεζέ; ''
Ο ευθύς αλλά κόσμιος τρόπος νομίζω πως αποτελεί την απόλυτη επιλογή
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Το προβλημα εχει ως εξης: θελω να του στειλω μηνυμα για να γινει παιχνιδι, αλλα δισταζω και δεν ξερω πώς να το ξεκινησω και αν ειναι ''σωστό''. Αν και θα ξαναέρθει επίσκεψη στην ΑΘηνα, δεν γνωριζω ακριβως το ποτε.
Δεν μπορώ να καταλάβω τί εννοείς, σαν λες..."αν είναι σωστό". Μεγάλα παιδιά είστε. Τί θα πει σωστό και λάθος, από τη στιγμή μάλιστα που σε φλέρταρε, κατά τα λεγόμενά σου ;

Και μια...καλημέρα ή καλησπέρα αρκεί για να ξεκινήσει ένα "παιχνίδι". Αν ενδιαφέρεται θα το εκμεταλλευτεί...
με τόσους νοματαίους χωμένους στην μέση (αδερφές, γαμπροί, συνυφάδες και μπατζανάκια) θα πρότεινα κάτι διακριτικό, προσεκτικό και ευγενικά ανιχνευτικό. Τύπου ''τι θα γίνει ρε συ μάστορα; Θα την ζαλίσουμε πολύ ακόμα την ελιά του τσιπουρομεζέ; ''
Ο ευθύς αλλά κόσμιος τρόπος νομίζω πως αποτελεί την απόλυτη επιλογή
Θα συμφωνήσω για τους πολλούς νοματαίους ( συγγνώμη...καταυλακιώτης κι εσείς ; ), αλλά θα διαφωνήσω στην προσέγγιση. Είμαι σίγουρη ότι αστειεύεστε...

Να του στείλει μήνυμα για να ξεκινήσει "παιχνίδι" θέλει. Με το παραπάνω (σας), η όλη φάση, θα τελειώσει πριν ξεκινήσει καν...
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν μπορώ να καταλάβω τί εννοείς, σαν λες..."αν είναι σωστό". Μεγάλα παιδιά είστε. Τί θα πει σωστό και λάθος, από τη στιγμή μάλιστα που σε φλέρταρε, κατά τα λεγόμενά σου ;

Και μια...καλημέρα ή καλησπέρα αρκεί για να ξεκινήσει ένα "παιχνίδι". Αν ενδιαφέρεται θα το εκμεταλλευτεί...

Θα συμφωνήσω για τους πολλούς νοματαίους ( συγγνώμη...καταυλακιώτης κι εσείς ; ), αλλά θα διαφωνήσω στην προσέγγιση. Είμαι σίγουρη ότι αστειεύεστε...

Να του στείλει μήνυμα για να ξεκινήσει "παιχνίδι" θέλει. Με το παραπάνω (σας), η όλη φάση, θα τελειώσει πριν ξεκινήσει καν...
Ηταν εκδηλωτικος και υπηρχε φλερτ απο μερους του, αλλα δεν ειναι τελειως ξεκαθαρο αν αυτο οφειλεται στο οτι εχουμε κοινους γνωστους και ηταν απλα φιλικος ή στο οτι οντως γουσταρει..
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Ηταν εκδηλωτικος και υπηρχε φλερτ απο μερους του, αλλα δεν ειναι τελειως ξεκαθαρο αν αυτο οφειλεται στο οτι εχουμε κοινους γνωστους και ηταν απλα φιλικος ή στο οτι οντως γουσταρει..
Είπες, στην αρχή, ότι δεν κάνει σχέσεις. Αυτό όποτε κι αν το ακούω (το έχω ακούσει κι άλλες φορές...) ποτέ δεν το καταλαβαίνω, να σου πω την αλήθεια. Υπό την έννοια ότι...αν δεν κάνει σχέσεις τί θέλει ; Σεξάκι μόνο ;

Σε κάθε περίπτωση, στείλε ένα μήνυμα και θα καταλάβεις αν...τσουλήσει ή όχι. Αν θέλει "παιχνίδι" θα φανεί. Αν δεν θέλει, επίσης θα φανεί...

Δεν χάνεις κάτι να στείλεις ένα μήνυμα...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Είπες, στην αρχή, ότι δεν κάνει σχέσεις. Αυτό όποτε κι αν το ακούω (το έχω ακούσει κι άλλες φορές...) ποτέ δεν το καταλαβαίνω, να σου πω την αλήθεια. Υπό την έννοια ότι...αν δεν κάνει σχέσεις τί θέλει ; Σεξάκι μόνο ;

Μπορεί να έχει να πηδήξει χρόνια και να φέρεται αλλοπρόσαλα.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Μπορεί να έχει να πηδήξει χρόνια και να φέρεται αλλοπρόσαλα.
Κι έλεγα...θα ΄ρθει, δε θα ΄ρθει...ο Devil...να ζωντανέψει η συζήτηση...:P

Αυτό σου το ταλέντο να οδηγείς την οποιαδήποτε συζήτηση...σε πηδήματα..........
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Να του στείλει μήνυμα για να ξεκινήσει "παιχνίδι" θέλει. Με το παραπάνω (σας), η όλη φάση, θα τελειώσει πριν ξεκινήσει καν...
να ξεκινήσει παιχνίδι, οκ. Αλλά να μην είναι και ατέρμον ε;
Πέραν εαυτού υφίσταται το έξτρα μπόνους ανίχνευσης του μουστερή εάν είναι ήξεις αφήξεις αναποφάσιστος και κωλυσιεργών, αν θα ορμήξει με τα μπούνια (δεν λέω και με τα 4 γιατί δεν γνωρίζουμε την ανατομική του συγκρότηση) δλδ αν είναι παρορμητικός ή επιπόλαιος αλλά και κάποια σημαντικά ακόμα.
( συγγνώμη...καταυλακιώτης κι εσείς ; )
χαμουτζής αναντάμ παπαντάμ κι αμετανόητος. Ωσαύτως και εσείς; Χαμουτζού;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορεί να έχει να πηδήξει χρόνια και να φέρεται αλλοπρόσαλα.
Ντεβ υπερθεματίζω σ' αυτό. Μόνο καλό σύμβουλο δεν λες την αγαμησία
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Επίσης, είχαν αναφέρει και στον ιδιο ότι θα παω ωστε να βγουμε (ο μελλων γαμπρος μου του ειπε χαρακτηριστικά μεταξυ σοβαρου και αστειου ''χωσου'').
Εγω να χωθώ πές ; εχει ορεξη ο φίλος σου ή να το αφησουμε ;
Κι έλεγα...θα ΄ρθει, δε θα ΄ρθει...ο Devil...να ζωντανέψει η συζήτηση...:P

Αυτό σου το ταλέντο να οδηγείς την οποιαδήποτε συζήτηση...σε πηδήματα..........

Συγγνώμη εσυ δεν ρώτησες για σέξ ; ε η αληθεια είναι οτι δεν είμαστε 15 χρονων να μιλάμε με τις ωρες με μηνύματα αναμφίβολα αν το πράγμα δεν πάει αλλου λές εντάξει μπλέξαμε με αγαμητο οποτε βαριέσαι και πας αλλού.

Φτάνω στο νησι με φιλες μου, παμε στο μαγαζι που εργάζεται και διαπιστώνω ότι δείχνει ενδιαφέρον να με γνωρίσει καλύτερα. Μην τα πολυλογω, οι επομενες 3 μερες κυλησαν με μηνυματα καθε πρωι απο τον ιδιο να με ρωταει αν θα βγουμε για ποτο ή αν θα παμε για μπανιο. Βγαιναμε σχεδον καθε βραδυ ολοι μαζι παρεα, ενω ο ιδιος με φλερταρε χωρις ωστοσο να προχωραει. Υπεθεσα οτι ηταν τυπικος γιατι σεβαστηκε την αδερφη μου και τον φιλο της (κατι με το οποιο συμφωνησε και ο τελευταιος οταν του περιεγραψα το ολο στορι), καθως και το γεγονος οτι με συναντησε πρωτη φορα.

Το προβλημα εχει ως εξης: θελω να του στειλω μηνυμα για να γινει παιχνιδι, αλλα δισταζω και δεν ξερω πώς να το ξεκινησω και αν ειναι ''σωστό''. Αν και θα ξαναέρθει επίσκεψη στην ΑΘηνα, δεν γνωριζω ακριβως το ποτε.

Κάθε συμβουλή καλοδεχούμενη.

Αφου σου έλεγε να βγειτε για καφέ... η αδερφη ο αδερφος ο μπατζανακης ο εξαδελφος κτλ πως μπλεκοντουσαν συνεχως στα ποδια σας ; καποιος απο τους δυο τους έφερνε. Ποιος ; εσυ ή αυτος ;
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Ηταν εκδηλωτικος και υπηρχε φλερτ απο μερους του, αλλα δεν ειναι τελειως ξεκαθαρο αν αυτο οφειλεται στο οτι εχουμε κοινους γνωστους και ηταν απλα φιλικος ή στο οτι οντως γουσταρει..
εμ!!!! Γι' αυτό γιούρια στον ταβά με τα κουλούρια
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
εμ!!!! Γι' αυτό γιούρια στον ταβά με τα κουλούρια

Κατσε γιατι δεν μας τα λέει καλά. Αυτος εστελνε σε αυτήν να βγουν για καφέ ή να πανε για μπάνιο οι άλλοι τι ήθελαν μαζι ;

τα χουμε ξαναπεί αν θές να βγεις με κάποια ερωτικά ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ. Ουτε παρέες ουτε τιποτα.
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγω να χωθώ πές ; εχει ορεξη ο φίλος σου ή να το αφησουμε ;


Συγγνώμη εσυ δεν ρώτησες για σέξ ; ε η αληθεια είναι οτι δεν είμαστε 15 χρονων να μιλάμε με τις ωρες με μηνύματα αναμφίβολα αν το πράγμα δεν πάει αλλου λές εντάξει μπλέξαμε με αγαμητο οποτε βαριέσαι και πας αλλού.



Αφου σου έλεγε να βγειτε για καφέ... η αδερφη ο αδερφος ο μπατζανακης ο εξαδελφος κτλ πως μπλεκοντουσαν συνεχως στα ποδια σας ; καποιος απο τους δυο τους έφερνε. Ποιος ; εσυ ή αυτος ;
Ρε παιδια η αδερφη, ο μπατζανακης, ο ξαδερφος κτλ δεν μπλεκονταν, ουτε ηταν μαζι μας.. Απλως τον συστησαν σε εμενα..

Κατι σαν προξενητρες ενα πραγμα :P
 

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Κατσε γιατι δεν μας τα λέει καλά. Αυτος εστελνε σε αυτήν να βγουν για καφέ ή να πανε για μπάνιο οι άλλοι τι ήθελαν μαζι ;

τα χουμε ξαναπεί αν θές να βγεις με κάποια ερωτικά ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ. Ουτε παρέες ουτε τιποτα.
ξέρω 'γω ρε γμτ με τα παρείστικα ήθη και καλά; Ισως για να τραβήξουν κανα βιντεάκι για το τικ τοκ;

νιού ντέητα: ''Ρε παιδια η αδερφη, ο μπατζανακης, ο ξαδερφος κτλ δεν μπλεκονταν, ουτε ηταν μαζι μας.. Απλως τον συστησαν σε εμενα..
Κατι σαν προξενητρες ενα πραγμα :P''
Ωπσ!!! Άκυρο! Μόνο το προξενιό έκαναν οι άνθρωποι, όλα καλά και συγγνώμη!
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
να ξεκινήσει παιχνίδι, οκ. Αλλά να μην είναι και ατέρμον ε;
Πέραν εαυτού υφίσταται το έξτρα μπόνους ανίχνευσης του μουστερή εάν είναι ήξεις αφήξεις αναποφάσιστος και κωλυσιεργών, αν θα ορμήξει με τα μπούνια (δεν λέω και με τα 4 γιατί δεν γνωρίζουμε την ανατομική του συγκρότηση) δλδ αν είναι παρορμητικός ή επιπόλαιος αλλά και κάποια σημαντικά ακόμα.
Μα πώς να ξεκινήσει "παιχνίδι" ρώτησε η θεματοθέτρια. Κι εκεί είπα ότι η πρότασή σου για να τον προσεγγίσει ...είναι κάπως....

Θα συμφωνήσω. Να μην είναι ατέρμονο και χρονίσει. Αν και το παλικάρι, έδειξε "καλό πρόσωπο". Και τα μηνυματάκια του τα έστειλε και τις προτάσεις για να βγουν έκανε. Μια χαρά...
χαμουτζής αναντάμ παπαντάμ κι αμετανόητος. Ωσαύτως και εσείς; Χαμουτζού;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Δεν ξέρω αν είμαι χαμουτζού. Καταυλακιώτισσα σίγουρα είμαι...

Χαμουτζήδες, εξ όσων γνωρίζω, λένε οι Θεσσαλονικείς τους Αθηναίους...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Ρε παιδια η αδερφη, ο μπατζανακης, ο ξαδερφος κτλ δεν μπλεκονταν, ουτε ηταν μαζι μας.. Απλως τον συστησαν σε εμενα..

Κατι σαν προξενητρες ενα πραγμα :P

Ξαναρωτάω λοιπόν αν και η ερωτηση ηταν σαφής... εφοσον αυτος σου έλεγε να βγειτε... ποιος έφερνε ολη τη παρέα μαζι ;
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κατσε γιατι δεν μας τα λέει καλά. Αυτος εστελνε σε αυτήν να βγουν για καφέ ή να πανε για μπάνιο οι άλλοι τι ήθελαν μαζι ;

τα χουμε ξαναπεί αν θές να βγεις με κάποια ερωτικά ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ. Ουτε παρέες ουτε τιποτα.
Βγαιναμε ολοι μαζι, γιατι πηγαμε για λιγες μερες στο νησι με φιλες. Αν μου ελεγε κατευθειαν να βγουμε μονοι μας με το που με γνωρισε θα αρχιζα να ανησυχω :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Βγαιναμε ολοι μαζι, γιατι πηγαμε για λιγες μερες στο νησι με φιλες. Αν μου ελεγε κατευθειαν να βγουμε μονοι μας με το που με γνωρισε θα αρχιζα να ανησυχω :P

Δηλαδή εσυ για να βγείς με κάποιον που σου αρέσει πρέπει πρωτα να βγαινετε για κάνα μήνα με τους δικούς σας ; ωστε να νιώσεις εμπιστοσύνη ; τι ηλικία έχεις ;

αυτος σου ειπε να βγειτε μόνοι σας λογικά και εσυ έλεγες και στην παρέα. Καταλαβαινω σωστα ;
 

maryan248

Νεοφερμένος

Η maryan248 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δηλαδή εσυ για να βγείς με κάποιον που σου αρέσει πρέπει πρωτα να βγαινετε για κάνα μήνα με τους δικούς σας ; ωστε να νιώσεις εμπιστοσύνη ; τι ηλικία έχεις ;
Αρα αν εισαι διακοπες με παρεα θα τους γραψεις, για να βγεις με γκομενακι;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,800 μηνύματα.
Αρα αν εισαι διακοπες με παρεα θα τους γραψεις, για να βγεις με γκομενακι;

Κοπέλα μου, ενδιαφέρεσαι να κάνεις κάτι ερωτικο με τον άνθρωπο ναί ή οχι ; τι μπλέκεις τη παρέα σου οταν σου λέει να βγειτε οι δυο σας ; συγγνωμη αλλα ολο αυτο μου φαινεται χαζό τελείως. Πηγες είδες τους δικους σου τέλος.... μετα δεν μπορεις να βγεις για ένα πότό με κάποιον ολη μερα μαζι τους θα εισαι ;

εν τω μεταξυ το να χώνονται οι δικοι σας και να λένε "θα σου γνωρισω εγω αγορι" και 'χωσου" εντάξει ποσο εισαι 20 ;

ωχ θέε μου.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Αρα αν εισαι διακοπες με παρεα θα τους γραψεις, για να βγεις με γκομενακι;
Αν χρειαστεί, ναι, θα τους γράψεις...

Αλλιώς πώς ; Θα πηγαίνετε παντού μαζί ;

Δεν γίνονται αυτά. Μάλλον αστειευόμαστε...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top